University of Alabama Culverhouse College of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

128671_rsz_austin-distel-wd1lrb9oeeo-unsplash.jpg

Su daugiau nei 7000 gradų, lengva suprasti, kodėl Mandersonas turi problemų.

Kodėl Culverhouse?

„Culverhouse College of Business“ studentai turi prieigą prie neįprastų išteklių, kurie yra žinomi savo fakultetui, personalui ir pažangiausiems mokymo programoms. „Culverhouse“ pasišventimas savo studentų ir absolventų augimui ir vystymuisi yra platesnis už mokymąsi klasėje, kad studentai įsitrauktų į pačias mokyklos vertybes: griežtą žinių siekimą, inovacijų gebėjimus šiuolaikinio verslo konkurencingiausiose srityse ir gebėjimą išlikti aktualiais pasaulinėje verslo aplinkoje, kuri visada iš naujo apibrėžia aktualumą.

„Culverhouse“ yra penki akademiniai skyriai ir Mandersono verslo mokykla.

Mūsų istorija

1944 m. „Dean Lee Bidgood“ pripažino poreikį išplėsti studijų programų pasiūlymus Culverhouse, mokyklos pagrindinėje verslo mokykloje. Vertindamas „Culverhouse“ suteiktą potencialą, jis pasinaudojo galimybe surasti MBA programą, kuri buvo ne vietoje pietryčių metu, taip pat ir anksčiau.

Vėliau tais pačiais metais trys vyrai ir viena moteris tapo pirmais MBA gavėjais iš Alabamos universiteto. Verslo mokykla toliau siūlys magistro, MBA ir daktaro laipsnius. trasos iki 1986 m., kai Executive MBA programą pristatė dekanas HH Mitchell, dr. Lonnie Strickland ir MBA direktorius Gina Johnson.

1987 m. Naujai pavadintas „Culverhouse College of Commerce“ pavadino „The Manderson Graduate School of Business“ diplomą, pripažindamas Lewis Mandersono pavyzdinį įrašą, dosnumą ir prognozavimą, kaip verslininką ir tvirtą Alabamos universiteto ir verslo mokyklos rėmėją.

Misija

„Culverhouse College of Business“ yra integracinė bendruomenė, užsiimanti naujovišku moksliniu tyrimu, paslaugomis ir griežtu mokymusi - su asmeniniu ryšiu - kuria labai gerbiami verslo lyderiai, sprendžiantys pasaulinės visuomenės iššūkius.

Vizija

„Culverhouse College of Business“ bus pripažinta tarptautiniu mastu kaip pirmaujanti verslo mokykla, formuojanti verslo ateitį remiantis jos reputacija:

  • Premier akademinės programos
  • Tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų moksliniai tyrimai

Vietos

Tuscaloosa

Address
361 Stadium Dr Tuscaloosa, AL 35487
Tuscaloosa, Alabamoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: