Oficialus aprašymas

Misisipės teisės mokyklos universitetas tapo ketvirtoji valstybės remiama teisėsaugos mokykla tautos 1854, beveik dešimt metų po to, kai universiteto duris atvėrė 1848 m. Valstybės teisės aktų leidėjas pripažino formalaus teisės nurodymą Misisipės poreikį, o "Teisės katedra", kaip jis buvo pavadintas, buvo įkurta.

2011 sausio įstatymas programa persikėlė į naują namą, pavadintą Robert C. Khayat, advokatų profesorius, kuris pasitarnavo kaip universiteto kancleris nuo 1995 iki 2009 m. LEED sertifikuota pastatas įsikūręs pietinėje pabaigos miesteliu ir suprojektuoti su mokinių poreikius galvoje, jos architektūra mišiniai gerai su Ole Miss miesteliu grožį.

Kodėl UM teisę?

Pasiruošimas jums praktinio

Mūsų profesionalūs įgūdžiai mokymo programa suteikia jums visą spektrą galimybių, todėl jūs galite sukurti savo teisinį švietimą, kad tilptų savo ateitį. Mes siūlome šias sudedamąsias dalis:

Centrai ir klinikos: mokyklos septyni programos teikia praktinę patirtį ir akademinę mokymo srityse, pradedant nuo verslo teisės paslaugų teikimo socialiai remtiniems asmenims.

Publishing Opportunities: Misisipės Law Journal, leidinys kosmoso įstatymo ir sporto Law Review suteikti galimybes patobulinti teisines rašymo įgūdžius. Nacionalinis jūros suteikti teisėsaugos centras taip pat namų tris pagrindines galimybes studentų leidyba: The Sandbar, vandens Prisijungti ir jūros suteikti teisėsaugos ir politikos leidinys.

Teismo proceso inscenizacijos diskusijų: Reitingą viršų 25 šalyje per pastaruosius ketverius metus teismo proceso inscenizacijos suteikia intensyvų mokymą apeliacinės propagavimą, siuntimo komandas tarpmokyklinis konkursų visame tauta. Mūsų bandymus propagavimo lenta ir derybos komanda abu pasiūlyti elito konkurencijos galimybes studentams, besidomintiems juoktis teismą ir alternatyvaus ginčų sprendimo. Mūsų Aplinkosaugos teisė teismo proceso inscenizacijos komanda laimėjo nacionalinio konkurso dvejus metus iš eilės!

Įgūdžiai sesija: Pasiūlymai intensyvius įgūdžių mokymo pirmąsias dvi savaites kiekvieno pavasario semestrą su platų pasirenkant iš trialo įgūdžių verslo projektą, transakcinės praktikos ir teisinės ispanų kalba.

Externship programos: Studentai dedami su išskirtiniais advokatai ir gauti klasėje mokomąją paramą. Programos apima viešųjų paslaugų externship, baudžiamąjį persekiojimą externship, teisminių externship ir verslo reguliavimo externship.

Pro Bono iniciatyva: pagrindinis dėmesys skiriamas statybos tarno vadovavimo teisininko profesijos ir mokymo dalyvių ypač teisinio įgūdžius. Naujausi projektai apima globos, vaiko paramos pakeitimui, vaikų globos ir mokesčių-paramos programą plėtrą.

Solo Praktikos programa: Programa suteikia studentams įgūdžių ir pasitikėjimo nedelsiant atidaryti kontora po baigimo. Kursai, mentoriai ir nuolatinę paramą aprūpinti suinteresuotus studentams būtinų profesinių įgūdžių ir verslo sumanumo pavyks.

Puikus Akademikai: Mūsų akademinės programos yra skirtos suteikti studentams realizavimo rinkų tyrimų ir raštu. Dalyvavimas mažų grupių seminarų ir modeliavimo patirtimi užtikrina mūsų studentai užsiima ir suprasti teisės, teisinių institucijų ir etinius klausimus plėtrą. Mes siūlome Juris Doctor, Juris Doctor / Master apmokestinimo ir Juris Doctor / magistro apskaitos, taip pat sertifikato programą baudžiamąją teisę. Rodyti visą mūsų programą.

Karjeros paslaugos: Karjera Paslaugos Biuro padeda studentams plėtoti individualius karjeros planus, teikia nurodymus dėl darbo paieškos įgūdžių ir palengvina prieigą prie darbdavių ir įdarbinimo išteklių, taip pat aktyviai samdo advokatų kontoras, teisėjų, vyriausybinių agentūrų, viešojo intereso organizacijų ir kitų būsimasis juridinis darbdaviai į pokalbį, ir samdyti mūsų absolventai. Absolventai nuėjo prie privačios praktikos ir taip pat nustatė, apsimokėtų darbo NASA, STENNIS Space Center, JAV Senato, KPMG, JAV Mokesčių Teismo ir JAV rajone ir Misisipės valstijos teismai.

Studentų Vadovavimas: Daugiau nei 20 studentų organizacijos, kaip antai teisė mokyklos studentas Body asociacijos, Amerikos Konstitucijos draugija, Juodosios studentų teisininkų asociacijos ir aplinkos apsaugos teisės draugijos, pateikti akademinės, socialinės ir paslaugų galimybių pusiausvyrą, padeda plėtoti vadovavimo įgūdžius, padedančių Jūs savo teisininko profesiją.

Nemokama kolegija Miestas

Pavadinta Travel & Leisure žurnalas, kaip vienas iš "top 10 super kolegijų miestų Amerikoje," Oksfordo pasigirti atrakcionų, tokių kaip tie, ant teismo rūmų aikštė, William Faulkner Rowan Oak ir metinis dviaukštis menų festivalis kad tai idealus derinys istorinis ir klubo. Jei jums patinka lauke, jūs rasite žvejyba, kempingas ir vandens sporto metu Sardus ežero. Jei jums patinka lankyti sporto renginius, tada tailgating į Grove negali būti įveikti! Tiesą sakant, "Sports Illustrated" įvertino jį Nr 3 iš 100 dalykų, kuriuos reikia padaryti prieš studijų baigimo.

Labai Įperkamos

Su prieinamą mokslą už Misisipės gyventojai ir nerezidentams, absolventų iš mūsų teisės mokykloje su skolos apkrova mažesnė už šalies vidurkį, leidžiant jiems lengviau eiti į viešųjų paslaugų ar kitų praktikos srityse. PreLaw žurnalas užėmė mus penktą tautos savo sąrašą Best Value teisės mokyklų.

State-of-the-art įrenginių

Skirta pagerinti klinikinius studentams, mūsų įstatymai centras yra tik LEED sertifikuota pastatas valstybei. It features studento ištaigingas baras ir kiemas, Studentų organizacijos komplektą, grupė kabinetuose, karjeros Paslaugos interviu kambariai teismo proceso inscenizacijos Suite, kavinė ir valgomasis. Kabinetai su pažangiomis technologijomis pasiūlyti išskirtinę mokymosi aplinką mūsų studentams. Šis centras taip pat turi apartamentus mūsų įvairiais teisiniais klinikose, Misisipės įstatymo leidinyje, ir turi paskaitą teatras krėslų 220 žmonių.

Stiprūs Alumni tinklai

Mūsų beveik 7000 gyvenantys absolventai praktika visame pasaulyje, suteikiantis tvirtą tinklų sistemą studentams, ieškantiems darbo, globėją ar realaus pasaulio patirtį. Pažymėtina absolventai įtraukti rašytojas John Grisham, Memfis meras AC Wharton, JAV senatoriai Roger Wicker ir Thad Cochran, padėjėjas ir vyriausiasis patarimą NASA-STENNIS Meredith Blasingame.

Fakultetas: Stipendijos Remiantis realaus pasaulio patirtį

Dėl savo patirties, kaip praktikuojančių advokatų ir jų pažangiausius mokslinius tyrimus, mūsų fakulteto nariai tobulėti parengti studentus teisinėje praktikoje. Jie taip pat turi skirtingus interesus ir patirtį siekiant padėti mūsų studentams ir aplinkinių bendruomenių, taip pat pasaulinę bendruomenę. Be klasėje, įstatymas mokyklos dėstytojai yra dėl augančios stipendiją disciplinų skaičius priešakyje.

Pasaulinio masto

Ne tik mūsų studentai gauna puikias darbo vietas visoje pietų, daugelis iš mūsų absolventai nuėjo į privačia praktika ir viešųjų paslaugų visoje šalyje ir pasaulyje. Mūsų veiklos sritis driekiasi iš rytų pakrantėje vakarinėje pakrantėje ir už jos ribų.

Svetingi Kultūra

Mes nuolat girdime mūsų Teisės fakulteto administracija ir studentai yra vieni iš draugiškiausiu aplink. Mes dedame visas pastangas, kad mūsų studentų sėkmės ir su mažu studentas-to-fakulteto santykis, studentai turi visas galimybes gauti pagalbą ir paramą, kurios jiems reikia. Ir mūsų naujasis įrenginys yra specialiai sukurta siekiant skatinti bendruomenės sąveiką tiek tarp studentų, tiek tarp studentų ir dėstytojų.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

The University of Mississippi - School of Law

Misisipės teisės mokyklos universitetas yra pasaulinė lyderė oro ir erdvės teisinio išsilavinimo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų. ... [+]

Misisipės teisės mokyklos universitetas yra pasaulinė lyderė oro ir erdvės teisinio išsilavinimo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų.

Tai LL.M. studijų programa yra skirta tiek JAV ir užsienio apmokyti teisėsaugos mokyklų absolventų, kurie domisi griežtą teisinę mokymo programą JAV, tarptautinis, ir lyginamosios oro ir kosmoso teisė. Tai yra pirmoji ir tik LL.M. Programa JAV siūlo sujungti oro ir kosmoso teisės magistro teisės laipsnį yra ABA akredituota teisės mokykloje.

Paraiškos priimamos nuolat.

LL.M. Programos privalumus Unikalus dėmesys JAV oro ir kosmoso teisė. Platus oro teisė patirties ir daugiau nei 45 metų į kosmosą teisę. On-campus arba internetu, visą ar ne visą darbo laiką. Dalyvauk, jei kvalifikuoti, kosmoso įstatymo leidinyje. Išsami oro ir kosmoso teisė kolekcija. Prieiga prie universiteto Misisipės Space Law archyvų. Amerikos advokatų asociacija akredituota teisės mokyklą. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Oxford
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The History of the University of Mississippi School of Law