UNH Franklin Pierce School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studentų ir mokslininkų bendruomenė

Naujojo Hampšyro universiteto Franklino Pierce'o universiteto mokyklos praktika grindžiamas požiūris į teisinį ugdymą kartu su plačia ir novatoriška mokymo programa užtikrina, kad studentai, baigę studijas, yra pasirengę tapti savo srities lyderiais.

Pavyzdžiui, Tarptautinis technologijų perdavimo institutas suteikia studentams praktinių žinių ir galimybę prisidėti prie mokslo proveržių visame pasaulyje bendradarbiaujant su tokiomis organizacijomis kaip Pasaulio bankas, Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacija, Jungtinių Valstijų komercijos departamentas ir Pasaulio sveikatos organizacija. Intelektinės nuosavybės ir transakcijų klinikos studentai padeda klientams kurti verslą, įskaitant intelektinės nuosavybės strategiją ir vykdymą, verslo operacijas ir licencijavimą.

LL.M. ir magistrantų studentai yra mokomi teisinio rašymo ir tyrimų metodų, kaip praktikuojama JAV, ir turi visišką prieigą prie mokyklos akademinės sėkmės programos, įskaitant galimybę laikyti preliminarų advokatūros egzaminą - testą, kurį visi JAV advokatai turi išlaikyti praktikai, ir atsidavęs fakulteto narys, kuris palaiko pasirengimą teisinei auditorijai ir advokato egzaminui.

UNH Franklin Pierce mažos klasės užtikrina LL.M. magistrantai gali susisiekti su savo dėstytojais, o fakultetas susipažįsta su kiekvienu savo klasių studentu. Šios obligacijos sukuria išskirtinę akademinę patirtį ir užtikrina magistrantūros studijas. studentai gali sukurti stiprius socialinius ir profesinius tinklus, kurie klesti ir baigus studijas.

Baigę moksleivius, studentai prisijungia prie pasaulinio daugiau nei 80 šalių absolventų tinklo, vadovaujančio intelektinės nuosavybės įstatymams ir politikai tokiose šalyse kaip Argentina, Nigerija ir Taivanas, taip pat pasaulinių technologijų gigantų, aukščiausių advokatų kontorų ir nacionalinių intelektinės nuosavybės tarnybų.

UNH Franklin Pierce School of Law siūlo dosnias, dalinio studijų stipendijas kvalifikuotiems studentams tiek mūsų gyvenamosios vietos, tiek nuotolinio mokymo programose. Kandidatams teikiamos stipendijos, atsižvelgiant į jų priėmimo į paraišką peržiūrą. Nėra atskiro paraiškų dėl stipendijų priėmimo proceso, tačiau studentai savo paraiškoje turėtų nurodyti, kad norėtų būti apsvarstyti dėl stipendijų finansavimo.

Akredituota Amerikos advokatūros, UNH Franklin Pierce School of Law yra Konkordo mieste, Naujajame Hampšyre, kur yra valstijos įstatymų leidžiamoji valdžia, valstybinės įstaigos, taip pat vietiniai, valstijos ir JAV federaliniai teismai. Konkordas yra tik valandos kelio automobiliu nuo Bostono, o mes esame įsikūrę mažiau nei valandą nuo kalnų, ežerų ir Atlanto vandenyno. JAV naujienos ir pasaulinė ataskaita išrinko New Hampshire valstiją, kurioje gyvenama pagal dydį, ir 3 saugiausią valstiją JAV.

Svetainės nuoroda: https://law.unh.edu/admissions/graduate-admissions

Vietos

Konkordas

UNH College of Law

Interneto svetainė
Telefonas
603-513-5300

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis