University at Albany

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įrodymais pagrįstais sprendimais ir protingu politikos pasirinkimu dėl nusikalstamumo ir teisingumo reikia suprasti nusikaltimą, nusikalstamą elgesį, baudžiamosios justicijos procesus ir įstatymus. University at Albany baudžiamosios justicijos tyrimą nagrinėjami šie reiškiniai.

Tarptautiniu mastu garsioje UAlbany kriminalinės justicijos mokykloje gyvena 2-oji reitingo doktorantūros programa ir 3-ioji bakalauro programa. Mes buvome pirmoji tautos programa, siūlanti daktaro laipsnį baudžiamosios justicijos srityje, praktiškai išradus discipliną, kai žvaigždžių studijavusi dėstytojų grupė ėmėsi visiškai naujų pastangų, suburdama teisės, viešojo administravimo, psichologijos, sociologijos ir susijusių sričių mokslininkus. sukurti nusikalstamos veikos pobūdį ir visą baudžiamosios justicijos sistemą pažvelgti už nusikaltėlio ribų.

Nuo pat savo veiklos pradžios mokykla išliko tarpdisciplininė. Mūsų absolventai sėkmingai dirbo kaip akademikai ir praktikai. Absolventai randa galimybių plėstis kriminalinės justicijos tyrimų ir mokymo akademinėje srityje, visose veikiančiose baudžiamosios justicijos agentūrose ir daugybėje privačių ir ne pelno organizacijų, kurios teikia paslaugas arba teikia politines rekomendacijas.

Vietos

Albany

Address
Washington Avenue,1400
12222 Albany, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis