Oficialus aprašymas

Truman Bodden Law School

Truman Bodden Law School įsikūrusi Džordžo mieste, Kaimanų salų sostinėje ir veikia nuo 1982 m.

Teisės mokykla yra susijusi su Liverpulio universitetu Jungtinėje Karalystėje, kuri patvirtina ir apdovanoja bakalauro studijų programą. Liverpulio universitetas yra Russell grupės universitetas (atitinka JAV Ivy lygą), todėl laipsnis yra pripažintas tarptautiniu mastu.

Ką mes darom

Teisės mokyklos tikslas, bendradarbiaujant su Liverpulio universitetu teikiant bakalauro laipsnį LL.B laipsnį, yra suteikti aukštojo mokslo lygio teisinį išsilavinimą, lygiavertį Jungtinėje Karalystėje ir kitiems paslaugų teikėjams. teisinis švietimas visame bendrosios teisės pasaulyje.

Tai darydama Teisės mokykla siekia suteikti savo studentams aplinką, kuri skatina ir leidžia jiems pasiekti visą savo potencialą siekdama žinių ir akademinės kompetencijos.

Antrosios pakopos studijų programoje teisės mokykla taip pat siūlo profesinį teisinį mokymą ketvirtojo profesinio rengimo kurso forma, kuri, baigusi Clerkship straipsnius, lemia Kaimanų salų prokuroro kvalifikaciją. Šis kursas taip pat yra skirtas suteikti teisinį mokymą panašiu lygiu, kaip ir panašiuose profesiniuose kursuose Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje.

Teisės mokyklos tikslas - suteikti studentams išsamių žinių apie anglų ir Kaimanų salų įstatymus ir tuo pat metu plėtoti perduodamus įgūdžius, pažangias mokslinių tyrimų galimybes, analizės įgūdžius, loginę mintį, glaustumą ir kritinį gebėjimą.

Teisės mokykla siekia skatinti informuoti apie teisinius, etinius ir moralinius klausimus, susijusius su teisės normų ir teisės praktikos plėtojimu.

Teisės mokyklos siūlomi kursai turi būti naudingi ne tik tiems studentams, kurie nori patekti į teisininko profesiją, bet ir tiems, kurie turi daugybę kitų profesinės karjeros siekių.

Bakalauro gyventojai: apie 80; personalo ir studentų santykis yra 10: 1

Reikalavimai atvykti: kaip pirmojo laipsnio nereikia studijuoti anglų kalbos LL.B laipsnį, nebūtina turėti pirmąjį teisinį laipsnį. TBLS programoje gali dalyvauti pareiškėjai, turintys gerus mokyklos baigimo įgaliojimus (iki 12/13 lygio), pvz., Pažengusieji lygiai, tarptautinė bakalaureato kvalifikacija, asocijuotojo laipsnio kvalifikacija arba lygiavertė kvalifikacija.

Paskutinė paraiškos pateikimo data 2015 m. Rugsėjo mėn

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLB

Truman Bodden Law School

Mūsų ilgametis LLB laipsnis yra labai vertinama programa, kuri yra vienintelė kvalifikuota LLB, kuri kartu su Liverpulio universitetu suteikta Karibų jūros regione. ... [+]

Teisės bakalauras - LLBApžvalga

Mūsų ilgametis LLB laipsnis yra labai vertinama programa, kuri yra vienintelė kvalifikuota LLB, kuri kartu su Liverpulio universitetu suteikta Karibų jūros regione. Kaimanų salų bakalauro studijų programos „ Truman Bodden Law School (TBLS) teikiama nauda yra susijusi su studijavimo laipsniu salos rojuje su ramiu gyvenimo būdu.

Ji taip pat suteikia studentams papildomą pranašumą, kad gautų griežtą laipsnį, kurį patvirtino ir prižiūri labai gerbiamas JK universitetas, pridėjus papildomų mažų grupių mokymo, individualaus dėmesio ir tikros atviros durys. Tai tikrai ideali aplinka, kuriai vadovaujantis advokatas gali mokytis ir klestėti prižiūrint mūsų akademinei komandai. Teisės mokykla pasižymi puikiais atsiliepimais iš dabartinių studentų, kurie teigia, kad gautas mokymas yra ypatingas.... [-]

Kaimanų salos Cayman Islands Online
September 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LLM

Truman Bodden Law School

Uždirbkite teisės magistro laipsnį (LL.M) arba antrosios pakopos studijų diplomą (PGDip) tarptautinėje finansų srityje penktoje pagal dydį pasaulio finansų centre, garsėj ... [+]

Uždirbkite teisės magistro laipsnį (LL.M) arba antrosios pakopos studijų diplomą (PGDip) tarptautinėje finansų srityje penktoje pagal dydį pasaulio finansų centre, garsėjantį savo patirtimi finansinių paslaugų sektoriuje ir su juo susijusia teisine sistema bei tarptautinės atitikties standartais.

Sėkmingi studentai baigs teisės magistro laipsnį arba magistrantūros diplomą tarptautiniame finanse iš Liverpulio universiteto, kuris leis jums pagerinti savo karjeros perspektyvas įvairiuose sektoriuose.

Programos kontūrai

LL.M ir PGDip „Tarptautiniai finansai: teisė ir reguliavimas“ yra naujosios magistrantūros kvalifikacijos, kurias kartu su Liverpulio universitetu siūlo „ Truman Bodden Law School , Didžioji Kajmanas.... [-]

Kaimanų salos Cayman Islands Online
September 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Truman Bodden Law School
Address
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town Cayman Islands Online, Kaimanų salos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 345-945-0077