Oficialus aprašymas

109747_109732_img2018720872.jpg

Apie USJ

Saint-Joseph Beiruto universitetas (USJ) yra privatus Libano universitetas, įkurtas 1875 m. Universitetas ir jo laipsniai oficialiai pripažįstami Libano valstybėje, laikantis privataus aukštojo mokslo nuostatų, reglamentuojančių aukštąjį mokslą Libane.

  • Universitetą 2009 m. Akreditavo AERES (Prancūzijos akademinių tyrimų vertinimo agentūros "Agence d'évaluation de la Recherche et de l'enseignement supérieur").
  • Tai yra Arabų universitetų asociacijos narys, Tarptautinė universitetų sąjunga, Visiškai ar dalinai prancūzų kalbos universitetų asociacija, Tarptautinė katalikų universitetų federacija, Europos katalikų universitetų federacija, Jesuitų aukštojo mokslo institucijų asociacija Europa ir Libanas, Europos ir Viduržemio jūros regiono asociacija ir EuroMed Nuolatinio universiteto forumas.
  • Jame yra daugiau kaip 200 bendradarbiavimo sutarčių, skirtingi universitetai, ar jie yra arabai, europiečiai, amerikiečiai, kanadiečiai, kinai ar japonai.
  • Jame yra nuolatinė arabų dantų fakultetų draugijos būstinė, kurią prižiūri jos filialas, dantų gydymo fakultetas.
  • Jame yra nuolatinė arabų konfederacijos fakultetų būstinė
  • Čia yra Konfucijaus instituto, skirto kinų kalbos ir civilizacijos mokymui, būstinė.
  • Jame yra Japonijos akademinio centro būstinė.115533_SIOpagepubAinNajmdemiA42019-small.jpg

USJ misija

Universiteto misija, vizija ir vertybės yra apibrėžtos jos chartijoje. Jie sukasi apie dvi pagrindines kryptis: mokymą ir mokslinius tyrimus, tačiau taip pat egzistuoja trečioji pilietinio dalyvavimo ašis.

Šia prasme USJ yra mokymo ir mokslinių tyrimų įstaiga. Ji skatina meistriškumą ir siekia, kad jos studentai taptų geriausiais šalies ir regiono, taip atveriant jiems daug galimybių. Ne tik tai, bet taip pat siekiama skatinti dialogą per dvejopą kultūrizmą ir daugiakalbystę, o kartu lieka saugi vieta apmąstymams ir charakterio kūrimui.

Chartijoje reikalaujama, kad visi universiteto bendruomenės nariai būtų įsipareigoję propaguoti asmeninę laisvę ir tuo pat metu būti atviri dvasiniam dalyvavimui. Visų religinių konfesijų nariai, kurių labai daugialypė yra Libano visuomenei, yra raginami dalyvauti šiame propagavime, o tai reiškia pagrindinę abipusės pagarbos ir žinių temą. Chartijoje taip pat teigiama, kad USJ tarnauja visiems bendruomenės nariams, neatsižvelgiant į socialinius ir etninius skirtumus, kurie paaiškina jos svarbą išlaikant įvairovę savo fakultete ir studentų institucijoje. USJ atsisako laikytis vienos ideologijos, pasirinkdama, kad ji būtų atvira erdvė dialogui ir keitimuisi informacija taip, kad nebūtų pažeistos laisvės ir nebūtų sutrikdyta jokia akademinė veikla. Ji tikisi veikti kaip raugas visuomenei, kuriai ji priklauso.

USJ taip pat teikia didelę reikšmę jos „trečiajai misijai“, kuri minėta anksčiau: pilietinis dalyvavimas. Universitetas yra šios srities pionierius, priėmęs pavyzdines iniciatyvas, pavyzdžiui, bet ne tik:

  • Studentų rinkimuose naudojama proporcingo atstovavimo sistema, siekiant geriau atstovauti visoms politinėms partijoms ir skatinti daugiau žmonių dalyvauti demokratiniame gyvenime
  • „Opération 7ème jour“ savanorių programa, skatinanti pilietinį įsitraukimą ir socialinių, tautinių ir žmogiškųjų vertybių mokymąsi

Kultūrinė veikla, kurią organizuoja įvairios studentų organizacijos; tai leidžia kiekvienam parodyti savo įgūdžius ir talentus, kad studento gyvenimas taptų daug gyvesnis.

109745_109728_28513.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Saint Joseph University of Beirut

Šv. Juozapo universiteto Teisės ir politikos mokslų fakulteto verslo teisės magistro laipsnis yra vienerių metų magistro laipsnis (su galimybe kai kuriais atvejais pratęs ... [+]

Įvadas

Šv. Juozapo universiteto Teisės ir politikos mokslų fakulteto verslo teisės magistro laipsnis yra vienerių metų magistro laipsnis (su galimybe kai kuriais atvejais pratęsti programą per 2 metus). Juo siekiama suteikti tvirtą akademinį pagrindą studentams ir teisininkams, kurie laisvai kalba tiek prancūzų, tiek anglų kalbomis, kurie specializuojasi verslo teisės srityje ir nori sustiprinti savo įgūdžius ir karjerą advokatų kontorose, bankuose ar didžiosiose arabų šalių įmonėse ir užsienyje.

Programa skirta supažindinti kandidatus su verslo teisės taisyklėmis ir praktika tiek vidaus, tiek tarptautiniuose santykiuose ir prisitaikyti prie įvairių teisinių sistemų.... [-]

Libanas Beirut
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Film SIO

Address
Beirut, Beirut Governorate, Libanas