University of Southern California Gould School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Pietų Kalifornijos universiteto

Pietų Kalifornijos universitetas yra vienas iš pirmaujančių pasaulio privačių mokslinių tyrimų universitetuose. Inkaras institucija Los Andžele ir pasaulinė centras menų, technologijų ir tarptautinės prekybos, USC yra vienas iš studijuoja tarptautinių studentų lyderių ir siūlo plačias galimybes stažuotėms ir studijos užsienyje. Pasitelkusi tvirtą tradiciją integruojant Liberalų ir profesinį išsilavinimą, USC skatina gyvą kultūrą viešųjų paslaugų ir skatina studentus kirsti akademinių taip pat geografines ribas jų siekti žinių.

Apie USC Gould teisės mokyklos

USC Gould teisės mokykla siūlo Premier tarpprofesiniuose išsilavinimą labai motyvuotų studentų rengiasi karjerą, kuri apims per ateinančius dešimtmečius. Kaip teisininko profesija vystosi toliau, jokia mokykla geriau pasirengusi suteikti išsilavinimą, kuris bus už naujos kartos teisininkų, kurie bus praktiškai visame pasaulyje etape platforma. Teisininko profesija yra dinamiškas, o USC teisė visuomet laikėsi didžiuotis pritaikyti savo metodus pateikti teisinį išsilavinimą pritaikytą poreikius dabartinėje aplinkoje, išlaikant savo tvirta įsipareigojimus.

Sveiki atvykę į vienintelį laipsnio tokio pobūdžio numatomų išmokėjimų tarptautinės teisės specialistams ir teisės absolventai.

USC yra pirmoji teisės mokykla, teikianti internetinį teisės magistro laipsnį (LL.M.), suteikiant galimybę įgyti verslo teisės, atitikties ar pramogų teisės ir pramonės magistro laipsnį; Abi šios kvalifikacijos gali būti baigtos internetu per tris semestrus. Stoti į USC ir sužinoti apie JAV teisinę sistemą iš savo pasaulio kampelyje.

hero04

Top 5 priežasčių pasirinkti USC savo LL.M. Ar sertifikato programa

Nuspręsti, kur tęsti savo LL.M. gali būti vienas iš svarbiausių sprendimų savo karjerą. Kaip teisininko profesija tampa vis globalizacijos, užsidirbti JAV Master įstatymų laipsnį USC įrodo, kad galite Excel daugiakalbės nustatymas. Be kieto investicijų grąža, kad gerbiami USC kvalifikacija buvo žinoma, kad pasiūlyti, mes rekomenduojame, kad jūs atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 1. Pasaulinis teisės mokykla Reputacija
  Su atskirti 100 metų paveldo lyderystės ir kompetencijos, USC Gould teisės mokykla yra žinoma, kad labai selektyvus ir pripažinta kaip viena iš pirmaujančių advokatų mokyklose pasaulyje.
 2. Ištekliai, skirtas užsienio studentams
  Graduate & Tarptautiniai Programos (G & IP) Biuro pasigirti visą komandą dedikuoti darbuotojų, kurie teikia tarptautines studentus su viena ant vieno pagalbos dėl kursų registracijos, akademinės paramos, karjeros plėtros diskusijoje ir dar daugiau.
 3. Stimuliuojančio mokymosi aplinka
  Mūsų kursai bus iššūkis jums būti geriau mąstytojas, net kaip jums patinka bičiulystė ir tarpusavio ambicijų su kai kuriais iš ryškiausių studentų protus atvyksta kartu iš įvairių šalių, tokių kaip Kuveitas, Brazilijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Salvadoro, Filipinai, Naujoji Zelandija, Gvatemala, Jordanija, Meksika, Ugandoje, Jungtinė Karalystė ir Kinijos.
 4. Vasaros Teisė ir anglų programa
  USC siūlo papildomą, praturtinant keturių savaičių vasaros programą Studentų, kuri suteikia puikų pasirengimą LL.M. Ši programa suteikia įvadas į JAV teisinę sistemą, o taip pat pagerinti savo anglų kalbos sklandumą ir pristatymo įsimintiną gyvenimo patirtį.
 5. Pasaulyje Trojos Šeima
  USC teisės absolventai iš viso daugiau nei 10,000 visame pasaulyje. USC turi stiprią pasaulinę buvimą, ir tai rodo tas faktas, kad mūsų teisės studentai iš geriausių universitetų visame pasaulyje su įspūdingomis įgaliojimai. Kiekvienais metais daugiau nei 8000 tarptautinių studentų prisijungti USC iš daugiau nei 100 įvairių šalių. Maždaug 25% mūsų absolventų yra tarptautiniai studentai.

Kur USC teisės grads veikia?

Mūsų absolventai dirba visame pasaulyje privačių kontorų, vyriausybinių agentūrų, viešojo intereso įmonėms ir korporacijoms. Jie yra:

 • Lyderiai, verslo, teisės ir valdymo
 • Partneriai didžiausių pasaulyje advokatų kontorų
 • Vadovai ir prezidentai milijardus dolerių Įmonės
 • Lyderiai pilietinių teisių judėjimo

USC Gould teisės mokykla ir mūsų studentai turi pasaulinio masto.

uscmap

Reitingai

Ranked # 19 Geriausias teisės mokykla
USC yra tarp Į viršų 25 "Nacionalinės universitetai" Jungtinėse Amerikos Valstijose
USC vertinama kaip vienas iš geriausių universitetų Tarptautinės studentų priėmimo

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Akreditacijos

USC is regionally accredited by the Western Association of Schools and Colleges (WASC).
USC Gould School of Law is accredited by the American Bar Association (ABA).

Matyti Law Sertifikatai » Matyti Law LLM » Matyti Online Sertifikatai » Matyti Health Certificates »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Online Masters of Law (LLM)

Internetinės Dieninės 3 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles

[+]

1

[-]

Sertifikatas

Internetinis atitikties sertifikatas

Internetinės Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles

USC internetinio atitikties sertifikatas yra atviras tiek tarptautiniams studentams, tiek vidaus JD absolventams, daugiausia dėmesio skiriant karjerai. Tai gali būti baigta kaip savarankiška programa arba kartu su LL.M. kursiniai specializuojasi savo laipsnį. [+]

"USC" internetinis atitikties sertifikatas gali suteikti tarptautiniams studentams ir šalies JD absolventams pažangios atitikties žinios, kurios yra pasirengusios pritaikyti įvairiose srityse..

Tai gali būti baigta kaip savarankiška programa arba kartu su LL.M. kursiniai specializuojasi savo laipsnį.

Programa skirta supažindinti mokinius su pažangiu supratimu apie atitikties įstatymus ir klausimus, ypač sveikatos priežiūros, žmogiškųjų išteklių ir teisės aktų reikalavimų laikymosi srityse. "USC Gould teisės mokyklos" sutelktojo pažymėjimo uždirbimas gali tapti labiau įperkančiu profesionalu ir padės jums išaugti per šią besiplečiančią pramonę.... [-]


Interneto pramogų teisės ir pramonės sertifikatas

Internetinės Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles

"USC" internetinių pramogų įstatymo ir pramonės sertifikatas yra atviras tiek tarptautiniams studentams, tiek vidaus JD absolventams, kurie nori siekti karjeros greito pramogų industrijoje. [+]

"USC" internetinis pažymėjimas pramogų teisėje ir pramonėje yra skirtas vidaus JD absolventams ir tarptautiniams studentams, norintiems siekti teisinės karjeros pramogų industrijoje.

Sertifikavimo programa gali būti baigta kaip savarankiška programa arba kartu su LL.M. kursiniai specializuojasi savo laipsnį.

Su savo šaknimis Los Andžele, pramogų sostine pasaulyje, pramogų teisės sertifikatas sukurtas siekiant suteikti jums aukšto lygio teisinę kompetenciją, kad galėtų klestėti kino, televizijos ar žiniasklaidos priemonėmis.

Gyvenimo Pramogų teisės ir pramonės sertifikatas Būtini kursai (12 kreditų) Kursas Kredito valandos LAW 603 verslo organizacijų 4 LAIKAS 710: Sutarčių rengimas 2 Įstatymas 527: intelektinė nuosavybė: autorinės teisės 2 Įstatymas 551: intelektinė nuosavybė: prekės ženklas 2 Įstatymas 522: pramogų teisė ir pramonė 2 ... [-]

Interneto verslo teisė pažymėjimas

Internetinės Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles

Pasaulinio prekybos kilimas greitai padaryti JAV įstatymus tarptautinę kalbą verslui. Pelningiausi šios išimtinės USC pažymėjimus gali padidinti studento perkamumą su geriausių tarptautinių darbdavių, kurie ieško šios unikalios specializaciją. Šis sertifikatas yra prieinama tiek JAV ir tarptautinės teisės specialistams. [+]

USC Prisijungė Verslo teisė sertifikatas yra atvira tiek tarptautinių studentų ir vidaus JD absolventų, kurie gali būti panaudoti verslo teisę savo karjerą.

Šis sertifikatas programa gali būti baigtas kaip atskira programa arba įtraukti į LL.M. reikalingi kursinių specializuotis savo laipsnį.

Kai jūs gaunate studijų pažymėjimą verslo teisėje internetu iš USC, tai signalizuoja, kad darbdaviams, kad jūs turite žinių ir įgūdžių iš organizacinių ir finansinių aspektų spręsti priėmimo ir derybų dėl sutarties svarbaus teikti geriausios advokatą verslo kontekste.

Pasaulinio prekybos kilimas greitai padaryti JAV įstatymus tarptautinę kalbą verslui. Pelningiausi šios išimtinės USC pažymėjimus gali padidinti studento perkamumą su geriausių tarptautinių darbdavių, kurie ieško šios unikalios specializaciją. Šis sertifikatas yra prieinama tiek JAV ir tarptautinės teisės specialistams.... [-]