Oficialus aprašymas

Mūsų misija, vizija ir vertybės

MISIJA Kurti, saugoti, perduoti ir taikyti žinias, prisidėti prie kultūrinės, socialinės ir ekonominės gerovės iš Manitoba, Kanada ir pasaulio žmonių.

VIZIJA Imtis savo vietą tarp pirmaujančių universitetų per įsipareigojimu kaitos mokslinius tyrimus ir stipendiją, ir novatoriško mokymo ir mokymosi - unikaliai sustiprino Vietos žiniomis ir perspektyvomis.

V. Sifilio Norėdami pasiekti savo viziją, mes reikalaujame, kad įsipareigojimą dėl bendrų idealų. Akademinė laisvė, atskaitingumas, kolegialumo, teisingumo ir įtraukties, kompetencijos, inovacijų, vientisumą, gerbti, ir tvarumas: Manitobos vertybių universitetas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

University of Manitoba

Robsonas salė švietimas yra pasas atlikti žemės nesilaikantiems teisinį darbą bet kurioje pasaulio vietoje. Jau daugiau nei 100 metų, Robsonas salė Teisės fakultetas buvo ... [+]

Robsonas salė švietimas yra pasas atlikti žemės nesilaikantiems teisinį darbą bet kurioje pasaulio vietoje. Jau daugiau nei 100 metų, Robsonas salė Teisės fakultetas buvo žinomas dėl savo dinamiško ir tarpdisciplininio požiūrio į teisės studijų. Kaip tik teisės mokyklos Manitoba, Robsonas salė turi stiprią, išskirtinį ryšį su praktikuojančių teisininkų ir teisėjų bendruomenėje, kurie moko ir mentorius studentus visoje savo studijas. Robsonas salė siūlo išskirtinę išsilavinimą suporuotas su atramomis ir galimybes sukurti sėkmingą teisinę karjerą.

laipsnis variantai "JD Juris Doctor - 3 metai LL.M. Teisės magistras - 1 metų Įdomios kursai Sandorio menas Populiarioji kultūra ir įstatymas Aborigenų Teisė ir politika unikalūs galimybės ... [-]
Kanada Winnipeg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba