University of Johannesburg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Energingas, daugiakultūrėje ir dinamiška, The Universitetas Johanesburge (UJ) dalijasi tempą ir energiją kosmopolitinis Johanesburgas, miesto, kurio pavadinimas ji vykdo. Išdidžiai Pietų Afrikos, universitetas yra gyvas iki Afrikos šaknimis, ir gerai pasirengę savo vaidmenį aktualizavimu potencialą, kad aukštasis mokslas galioja žemyno vystymuisi.

Fenomenalus sėkmės istorija universiteto yra vienas, kad nustebino kritikus ir laimėjo daugiau nei skeptikų. Būdamas instituciją, kuri didžiuojasi savo prieinamoje kompetencijos, tik po 11 metų UJ įsitvirtino kaip pasaulinio lygio ir pasaulinės klasės ūgio institucija.

Per pirmuosius penkerius gyvavimo metus, UJ padvigubino savo akredituotą tyrimų rezultatų ir padidino savo numerį žymūs Pietų Afrikos mokslinių tyrimų Kėdės nuo nulio iki septynių. Tai puikus pasiekimas buvo pasiektas gerokai lenkia nustatyto tikslo iki 2015 m. 2010 tyrimų rezultatas buvo uj norą rezultatas, pradiniu laikotarpiu, siekiant nustatyti UJ kaip kruopščiai mokslinių tyrimų orientuota universitete.

UJ yra pirmoji ir vienintelė Afrikos universitetas leista labai gerbiamas konsorciumo 28 daug mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje, Universitas 21 - svarbus pritarimas augančioje tarptautinėje ūgio ir UJ.

UJ pasigirti pasaulinio lygio, tarptautiniu mastu pripažintų mokslo programas, grindžiamas programas informuota pažangiausius pokyčius tiek bakalauro ir magistro išsilavinimą. Uj anketa programos, per devynių fakultetų, skirtos parengti studentus darbo pasaulyje ir pasaulio pilietybės. Universitetas turi keturis miesteliai, ty Oklandas parkas starta Kelių Campus; Oklandas parkas Kingsway bendrabučiu; Doornfontein bendrabučiu; ir Soweto bendrabučiu.

Remiantis uj Oranžinė Kilimų pirmakursiams pasirinkimų - tiems, su MPS rezultatą lygus ir didesnis nei 40 taškų - pavyzdinė programos apima: apskaitos; Elektros ir elektronikos / Mechanikos / civilinė / Kasyba inžinerija; LAB / BA Teisė / BCom teisė; Matematika / Taikomoji matematika; IT / Kompiuterių mokslai; Žmogaus fiziologija; Optometrija; Finansai; Psichologija; ir mokytojų rengimas.

Kad uj mokymas, mokslinių tyrimų ir inovacijų tikslus realybe, UJ turi, per pastaruosius aštuonerius metus, investavo daugiau kaip R2 mlrd į modernizavimu ir plėtra, gyvenimo ir mokymosi priemonėmis apie visus savo miesteliai ir į kuriant saugią ir saugus, pasaulinės klasės mokymosi ir mokslinių tyrimų aplinką tiek darbuotojams ir studentams.

UJ pat pristatė rankinius prietaisus (tabletė arba nešiojamas) į pirmo kurso klasėse 2014, siekdami sujungti šiuos jaunus protus su e-žinių, kad jie auga į pasaulio ir paversti savo gebėjimą prisidėti ir konkuruoti.

Uj absolventų sėkmės rodiklis dabar siekia 83,4%, o bendras metinis absolventas produkcija viršija 11.400 studentų. Universiteto metų patirtį, programa (FYE) iniciatyva siūlyti akademinių įgūdžių stiprinimą su studentams kuravimo kolegoms studentams akcentu, yra viena iš paramos programų, kurios padeda palengvinti mokyklos prie universiteto perėjimą. Beveik 1300 studentų kuratorių, pažymėtus iš trečiųjų metų lygį ir daugiau, veikia kaip tarpininkas tarp studentų ir dėstytojų sąsaja. UJ pat pristatė konsultantus akademiniais klausimais universitete rezidencijos ir patvirtintas off-kampusie gyvenamąsias patalpas. Pagal uj anketa akademinės kompetencijos programos, 250 studentų patarėjai tarnauja 2000 pirmakursiams 25 rezidencijų.

Ryški, taip pat tai, kad UJ, su daugiau nei 49,500 studentų; 2300 tarptautinių studentų; 6700 magistrantai ir garsus akademinio personalo, yra su susižavėjimo baigimo norma institucija. UJ gyvena 133 reitingo mokslininkų, iš kurių šeši yra vertinta ir turi septynis Nacionalinė mokslinių tyrimų fondas Kėdės. Be to, ji gamina didžiausią skaičių juodos buhalterių visų akredituotų gyvenamųjų universitetų šalyje.

Nors UJ siekia pasaulinio kompetencijos ir ūgio, universitetas numato yra nacionaliniu reaguoja taip, kad tik UJ gali. Šiuo atžvilgiu, be Pietų Afrikos šešių pirmaujančių universitetų, tik UJ sėkmingai suteikia prieigą prie beveik 2000 pirmo kurso studentams, kurie atvyksta iš skurdžiausių bendruomenių, suteikiant jiems, jei reikia, su papildymo NSFAS finansavimo, stipendijas ir du sveikų patiekalų dieną ,

Per ateinančius dešimt metų, UJ nustatė šešis strateginius tikslus, ty:

Pasaulinio lygio Mokslinių tyrimų ir inovacijų.
Pasaulinis meistriškumo mokymo ir mokymosi.
Tarptautinis profilis Talpinti Global Excellence ir ūgio.
Neįvykdyti Studentų patirtis.
Aktyvus Pasaulinis Reputaciją valdymo ir
Institucijos ir žmonės Talpinti Global Excellence ir ūgio.

Vizija

Tarptautinis universitetas pasirinkimas, įtvirtinta Afrikoje, dinamiškai formuoti ateitį.

Misija

Įkvepiantis savo bendruomenės transformuoti ir tarnauti žmonijai per naujoves ir bendruose siekti žinių.

vertybės

VAIZDUOTĖ POKALBIS regeneravimo ETIKOS FONDAS

Formuojant ateitį

Mintys nepriklausomai
Kuriant kosmopolitiška tapatybę
Eksponuoti ambicijų ir vairuoti
Priėmus verslumo metodus

Mokymasis kartu savo įvairove

Padaryti protingus sprendimus kolektyviai

Įtraukimas prasmingai vienas su kitu
Parodyta abipusę pagarbą
vedantis consultatively

Kuriant tvariai per kūrybinis indėlis

Introspecting pratęsimo

Inovacijos bendram labui
Padaryti teigiamus pokyčius
Pasinaudojant pamiršta galimybes

Treasuring akademinę laisvę

Ieškau pusiausvyrą žinių siekimas

Pasitinkant iššūkius drąsiai ir uždirbti pasitikėjimo
Veikdami atsakingai būdama sąžininga, nuosekli ir skaidri
Dalyvavimas ir pagalba Bendrijoje (Ubuntu) *
  • Ubuntu yra gebėjimas išreikšti užuojautą, teisingumą, abipusiškumą, orumą, harmoniją ir žmoniją statybinių, palaikyti ir stiprinti bendruomenės interesus. Ubuntu kalba mūsų tarpusavio sąsajų, mūsų bendrą žmogiškumą ir atsakomybė kiekviena, kuri teka iš mūsų ryšį.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law Kursas » Matyti Law Doktorantūra (Phd) » Matyti Law LLB » Matyti Law LLM » Matyti Online Išplėstiniai diplomai » Matyti Online Bakalauras » Matyti Online Magistras » Matyti Health BAs » Matyti Health BScs » Matyti Health Kursai » Matyti Health Diplomai » Matyti Health Doktorantūros laipsniai » Matyti Health Magistras » Matyti Health Bakalauras » Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Doktorantūros diplomai » Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Sertifikatai » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Diplomai » Matyti Kursai » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra (Phd)

LLD in Doctors of Law

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

[-]

Kursas

Short Courses in Law Career Enhancement

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Mokesčiai Užsienio pareiškėjai [-]

LLB

LLB (Baccalaureus Legum)

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Master High Court Kancleris įvairių institucijų (įmonių ir intelektinės nuosavybės Komisijai, notarinių Biuro, patentų ir prekių ženklų tarnyba) Biuro Šeimos advokatas Pozicijas Pietų Afrikos teisės komisijos Visuomenės sargyba / Raštas Pozicijas žmogaus teisių komisijos Teisinis akademinis Pozicijas tarptautinėse organizacijose, pvz. JT / TDO ir tt teisininko

Norėdami gauti daugiau informacijos apie taikymo reikalavimams, keliamiems Teisės fakulteto, spauskite čia

[-]

LLM

LLM Bankų įstatymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Ji sukurta siekiant būti baigtas iki dieninių studentų per vienerius metus ir neakivaizdinių studijų studentų per dvejus metus. [+]

Galimos nėra.

Ponia P Magongoa: Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Telefonas: 011 559 3843, Paštas: Phaladim@uj.ac.za, interneto svetainė: www.uj.ac.za/law

[-]

LLM darbo teisės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Į darbo teisės LLM (vienerių metų dieninių ar dvejus metus visą darbo laiką studijų) suteikia studentams galimybę plėtoti savo intelektines ir teorinius gebėjimus bent aukštesnįjį ir stiprinti jų gebėjimą suprasti darbo teisės iš kritinių požiūriu analizė pagrindinių principų. [+]

Graduate Management Admission Test arba LLM Darbo teisės (Vienerių metų dieninių ar dvejus metus visą darbo laiką studijų) suteikia studentams galimybę plėtoti savo intelektines ir teorinius gebėjimus bent aukštesnįjį ir stiprinti jų gebėjimą suprasti darbo teisės iš kritinės analizės pagrindinių principų požiūriu ,

Moduliai

Į darbo teisės LLM susideda iš šių privalomų modulių:

PAVADINIMAS modulio KODAS TIPAS Bendrieji principai ir Individualus Darbo teisė GPI9X0C arba GPI9X1C Kursinių Viešoji teisė, Tarptautinė teisės ir Lyginamoji teisė Aktualumas PIC9X1C arba PIC9X0C Kursinių Kolektyvinė darbo teisė ir Ginčų sprendimas CLD9X0C arba CLD9X1C Kursinių Darbo teisė magistro Mažosios Disertacija LL19XDC arba LL29XDC Mažosios Disertacija programos Formatas Moduliai bus pristatyta į savaitinių ir intensyvių formats.Lectures kartu vykti tarp 18:00 ir 20:00 darbo dienomis, kad tilptų studentus, kurie dirba per dieną. Minimalus Priėmimo reikalavimas Apskritai, kaip minimalus Priėmimo reikalavimas, studentai turi pasiekti 65% vidurkis teisės subjektams jų LLB laipsnį. Galimos Galimos nėra. Norėdami gauti daugiau informacijos apie nuopelnų stipendijas susisiekti ponia Daphney Nemakhavhani (011 559 4409 arba daphneyn@uj.ac.za~~HEAD=dobj). Be to, studentai, kurie registruojasi pirmą kartą 2017 ir baigti savo magistro laipsnį per dvejus metus, gauti iš jų visą studijų mokestį kompensuoti (išskyrus registracijos mokestį ir IRT mokestį), laikantis tam tikrų sąlygų. paklausimai Prašymai suteikti informaciją gali būti nukreiptos į: Ponia P Magongoa: Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Tel: 011 559 3843, el.paštas: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law [-]

LLM draudimo teisės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Ar domitės draudimo pramonės ir kaip ji veikia Pietų Afrikoje? Ar norite žinoti, kaip draudimo produktų funkciją finansinių paslaugų pramonės? Norite gauti ekspertų žinias apie specializuotus klausimus, susijusius su draudimo ginčų? [+]

Ar domitės draudimo pramonės ir kaip ji veikia Pietų Afrikoje? Ar norite žinoti, kaip draudimo produktų funkciją finansinių paslaugų pramonės? Norite gauti ekspertų žinias apie specializuotus klausimus, susijusius su draudimo ginčų?

Draudimas yra gailėti pirkimas ir daugelis Pietų Afrikos įsigyti tik šį konkretų finansinį produktą kaip kredito operacijas. Kitos draudimo rūšys produktai dažnai naudojami racionaliais vartotojais kaip taupymo strategiją. Būkite tai, kaip ji gali, yra draudimo produktų įvairovė galima ir šie produktai yra reklamuojami ir parduodami kasdien. Be to, ji yra nesuvokiama, kad kiekvienas advokatas, kuris praktikuoja komercinė teisė neturėtų būti pagrįstos žinių apie draudimo įstatymą. Draudimo, kaip žinome, ji turėjo įdomų plėtrą Pietų Afrikoje ir daugelyje teisinių sistemų įtakos draudimo sutartį, kaip mes jį žinome. Naujausi pokyčiai, pavyzdžiui, finansinio konsultavimo ir tarpininkavimo paslaugų įstatymo 37 2002 įvedimo ir vadinamosios "Twin Peaks" sistemos finansinio reglamento įvedimo sukūrė gana sudėtingą teisinį pagrindą draudimo ir tai lėmė įtampa pramonėje , Todėl iššūkis yra įgyti žinių apie teisinę sistemą, siekiant nustatyti iššūkius, kad Pietų Afrikos vartotojai veido, atsižvelgti į draudėjų apsaugos taisyklių ir kitų vartotojų apsaugos priemones ir įvertinti sistemą lyginant ją su kitomis teisinėmis sistemomis. Draudimas yra galingas įrankis, su kuriuo vartotojai gali apsisaugoti nuo pavojų, bet lieka klausimas, ar dabartiniai produktai atsižvelgia unikalų pobūdį Pietų Afrikos rinkoje.... [-]


LLM in Commercial Law

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

c.

Galimos nėra.

Ponia P Magongoa: Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Telefonas: 011 559 3843, Paštas: Phaladim@uj.ac.za, interneto svetainė: www.uj.ac.za/law

[-]

LLM in Corporate Law

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

UJ yra unikali siūlo keturis specialius verslo teisės modulius.

Plius nors iš šių dviejų:

Galimos nėra.

Ponia P Magongoa: Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Telefonas: 011 559 3843, Paštas: Phaladim@uj.ac.za, interneto svetainė: www.uj.ac.za/law

[-]

LLM in Drafting and Interpretation of Contracts

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Paskaitų stilius šioje programoje yra interaktyvus.

Stipendijos:

Stipendijos yra prieinami.

Ponia P Magongoa: Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Telefonas: 011 559 3843, Paštas: interneto svetainė: www.uj.ac.za/law

[-]

LLM in Human Rights

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Stipendijos yra prieinami.

LLM Žmogaus teisių įstatymo įrengs ir pasiruošti:

Norėdami sukurti savo teisinę praktiką įtraukti klausimus dėl žmogaus teisių; Kad viešasis interesas advokatas kovoja už žmogaus teises silpniausia tarp mūsų; Dėl į aktyvistas NVO kovoja už žmogaus teises darbe; Dėl tarptautinėje organizacijoje darbo dėl žmogaus teisių darbo; Dėl darbo teismų ar plėtoti savo įgūdžius, kaip teisėjas. PAKLAUSIMAI:

Ponia P Magongoa:

[-]

LLM in International Commercial Law

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

ir

Galimos nėra.

Ponia P Magongoa: Telefonas:

[-]

LLM in International Law

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Ar domitės aktualijų? [+]

Paskaitų stilius yra interaktyvus.

Prof Swart yra aktyviai konsultuoja studentus šiuo klausimu.

Ponia P Magongoa: Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Telefonas: 011 559 3843, Paštas: Phaladim@uj.ac.za, interneto svetainė: www.uj.ac.za/law

Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Telefonas:

[-]

LLM intelektinės nuosavybės teisės

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Tai LLM siekiama suteikti studentui su būtinais įrankiais naršyti IP kraštovaizdį, ir supažindinti spąstus ar galimybių, kurios gali kelti patys. [+]

Jei norite strateginiu mąstytojas IP, pilnas LLM AT UJ!

"Tautos ateitis priklauso ne maža dalis dėl pramonės efektyvumą ir pramonės efektyvumas priklauso ne maža dalis dėl intelektinės nuosavybės apsaugos." Teisėjas Richard Posner į Rockwell Grafikos Systems, Inc. v. Vystymosi Industries 925 F. 2d 174 (7 Cir. 1991)

Intelektinės nuosavybės (IN) laukas pasiekia pločio ir yra tikriausiai labiausiai dinamiška sritis, teisės, nes jis nuolat keičiasi. Ką tai susiję su? IP gamta geriausiai suprantama per palyginti su kitomis, materialaus, nuosavybės formų. Vienas iš pavyzdžių yra nekilnojamasis turtas, pavyzdžiui, žemės sklypą.

Kiti pavyzdžiai yra dalykų, pavyzdžiui, transporto priemonių, laikrodį arba futbolo kamuolys. Tokiais atvejais žmogus turi teises į paties objekto. Kitaip tariant, jūsų teisės būtų pažeistos, jei objektas yra sunaikinta. Padėtį, iš IP yra skirtingi. Pavyzdys galėtų būti patentų už naktinio matymo žiūronus. Intelektinės nuosavybės teisės į patento nebūtų pažeistos, jei žiūronai yra sunaikinami. Dėl šios priežasties yra ta, kad ji yra išradimas, kuris yra apsaugotas ir ne žiūronai. IP atitinkamai, kad teisės, kuri reguliuoja sukūrimą ir panaudojimą intelektualinę nuosavybę, o gautų teisių užtikrinimą. Įvairių intelektinės nuosavybės teisių objektai paprastai apima patentus, autorių teises, įregistruotus pramoninio dizaino ir prekių ženklus.... [-]


LLM meistras įstatymus, disertacijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

I priedą. Apibendrinamasis vertinimas yra pirmasis atliko oficialiu egzaminą žodžiu.

Teigiamo įvertinimo reikalavimai

I priedą. Studentas turi praeiti egzaminą žodžiu ir disertaciją atskirai.

IV.

I priedą. Minimalus laikotarpis studijos kurį disertacijos LLM yra vieneri metai.

IV.

LLM laipsnį iki disertacijos yra siūlomi šių specializacijos srityse:

[-]

LLM Mokesčių teisės

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Mokesčių įstatymai tapo vis sudėtingesnės per pastarąjį šimtmetį. [+]

Mokesčių įstatymai tapo vis sudėtingesnės per pastarąjį šimtmetį.

Ponia P Magongoa: Oklandas parkas Kingsway apgyvendinimu Telefonas: 011 559 3843, Paštas: Phaladim@uj.ac.za, interneto svetainė: www.uj.ac.za/law

[-]

Vaizdo įrašai

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Kontaktai
Vietos adresas
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Socialiniai tinklai