Oficialus aprašymas

University of Groningen

University of Groningen yra 100 populiariausių mokslo universitetų, turinčių pasaulinę perspektyvą. Šiuo metu esame „Times Higher Education“ reitingo 80 vietoje ir siūlome daugiau nei 30 anglų kalbos dėstomų bakalauro programų ir daugiau nei 125 magistro programas. Įkurtas 1614 m., Universitetas yra vienas seniausių tyrimų universitetų Nyderlanduose. Mes esame tikrai tarptautinis universitetas, turintis daugiau nei 30 000 studentų ir 6000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 120 skirtingų tautybių.

Academy Building

Kodėl verta rinktis Groningeną?

Aukščiausios kokybės išsilavinimas: University of Groningen siūlo įvairias įdomias, labai vertinamas studijų programas. Būdami studentai gausite aukštos kokybės priežiūrą ir turėsite daugybę variantų. University of Groningen suteiktas „Geriausias tradicinis universitetas Nyderlanduose“ kokybės ženklas.

Aukščiausio lygio moksliniai tyrimai: mes esame tarp geriausių mokslinių tyrimų universitetų Europoje. 2016 metais mūsų profesorius Benas Feringa laimėjo Nobelio chemijos premiją. Universitetas vykdo novatoriškus ir socialiai reikšmingus tyrimus, o mūsų tyrimai tiesia tiltus tarp disciplinų.

Gyvas studentų gyvenimas: Groningenas yra energingas studentų miestas. Jos gyventojų vidutinis amžius yra žemiausias Nyderlanduose. Vienas iš keturių iš 200 000 gyventojų yra studentas. Studentus galima pamatyti visur: studijuojant parke, mėgaujantis naktiniu gyvenimu ir dirbant įvairius ne visą darbo dieną. Groningenas yra saugus ir žalias miestas, kuriame galima gyventi. Jis buvo pasirinktas kaip vienas laimingiausių Europos miestų.

400 metų reputacija: University of Groningen turi turtingą istoriją ir puikią reputaciją. Per 400 jo gyvavimo metų universitete studijavo ar dirbo daug labai talentingų įvairių disciplinų žmonių, įskaitant keturis Nobelio premijos laureatus, pirmąją universiteto universiteto studentę Olandijoje, pirmąją lektorę moterį, pirmąją Olandijos astronautą ir pirmasis Europos banko prezidentas.

Tikrai tarptautiniai: esame žinomi dėl savo didelės tarptautinės bendruomenės. Kasmet Groningene studijuoja beveik 6000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 120 šalių. Gyvenimas Groningene nemokant olandų kalbos nėra problema; galėsite užsisakyti maisto, nusipirkti drabužių ir net vesti sporto pamokas anglų kalba. University of Groningen turi tvirtus tarptautinius ryšius, o tai reiškia, kad dalį savo laipsnio galite lengvai praleisti studijuodami užsienyje. Mes taip pat siūlome keletą unikalių tarptautinių magistro programų bendradarbiaujant su kitais dideliais Europos universitetais.

8349scr_62d6490ac42fc36.jpg?v=2017-04-21+16%3A38%3A44

Bakalauro programos

Mes siūlome per 30 anglų kalbos dėstomų bakalauro programų . Devynioms mūsų bakalauro programoms suteiktas kokybės ženklas „ Aukščiausio laipsnio programa “.

Magistrantūros programos

Šiuo metu University of Groningen siūlo daugiau nei 125 anglų kalbos dėstomas magistrantūros programas , iš kurių 18 Nyderlanduose yra vertinamos kaip „geriausiai vertinamos programos“.

Fakultetai

Tyrimai ir švietimas University of Groningen organizuojami 11 skirtingų fakultetų. Šie fakultetai yra:

Ekonomikos ir verslo fakultetas
Elgesio ir socialinių mokslų fakultetas
Teologijos ir religijos fakultetas
Menų fakultetas
Medicinos mokslų fakultetas
Teisės fakultetas
Erdvinių mokslų fakultetas
Filosofijos fakultetas
Gamtos ir inžinerijos fakultetas
Groningeno universiteto koledžas
„Campus Fryslân“

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


University of Groningen

Tarptautinės komercinės teisės LLM dėmesys sutelkiamas į privatinę teisę ir tarptautinius privatinės (tarptautinės) teisės aspektus. Yra galimybė parašyti straipsnį publi ... [+]

Dėl didėjančios globalizacijos ir regioninės integracijos atsiranda poreikis gerai išmanyti tarptautinę komercinę teisę.

Ir šios žinios yra ypač svarbios, jei norite pradėti karjerą tarptautinės privatinės teisės srityje ir planuodami tapti teisininku, dirbančiu tarptautiniu mastu veikiančiose privačiose ar advokatų kontorose.

Ši LLM programa apima:

Specializacija (tarptautinėje) komercinėje teisėje, ypač sutartyse ir sutarčių dalykuose.(Komercinių) ginčų sprendimas prireikus.Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

Ši programa orientuota į privatinę teisę ir tarptautinius privatinės (tarptautinės) teisės aspektus. Yra galimybė parašyti straipsnį publikavimui programos viduje (dažniausiai susietą su magistro darbo rašymu).... [-]

Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

LLM Europos ekonominėje teisėje apima visus Europos rinkos teisės aspektus. Užsiėmimų dėstytojai turi labai asmenišką požiūrį į studentus. ... [+]

Ar ES leidžiama monopolija? Kaip Vokietijos įmonė gali apsisaugoti nuo Nyderlandų vyriausybės pagalbos „Philips“? Jei jums šie klausimai įdomūs, tada šis laipsnis yra jums!

Europos ekonominės teisės programa apima pagrindinius Europos rinkos teisės aspektus, tai reiškia, kad studentai sužino apie daugybę skirtingų įstatymų rūšių, įskaitant institucinę teisę, darbo teisę, mokesčių teisę ir Europos žmogaus teisių apsaugą.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

Ši programa apima visus Europos rinkos teisės aspektus. Užsiėmimų dėstytojai turi labai asmenišką požiūrį į studentus.

Programa1 metai

Studentai turės dalyvauti penkiuose privalomuose kursuose ir šios programos privalomajame seminare bei dar viename pasirenkamame privalomame kurse. Kaip ir visi magistrai, ši programa taip pat baigiama rašant magistro darbą, kurio vertė 18 ECTS.... [-]

Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

Energetikos ir klimato teisės magistrantūra yra dėstoma Nyderlandų Energijos slėnio viduryje, o tai suteikia didelę galimybę vadovaujantiems energetikos ir klimato teisės ... [+]

Ką liberalizavimas padarė energetikos sektoriui? Ir ar tai pakeitė valstybės ir energetikos pramonės santykius? Ar energetikos įmonėms turėtų rūpėti klimato pokyčiai?

Šiandien energetikos sektorius keičiasi dėl rinkos liberalizavimo ir klimato kaitos problemų. ES pateikia tipinį šio scenarijaus pavyzdį, tačiau panašių pokyčių galima pastebėti ir kitose pasaulio vietose. Ši specializuota programa pateiks pagrindinius energijos rinkos liberalizavimo principus ir tai, kaip klimato įstatymai daro įtaką energetikos sektoriui, o ES dažnai naudojama kaip pavyzdys.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

Programa yra dėstoma Nyderlandų Energijos slėnio viduryje, o tai suteikia puikių galimybių pagrindiniams energetikos ir klimato teisės ekspertams tiek dirbti šiame sektoriuje, tiek mokyti energetikos ir klimato teisės studentus.... [-]

Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

LLM globalioje baudžiamojoje teisėje daug dėmesio skiriama baudžiamosios teisės taikymui globalizuotame ir internacionalizuotame kontekste. Taigi, siekiant ištirti tam ti ... [+]

Kaip užkertamas kelias tarptautiniams ir tarptautiniams nusikaltimams, jie tiriami ir patraukiami baudžiamojon atsakomybėn? Ar baudžiamoji teisė yra veiksminga priemonė dabartiniame globalizuoto nusikalstamumo kontekste?

Šie klausimai bus vieni iš didžiausių baudžiamosios teisės iššūkių ateinantiems metams ir yra pagrindinė „Global baudžiamosios teisės LLM“ trasa, kurioje nagrinėjamas baudžiamosios teisės - tiek materialinės, tiek procesinės - taikymas visuotinio nusikalstamumo kontekste, pvz. organizuotas, tarptautinis ir tarptautinis nusikalstamumas.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

Ši programa daug dėmesio skiria baudžiamosios teisės taikymui globalizuotame ir internacionalizuotame kontekste. Taigi, siekiant ištirti tam tikras pasaulinio nusikalstamumo rūšis: organizuotus ir finansinius nusikaltimus, elektroninius nusikaltimus ir tarptautinius nusikaltimus, jis remiasi lyginamąja baudžiamąja teise ir tarptautine baudžiamąja teise bei taisyklėmis, reglamentuojančiomis tarptautinį bendradarbiavimą baudžiamosiose bylose.... [-]

Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

Tarptautinės žmogaus teisių teisės magistrantūros studijų programa siūlo platų požiūrį į žmogaus teises. Taigi tai yra specializacija plačiąja prasme: ji apima visus žmog ... [+]

Ar galima užpulti bažnyčią, jei ginkluoto konflikto metu bokšte pasislėpė snaiperis? Kokias teises turite Lenkijos pilietybę, kankinamas Tailando kalėjime? Ar galite juos iškviesti ir kaip?

Šioje programoje būsite mokomi ne tik žmogaus teisių tarptautiniu lygiu, bet ir tarptautinės humanitarinės teisės bei kitų susijusių (tarptautinės) teisės sričių. Sužinosite apie skirtingas sistemas ir kaip aiškinamos žmogaus teisės šiose sistemose ir skirtingose šalyse.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

Ši programa siūlo platų požiūrį į žmogaus teises. Taigi tai yra specializacija plačiąja prasme: ji apima visus žmogaus teisių aspektus ir aplinkinius. Tai suteiks studentams kontekstą, kuriame veikia žmogaus teisės.... [-]

Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

Pagrindinis LLM požiūris į tarptautinę viešąją teisę yra tas, kad studentai daugiausiai išmoksta iš aktyvaus darbo tarptautinės teisės temomis. Paskaitos yra naudinga mok ... [+]

„Įsivaizduokite visus žmones, bendrinkite visą pasaulį ... Galite sakyti, kad svajoju, bet aš nesu vienintelis ...“ (Džonas Lenonas). Tarptautinė teisė nėra nei svajonė, nei svajotojai.

Programa yra sukurta taip, kad būtų užtikrintas optimalus derinimas, užtikrinantis mūsų tikslų įgyvendinimą žinių sklaidos srityje ir akademinių, teisinių bei praktinių įgūdžių mokymą. Atsižvelgiant į šiuos parametrus, programa suteikia tam tikrą lankstumą pasirenkant kursus. Magistro darbas leidžia daug laiko praleisti pasirinktos temos studijoms, prižiūrint patyrusiam darbuotojui.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?

Pagrindinis programos požiūris yra tas, kad studentai daugiausiai mokosi iš aktyvaus darbo su tarptautinės teisės temomis. Paskaitos yra naudinga mokymo forma, tačiau didžioji darbo dalis bus atlikta praktiškai tiriant tarptautinės teisės aktualijas ir kritinę dėstytojų ir studentų bei studentų tarpusavio sąveiką. Programa tinkama neseniai studijas baigusiems teisės specialistams, taip pat jauniems specialistams, dirbantiems privačioje praktikoje ar viešajame sektoriuje.... [-]

Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene? Daug daugiau dėmesio skiriama Europos teisei ir tarptautinei viešajai teisei nei nacionalinėms teisinėms aplinkybėms. Joki ... [+]

Visos valstybės turi įstatymus ir savo teisinę sistemą, o daugelyje šalių nacionalinę teisę galite studijuoti tik universiteto lygiu.

Mūsų LLB tarptautinės ir Europos teisės programa yra specialiai skirta studentams, norintiems tęsti profesinę karjerą tarptautinėje teisinėje aplinkoje; tai suteikia studentams akademinį teisinį išsilavinimą, neatsižvelgiant tik į nacionalinę teisinę sistemą kaip išeities tašką, suteikiant studentams bendrą supratimą apie tai, kas yra „įstatymas“ ir kaip jis veikia.

Kodėl verta studijuoti šią programą Groningene?Daug daugiau dėmesio skiriama Europos teisei ir tarptautinei viešajai teisei nei nacionalinėms teisinėms aplinkybėms. Jokia nacionalinės teisės sistema nėra mokoma kaip taisyklė.Ši programa yra unikali Europoje turinio atžvilgiu. Ji taip pat rengia privalomus semestro teisės kursus užsienyje.Programa1 metai... [-]
Olandija Groningenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

Vykdydami LLM valdymą ir teisę skaitmeninėje visuomenėje, intensyviai bendradarbiausite su universiteto partneriais tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, kad įgytu ... [+]

Koks vyriausybės vaidmuo skaitmeninėje visuomenėje? Ir kokį poveikį tai turi viešajam sektoriui? Kaip turėtume spręsti kibernetinio nusikalstamumo problemas iš teisinės ir organizacinės perspektyvos?

Dėl naujausios skaitmeninimo pažangos vis daugiau šalių įsitraukė į saugumo klausimus. „Saugumas ir skaitmeninimas“ galų gale nėra vien tik elektroniniai nusikaltimai ir daro įtaką tiek policijai, tiek teismams. Jis taip pat susijęs su priežiūros ir teisėtvarkos, įskaitant internetinę ir neprisijungus prie viešosios tvarkos, palaikymo problemomis. Vyriausybinės agentūros turi nuspręsti, kurias strategijas priimti, kad būtų pašalintos tokios skaitmeninimo keliamos kliūtys ir problemos.... [-]

Olandija Leeuwardenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

University of Groningen short

Location address
University of Groningen
Broerstraat 5

Groningen, Groningenas, 9712 CP NL
Location address
Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden
Netherlands

Leeuwarden, Fryzija, 8911 NL