Hamad bin Khalifa University

Įvadas

Oficialus aprašymas

جامعة حمد بن خليفة

جامعة حمد بن خليفة , Kataro švietimo, mokslo ir bendruomenės plėtros fondo narys, įsteigtas 2010 m., Kad prisidėtų prie Fondo žmogiškojo potencialo vizijos. جامعة حمد بن خليفة universitetas yra naujas mokslinių tyrimų universitetas, kuris siekia radikalių pokyčių Kataro valstijoje ir regione, tuo pačiu stiprinti savo pozicijas ir pasaulinį poveikį.

" جامعة حمد بن خليفة įsikūręs "Education City", siekia suteikti neprilygstamas galimybes, kai moksliniai tyrimai ir atradimai yra neatsiejama mokymo ir mokymosi patirties dalis visuose lygmenyse, naudojant daugiadisciplininį požiūrį, orientuotą į įvairias sritis.

جامعة حمد بن خليفة remdamasis savo įsipareigojimu 2030 m. Kataro nacionaline vizija, siekia kurti žmogiškuosius pajėgumus per turtingą akademinę patirtį ir unikalią aplinkosaugos tyrimų sistemą. Žinių ir kūrybiškumo dėka studentai turės puikią progą ieškoti naujų sprendimų ir naujovių, kurios turės didelę įtaką jų bendruomenės ir viso pasaulio plėtrai.

Visi جامعة حمد بن خليفة , studentai, dėstytojai, darbuotojai, partneriai ir vadovai tiki aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų stipriu stiliumi bei jų gebėjimu teigiamai paveikti šalių vystymąsi ir pažangą.

Vizija

جامعة حمد بن خليفة siekia būti novatoriškas, praktinis, švietimo ir mokslinių tyrimų orientuotas universitetas, daugiausia dėmesio skiriant inovacijoms, siekiant išspręsti problemas, su kuriomis susiduria Kataro valstybė ir visas pasaulis.

Pranešimas

جامعة حمد بن خليفة kuria integruotas akademines pasaulinio lygio programas, taip pat plėtoja nacionalinius mokslinių tyrimų pajėgumus stiprinant bendradarbiavimą su pagrindinėmis tarptautinėmis institucijomis. Universiteto tikslas - parengti būsimus lyderius, sukurti žinių ekonomiką ir kurti novatoriškus sprendimus, turinčius visuotinį poveikį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law Teisės doktorantūros studijos (JD) » Matyti Health MSc » Matyti Health Doktorantūros laipsniai » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Magistro studijos »

Kontaktai
Vietos adresas
Hamad bin Khalifa University,
Education City,
Al Luqta St

Doha, Doha, QA
Socialiniai tinklai