Polytechnic Institute Of Bragança

Įvadas

Oficialus aprašymas

Politechnikos institutas Bragança (IPB) yra Portugalijos aukštojo mokslo VšĮ su 7000 bakalauro ir magistrantūros studentams, apimantis didelę teritoriją žinių ir technologijų, įskaitant žemės ūkio mokslai, menai ir sporto, švietimo ir mokytojų rengimo, informatikos ir inžinerijos, administravimo ir valdymo, sveikatos, bendravimo ir turizmas.

Uždarbis.lt priklauso Europos tinklo universitetų taikomųjų mokslų (UASnet), kuris pagrindinių tikslų yra profesionalių įgūdžių perkeliamumas ir taikomųjų tyrimų integravimui į profesinį ir technologinio ugdymo misiją. Uždarbis.lt taip pat internacionalizacijos programą su plačiai pripažinta sėkmės, įskaitant metinį mobilumo daugiau nei 900 atvykstančių ir išvykstančių studentų ir 200 dėstytojų, kaip ir bendradarbiaujant su keliomis aukštosiomis mokyklomis iš viso pasaulio rezultatas. Šiandien Uždarbis.lt daugiakultūrė institucija, kurioje 13% savo studentų yra tarptautiniai studentai.

2011, Europos Komisija apdovanojo ECTS etiketę į IPB, pripažįstant teikiamos turint omenyje studijų programų, siūlomų ir studentų judumo valdymą per Europos aukštojo mokslo erdvės informacijos kokybę. 2013, Klaipėda buvo suteiktas taip pat DS etiketė. Diplomo priedo (DS) tikslas yra suteikti pakankamai objektyvios informacijos, reikalingos tarptautinę skaidrumo ir teisingas akademinis bei profesinis kvalifikacijų.

Be akademinių programų, dėstomų portugalų kalba Uždarbis.lt pat siūlo bakalauro ir magistro studijų programas visiškai dėstė anglų, taip pat Portugalijos kalbos ir kultūros kursus užsienio studentams.

Vietos

Bragança

Instituto Politécnico de Bragança

Address
International Relations Office
Instituto Politécnico de Bragança
Campus de Santa Apolónia

5300-253 Bragança, Bragansos rajonas, Portugalija
Telefonas
(+351) 273 330 690