Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į ABC Access Business College

Įstaiga, kuri yra pakankamai pajėgi, kad ugdytų jūsų patirtį, talentą ir profesionalumą, yra tai, ko jums reikia. Gerai?

Kviečiame Jus į mūsų pratęsimą drąsiai patvirtindami, kad esame iš tikrųjų geriausi. Mūsų pareiga yra profesionaliai matyti jūsų pažangą, kad pasiektumėte savo karjeros tikslus. Kviečiame Jus į instituciją, kuri siūlo Jums palankiausią aplinką jūsų studijoms. Mums bus daugiau nei garbė, kad jūs tapsite mūsų mokymosi komandos dalimi. Mūsų pareiga yra suteikti jums didžiausias žinias ateities labui, todėl mes jaučiame įsiskolinimą, kad jus ugdytume į aukštesnius.

ABC Access Business College yra įregistruota Mokymo, kolegijų ir universitetų ministerijoje pagal 2005 m. Privačios karjeros koledžo įstatymą ir gavo paskirtos mokymosi institucijos (DLI) numerį O242732890457, nurodant, kad Kanados pilietybės ir imigracijos departamentas leidžia jį suteikti mokymą tarptautiniams studentams.

111837_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Kodėl mus

 • Tarnauja bendruomenei nuo 2003 m. Ir padėjo daugeliui studentų sėkmingai dirbti.
 • Daugelis aukšto lygio diplomų programų ir kursų, kuriuos siūlo kolegija.
 • Ministerijos reglamentuota kolegija, turinti patikimą vardą Kanados švietimo sektoriuje.
 • Naujoviški mokymo metodai, leidžiantys praktiniam žinių taikymui pasirinktoje pramonėje.
 • Daugiakultūrė aplinka tarptautiniams studentams. Didelė galimybė susitikti su skirtingomis tautybėmis mokytis ir mėgautis savo kultūra.
 • Apsauga, automobilių stovėjimo aikštelė ir lengvai pasiekiamas viešasis transportas, nes jis yra metro stotelėje, garsioje Yonge gatvėje.
  Galimybių pasirinkti tinkamas programas įvairovė Nuolatinė kokybės gerinimo metodikų stebėsena ir įgyvendinimas, siekiant pagerinti mokymosi rezultatus.
 • Mokymai ir seminarai verslo klientams, kuriuos mes teikiame, padeda tobulinti mūsų kolegijų kursus.
 • Padėjome daugeliui absolventų savo gyvenimą paversti ilgalaikiais įsidarbinimo įgūdžiais. Viešai finansuojami mokymai. Dotacija gali būti iki 28 000 JAV dolerių. Jei taikoma, vaiko dienos priežiūra iki 1000 JAV dolerių vienam vaikui. Maksimali $ 2000 per mėnesį.
 • Nesvarbu, ar domitės uždirbti diplomą, ar atnaujinti savo dabartinius įgūdžius ir gauti sertifikatą, ABC Access Business College gali suteikti jums karjeros mokymus, kad padėtų jums pasiekti savo karjeros tikslus.

111839_pexels-photo-1153213.jpegrawpixel.com / Pexels

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: