UConn School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba UConn teisės mokykla yra viena iš pirmaujančių advokatų mokyklose viešojo šalyje. Jo miesteliu, įtrauktos į nacionalinį registrą istorinių Sklypai, turbūt gražiausias kokį nors įstatymą mokykloje JAV. Teisė biblioteka yra viena iš pasaulyje didžiausių ir neseniai buvo pavadintas vienas iš 50 įspūdingiausių universiteto bibliotekų Best magistrantūros studijų programų pasaulyje. Du mylių nuo Hartford centre, Law School įsikūręs didelių Viktorijos namų, kur daugelis studentų, darbuotojų ir dėstytojų gyvena kaimynystėje.

Įkurta 1921 m Law School yra akredituota Amerikos advokatų asociacijos ir yra Amerikos teisės mokyklų asociacijos narys. Ji siūlo profesinį išsilavinimą aukščiausios kokybės, kad rengia savo absolventus įvykdyti paslaugas bet karjerą jie pasirinks, įskaitant baras, valdžios, verslo ir švietimo gyvenimą. Mokyklos programa pabrėžia intelektinės drausmės ir profesinės analizės įgūdžių, reikalingų veiksmingai reaguoti į tęstinio įstatymo pakeitimas ir visuomenėje ji tarnauja iššūkį plėtrą.

UConn įstatymo teisinis švietimas atspindi įsitikinimą, kad proto gyvenimas yra geriausiai paskatintas aukštos kokybės civilinės diskurso tarp studentų ir dėstytojų atliktų nedideliu mastu. Mokymo programa yra turtingas kursai, Bet klases patys yra gana mažas. Kiekvienas studentas turi galimybę tyrinėti įstatymus ir teoriją atmosferą, kuri skatintų iš bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo dvasią. Intelektualiai ambicingas, UConn Teisės studentai mėgautis naudą asmeninis duoti-ir-pasiimti su klasiokais ir dėstytojai tapo įmanoma mažos klasės.

Mokykla rengia savo studentus advokato praktika bet kurioje jurisdikcijoje, be ypatingą dėmesį skiriant Konektikuto teisę. Įvairios fonas, patiekalai bei intelektinių požiūrių fakultetas užtikrinti platų mokymo stilių ir formatų, įskaitant mokymu klinikose, įgūdžių mokymas, tarpdisciplininio darbą, kursus ir seminarus dirba probleminį metodą. Įstatymas Mokykla priėmė Akademinė plano, kuriame būtų mūsų strategijas per ateinančius metus ir pabrėžiant tiek mūsų stipriąsias ir mūsų planus stiprinti ir kurti mūsų sritis iš didžiausių skirtumų.

Yra keturi Moksliniai žurnalai miesteliu, kiekvienas pavyko, redagavo ir išleido studentams. Jie Konektikutas Law Review, Konektikuto Draudimo teisė leidinys, Konektikuto leidinys tarptautinės teisės, o Konektikutas Viešojo intereso Law Journal.

Campus yra kelios minutės pėsčiomis nuo valstijos kongresų rūmai, teismus ir agentūrų, o Hartford advokatų kontorų ir korporacijų biuruose. Studentai turi tiesioginės prieigos prie visų šių institucijų studijų, externships, klinikinių švietimo ir praktikos, ir užimtumui.

Vietos

Hartfordas

University of Connecticut School of Law

Address
University of Connecticut School of Law
55 Elizabeth Street

CT 06105-2290 Hartfordas, Konektikutas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 860-570-5172

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis