Oficialus aprašymas

UC Irvine Law School atidarė duris studentams 2009 m. Rugpjūčio mėn., Pirmąją naują viešosios teisės mokyklą Kalifornijoje daugiau nei 40 metų. UCI įstatymas siekia sukurti idealią teisės mokyklą XXI amžiui, vykdant geriausius teisininkų praktikos ugdymo darbus aukščiausio lygio profesijos srityje. Įdarbintas iš prestižinių mokyklų, fakultetas užėmė šeštąjį vietą mokslo poveikiu neseniai atliktame tyrime. Studentai turi aukštąjį išsilavinimą, lygiavertes studentų organizacijų kvalifikacijoms aukščiausiųjų 20 teisės mokyklose. Mokyklos novatoriškoje mokymo programoje pabrėžiamas praktinis mokymas, tarpdalykinis tyrimas ir viešoji tarnyba.

Kas yra specialus apie UCI įstatymą


Puikus fakultetas/>

Naujausiame tyrime, už Yale, Harvardo, Čikagos, Stanfordo, NYU ir Kolumbijos universiteto fakultete, priskiriamame aukščiausiose teisės mokyklose, fakultetas užėmė septintą vietą mokslinėje veikloje. Puikus mokymas taip pat yra didelis prioritetas, o daugelis dėstytojų narių laimėjo apdovanojimus savo ankstesnėse institucijose.

Pjovimo-EDGE INOVACIJA

Įkurta 2009 m., UC Irvine teisės mokykla siekia sukurti idealią XXI amžiaus teisės mokyklą, pabrėždama praktinį mokymą, tarpdalykinį tyrimą ir viešąsias paslaugas.

REALIZAVIMO GYVENIMO PATIRTIS

Visi studentai faktiškai praktikuoja teisę (rūpestingai prižiūrint) UCI ​​įstatyme, pradedant pirmojo kurso "Lawinging Skills" kursu, kur jie dalyvauja interviu teisinės pagalbos ar viešosios gynybos įstaigose, ir baigiasi esminiu klientų atstovavimu įmonės vidaus teisėje klinika prieš baigus studijas.

Neįvykdyti studentai

Aštuoniasdešimt aštuoni procentai UCI teisės specialistų, kurie surengė baro egzaminą 2012 m. Liepos mėn., 2013 m. Vasario mėn. Arba 2013 m. Liepą, dabar išlaikė ribą bent vienoje jurisdikcijoje. (Šiuo metu mes turėjome 134 absolventus, kurie užėmė bosines egzaminus ir dabar jau išlaikė 118, arba 88%.) Teisės, kuriose baigėme savo absolventus, buvo Alaska, Kalifornija, Havajai, Masačiusetso valstija, Merilandas, Naujasis Džersis, Niujorkas, Pensilvanija ir Teksasas.

MAŽOS KLASĖS

Studentų fakulteto santykis yra nuo 10 iki 1, tai reiškia, kad klasės yra mažesnės, o dėstytojai turi daugiau laiko atskiriems studentams.

ATSTOVO MENTORIAI

Kiekvienam naujam studentui paskirta advokato mentorė iš vietos teisinės bendruomenės, teikianti gaires akademinėse ir karjeros srityse.

ACTIVE PRO BONO

Pro Bono programoje dalyvavo daugiau nei 90% studentų, dalyvaudami daugybėje projektų, kuriuose jie teikė advokatų kontoros teisines paslaugas. Studentai yra raginami užregistruoti 120 pro bono valandų per trejus metus.

Patenkinti studentai

2016 m. "Law School" studentų apklausa rodo, kad UCI įstatymas gerokai viršija šalies vidurkį, kai kalbama apie studentų pasitenkinimą. Apie 95% mūsų studentų per visas tris klases vertina jų bendrą UCI įstatymo patirtį kaip puikų arba gerą, ir apie 95% sako, kad jie galbūt vėl lankysis UCI įstatyme, jei jie galėtų prasidėti.

SUTARTIES PLANAI

Mūsų studentai ištisus metus praleido vasarą ir pradėjo savo karjerą įvairiose teisinėse situacijose, įskaitant dideles, vidutines ir mažas advokatų kontoras, vyriausybines įstaigas, visuomeninių interesų organizacijas, advokatų biurus ir kitas alternatyvias karjeros galimybes.

PRESTIGIOJI KLUBAI

Įvairių federalinių apylinkių ir apeliacinių teismų bei valstybės apeliacinių ir aukščiausiųjų teismų teisėjai pasamdė UCI teisės studentus, kad galėtų būti magistro laipsnį įdarbinti teisės specialistai. Šios tarnybos apima ir šalį, ir federalinę teismų sistemą.

NEPRIKLAUSOMA VIETA

Teisės mokykla įsikūrusi gražioje, pakrantės Pietinėje Kalifornijoje, 40 mylių į pietus nuo Los Andželo ir 90 mylių į šiaurę nuo San Diego.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

University of California, Irvine - School of Law

Kalifornijos universiteto Magistro mokesčių programa "Irvino teisės mokykla" siūlo novatorišką mokymo programą, įkūnijančią studentams tiek doktrininį gylį, tiek praktini ... [+]

Apie aukštojo mokslo mokesčių programą

Viena iš natūralių, praktiškai orientuotų mokesčių teisės programų.

Kalifornijos universiteto Magistro mokesčių programa "Irvino teisės mokykla" siūlo novatorišką mokymo programą, įkūnijančią studentams tiek doktrininį gylį, tiek praktinius įgūdžius, reikalingus aukščiausio lygio mokesčių teisėms praktikuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose ar užsienyje.

Magistrantūros mokesčių programa siekiama parengti absolventus, kurie yra pasirengę karjerai kaip mokesčių advokatai, teisėjai, mokesčių administratoriai ir politikos patarėjai, taip pat žymiai padidinti mokesčių mokėtojų kvalifikaciją tiems, kurie jau yra mokesčių profesijos nariai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of California, Irvine - School of Law

Kalifornijos universiteto teisės magistro (LL.M.) magistrantūros studijų programa "Irvine Law School" siūlo aukščiausio laipsnio teisinį išsilavinimą teisininkams, teisėj ... [+]

Kalifornijos universiteto teisės magistro (LL.M.) magistrantūros studijų programa "Irvine Law School" siūlo aukščiausio laipsnio teisinį išsilavinimą teisininkams, teisėjams, vyriausybės pareigūnams ir kitiems, norintiems įgyti išsilavinimą apie teisės sistemą ir teisės praktiką. Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mes siūlome bendrą LL.M. programa, kuri gali būti pritaikyta kiekvieno asmens interesams, taigi unikaliai aprūpindama studentus žiniomis ir įgūdžiais, kad galėtų tobulėti šiuolaikinėje pasaulinėje teisinėje bendruomenėje, nesvarbu, kokie būtų jų asmeniniai ir profesiniai tikslai.

Programa yra vienerių metų dieninė, 24 kreditų studijų programa pažangiomis teisinėmis temomis, skirta visų pirma teisininkams, besimokantiems už JAV ribų. Studentai privalo imtis keturių kursų: Įvadas į Amerikos teisę; Tyrimas, analizė ir rašymas Amerikos teisėje; Amerikos teisinės praktikos kontekste; ir profesinę atsakomybę, globalizaciją ir teisinę profesiją Jungtinėse Amerikos Valstijose. Likusių kursų metu studentai pasirenka iš daugybės kursų aukštesniojo lygio mokymo programose. Paskirti darbuotojai gali padėti studentams planuoti savo studijas ir, jei pageidaujama, užtikrinti, kad studentų kursai atitiktų Kalifornijos, Niujorko ar kitų valstybinių barų tinkamumo reikalavimus. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
East Peltason Drive,401
92697 Irvinas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos