The Fletcher School, Tufts University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įsipareigokite visuotiniam poveikiui visą gyvenimą

Fletcherio teisės ir diplomatijos mokykla daugiau nei 85 metus dirbo siekdama šviesti ir paruošti asmenis nacionalinės ir tarptautinės lyderystės bei įtakos pozicijoms. Gerai ir daugialypiškai supratusi svarbiausius pasaulio iššūkius ir vadovaudamasi abipusės naudos, saugumo ir teisingumo principais, mūsų bendruomenė stengiasi išlaikyti XXI amžiaus sudėtingos ir vis labiau globalėjančios visuomenės stabilumą ir klestėjimą.

Kartu formuojame ateitį

„Fletcher“ mokyklos studentai, dėstytojai ir absolventai siekia tęsti palikimą, įvedantį ilgalaikius ir prasmingus pokyčius pasaulyje. Jie bendradarbiauja su vyriausybe, verslo ir tarptautinėmis organizacijomis, žvelgdami į pasaulinę perspektyvą ir siekdami teisingesnio ir teisingesnio rytojaus.

Specializuoti įgūdžiai nuolat kintančiame pasaulyje

Fletcherio programas ir mokymo programas kuruoja ir moko tarptautinių santykių specialistai, turintys visą gyvenimą - ne tik klasėje, bet ir lauke. Labai tarpdisciplininis universitetinis išsilavinimas, pagrįstas įžvalga vietoje ir paremtas plačiomis patirtinėmis galimybėmis, suteikia „Fletcher“ studentams įrankius ir perspektyvas, kurių jiems reikia norint pakeisti net pačią neramiausią globalų klimatą.

Investicija į jūsų potencialą

Karjera tarptautinėje arenoje ir tarnavimas didesniam gėriui nėra maža įmonė ir nė vienas Fletcherio išsilavinimas. Tie, kurie pasirengę susimauti rankoves ir atsiduoti griežtai ir svaiginančiai patirčiai, netrukus sužino, kad pasaulinio lygio, įgūdžiais grįstas išsilavinimas turi privalumų, kurie pranoksta toli gražu ne magistrantūrą; Tai atveria duris naujoms galimybėms, turinčioms ilgalaikį poveikį visam gyvenimui, turinčiam išskirtinai prasmingą karjerą.

Į misiją orientuotas švietimas

Pasaulis labai pasikeitė po to, kai 1933 m. Duris atvėrė „Fletcher“ mokykla. Mes taip pat vystėmės ir augome, tačiau pagrindinė mūsų misija nesikeičia: šviesti specialistus, įsipareigojusius palaikyti sudėtingo, iššūkių ir vis globalėjančio pasaulio stabilumą ir gerovę. visuomenės. Mes ir toliau ruošiame studentus, kad jie galėtų tobulėti paveikdami savo pozicijas, kurti naujas karjeros vietas, kur jie tarnauja vietos, nacionalinėms ir tarptautinėms bendruomenėms, ir ieškoti teisingų ir abipusiai naudingų sprendimų, susijusių su sunkiausiais pasaulio iššūkiais.

Į misiją orientuotas, vadovaujamas studentų

Fletcherio akademinė filosofija remiasi įsitikinimu, kad studentai yra geriausiai pasirengę nustatyti, kokių konkrečių žinių, įgūdžių ir kompetencijų jiems reikia norint sėkmingai įgyti. Kiekvieno studento individualus studijų kursas yra pritaikytas atsižvelgiant į konkrečius interesus ir karjeros tikslus.

Kiekvienais metais siūlomi daugiau nei 175 kursai ir 22 studijų sritys (įskaitant pačių sukurtą variantą), Fletcherio studentai retai apibūdina tą patį akademinį kelią. „Fletcher“ parinktys yra tokios įvairios, kaip ir mūsų studentų pomėgiai ir siekiai.

Pažink pasaulį

Visuotinė tarpusavio priklausomybė yra pagrindinė XXI amžiaus gyvenimo tikrovė. Šių laikų iššūkiai peržengia sienas ir disciplinas, pradedant rekonstruoti pokonfliktines visuomenes ir skatinti besiformuojančios ekonomikos šalių rinkas, analizuoti grėsmes saugumui ir skatinti žmogaus teises. Fletcherio laipsnis paruošia absolventus įveikti politinius, socialinius, teisinius, kultūrinius ir ekonominius. iššūkiai, būdingi šioms problemoms, nagrinėjant juos visais požiūriais į pasaulinę profesinę aplinką.

Formuokite ateitį

Nesvarbu, ar spręsite tarptautinės politikos iššūkius, tokius kaip klimato pokyčiai, ar gilinsimės į labiau sutelktus klausimus, tokius kaip tarptautinio nusikalstamumo poveikis taikos procesams, „Fletcher“ išsilavinimas yra nukreiptas į realaus pasaulio problemų sprendimą. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti praktinį požiūrį, pagrįstą praktinėmis žiniomis ir patirtimi, bet taip pat žengti žingsnį atgal, kad apmąstyti ir užduoti gilesnius klausimus.

Nors mūsų švietimo filosofija yra orientuota į poveikį, ji yra daugiau nei tik gerai apibrėžtų problemų sprendimų paieška. Mes taip pat siekiame suprasti, kodėl problemos egzistuoja ir nuo kurių perspektyvos jos tapo problemomis. Pasitelkę šį supratimo gylį ir tarpdisciplininę sistemą, mūsų studentai kuria tikrai globalią perspektyvą, leidžiančią jiems tapti atsakingais ir veiksmingais tarptautinių reikalų specialistais.

Fletcherio įvairovė ir įtrauktis

Prisijunkite prie bendruomenės, kuri garsina skirtumus

Įvairovė ir įtrauktis yra pagrindinė „Fletcher“ patirties dalis ir vaidina esminį vaidmenį aprūpinant mūsų studentus globalia perspektyva, kurios jiems reikia, kad jie taptų pokyčių kūrėjais ir lyderiais. Mūsų bendruomenė yra pagrįsta abipusės paramos, pagarbos, įtraukimo ir bendradarbiavimo pagrindais, ir mes tikime, kad norint iš tikrųjų suprasti problemas, su kuriomis susiduria pasaulis, labai svarbu aktyviai ieškoti perspektyvų, kultūrų ir patirties, esančios už mūsų ribų.

„Fletcher“ tikime, kad mus sustiprina mūsų skirtumai ir kad šie skirtumai gali atverti duris naujoms galimybėms sukurti ilgalaikius, prasmingus pokyčius pasauliniu mastu.

Būk pokalbio dalis

Visus metus rengiame įvairias veiklas ir renginius, kurie padeda puoselėti įvairius balsus ir idėjas visame miesteliu. Studentų ir dėstytojų organizacijos suteikia galimybę užmegzti prasmingus ryšius. Mes sukūrėme politiką, kuria siekiame užtikrinti, kad Fletcheris būtų saugi vieta kiekvienam mūsų bendruomenės nariui.119702_FletcherSchool_schoolprofilepageimage.jpg

Vietos

Medfordas

Address
Packard Avenue,160
02155 Medfordas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis