Oficialus aprašymas

Apie McGeorge

McGeorge moko teisininkus didelėms ir mažoms advokatų kontoroms, vyriausybinėms agentūroms ir įmonių teisiniams padaliniams Kalifornijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje. Tai buvo mūsų bruožas nuo 1924 m. Ir yra tikresnis šiandien nei kada nors anksčiau.

Kadangi pasaulis auga mažesnis, tačiau sudėtingesnis, McGeorge atsako griežtai mokydamas savo mokinius vadovavimo pozicijoms XXI amžiaus pasaulio ekonomikoje.

115337_115328_Capture.jpeg

Mūsų sėkmė yra grindžiama išskirtiniais fakultetais, aukštos kokybės studentais, atsidavusiomis ir dalyvaujančiomis absolventais ir gražia, erdvia universitetu su naujausiomis klasėmis ir studentais.

Tačiau ji taip pat yra paremta vizija. McGeorge yra judanti institucija, dinamiška teisės mokykla, besikeičianti ir auganti, kad galėtų išspręsti pasaulinės ekonomikos iššūkius ir šviesti teisininkus, kurie bus rytojaus lyderiai.

115336_115327_Edited20130623McGeorgeCampus011lr.jpg

Kodėl verta rinktis McGeorge? Kadangi būsite pasiruošę sėkmei:

Fakultetas

  • 45 dieniniai ir 50 ne visą darbo dieną dirbančių profesorių, kurie savo srityje įgijo nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą.
  • Fakulteto nariai, kurie per pastaruosius penkerius metus išleido 30 knygų, yra vienas iš aukščiausių teisinių mokyklų visumos.
  • Profesoriai, kurie užėmė svarbiausias pareigas vyriausybėje, pirmaujančiose advokatų kontorose ir visuose pramonės segmentuose, ir kurie savo studentams suteikia realių žinių.
  • Įkvepiantis JAV Aukščiausiojo Teismo teisėjo Anthony M. Kennedy (Ret.) Buvimas, mūsų ilgiausiai dirbantis fakulteto narys.

115340_115326_22504018074_9b3de6827a_o.jpg

Akademikai

  • Geriausias tarptautinio verslo teisės rengimas Vakaruose
  • Aukščiausios rangos teisėjų gynimo ir ginčų sprendimo programos
  • Žinomas Kalifornijos ir federalinės vyriausybės įstatymas ir politikos programa
  • Mokymo intensyvumas, 43% daugiau valandų viršija ABA reikalavimą JD laipsniui
  • Dėmesys rašymui, su dviem pilnais rašymo metais.
  • Teorinio išsilavinimo ir praktinių įgūdžių lavinimo pusiausvyra.

Pareiškėjų, turinčių LSAT balų 80% ar daugiau, skaičius yra daugiau nei dvigubai didesnis.115338_115324_McGeorgeCampus201498.jpg

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

University of the Pacific, McGeorge School of Law

LLM JAV įstatymuose ir politikoje yra specialiai sukurta tarptautiniams advokatams ar teisės absolventams, kurie siekia bendro JAV įstatymo įvedimo. Jūs ištirsite JAV įst ... [+]

LLM JAV įstatymuose ir politikoje yra specialiai sukurta tarptautiniams advokatams ar teisės absolventams, kurie siekia bendro JAV įstatymo įvedimo. Jūs ištirsite JAV įstatymų pagrindą ir būsite pasirengę parodyti darbuotojams ir klientams apie JAV teisės žinias.

Programos akcentaiPatirkite kursus su JD studentais, leidžiančiais tiesiogiai stebėti amerikiečių teisininko mokymąDirbkite su absolventų ir tarptautinių programų direktoriumi, kad pritaikytumėte kursų pasirinkimą, kad galėtumėte gauti baro egzaminąIštirkite JAV įstatymų pagrindą, kad būtų pasirengę įrodyti, kad darbuotojai ir klientai turi žinių apie JAV teisęTurėkite prieigą prie McGeorge plataus absolventų bazės iš viso pasaulioPrisijunkite prie teisės studentų, dėstytojų ir absolventų bendruomenės ir gaukite specialią pagalbą prisitaikant prie studentų gyvenimo Jungtinėse ValstijoseMokymo planas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Sacramento
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of the Pacific, McGeorge School of Law

Tarptautinės verslo praktikos LLM rengia teisininkus praktikuoti tarptautinės verslo teisės srityje. Laipsnis toliau rengia teisininkus pasaulinės ekonomikos karjerai. ... [+]

Tarptautinės verslo praktikos LLM rengia teisininkus praktikuoti tarptautinės verslo teisės srityje. Laipsnis toliau rengia teisininkus pasaulinės ekonomikos karjerai.

Programos akcentas yra prieiga prie „McGeorge“ pasaulinio verslo centro

Programos akcentaiGaukite praktinės patirtiesMėgaukitės klasėmis su JD studentaisNaudokite dėstytojų patirtį tarptautinės teisės srityjeDirbkite su absolvento direktoriumiTurėkite prieigą prie McGeorge plataus absolventų , dirbančių tarptautinėse advokatų kontorose, daugiau nei 40 šaliųPrisijunkite prie teisės studentų, McGeorge fakulteto ir absolventų bendruomenės ir gaukite ypatingą pagalbą prisitaikant prie studentų gyvenimo Jungtinėse Valstijose... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Sacramento
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Elena Smirnova — Choosing the McGeorge LLM Program

Helmo Weiss Student

Thais Gomes Doki Student

Address
Sacramento Campus, 3200 Fifth Ave.
CA 95817 Sacramento, California, Jungtinės Amerikos Valstijos