Oficialus aprašymas

Nuo 1991 m Brickfields Azija koledžas (AKK) įsitvirtino kaip greičiausias ir protingiausias būdas JK Law & Business laipsnių. Atsižvelgdama išsiuntė daugiau nei 6500 teisėsaugos absolventų praktiškai, kolegija sukūrė puikią reputaciją kaip kokybiško švietimo teikėjas. Jos absolventai yra labai prašoma po vietinių ir tarptautinių firmų tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

AKK šiuo metu turi partnerystes ir filialus su daugiau nei 20 užsienio universitetų (daugiausia Jungtinėje Karalystėje) ir profesinių organizacijų, siūlanti savo studentams prieigą prie daugiau nei 70 pasaulinio lygio teisės ir verslo laipsnių ir profesinių kvalifikacijų, kurios gali būti baigtas vietoje ar užsienyje.

AKK parengė daugiau kaip 200 pasaulio ir nacionalinės Top studentų, knygų premijos laureatų, 1-os klasės ir 2-os batviršiais per pastaruosius dvejus metus vien. Jos studentų sėkmė demonstruoja bac įsipareigojimą teikti nepaprastą mokymosi patirtį. Pripažįstant tai, AKK buvo apdovanotas Gamintojas laureato Best markės teisinio švietimo 2012 ir MVĮ pripažinimas apdovanojimas 2013 m Service Excellence.

Bac anketa žinomas fakultetas aukštos kvalifikacijos mokslininkų ir patyrusių praktikų suteikti pagrindą, kad bac sėkmės istoriją pristatyti geriausias savo studentams. Kartu su metodiškai tyrinėjo ir paruoštų mokymosi medžiagos, e-mokymosi portalo suteikia apskritojo-laikrodis paramą, kad kiekvienas studentas realizuoti savo tikrąjį potencialą.

AKK yra įsipareigojusi visaip studento mokymosi patirtį kolegijos malonus, naudingas ir sėkmingas, tuo pačiu didinant savo kvalifikaciją, siekiant užtikrinti jų sėkmę ateityje. AKK tikisi pasveikinti studentus, kad jų mokymosi patirtį kolegijoje malonus, naudingas ir sėkmingas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLB

Brickfields Asia College

BPK numato JK perkėlimo laipsnį programą (teisė), kur studentai turi galimybę baigti 1 + 2 (1 metų tuo BAC ir 2 metų mokymo britų partneriu universitetas) arba 2 + 1 (2 m ... [+]

AKK siūlo labai populiarus UK perkėlimo laipsnį programą (teisė), kur studentai turi galimybę užpildyti 1 + 2 (1 metus BAC ir 2 metų tuo partneriu JK universitetas) arba 2 + 1 (2 metus BAC ir 1 metų ne partneriu JK universitetas), priklausomai nuo jų pageidavimus ir siųsti į nuo 600 iki 700 moksleivių rajone metais baigti savo galutinį metus Jungtinėje Karalystėje. Vargu, ar kitos institucijos suteikti studentams pasirinkimą naudotis tokio didelio skaičiaus universitetų siekti savo galutinį metus ir geriausias iš visų studentų gauna pripažintą Jungtinės Karalystės akcijų laipsnį.

Sėkmingai užbaigus programą, mokiniai bus apdovanoti tarptautiniu mastu pripažintą LLB (Hons) laipsnis nuo jų pasirinktos JK partnerių universitetų. Studentai gali rinktis iš laipsnių teikiamomis iš aukščiausios klasės universitetų asortimentą, pavyzdžiui, skaitymo, Cardiff, Aberystwyth, Nortumbrijos, Liverpool, Sheffield, Hull ir Hertfordshire universitetų įvairovė. ... [-]

Malaizija Kvala Lumpūras Petaling Jaya Šahas Alamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Brickfields Asia College

Londono universitetas yra tikrai vienas iš didžiausių pasaulio universitetų. 18 pasaulinio lygio kolegijų ir 10 specializuotų institutų, jo reputacija aukštų akademinių s ... [+]

Londono universitetas yra tikrai vienas iš didžiausių pasaulio universitetų. 18 pasaulinio lygio kolegijų ir 10 specializuotų institutų, jo reputacija aukštų akademinių standartų federacija buvo pastatytas ant negrąžintos mokymo ir mokslinių tyrimų savo kolegijų nuo 1836. Londono universiteto laipsnių tarptautinio pripažinimo vyriausybių, universitetų, darbdavių ir profesinių organizacijų kaip aukščiausios akademinės kokybės.

Nuo 1858 Londono universiteto laipsnių buvo prieinama studentams visame pasaulyje per Londono Tarptautinių programų universiteto senosiose lanksčias ir nuotolinio mokymosi programų pasaulyje. Bėgant metams, daug išskirtinių žmonių, kurie mokėsi su Londono Tarptautinių programų universiteto formuoja mūsų pasaulį. Buvę studentai apima septynias Nobelio premijos laureatų lyderiai sandraugos šalių, ministrais, žinomų autorių, akademikai, teisėjus ir verslo lyderių. Šiandien, Londono Tarptautinių programų universiteto tikrai tarptautinio pobūdžio su daugiau nei 52,000 studentų iš daugiau nei 190 šalių. ... [-]

Malaizija Kvala Lumpūras Šahas Alamas Petaling Jaya
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba