Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl studijuoti įstatymą Katalikų Porto?

Įkurtas 1978 m., Teisės magistro kursas buvo pirmasis Porto mieste. Palaipsniui jis įgijo nacionalinį ir tarptautinį prestižą ne tik mokytojams ir studentams, bet ir savo iniciatyvoms bei puikiai įrengtoms galimybėms.

Šiandien teisės studijų kursas siūlo plačiajuosčio ryšio mokymus ir leidžia studentams pasirinkti įvairias karjeros galimybes.

Tuo pat metu kurso pabaigoje kuriant atskiras galimybes, studentas vadovauja įvairioms specializuotoms teisės mokslų šakoms. Kursas motyvuoja mokinį mokytis, gerai mąstyti, kurti tikruosius teisinius protus, o ne tik techninius vertėjus, apsiribojančius griežta įstatymo pažinimu.

Katalikų Porto Teisės fakulteto tikslas iš tikrųjų yra susieti pagrindinę teoriją su praktiniu įstatymo taikymu.
• Tradicija ir šiuolaikiškumas - Katalikų Porto Teisės fakultetas yra tvirtai įsipareigojęs laikytis naujovių ir modernumo.
• Mokytojai - Jau daugiau nei trisdešimt metų mes sukūrėme tvirtą mokytojų grupę, tarptautiniu mastu apmokytus prestižiniuose Europos ir Šiaurės Amerikos universitetuose.
• Skersinis švietimas - pasinaudojant tuo, kad esame įsikūrę universitete su kitomis mokyklomis, mes galime garantuoti savo mokiniams skersinį švietimą (įskaitant psichologiją, vadybą, ekonomiką, rinkodarą, politologiją ir bioetiką). Be to, stengiamės tobulinti komandinio darbo įgūdžius, užsienio kalbų sklandumą, informacinių technologijų naudojimą, bendravimo įgūdžių ugdymą, kūrybiškumą, gebėjimą spręsti naujas problemas, kritinį mąstymą, derybas ir vadovavimą, be kitų minkštųjų įgūdžių. . Porto katalikų teisės mokyklos studentai ne tik įgyja puikų techninio išsilavinimo lygį, bet ir mokosi būti laisvi, atsakingi ir savarankiški asmenys.
• Tarptautinė patirtis - „Išsilavindami teisininkus visame pasaulyje“, mes suteikiame privilegiją ir tvirtai skatiname tarptautinį studentų judumą.
• Praktiniai metodai - Įsipareigodami suburti teoriją ir praktiką, turime teisininkų praktiką, kurie mokytų praktinius klausimus ir seminarus.

internacionalizacija

Katalikų Porto teisės mokykla yra nacionalinio ir tarptautinio pripažinimo įstaiga.


Teisės fakulteto tikslas yra sukurti mokyklą, kuri yra atvira pokyčiams, nuolat siekdama padėti savo studentams siekti karjeros tikslų ir pasiryžusi suteikti savo mokytojams ir tyrėjams geriausias įmanomas sąlygas mokslinei tiesai siekti.

Porto katalikų teisės mokykla yra tvirtai įsipareigojusi stiprinti internacionalizacijos veiklą, plečiant tarptautinių partnerysčių tinklą ir didinant tarptautinių studentų skaičių.128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Vietos

Porto

Address
Rua de Diogo Botelho,1327
4169-005 Porto, Porto rajonas, Portugalija