Oficialus aprašymas

USC Gould yra elito teisės mokykla, užsiimanti akademine kompetencija. Mūsų sėkmę sudaro pasaulinio lygio fakultetas, glaudus ir įvairus studentų organas, gerai įrengtas universitetas, tarpdisciplininė mokymo programa ir palaikantis absolventų tinklas.

Fakultetas yra pripažintas savo stipendija daugelyje sričių, tarpdisciplininis dėmesys, viešoji tarnyba ir vadovavimas profesijoje. Mūsų mažas klasių dydis ir žemas profesoriaus ir studento santykis sukuria intymią ir kolegialią mokymosi aplinką.

Įkurta 1900 m., USC Gould buvo pirmoji Kalifornijos teisės mokykla. Ankstyviausiose mokyklų mokyklose dalyvavome moterims ir spalvotiems studentams. Šiandien laikomės vienos iš pačių įvairiausių įstatymų studentų studentų ir įtraukiame į tarptautinius studentus. Tai sukuria aplinką, kuri skatina įvairias perspektyvas ir patirtį.

Mūsų vieta Los Andžele suteikia studentams didžiules galimybes vienoje iš aukščiausių teisinių rinkų ir judriausių teismų šalyje. Nuo Silicio paplūdimio iki LA centro, USC Gould siūlo prieigą prie biurų, externships ir karjeros galimybių su teisės ir verslo įmonėmis, viešojo intereso agentūromis ir pramogų, žiniasklaidos ir technologijų įmonėmis. Teisės mokyklos vieta USC universiteto parko universitete palaiko daugybę tarpdisciplininio švietimo ir mokslinių tyrimų galimybių tarp daugybės žinomų mokyklų.

USC pradėjo tarpdisciplininio ir klinikinio teisinio švietimo koncepcijas. Pirmoji moderni teisinės pagalbos programa išaugo iš 1929 m. Įsteigtos USC Gould klinikos. 1965 m. Tapome viena iš pirmųjų mokyklų, kurios sutelkė dėmesį į teisės studijas. Šiandien mūsų mokymo programa yra sujungta su įvairiomis pagrindinėmis disciplinomis susietais kursais ir siūlome 15 dvigubo laipsnio programų. Per mūsų daugelį klinikų, praktikų ir externships, studentai įgyja praktinį mokymą praktikos teisės, dirbti su nekilnojamojo klientams.

Teisės mokykloje pasigirsta palaikantis ir glaudžiai susietas absolventų skaičius, turintis daugiau nei 10 000 specialistų visame pasaulyje. Trojos šeima yra ištikimas ir galingas tinklas, tvirtai pasiryžęs sėkmingai vykdyti JAV universiteto absolventus. Mūsų absolventai yra didžiausių pasaulio advokatų kontorų partneriai, vadovauja pagrindinėms tarptautinėms bendrovėms ir tarnauja lyderio vaidmeniui vyriausybės ir viešųjų paslaugų organizacijose. Daugiau kaip 500 USC Gould absolventų tarnavo kaip valstybės ar federaliniai teisėjai.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

University of Southern California USC Gould School of Law

Dvejų metų pratęstas teisės magistro laipsnis (LLM) USC Gould leidžia jums praleisti vienerius metus mokytis apie JAV teisinę sistemą ir įsisavinti teisinį anglų kalbą pr ... [+]

Dvejų metų pratęstas magistro laipsnis (LLM)

Dvejų metų pratęstas teisės magistro laipsnis (LLM) USC Gould'e leidžia jums vienerius metus mokytis JAV teisinės sistemos pamatinių elementų ir įsisavinti teisinį anglų kalbą prieš vienerių metų LLM studijas.

Per pirmuosius metus gausite akademinį mokymą teisinio skaitymo ir supratimo, atvejo informavimo, teisinės analizės ir dar daugiau, tuo pačiu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Mažos, asmeninės klasės suteikia jums galimybę prisitaikyti prie gyvenimo JAV ir lankytis JAV.

Sėkmingai baigę pirmuosius metus, gausite JAV teisinių studijų sertifikatą ir bus įtrauktas į USC Gould LLM programą.

Kodėl verta rinktis dviejų metų pratęstą LLM USC Gould?... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos South Los Angeles
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern California USC Gould School of Law

Asmenims, turintiems pirmąjį teisės laipsnį už JAV ribų, gaukite esminį JAV teisės supratimą mūsų 1 metų LLM. Studentai gali užpildyti sertifikato specializaciją ir imtis ... [+]

Teisės magistras (LLM)

Mūsų teisės magistras (LLM) orientuojasi į JAV teisinę sistemą tarptautiniu mastu išsilavinusiems teisininkams. Nuolatinis, vienerių metų LLM suteikia jums pagrindinius įgūdžius ir žinias, kurios yra nedelsiant taikomos realaus pasaulio praktikai.

LLM idealiai tinka tarptautiniams:

advokataiteisėjaivaldžios atstovaiprokuroraijuridinis advokatasbankininkaiabsolventaiKodėl verta rinktis LLM laipsnį USC Gould?

„LLM Guide“ pripažino kaip vieną iš „Top 10 LLM programų Kalifornijoje“, o mūsų LLM mokymo programa skatina kritinį mąstymą ir praktinį problemų sprendimą, be to, suteiks Jums visapusišką pagrindą Amerikos teisėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos South Los Angeles
September 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba