Oficialus aprašymas

Kodėl studijuoti įstatymą Katalikų Porto?

Įkurtas 1978 m., Teisės magistro kursas buvo pirmasis Porto mieste. Palaipsniui jis įgijo nacionalinį ir tarptautinį prestižą ne tik mokytojams ir studentams, bet ir savo iniciatyvoms bei puikiai įrengtoms galimybėms.

Šiandien teisės studijų kursas siūlo plačiajuosčio ryšio mokymus ir leidžia studentams pasirinkti įvairias karjeros galimybes.

Tuo pat metu kurso pabaigoje kuriant atskiras galimybes, studentas vadovauja įvairioms specializuotoms teisės mokslų šakoms. Kursas motyvuoja mokinį mokytis, gerai mąstyti, kurti tikruosius teisinius protus, o ne tik techninius vertėjus, apsiribojančius griežta įstatymo pažinimu.

Katalikų Porto Teisės fakulteto tikslas iš tikrųjų yra susieti pagrindinę teoriją su praktiniu įstatymo taikymu.
• Tradicija ir šiuolaikiškumas - Katalikų Porto Teisės fakultetas yra tvirtai įsipareigojęs laikytis naujovių ir modernumo.
• Mokytojai - Jau daugiau nei trisdešimt metų mes sukūrėme tvirtą mokytojų grupę, tarptautiniu mastu apmokytus prestižiniuose Europos ir Šiaurės Amerikos universitetuose.
• Skersinis švietimas - pasinaudojant tuo, kad esame įsikūrę universitete su kitomis mokyklomis, mes galime garantuoti savo mokiniams skersinį švietimą (įskaitant psichologiją, vadybą, ekonomiką, rinkodarą, politologiją ir bioetiką). Be to, stengiamės tobulinti komandinio darbo įgūdžius, užsienio kalbų sklandumą, informacinių technologijų naudojimą, bendravimo įgūdžių ugdymą, kūrybiškumą, gebėjimą spręsti naujas problemas, kritinį mąstymą, derybas ir vadovavimą, be kitų minkštųjų įgūdžių. . Porto katalikų teisės mokyklos studentai ne tik įgyja puikų techninio išsilavinimo lygį, bet ir mokosi būti laisvi, atsakingi ir savarankiški asmenys.
• Tarptautinė patirtis - „Išsilavindami teisininkus visame pasaulyje“, mes suteikiame privilegiją ir tvirtai skatiname tarptautinį studentų judumą.
• Praktiniai metodai - Įsipareigodami suburti teoriją ir praktiką, turime teisininkų praktiką, kurie mokytų praktinius klausimus ir seminarus.

internacionalizacija

Katalikų Porto teisės mokykla yra nacionalinio ir tarptautinio pripažinimo įstaiga.


Teisės fakulteto tikslas yra sukurti mokyklą, kuri yra atvira pokyčiams, nuolat siekdama padėti savo studentams siekti karjeros tikslų ir pasiryžusi suteikti savo mokytojams ir tyrėjams geriausias įmanomas sąlygas mokslinei tiesai siekti.

Porto katalikų teisės mokykla yra tvirtai įsipareigojusi stiprinti internacionalizacijos veiklą, plečiant tarptautinių partnerysčių tinklą ir didinant tarptautinių studentų skaičių.

107219_rsz_adobestock_206335315.jpg

Programos mokomos:
  • Portuguese (Portugal)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra (Phd)

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Katalikų Porto doktorantūros studijų programos tikslas - mokyti kokybiškus mokslininkus, prisidėti prie mokslinių tyrimų plėtros fakultete, taip pat kritiškai ir atsaking ... [+]

pristatymas

Katalikų Porto doktorantūros studijų programos tikslas - mokyti kokybiškus mokslininkus, prisidėti prie mokslinių tyrimų plėtros fakultete, taip pat kritiškai ir atsakingai statyti teisės mokslą Portugalijoje.

Ši programa skirta doktorantams įgyti:

Kompetencijos, gebėjimai ir tyrimo metodai teisės srityje;Sistemingas supratimas teisės mokslų srityje;Gebėjimas projektuoti, kurti, pritaikyti ir atlikti reikšmingą tyrimą, atsižvelgiant į akademinės kokybės ir vientisumo standartus;Kompetencijos bendrauti su mokslo bendruomene ir visuomene apskritai apie konkrečią teisės sritį.

Naudos iš Teisės studijų ir mokslinių tyrimų centro sukūrimo CEID - Katalikų universiteto Teisės fakulteto mokslinių tyrimų padalinys, kurio tikslas - naujovių diegimas įstatymo dėstyme ir skatinti tradicinės teisinių tyrimų paradigmos kaitą Portugalijoje - katalikų mokslinių tyrimų centras ateityje. skatinant tarpvalstybinį, tarpdisciplininį ir komandinį tyrimą, taip pat stiprinant akademinių žinių ir visuomenės poreikius.... [-]

Portugalija Porto
Spalis 2019
Portuguese (Portugal)
Dieninės
Ištęstinės
8 - 12 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LLB

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Teisės ir vadybos dvejopo laipsnio programa leidžia per penkerius metus įgyti du bakalauro laipsnius skirtingose, bet papildomose srityse: teisės laipsnį ir vadybos laips ... [+]

Pristatymas ir tikslaiTai atsirado dėl dviejų aukštosios mokyklos: Porto katalikų verslo mokyklos ir Porto katalikų universiteto .Tai leidžia per 5 metus sudaryti du laipsnius: teisės laipsnį ir vadybos laipsnį.Jis įgalina studentus praktikuoti teisines profesijas ir praktikuoti profesijas, susijusias su organizacijų valdymu privačiame ir viešajame sektoriuje.Jis pagrįstas dviem mokyklomis, kurios dešimtmečius mokė specialistus su žiniomis, įgūdžiais ir nuostatomis, būtinomis reaguoti į šiandienos pasaulio iššūkius.

Teisės ir vadybos dvejopo laipsnio programa leidžia per penkerius metus įgyti du bakalauro laipsnius skirtingose, bet papildomose srityse: teisės laipsnį ir vadybos laipsnį. Tai programa, sudaryta iš partnerystės tarp dviejų katalikų Porto mokyklų: teisės fakulteto ir Porto katalikų verslo mokyklos.... [-]

Portugalija Porto
Spalis 2019
Portuguese (Portugal)
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Teisės kursas yra natūralus pasirinkimas tiems, kurie nori skirti save bet kuriai teisinei profesijai, pvz., Advokatūrai, teismų ar prokuratūros magistratūrai, savitarpiš ... [+]

pristatymas

Teisės kursas yra natūralus pasirinkimas tiems, kurie nori skirti save bet kuriai teisinei profesijai, pvz., Advokatūrai, teismų ar prokuratūros magistratūrai, savitarpiškumui, registracijai ir notaro patvirtinimui, verslo konsultacijoms, paminėti tik tuos, kurie mes pereiname tiesiai į atmintį.

Tačiau greitas realybės stebėjimas rodo, kad jie yra teisininkai arba profesionalai, turintys teisinį mokymą įvairiose veiklos srityse. Tiesa ta, kad teisės kursas suteikia mokymą, kuris leidžia vykdyti daugelį profesijų, kurios yra ne tik tradicinės teisės profesijos.

Būtina sąlyga

Būtina sąlyga norintiems įgyti teisės laipsnį - tai egzaminą, kurio pobūdis yra pašalinis, siekiant įvertinti tik kandidato gebėjimą išreikšti save portugalų kalba, nereikalaujant arba vertinant bet kokias žinias, arba kitų žinių šakų.... [-]

Portugalija Porto
Spalis 2019
Portuguese (Portugal)
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LLM

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Šiandienos sudėtingoje ir besivystančioje aplinkoje gebėjimas suprasti realybės sudėtingumą ir dinamiškumą reikalauja daugiadisciplininio požiūrio. Teisės ir vadybos magi ... [+]

pristatymas

Šiandienos sudėtingoje ir besivystančioje aplinkoje gebėjimas suprasti realybės sudėtingumą ir dinamiškumą reikalauja daugiadisciplininio požiūrio. Teisės ir vadybos magistro laipsnis suteikia aiškų atsakymą į šį rinkos poreikį, suteikdamas unikalią galimybę mokyti profesionalus, turinčius tvirtas žinias abiejose srityse.

Ši sritis yra pirmasis mūsų fakulteto įsiveržimas į tarpdisciplininį mokymą magistrantūros lygmeniu ir siekia apmokyti specialistus, turinčius kvalifikaciją reaguoti į organizacijos poreikius pasauliniu mastu, rengiant juos ne tik identifikuoti ir siūlyti organizacijos klausimus, bet ir nuspręsti bei vykdyti.

Jis buvo skirtas profesionalams, dirbantiems verslo ar kitose organizacijose, taip pat tiems, kurie nori praktikuoti (arba praktikuoti) verslo teisės ar verslo konsultacijų ir, žinoma, verslo teisininkų.... [-]

Portugalija Porto
Spalis 2019
Portuguese (Portugal)
Dieninės
Ištęstinės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Kovo 24 d. Dekretu-įstatymu Nr. 74/2006 nustatyta, kad „universitetinio mokymo metu magistro laipsnį vedantis studijų ciklas turėtų užtikrinti, kad studentas įgytų akadem ... [+]

pristatymas

Kovo 24 d. Dekretu-įstatymu Nr. 74/2006 nustatyta, kad „universitetinio mokymo metu magistro laipsnį vedantis studijų ciklas turėtų užtikrinti, kad studentas įgytų akademinio pobūdžio specializaciją, naudodamasis moksliniais tyrimais. naujovių diegimas arba profesinės kompetencijos stiprinimas “(18 straipsnio 3 dalis). Katalikų Porto teisės magistras siekia visiškai įgyvendinti šį tikslą.

Be studentų, turinčių teisės laipsnį, gali būti priimami ir kitų laipsnių turėtojai, turintys tuos pačius reikalavimus, kaip ir kitų universitetų kandidatams.

Remiantis patirtimi, įgyta nuo 2003–2004 m. Pradėtos mokymo programos reformos, iš pradžių buvo apibrėžtos keturios pagrindinės specializacijos sritys: privatinė teisė, verslo ir verslo teisė, baudžiamoji teisė, viešoji ir tarptautinė teisė; buvo suprantama, kad tai būtų šiuolaikinės pagrindinės teisininkų veiklos sritys. Kiekvienos srities turinio apibrėžimas buvo atliktas pagal tą patį kriterijų. Kitų specializacijos sričių atsiradimas patvirtino, kad ateinančiais metais buvo sukurta mokesčių teisės sritis ir pradėtas teisės ir vadybos magistras. Netrukus po to buvo atidarytos dar trys specializacijos sritys: administracinė teisė, viešoji, tarptautinė ir Europos teisė bei darbo teisė.... [-]

Portugalija Porto
Spalis 2019
Portuguese (Portugal)
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Universidade Católica Portuguesa - Institutional Video 2016