Hamad bin Khalifa University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hamadas bin Khalifa universitetas (HBKU), Iš Kataro fondas Švietimo, mokslo ir bendruomenės vystymo (QF) narys, buvo nustatyta, kad toliau vykdyti QF vizija realizavimas žmogiškąjį potencialą. HBKU yra naujas mokslinių tyrimų universitetų kuria savo pamatą, ant novatoriškų ir unikalių bendradarbiavimą su vietos ir tarptautiniais partneriais. Įsikūręs per Švietimas Miestas vakarinėje krašto Dohos, Sostinė Kataras, HBKU siekiama suteikti patrauklų profesionalaus galimybes, kai tyrimas ir atradimas yra neatsiejama mokymo ir mokymosi visais lygmenimis, derinant Arabų kultūros turtus su tarptautinėmis perspektyvomis. Jis bus pateikti mokslinių tyrimų švietimo masyvo Magistras ir Best doktorantūros studijų programų Per savo tarpdisciplinines magistrantūros kolegijos: Aukštesnysis mokslo ir inžinerijos koledže Humanitarinių ir socialinių mokslų HBKU Law School, College of Public Health, College of Business, ir Kataras fakultetas islamo studijų.

HBKU Taip pat siūlome Absolventų tyrimų studijų programų bendradarbiaujama su partneriais, kurie apima filialų miesteliai kai kurių pirmaujančių pasaulio universitetų: Virginia Commonwealth University, Weill Cornell medicinos koledžo, Teksaso A & M universiteto Carnegie Mellon universiteto, Džordžtauno universitetas, Northwestern University, Paryžiaus HEC, ir University College London. Ji bus grindžiama stipriąsias ir sinergijos savo partneriais ir aktyviai pasiekti, kad ir sveikiname naujų partnerių visame pasaulyje bendradarbiauti mokslinių tyrimų ir mokymo.

HBKU yra įsipareigojusi savo ruožtu pasiekti Kataro nacionalinis Vision 2030 statybos ir ugdyti žmogaus gebėjimus per praturtinti akademinės patirties, kuri tęsiasi už klasės ribų. Studentai bus suteikta unikali platforma praturtinti savo išsilavinimą, integruojant jų mokymo su visuomene per tarpdisciplininių mokslinių tyrimų. Per taikant kūrybiškumą žinių, studentai turės galimybę atrasti naujoves, kurios teigiamai poveikį ir prisideda prie jų bendruomenių plėtrą, Kataras, Ir pasaulis.

Hamadas bin Khalifa universitetas - Jos studentų, dėstytojų, darbuotojų, partnerių ir lyderystė - visoms bendras tikėjimas aukštojo mokslo galia padaryti teigiamą skirtumą pasaulio bendruomenei. Yra bendras įsitikinimas, kad jokių apribojimų egzistuoja tai, ką mokiniai gali atlikti. Iki suteikiant studentams galimybę geriausi aukštojo mokslo galimybes, absolventai bus geriau pasirengę eiti per "duris į ateitį", formuojant geresnę ateitį sau ir pasauliui.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Teisės doktorantūros studijos (JD) » Matyti MSc » Matyti Doktorantūros laipsniai » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Magistro studijos »

Kontaktai
Pašto adresas
Hamad bin Khalifa University,
P.O. Box: 5825
Education City

QA
Vietos adresas
Hamad bin Khalifa University,
Education City,
Al Luqta St

Doha, QA
Socialiniai tinklai