Oficialus aprašymas

Truman Bodden Law School

Truman Bodden Law School įsikūrusi Džordžo mieste, Kaimanų salų sostinėje ir veikia nuo 1982 m.

Teisės mokykla yra susijusi su Liverpulio universitetu Jungtinėje Karalystėje, kuri patvirtina ir apdovanoja bakalauro studijų programą. Liverpulio universitetas yra Russell grupės universitetas (atitinka JAV Ivy lygą), todėl laipsnis yra pripažintas tarptautiniu mastu.

Ką mes darom

Teisės mokyklos tikslas, bendradarbiaujant su Liverpulio universitetu teikiant bakalauro laipsnį LL.B laipsnį, yra suteikti aukštojo mokslo lygio teisinį išsilavinimą, lygiavertį Jungtinėje Karalystėje ir kitiems paslaugų teikėjams. teisinis švietimas visame bendrosios teisės pasaulyje.

Tai darydama Teisės mokykla siekia suteikti savo studentams aplinką, kuri skatina ir leidžia jiems pasiekti visą savo potencialą siekdama žinių ir akademinės kompetencijos.

Teisės mokyklos siūlomi kursai turi būti naudingi ne tik tiems studentams, kurie nori patekti į teisininko profesiją, bet ir tiems, kurie turi daugybę kitų profesinės karjeros siekių.

„International Finance“ yra naujausias teisės mokyklos aukos priedas. LLM magistro tarptautinių finansų teisės magistro laipsnį, taip pat galima gauti kaip magistrantūros diplomą, siūloma visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną, o rugsėjo mėn.

Antrosios pakopos studijų programoje teisės mokykla taip pat siūlo profesinį teisinį mokymą ketvirtojo profesinio rengimo kurso forma, kuri, baigusi Clerkship straipsnius, lemia Kaimanų salų prokuroro kvalifikaciją. Šis kursas taip pat yra skirtas suteikti teisinį mokymą panašiu lygiu, kaip ir panašiuose profesiniuose kursuose Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje.

Teisės mokyklos tikslas - suteikti studentams išsamių žinių apie anglų ir Kaimanų salų įstatymus ir tuo pat metu plėtoti perduodamus įgūdžius, pažangias mokslinių tyrimų galimybes, analizės įgūdžius, loginę mintį, glaustumą ir kritinį gebėjimą.

Teisės mokykla siekia skatinti informuoti apie teisinius, etinius ir moralinius klausimus, susijusius su teisės normų ir teisės praktikos plėtojimu.

Bakalauro gyventojai: apie 100; personalo ir studentų santykis yra 10: 1

Paskutinė data, kurią reikia pateikti 2019 m. Rugsėjo mėn. Įrašas: 2019 m. Liepos mėn

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLB

Truman Bodden Law School

Mūsų ilgametis LLB laipsnis yra labai vertinama programa, kuri yra vienintelė kvalifikuota LLB, kuri kartu su Liverpulio universitetu suteikta Karibų jūros regione. ... [+]

Teisės bakalauras - LLBApžvalga

Mūsų ilgametis LLB laipsnis yra labai vertinama programa, kuri yra vienintelė kvalifikuota LLB, kuri kartu su Liverpulio universitetu suteikta Karibų jūros regione. Kaimanų salų bakalauro studijų programos „ Truman Bodden Law School (TBLS) teikiama nauda yra susijusi su studijavimo laipsniu salos rojuje su ramiu gyvenimo būdu.

Ji taip pat suteikia studentams papildomą pranašumą, kad gautų griežtą laipsnį, kurį patvirtino ir prižiūri labai gerbiamas JK universitetas, pridėjus papildomų mažų grupių mokymo, individualaus dėmesio ir tikros atviros durys. Tai tikrai ideali aplinka, kuriai vadovaujantis advokatas gali mokytis ir klestėti prižiūrint mūsų akademinei komandai. Teisės mokykla pasižymi puikiais atsiliepimais iš dabartinių studentų, kurie teigia, kad gautas mokymas yra ypatingas.... [-]

Kaimanų salos Kaimanų salos internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LLM

Truman Bodden Law School

Uždirbkite teisės magistro laipsnį (LL.M) arba antrosios pakopos studijų diplomą (PGDip) tarptautinėje finansų srityje penktoje pagal dydį pasaulio finansų centre, garsėj ... [+]

Programos kontūrai

LL.M ir PGDip „Tarptautiniai finansai: teisė ir reguliavimas“ yra naujosios magistrantūros kvalifikacijos, kurias kartu su Liverpulio universitetu siūlo „ Truman Bodden Law School , Didžioji Kajmanas.

Programos teikia pažangiausius teisinius mokymus ir juos siūlo patyrusi „ Truman Bodden Law School dėstytojų komanda, kartu su dideliais Liverpulio universiteto ištekliais ir patirtimi.

Siūlomi du studijų takeliai: LL.M arba magistrantūros diplomas tiek tarptautiniuose finansuose: teisė ir reguliavimas.

Programos yra skirtos patenkinti asmenų, kurie ieško pažangių teisinių žinių apie tarptautinius finansus ir reguliavimą, poreikius tiek teisinėje profesijoje, tiek be jos.... [-]

Kaimanų salos Kaimanų salos internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Truman Bodden Law School
Address
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town Kaimanų salos internete, Kaimanų salos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 345-945-0077