Oficialus aprašymas

USC Gould yra elito teisės mokykla, užsiimanti akademine kompetencija. Mūsų sėkmę sudaro pasaulinio lygio fakultetas, glaudus ir įvairus studentų organas, gerai įrengtas universitetas, tarpdisciplininė mokymo programa ir palaikantis absolventų tinklas.

Fakultetas yra pripažintas savo stipendija daugelyje sričių, tarpdisciplininis dėmesys, viešoji tarnyba ir vadovavimas profesijoje. Mūsų mažas klasių dydis ir žemas profesoriaus ir studento santykis sukuria intymią ir kolegialią mokymosi aplinką.

Įkurta 1900 m., USC Gould buvo pirmoji Kalifornijos teisės mokykla. Ankstyviausiose mokyklų mokyklose dalyvavome moterims ir spalvotiems studentams. Šiandien laikomės vienos iš pačių įvairiausių įstatymų studentų studentų ir įtraukiame į tarptautinius studentus. Tai sukuria aplinką, kuri skatina įvairias perspektyvas ir patirtį.

Mūsų vieta Los Andžele suteikia studentams didžiules galimybes vienoje iš didžiausių teisinių rinkų ir judriausių teismų Jungtinėse Valstijose.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

University of Southern California USC Gould School of Law

Dvejų metų magistrantūros teisės magistro laipsnis (USL Gould) leidžia jums praleisti vienerius metus mokytis apie JAV teisinę sistemą ir juridinę anglų kalbą prieš įtrau ... [+]

Dvejų metų pratęstas magistro laipsnis (LLM)

Dvejų metų magistrantūros teisės magistro laipsnis (USL Gould) suteikia galimybę vienerius metus mokytis JAV teisinės sistemos pamatinių elementų ir įsisavinti teisinę anglų kalbą prieš vienerių metų studijų programą.

Per pirmuosius metus gausite akademinį mokymą teisinio skaitymo ir supratimo, atvejo informavimo, teisinės analizės ir dar daugiau, tuo pačiu tobulindami anglų kalbos įgūdžius. Mažos, asmeninės klasės suteikia jums galimybę prisitaikyti prie gyvenimo JAV ir lankytis JAV.

Sėkmingai baigę pirmuosius metus, gausite JAV teisinių studijų sertifikatą ir bus įtrauktas į USC Gould LLM programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos South Los Angeles
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern California USC Gould School of Law

Asmenims, turintiems pirmąjį teisės laipsnį už JAV ribų, įgykite esminį JAV teisės supratimą su mūsų 1 metų LLM (teisės magistru). Studentai gali užpildyti sertifikato sp ... [+]

Teisės magistras (LLM)

Mūsų teisės magistras (LLM) orientuojasi į JAV teisinę sistemą tarptautiniu mastu išsilavinusiems teisininkams.

Dieninės, vienerių metų LLM yra ideali vieta tarptautiniams:

advokataiteisėjaivaldžios atstovaiprokuroraijuridinis advokatasbankininkaiabsolventaiSpecializuotas teisės magistras (LLM) tarptautinėje verslo ir ekonominėje teisėje

Ši nauja specializuota LLM padės studentams suprasti įstatymus ir politiką, kuri formuoja tarptautinę prekybą ir prekybą pasauliniu mastu .

Kursai bus skirti verslo organizacijų, pasaulinės reguliavimo politikos, tarptautinės prekybos politikos ir tarptautinių verslo sandorių temoms.

Studentai mokysis derybų ir tarpvalstybinių sandorių teisės, taip pat tarptautinių klientų aptarnavimo organizacinių ir atitikties aspektų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos South Los Angeles
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

University of Southern California - Campus Tour

Is the U.S. bar exam right for you?

LLM Degree Career Opportunities

Admit Day at USC Gould School of Law