Oficialus aprašymas

Tulsos Teisės koledže, privačioje įstaigoje studijuoja mažiau negu 400, universitetas siūlo teisinio švietimo galimybes JD, LLM, jungtinis laipsnis, ir sertifikatų kandidatų vadovavimo ir akademinės kompetencijos.

TU Teisės koledže suteikia akademiškai griežtą, bet bendramintis atmosferą, kurioje mokiniai tapo praktika paruoštas dalyvaujant bono programų apdovanojimai teisės žurnaluose, studentų organizacijomis, konkurencingas teismo proceso inscenizacijos komandų ir universitetų Teisės klinika. TU Teisės koledže pasigirti žemas studentas-į-profesorius santykį, siūlanti studentams labai individualizuotas išsilavinimą ir skatinti stiprių profesinių tinklų plėtrą. Studentai taip pat turi prieigą prie vienos iš geriausių profesionalių plėtros biurus tautos, kurių absolventas vieta kainos yra žymiai didesnė už šalies vidurkį.

TU Teisės koledže didžiuojasi priimančiosios aktyviai dalyvauti absolventų bendruomenę sudaro daugiau kaip 6000, iš kurių daugelis sukūrė labai pasižymėjusių karjerą, advokatams, teisėjams, įstatymų leidėjus, verslo teisininkų, ir bendruomenės lyderius. Alumni dalyvauja su dabartinių studentų per keleto programų, įskaitant kuravimo programos, suteikiančios internatūros ir externship galimybes ir pateikti on-campus paskaitas.

Tulsos Teisės koledže universitetas siūlo:

10,5: 1 studentas-į-fakultetą santykis Vienas iš mažiausių teisės mokyklų dėl "US News and World Pranešti Viršus 100 teisės mokyklų sąrašą Įsipareigojimas aptarnauti per bono programas, studentų organizacijomis, ir juridinio klinikoje Vienas mažiausių studijų lygis visoje šalyje tarp privačių teisės mokyklų Garantuojamas galimybes praktine patirtimi, prasidedantys pirmieji metai Vedantis tvarios energijos gamybą ir išteklius, ir indėnų teisės programas

Karjera pagreitis ties TU įstatymo kursinių dalis. Mūsų absolventų sėkmė yra unparalleled.Join mumis! Tulsa Law pasiūlymų 5 skirtingi absolventas teisės ir politikos laipsnių, 2 už ne advokatais (magistras doktrinos) bei 3 advokatams (LL.M.):

Teisės magistro (LL.M.) iš - asmeniškai studija TU teisės absolventų LL.M. ugdymo orientuota į energijos ir gamtinių išteklių teisė, naftos ir dujų teisės, aplinkosaugos teisės, tribal ekonominę plėtrą, Indijos (gimtoji Amerikos) apsisprendimo, autochtonų teises, ir genčių suverenumo gynybos.

Master Jurisprudencija - Online Study Su 40 metų patirtį Indijos, energetikos, gamtinių išteklių ir aplinkos teisinį išsilavinimą, Tulsa energetikos ir gamtinių išteklių teisė ugdymo programą universitetas įkvepia magistro Jurisprudencijos energetikos įstatymo (MJEL) kandidatų išanalizuoti teisines ir politikos metodų pasiekti svarbius tikslus energijos patikimumą, stabilius atsargų gamtinių išteklių ir sveika aplinka.

Karjera Strategijos Master Kandidatas Karjera Strategijos

Sėkmingi Magistrantams imtis iniciatyvaus požiūrio į savo karjeros strategijos kūrimo. Tuo TU įstatymo magistrė studentams remiamos ir konsultuojamos su šiais programų, paslaugų ir išteklių, kaip įgyti naujų įgūdžių, būtinų maksimaliai galimybes profesinio tobulėjimo per savo kadenciją su mumis:

Karjera strategija Paslaugos, ištekliai ir programos magistrantūros studentams Po baigimo Energetika ir Indijos Teisė ir politika Darbo pasiūlymai (Nationwide)

Priėmimo Kapitonai Jurisprudencija taikymo terminų 2015 pavasaris: 8 gruodis 2014 (Užsiėmimų Sau 12, 2015)

2015 vasara: 1 Geg 2015 (Užsiėmimų data TBA)

LLM Paraiškų pateikimo terminai 2015 pavasaris: 31 spalis 2014

Fall 2015: 1 Bal 2015

Yra trijų skirtingų LLM laipsnių. Prašome pasirinkti kokio stiprumo jus domina už atitinkamą priėmimo proceso:

LL.M. į Energija ir gamtiniai ištekliai įstatymo LL.M. Amerikos Indijos ir krūminių įstatymo LL.M. Amerikos teisės užsienio teisininkų

Ateikite pas mus asmeniškai! - Patikrinkite Įdarbinimas Kalendorius

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

College of Law - The University of Tulsa

Amerikos teisės LL.M. už Užsieniečiai, baigę programą sudaro visą studijų per du semestrus. Siekiant patenkinti tarptautinės LLM studentas poreikius, Teisės koledžas spec ... [+]

Amerikos teisės LL.M. užsienio teisininkų programa susideda iš visą studijų per du semestrus nuo rugpjūčio iki gegužės mėnesio. Siekiant patenkinti tarptautinės LLM studentas poreikius, Teisės koledžas specializuotų kursų JAV teisinį išsilavinimą ir JAV doktrinoje, analizė ir metodika tarptautiniu advokatas.

Studentai bus baigti papildomus šešių iki aštuonių klasių ir gaus konsultacijas ir patarimus savo kursą atrankos. Studentai kviečiami pasirinkti bet kurią iš daugelio pasirenkamų kursų, kuriuos TU Teisės koledže ir kitų studijų padalinių universiteto Tulsa.

Be to, programa siūlo užsienio teisininkų galimybę plėtoti amerikinio teisės supratimą, taip pat galimybę specializuotis tam tikroje srityje įstatymų, pavyzdžiui, tarptautinio verslo teisė. Studijuojantieji mėgautis didesnį užimtumo lankstumą savo šalyse, taip pat turi galimybių praktiškai teisės taikymo valstybių, kurios leidžia užsienio teisininkai sėdėti už baro egzaminą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Talsa
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of Law - The University of Tulsa

Į Energija ir gamtiniai ištekliai teisės programos LL.M sudaro visą studijų per du semestrus nuo rugpjūčio iki kiekvienų metų gegužės. Studentai turės baigti kursus energ ... [+]

LL į Energija ir gamtiniai ištekliai įstatymo

Į Energija ir gamtiniai ištekliai teisės programos LL.M sudaro visą studijų per du semestrus nuo rugpjūčio iki kiekvienų metų gegužės. LLM laipsnį reikalauja minimalaus 24 kreditų, kurių minimalus kaupiamasis dėl 4 balų pažymių vidurkiu 2,0. Studentai turės baigti kursus energijos mokslinių tyrimų, analizės ir raštu; Naftos ir dujų įstatymas (Basic ir Advanced); Aplinkos apsaugos ar tarptautinės aplinkosaugos teisės principą; Administracinės teisės ir klimato kaita.

Be to, studentai turės pasirinkti iš kitų kursų teisine tvaraus energijos ir išteklių įstatymo (SERL) planą kolegijos, pavyzdžiui, Energijos reguliavimo; Vandens įstatyme; Tarptautinė energetikos ir gamtinių išteklių teisė; ir gamtos išteklių naudojimo ir aplinkos įstatymas federalinėse žemėse. Užsienio apmokyti LLM laipsnio kandidatams ir stoti į vieną semestrą žinoma, sukurtą JAV įstatymus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Talsa
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of Law - The University of Tulsa

Indijos advokatų programos LL.M yra lanksti. Pasikonsultavusi su fakulteto studentai gali pritaikyti studijų srityje ne tik Indijos įstatymus apskritai, bet atskirų posky ... [+]

LL Amerikos Indijos ir krūminių įstatymo

Indijos advokatų programos LL.M yra lanksti. Pasikonsultavusi su fakulteto studentai gali pritaikyti studijų srityje ne tik Indijos įstatymus apskritai, bet atskirų poskyrių specialybių jie nori plėtoti. Programa yra prieinama arba kaip akademinės trasoje (pabrėžiant kursinius) ar mokslinių tyrimų keliu. Abiejose reikalauja Sėkmingai užbaigusi 24 kredito valandos minimalus iš Indijos įstatymus programą.

Mokiniai skatinami atlikti preliminarų pasirinkti taikymo sekti jos ketina siekti, kai jos įvežamos į programą. Atlikus pirminį pasirinkimą, tačiau nėra privaloma studentas. Fakultetas yra įsipareigojusi dirbti individualiai su kiekvienu studentu tenkinti ypatingus akademinius poreikius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Talsa
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The University of Tulsa College of Law | US News Top 100