Oficialus aprašymas

Jaunas ir energingas mokykla, kuri jau įsitvirtino kaip lyderis, Vermontas teisės mokykla yra skirta suteikti studentams, dėstytojams ir darbuotojams ypatingu švietimo bendruomenei, kuri vertina individualizmą, etikos, asmens dalyvavimą, ir valstybės pilietybę.

Misija, kuri mus palaiko sustiprina mūsų įvairovės, mūsų dinamiško mokymo programas ir patirtinio mokymosi galimybes, mūsų prestižinių dėstytojų ir puikus personalas ir palaikomojo atmosferą sukūrėme ir puoselėjo.

Mūsų tikslas yra šviesti agentai kaita, kuris ir toliau bus vadovaujamasi mūsų šūkis-"įstatymo bendruomenei ir pasauliui", nes jie išsiruošė žemyn jų individualius kelius link sėkmės litigators, viešojo intereso advokatai, aplinkos ir žemės naudojimo ekspertų , pilietinių teisių gynėjai ir aktyvistai. Arti ir toli, mūsų absolventai pridėti prasmę savo karjerą tarnauja kaip lyderiai savo bendruomenėse ir tvarkdarių žemės. Vienas ir visi, mes esame pasiryžę turėti didelį teigiamą poveikį pasauliui, kad mus supa ir žmonės, kurie gyvena jame.

Mūsų misija "Mokyti studentus įvairių bendruomenės, kuri skatina asmeninį augimą ir kuri leidžia jiems pasiekti puikių profesinių įgūdžių ir aukštų etikos vertybes, su kuriomis tarnauti kaip advokatai ir aplinkos bei kitų specialistų vis technologijų ir tarpusavyje priklausomos pasaulio visuomenę."

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Vermont Law School

Skirta studentams, kurie įgijo teisinį išsilavinimą už JAV ribų, Amerikos teisės studijų LLM studentai rengia baras plaukimo ir karjeros. ... [+]

Vermontas Law School LLM Amerikos Teisės studijų

Skirta studentams, kurie įgijo teisinį išsilavinimą už JAV ribų, Amerikos teisės studijų LLM studentai rengia baras plaukimo ir karjeros.

Amerikos teisės studijų mokymo programą LLM sukuria tvirtą pagrindą JAV teisę ir teisės sistemas ir dėmesys sutelkiamas į įgūdžių, žinių ir perspektyvos esminių sėkmės nacionaliniu ir pasauliniu praktikoje. Gausite išskirtinį paramą - dažnai vienas ant vieno paramos - tuo atveju, instruktažas, doktrinoje, pasiruošimas egzaminams, ir vėl rašyti. Teisinėje Rašymas specialistas gali padėti jums su anglų kalbos gramatikos, skyrybos ir tonas.

Vermont Law School žinomas fakultetas - kas yra patyrę bylinėtis pagrindines bylas JAV Aukščiausiasis Teismas, patvirtindamas, prieš kongresą, ir pirmaujančių organizacijų visame pasaulyje - yra dalis draugiškas ir palaikomasis bendruomenei, kad yra įsipareigojusi studentų sėkmė. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Royaltonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vermont Law School

Post-JD studentams susirasti koks galimybes intensyvaus tyrimo Vermont Law School kapitonai derinimas (LLM) programose. ... [+]

Vermontas Law School LLM aplinkos teisės

Post-JD studentams susirasti koks galimybes intensyvaus tyrimo Vermont Law School kapitonai derinimas (LLM) programose.

Ranked numeris vienas aplinkos teisės mokyklą šalyje, VLS siūlo daugiau aplinkosaugos ir energetikos teisės kursus nei bet kuris kitas JAV teisės mokyklos ir nacionaliniu garsus ginčų sprendimo ir klinikinės teisę Absolventai papildomai apibrėžti ir iš anksto savo karjerą per teisinės praktikos, mokslinių tyrimų , mokymo, ar viešoji politika.

Aplinkosaugos teisės LLM yra skirta Juris Doctor absolventams, kurie nori sutelkti savo karjerą aplinkosaugos teisės aktų ir klausimais, įskaitant klimato kaitą, žemės naudojimo, gamtos išteklių, vandens išteklių, ar aplinkos mokesčių politiką. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Royaltonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Teisės doktorantūros studijos (JD)

Vermont Law School

Pelningiausi Juris Doctor iš Vermonto teisės mokyklos rodo atsidavimą ir įsipareigojimą, o ne tik į teisinę profesiją, bet į priėmimo įtakos per įstatymą. ... [+]

Vermontas Law School Juris Doctor (JD)

Pelningiausi Juris Doctor iš Vermonto teisės mokyklos rodo atsidavimą ir įsipareigojimą, o ne tik į teisinę profesiją, bet į priėmimo įtakos per įstatymą.

Ruošiantis bendrosios praktikos visose 50 valstijų, jums plėtoti žinias ir įgyti įgūdžių, reikalingų lyderystės aplinkos apsaugos teisės, baudžiamosios teisės, ginčų sprendimo, energetikos teisės, tarptautinės ir lyginamosios teisės, žemės naudojimo ar vandens išteklių įstatymą.

Pagrindinė mokymo programa orientuota į teisės doktrinoje ir analizės pabrėžia platesnį socialinį kontekstą, teisės aktus, ir suteikia išsilavinimą įgūdžių ir vertybių, reikalingų veiksmingai teisės praktika. Per pirmuosius metus, jums sukurti teisinio tyrimo pagrindą per poveikio pagrindinių dalykų, teisinės analizės, pagrindinių teisinių įgūdžių ir perspektyvų dėl kilmės, funkcijų, ir plėtojant teisinę sistemą būdus. Per savo antruosius ir trečiuosius metus, jums naudoti Vermont Law School plati patiekalų katalogą sutelkti dėmesį į probleminių sričių, kuriose norėtumėte dirbti ir vadovauti. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Royaltonas
Rugsėjis 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vermont Law School