Victoria University of Wellington

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarp geriausių

Victoria University of Wellington yra Naujosios Zelandijos numeris vienas mokslinių tyrimų kokybės. Turime glaudžius ryšius su šalies verslo, vyriausybės ir mokslinių tyrimų bendruomenėmis. Mes esame saugioje, kompaktiškoje, kūrybingoje ir klestinčiame mieste, idealiai tinka studentų gyvenimui.

Victoria University of Wellington , viena iš seniausių Naujosios Zelandijos įstaigų, turi stiprią pasaulinę perspektyvą ir tarptautinę reputaciją dėl akademinės kompetencijos. Mes nuolat vertiname geriausius pasaulio universitetus - tarp labiausiai 2 procentų 18 000 universitetų 2018 m. QS pasaulio universiteto reitinguose.

Kai studijuosite Victoria University of Wellington , būsite priversti galvoti savarankiškai ir įkvėpti sėkmingai. Jūs sukursite tvirtą sėkmės pagrindą, kuris padės jums pereiti į kitą lygį. Jūs išmoksite iš pasaulinio lygio mokslininkų ir mokslininkų ir naudosite iš mūsų glaudžių ryšių su Naujosios Zelandijos verslo, vyriausybės ir mokslinių tyrimų bendruomenėmis. Mes siūlome studentams daugiau kaip 80 programų pasirinkimą ir yra įskaitomi 2 procentų pasaulio universitetų ir 17 dalykinių sričių, tarp kurių yra 1 procentas. "Victoria" turi penkias žvaigždes "QS Stars" kompetencijos reitinge ir penkias žvaigždes kiekvienoje iš aštuonių kategorijų - meno ir kultūros, drausmės reitingavimo ir akreditavimo, įsidarbinimo galimybių, galimybių, įtraukimo, internacionalizavimo, mokslinių tyrimų ir mokymo.

Mes esame čia, kad jus palaikytumeKaip tarptautinis studentas, jūs gausite specialią komandą "Campus-Victoria International" - nuo to momento, kai kreipiatės, iki atvykimo ir visą savo studijas. Studentai taip pat gali naudotis įvairiomis Universiteto paslaugomis, kad padėtų jums sėkmingai studijuoti. Tai yra papildoma studijų pagalba, finansinis planavimas, parama neįgaliems studentams, konfidenciali konsultacija ir patarimai dėl sveikatos ir gerovės. Victoria University of Wellington siūlo studentams galimybę siekti savo karjeros, nuo profesionalių programų, kuriose dėmesys skiriamas praktinėms praktinėms darbo stažuotėms ir realių mokslinių tyrimų projektams, unikaliems vadovavimo programoms ir galimybei studijuoti užsienyje kitoje šalyje, kaip dalį savo laipsnio. Šiuo metu yra 26 šalių, įskaitant Kanadą, Meksiką, Daniją ir Honkongą.

Ideali vieta studentamsVictoria University of Wellington yra trys universiteto miestai, esantys visoje Velingtono centre, šalia transporto, vietos pramogų, pramogų ir kavinių. Universitete jūs mokysite gyvą, kūrybinį, kompaktišką ir saugų miestą gražioje natūralioje aplinkoje. Velingtonas yra ideali vieta studentų gyvenimui. Kad padėtumėte įsitvirtinti, susirasti draugų ir įsitraukti į universiteto bendruomenę, studentai skatinami prisijungti prie vieno iš universiteto daugiau nei 100 klubų ir visuomenių, kurie apima kultūros grupes ir sporto komandas.

Rasti savo ateitįKai studijuosite Victoria University of Wellington , būsite priversti galvoti savarankiškai ir įkvėpti sėkmingai. Jūs sukursite tvirtą sėkmės pagrindą, kuris padės jums pereiti į kitą lygį. Rasite savo ateitį su Victoria University of Wellington .

Vietos

Velingtonas

Address
Kelburn campus: Kelburn
6012 Velingtonas, Velingtonas, Naujoji Zelandija

Velingtonas

Address
Pipitea campus: 33 Bunny St, Pipitea
6011 Velingtonas, Velingtonas, Naujoji Zelandija

Velingtonas

Address
Te Aro campus: 139 Vivian Street
6011 Velingtonas, Velingtonas, Naujoji Zelandija