Victoria University of Wellington

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarp geriausių

Victoria University of Wellington yra Naujosios Zelandijos numeris vienas mokslinių tyrimų kokybės. Turime glaudžius ryšius su šalies verslo, vyriausybės ir mokslinių tyrimų bendruomenėmis. Mes esame saugioje, kompaktiškoje, kūrybingoje ir klestinčiame mieste, idealiai tinka studentų gyvenimui.

Victoria University of Wellington , viena iš seniausių Naujosios Zelandijos įstaigų, turi stiprią pasaulinę perspektyvą ir tarptautinę reputaciją dėl akademinės kompetencijos. Mes nuolat vertiname geriausius pasaulio universitetus - tarp labiausiai 2 procentų 18 000 universitetų 2018 m. QS pasaulio universiteto reitinguose.

Kai studijuoji Victoria University of Wellington , būsi stumiamas mąstyti savarankiškai ir įkvėptas sėkmės. Jūs sukursite tvirtą sėkmės pagrindą, kuris gali padėti perkelti savo karjerą į kitą lygį. Jūs išmoksite iš pasaulinio lygio akademikų ir tyrėjų bei pasinaudosite mūsų glaudžiais ryšiais su Naujosios Zelandijos verslo, vyriausybe ir mokslinių tyrimų bendruomenėmis. Mes siūlome studentams rinktis iš daugiau nei 80 programų ir esame reitinguojami 2 procentų pasaulio universitetų aukščiausiuose rodikliuose, o 17 dalyko sričių esame 1% populiariausių. „QS Stars“ meistriškumo reitinge Viktorija turi penkias žvaigždes ir penkias žvaigždes kiekvienoje iš aštuonių kategorijų - menas ir kultūra, disciplinos reitingas ir akreditacijos, įsidarbinimo galimybės, galimybės, įtrauktis, internacionalizacija, tyrimai ir mokymas.

Mes esame čia, kad jus palaikytume

Kaip tarptautinis studentas, nuo paraiškos pateikimo dienos iki atvykimo ir per visas studijas gausite palaikomos specialios universiteto miestelio universiteto - Tarptautinio Velingtono universiteto Te Kahupapos - komandą . Studentai taip pat gali naudotis įvairiomis universiteto paslaugomis, kad padėtų jums sėkmingai įsitvirtinti studijose. Tai apima papildomą pagalbą studijoms, finansinį planavimą, pagalbą neįgaliems studentams, konfidencialias konsultacijas ir patarimus sveikatos ir gerovės klausimais. Victoria University of Wellington suteikia studentams galimybę išsiugdyti savo karjerą, pradedant profesinėmis programomis, orientuotomis į praktinę praktiką darbo vietoje ir realaus pasaulio tyrimų projektais, baigiant unikaliomis lyderystės programomis ir galimybe studijuoti užsienyje kitoje šalyje kaip savo laipsnio dalį. Šiuo metu yra 26 šalys, tarp jų Kanada, Meksika, Danija ir Honkongas.

Ideali vieta studentams

Victoria University of Wellington yra trys miesteliai, išsidėstę per Velingtono centrą, visi arti transporto, vietinių lankytinų vietų, pramogų ir kavinių. Universitete mokysitės gyvybingame, kūrybingame, kompaktiškame ir saugiame mieste, gražioje gamtos aplinkoje. Velingtonas yra ideali vieta studento gyvenimui. Norėdami padėti jums įsikurti, susidraugauti ir įsitraukti į universiteto bendruomenę, studentai skatinami prisijungti prie vieno iš daugiau nei 100 universiteto klubų ir draugijų, priklausančių nuo kultūrinių grupių iki sporto komandų.

Rasti savo ateitį

Kai studijuosite Victoria University of Wellington , būsite priversti galvoti savarankiškai ir įkvėpti sėkmingai. Jūs sukursite tvirtą sėkmės pagrindą, kuris padės jums pereiti į kitą lygį. Rasite savo ateitį su Victoria University of Wellington .

Vietos

Velingtonas

Address
Kelburn campus:
Kelburn

6012 Velingtonas, Velingtonas, Naujoji Zelandija
Interneto svetainė

Velingtonas

Address
Pipitea campus:
33 Bunny St, Pipitea

6011 Velingtonas, Velingtonas, Naujoji Zelandija

Velingtonas

Address
Te Aro campus:
139 Vivian Street

6011 Velingtonas, Velingtonas, Naujoji Zelandija