UNH Franklin Pierce School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studentų ir mokslininkų bendruomenė

Naujosios Hampšyro teisės mokyklos universitetas yra intymus, novatoriškas teisės mokykla, įsipareigojusi kurti studentus, kurie patyrė iššūkį dialogui nuo pirmųjų orientacinių momentų, taiko praktikos mokymąsi ir yra pasirengę prisijungti prie absolventų, kurie yra pasauliniai lyderiai intelektinės nuosavybės, bendrosios praktikos, visuomenės interesų ir socialinio teisingumo bei prekybos ir technologijų srityse.

Mūsų teisėtai rezidavimo programa leidžia studentams dirbti įdomiose srityse iki viso semestro, kai jie gauna kreditą, o mūsų Daniel Webster Scholar programa yra vienintelė praktika pagrįsta bare egzamino alternatyva tautoje. Mūsų vieta Concorde, Nihampšyro sostinėje, ir mūsų statusas kaip vienintelė valstybės teisinė mokykla siūlo daug pro bono , externship ir Federal Work Study patirtį. UNH įstatymas nuolat atnaujina savo technologijas ir programas, siekdamas užtikrinti, kad absolventai būtų pasirengę praktikuoti šiandienos įstatymus.

Mūsų fakultetą sudaro praktikai, turintys patirties savo dominančiose srityse. Mažas studentų / fakulteto santykis skatina bendradarbiavimą ir kolegialumą. Nuo pat įkūrimo 1973 m. Franklino Pierce teisės centras, dabar "New Hampshire" teisės mokyklos universitetas, yra pasaulinis novatoriškas teisinis švietimas. Mūsų dėmesio centrai padės jums formuoti savo būsimą praktiką: intelektinė nuosavybė pasižymi didžiausiu visą darbo dieną dirbančiu fakultetu šioje srityje, o mūsų IP biblioteka yra didžiausia tautoje; Komercija ir technologijos apima skonio krašto dėmesio e. Teisė; o visuomenės interesai ir socialinis teisingumas traukia studentus teikiant teisines paslaugas visiems žmonėms iš visų visuomenės sluoksnių.

Studentai mokosi glaudžiai bendradarbiaujančioje aplinkoje. Mokymo programoje pabrėžiamas intensyvus, praktiškai pagrįstas požiūris, apimantis daugybę praktinio mokymosi galimybių. Mūsų turtingas absolventų tinklas visoje Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje suteikia neribotas galimybes absolventams, ieškantiems darbo.

Jungtinių Amerikos Valstijų advokatų asociacijos akredituota UNH Įstatymas įsikūręs Konkorde, Niu Hampšyre, gyvenančioje valstybės įstatymų leidžiamojoje valdžios institucijoje, valstybės įstaigose, taip pat vietos, valstijos ir JAV federaliniuose teismuose. "Concord" yra tik valandos kelio automobiliu nuo Bostono, o mes esame maždaug valandos nuo kalnų, ežerų ir Atlanto vandenyno.

Vietos

Konkordas

UNH College of Law

Interneto svetainė
Telefonas
603-513-5300