OsgoodePD - Osgoode Hall Law School - York University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie "OsgoodePD"

Osgoode Professional Development yra pasaulinis teisininkų mokyklos mokymosi visą gyvenimą lyderis. Dalis Osgoode Hall teisės mokyklos, viena iš seniausių ir geriausių teisės mokyklų Kanadoje, siūlome kredito ir ne kredito programas Kanados ir tarptautiniams teisininkams, paralegals, specialistams, firmoms ir organizacijoms.

Mūsų tęstinio teisinio mokymo programos svyruoja nuo vienos valandos trumpų pristatymų iki konferencijų ir trumpų kursų, kuriuos moko praktikuojantys teisininkai ir įvairių sričių ekspertai. Norėdami išsamiai išnagrinėti tam tikrą teisinį dalyką arba sustiprinti savo įgūdžius, apsvarstykite vieną iš "OsgoodePD" sertifikatų programų teisininkams ar specialistams. Taip pat galite pritaikyti savo grupinę programą, kad pateiktumėte išsamų ir praktinį mokymą, kurio reikalauja jūsų darbuotojai ar komanda.

"OsgoodePD" pavyzdinėse akademinėse programose yra profesionalus LLM laipsnis, kuriame yra 14 skirtingų specializacijų, kurias mokoma universitetuose arba per nuotolinį mokymą Osgoode apdovanojimų pelniusių dėstytojų, vyresniųjų specialistų, teisėjų ir politikos formuotojų. Tarptautinės verslo teisės LLM ir Kanados bendrosios teisės LLM programos yra specialiai sukurtos tarptautiniu mastu parengtiems teisininkams. Jei laipsnis nėra jūsų tikslas, galite pasirinkti iš LLM kursų, kurie kasmet siūlomi kaip vienkartiniai kursai.

Dauguma mūsų kursų ir programų siūlomos vietoje ir nuotolinio mokymo patogumui naudojant transliacijas ir vaizdo transliaciją. "OsgoodePD" taip pat malonu pasiūlyti programas "On Demand", pasirinkus anksčiau pasiūlytus ir išskirtinius kursus pagal užsakymą, kai tik leidžia jūsų tvarkaraštis.

Nesvarbu, kokia yra jūsų mokymosi kelionė, tai bus užtikrinta "OsgoodePD" nepriekaištingu įsipareigojimu užtikrinti kokybę, prieinamumą ir klientų aptarnavimą. Osgoode Professional Development yra Toronto verslo šakos Yonge ir Dundas gatvės širdyje, kelios minutės nuo miesto metro linijos, finansinių rajonų ir valdžios įstaigų.

Čiabuvių tautų ir tradicinių teritorijų pripažinimas

Jorko universitetas pripažįsta, kad daugelis vietinių tautų turi ilgalaikius ryšius su teritorijomis, kuriose įsikūrę mūsų universiteto miestai prieš Jorko universiteto įsteigimą. Mes pripažįstame savo buvimą tradicinėse "New Credit" Mississaugos teritorijose, Huron-Wendat, Haudenosaunee konfederacijoje ir Ontariato Métis Nation.

Padaryti istoriją su mumis

"Osgoode" formavo teisinio švietimo ateitį nuo 1889 m.

Kaip didžiausia ir įvairesnė Kanados teisininkų mokykla, "Osgoode" įgijo pasaulinę reputaciją, pritraukdama talentingų studentų ir aukščiausio lygio dėstytojų.

Rengiame rytdienos lyderius per mūsų neprilygstamą kursų spektrą ir novatorišką požiūrį į mokymą, kuris apima teisinę teoriją ir patirtinio mokymosi. Mūsų aistra dėl bendruomenės įsitraukimo, neprilygstamos studentų patirties, paslaugos visuomenei, pirmaujanti stipendija ir visų formų prieinamumas yra tai, kas apibrėžia mūsų vertybes ir mūsų įsipareigojimą pažaboti naują teisinį išsilavinimą.

Sukurkite savo ateitį ir sukurkite istoriją su mumis.

Mūsų lyderystė

Teisės švietimo naujovės

Naujovės - tai mūsų bruožas. Remdamiesi jau turimiu pagrindu, mes nuolat stengiamės kurti naujus kursus, programas ir kitas iniciatyvas, skatinančias Osgoode aukštąjį teisinį išsilavinimą.

Viešosios diskusijos formavimas

Osgoode minties lyderiai stumia ribas ir daro įtaką akademinei stipendijai, nacionalinei ir tarptautinei politikos formavimui, vidaus ir tarptautinei jurisprudencijai, teisės reformai ir viešoms diskusijoms.

Įvairovė ir įtrauktis

"Osgoode" yra įvairi ir remiama bendruomenė, kuri rimtai prisiima savo profesinę ir etinę prievolę tarnauti visuomenei.

Teisingumas ir bendruomenė

Svarbi Osgoode įsipareigojimo dalyvauti bendruomenei dalis palaiko galimybę kreiptis į teismą, t. Y. Per Osgoode viešųjų interesų reikalavimą (OPIR), 19 klinikinių ir intensyvių Osgoode programų bei mūsų fakulteto daugybę mokslinių tyrimų, susijusių su galimybės kreiptis į teismą srityje.

Mūsų istorija

1889 m. Osgoode Hallo teisės mokyklos atidarymo metu vyriausioji William Reeve išreiškė viltį: "... kad mes visi, tiek mokytojai, tiek studentai, lanksti savo energiją, kad sėkmingai užbaigtų naują teisės mokyklą".

Daugiau nei 125 metų Osgoode misija buvo akademinės ir profesinės kompetencijos siekimas ir teisingumas. Mes atlikome keletą svarbiausių Kanados teisinio švietimo naujovių. Aplankykite Osgoode istorijos svetainę, kad sužinotumėte daugiau.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law Sertifikatai » Matyti Law LLM » Matyti Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

LLM Kanados bendrojo įstatymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Kanada Toronto + 1 daugiau

Ši įdomi programa suteikia Kanados bendrojoje teisėje pagrindinį mokymą tarptautiniu mastu parengtiems teisininkams ir teisės absolventams. Nesvarbu, ar turite bendrąjį ar civilinės teisės laipsnį iš Kanados ribų [+]

Programos apžvalga

Kanados bendrojo įstatymo LLM suteikia galimybę imtis pagrindinių Kanados bendrosios teisės studijų kursų, mokomų absolventų lygiu, kartu su daugybe pasirinktinių galimybių. Pagrindiniai kursai yra specialiai sukurti, kad atitiktų Kanados nacionalinio akreditavimo komiteto (NKI) įstatymų bendrovių federacijos reikalavimus. Studentai Kanados bendrosios teisės specializacijoje gauna tiek akademinę, tiek karjeros paramą, kad padėtų jiems pereiti į Kanados teisinę rinką.

Pastaba: Kanados bendrojo įstatymo profesionalių LLM baigimas automatiškai nesuteikia jums teisės praktikuoti Kanadoje arba būti priimtam į Kanados provincijos ar teritorijos advokatų kontorą. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į NKI arba savo provincijos / teritorinės teisės draugiją.... [-]


LLM mokesčių teisėje - visą darbo dieną

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Kanada Toronto

Mokesčių teisės žinios yra svarbios bet kokiai verslo aplinkai, o šios teisinės specializacijos studija yra intelektualiai patraukli. Profesinė LLM mokesčių teisėje suteikia studentams gilesnį supratimą apie mokesčių įstatymų politiką, principus ir vidaus logiką Kanadoje ir tarptautiniu mastu. [+]

Programos apžvalga

Mokesčių teisės žinios yra svarbios bet kokiai verslo aplinkai, o šios teisinės specializacijos studija yra intelektualiai patraukli. Profesinė LLM mokesčių teisėje suteikia studentams gilesnį supratimą apie mokesčių įstatymų politiką, principus ir vidaus logiką Kanadoje ir tarptautiniu mastu. Ji apima visus mokesčių teisės aspektus iš pačių pagrindinių taisyklių, kuriomis grindžiami tradiciniai asmeninių mokesčių planavimo principai, ir dabartinę pažangios finansinių priemonių struktūros raidą. Kursus moko įvairūs aukštos kvalifikacijos mokslininkai ir specialistai, kurie visi yra savo srities lyderiai.

Kas yra ši specializacija?Teisės fakulteto absolventai, turintys teisinį darbo patirtį ar stiprią, parodė susidomėjimą mokesčių teise.Profesionalai be teisininko laipsnio, turintys bent penkerių metų darbo patirtį, tiesiogiai susijusią su mokesčiais (pavyzdžiui, apskaita, finansai, patikos fondai), kurie nori pridėti stiprią pažangų pagrindą mokesčių teisėje į savo profesinį profilį.Specializacijos struktūra... [-]

LLM Tarptautinės verslo teisės

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai August 2019 Kanada Toronto

Ši vienerių metų dieninė specializacija skirta suteikti advokatams ir specialistams iš viso pasaulio aukštesniojo išsilavinimo tarptautinės verslo teisės srityje. [+]

Programos apžvalga

Ši vienerių metų dieninė specializacija skirta suteikti advokatams ir specialistams iš viso pasaulio aukštesniojo išsilavinimo tarptautinės verslo teisės srityje. Apdovanojimų pelnęs fakultetas dėsto naujausius tarptautinės prekybos teisės, tarptautinių finansų, tarptautinių verslo sandorių, tarpvalstybinių sandorių apmokestinimo ir kitų susijusių temų pokyčius. Specializacija suteikia studentams žinių apie kritinius, pagrindinius tarptautinius verslo teisės kursus, tuo pačiu suteikiant jums galimybę siekti savo akademinių interesų pasirenkant.

Kas yra ši specializacija?

Teisės fakulteto absolventai, pageidautina su teisinės praktikos patirtimi, susijusia darbo patirtimi arba su susidomėjimu tarptautine verslo teise.... [-]


Neakivaizdinė profesinė LLM darbo santykiuose ir darbo teisėje

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų August 2019 Kanada Toronto

Profesinė LLM darbo santykių ir darbo įstatyme suteikia studentams gilesnį supratimą apie teoriją, politiką ir principus, kuriais grindžiami darbo ir darbo įstatymai. Studentai sugebės plėtoti įgūdžius, kurie pažangiai įvertins socialines, ekonomines ir politines jėgas, formuojančias šį dinamišką lauką. [+]

Programos apžvalga

Osgoode dvejų metų, neakivaizdinės profesinės LLM darbo santykių ir darbo teisės suteikia studentams gilesnį supratimą apie teoriją, politiką ir principus, kuriais grindžiami darbo ir darbo įstatymai. Studentai sugebės plėtoti įgūdžius, kurie pažangiai įvertins socialines, ekonomines ir politines jėgas, formuojančias šį dinamišką lauką.

Kas yra specializacija?

Teisės specialistai, turintys teisinį darbo patirtį darbo ir užimtumo srityje.

Profesionalai, neturintys teisės laipsnio, turintys puikius akademinius įgaliojimus ir didelę bei vyresnio amžiaus specialistą.

Specializacijos struktūra

Sukurta norint patenkinti Kanadoje ir užsienyje dirbančių specialistų poreikius, darbo santykių ir darbo teisės kursai yra prieinami per vaizdo konferencijas ir yra suskirstyti į savaitinį vakarinį ar 3 dienų intensyvumą. Darbo santykių ir darbo teisės specializacija yra koorta pagrįsta specializacija, kur kursai laipsniškai grindžiami vienas kitam. Nauji studentai priimami į specializaciją tik kartą per trejus metus - kita specializacija - 2018 m. Rudenį. Studentai gali baigti savo studijų pakopas tik kursinių darbų metu arba kursinių darbų ir pagrindinių mokslinių tyrimų dokumentų deriniu.... [-]


Sertifikatas

Online NCA Exam Prep

Internetinės Dieninės 12 mėnesių September 2019 Kanada Toronto

Turėtumėte pasinaudoti šia programa, jei jau turite savo NKI įvertinimą arba jūsų vertinimo rezultatai yra laukiami, ir jūs ketinate rašyti savo NKI egzaminus per artimiausius 12 mėnesių (bet kurį iš trijų kitų NCA egzaminų posėdžių). [+]

Planuojate sėdėti savo NKI egzaminus? OsgoodePD gali padėti jums paruošti.Online NCA Exam Prep

Suplanuotos tarptautiniu mastu apmokytiems teisininkams, turintiems savo NKI įvertinimą arba ketinančius rašyti savo NKI egzaminus per artimiausius 12 mėnesių.

"OsgoodePD" NCA egzaminų parengimo programa yra specialiai sukurta tarptautiniu mastu kvalifikuotų teisininkų ir teisės absolventams, kurie planuoja rašyti bet kurį arba visus Nacionalinio akreditavimo komiteto penkis privalomus egzaminus:

Kanados teisės pagrindaiKanados konstitucinė teisėKanados administracinė teisėKanados baudžiamoji teisėProfesinė atsakomybėKas yra ši programa?

Turėtumėte pasinaudoti šia programa, jei jau turite savo NKI įvertinimą arba jūsų vertinimo rezultatai yra laukiami, ir jūs ketinate rašyti savo NKI egzaminus per artimiausius 12 mėnesių (bet kurį iš trijų kitų NCA egzaminų posėdžių).... [-]


Sertifikatas pagrindų magistrantūros teisinių studijų

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites September 2019 Kanada Toronto

Ši programa pirmiausia skirta baigusiems teisės studijų programas iš Kanados ribų, kurie nori studijuoti teisės studijas Kanadoje. [+]

2018 m. Žiemos programos - uždarytos

Šiuo metu paraiškos uždaromos, jei 2018 m. Žiemos metu bus įteikiamas aukštojo mokslo teisinių studijų fondo pažymėjimas.

Ši programa skirta suteikti jums pagrindą, kurio reikia norint sėkmingai baigti teisės studijas. Šios programos studentai

Studijuokite Kanados viešosios ir privatinės teisės pagrindus interaktyvioje klasėjemokytis ir praktikuoti bendrąją teisę, teisinius, analitinius ir rašymo įgūdžius, sukuriant nuo paprastų iki sudėtingesnių problemų ir dokumentų, suteikiant galimybę mažoms grupėms ir individualiems atsiliepimams bei tėvamssudaryti sėkmingo darbo LLM kursuose ir jūsų būsimoje teisinėje karjeroje pagrindąKas yra ši programa?... [-]

Vaizdo įrašai

Options for Internationally Trained Lawyers

Kontaktai

Adresas 1 Dundas Street West Suite 2602, P.O. Box 42 Toronto, Ontario M5G 1Z3
M5G 1Z3 Toronto, Ontario, Kanada
Interneto svetainė https://www.osgoode.yorku.ca/