Lille Catholic University - Faculty of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

DAUGIAU DAUGIAU, negu KOLEGIJA, „FLD“ SPIRIT

Studijavimas Teisės fakultete (FLD) reiškia prisijungimą prie pirmosios Prancūzijos privatinės teisės mokyklos - tikros kompetencijos centro ir naujovių teisinio švietimo srityje.

Įkurtas 1875 m. Įkurtas Lilio universitetas, FLD atidarė savo duris 1993 m. Ir 2009 m. Įsitvirtino Paryžiuje, be Lilio universiteto.

Fakultetas kiekvienam iš savo daugiau kaip 2300 studentų siūlo optimalias darbo sąlygas kiekvienam studentui sėkmingai.

„FLD“ Dvasia

Kiekvienais metais mūsų studentai turi galimybę augti ir vystytis privilegijuotoje aplinkoje, skatinančioje mokyklos intelektinę atmosferą:

• Uždaryti klasės
• Dėmesingos administravimo ir mokymo komandos
• Akredituoti studijų kursai, atitinkantys rinkos pokyčius ir lūkesčius
• Profesinės ir akademinės sėkmės gairės
• Naujoviški mokymosi metodai
• Kursai, skatinantys studentų ir profesorių sąveiką

Švietimo pasiūla, atitinkanti profesinius poreikius ir darbo rinkos raidą.

6 bakalauro studijų programos
5 magistro programos takeliai
11 magistro specializacijų
2 dvejopo laipsnio programos su verslo mokyklomis (Edhec verslo mokykla ir IESEG vadybos mokykla)
2 dvigubo laipsnio programos su Amerikos universitetais (prieiga prie amerikiečių baro egzamino)
8 universitetiniai laipsniai
1 intensyvus paruošimo kursas baro egzaminui (PrépAvocats)
1 Darbo / studijų mokykla - teisė
1 Tarptautinė ir Europos teisės mokykla (IELS)
1 Europos kriminologijos kultūros mokykla (atidarymas 2019 m.)

Mūsų tyrimų centras

Rizikos ir teisės santykių tyrimų centras (C3RD) buvo įkurtas 2006 m. Siekiant koordinuoti savo profesinės srities profesorių mokslinių tyrimų veiklą.

C3RD, kaip savaime, taip pat yra daugiadisciplininė (viešoji teisė, privatinė teisė, tarptautinė teisė, teisės istorija, politiniai mokslai, ekonomika) ir skersinė (žmogaus teisės, tvarus vystymasis, verslas, naujos technologijos, sveikata, religija). .

Asmeniniai nurodymai

Nuo jų atvykimo į pirmuosius bakalauro studijų metus iki magistrantūros studijų programos pabaigos, mūsų studentams bus užtikrinta optimali darbo aplinka, palanki jų akademinei sėkmei ir jų profesinių ateities rengimui.

Būtent dėka užsiimančios komandos, besidominčios mūsų mokyklai būdingomis žmogaus vertybėmis, visi gali pasinaudoti kolektyvinėmis ir individualiomis paramos sistemomis.

 • Pirmaisiais metais: perėjimas nuo vidurinės mokyklos į universitetą
 • Pamokos
 • Pasirengimas pasivyti sesijoms
 • Reguliarūs žinių vertinimai

Skirtingas mokymo metodas

Nuo 2014 m. Mūsų fakultetas taikė mokymo ir mokymosi metodus, kurie labai skiriasi nuo tradicinio projekto: studentas yra jo švietimo pagrindas, tapdamas savo mokymosi agentu ir giliau dalyvaudamas kursuose.

Refleksija, sąveika, analitinė dvasia ir praktinis taikymas yra pagrindiniai šio darbo metodo žodžiai.

 • Skatinti
  Mainai ir sąveika kursų metu tarp studentų ir instruktoriaus.
 • Palengvinti
  Teisinių sąvokų įsigijimas susiejant teoriją ir praktinį taikymą tą pačią savaitę (OWOC principas = viena savaitė / vienas kursas).
 • Įsigykite
  Pradinė žinių bazė, atsirandanti dėl savo refleksijos dėka „prereading“ (dokumentas, kurį instruktorius atsiuntė prieš kelias dienas iki kiekvieno kurso, kuriame atsispindi pagrindinės apibrėžtos temos sąvokos).
 • Sukurti
  Atsakomybė ir autonomija

Profesionalus panardinimas

 • Stažuotės pradedant bakalauro lygiu
  Mūsų bakalauro programa apima ne mažiau kaip 8 savaičių privalomas stažuotes: elementą, kuris atskirs mūsų studentų paraiškų bylas magistro paraiškų teikimo procese. Magistro programose stažuotės trukmė priklauso nuo trasos (nuo 2 iki 6 mėnesių).
 • Tinklo kūrimas
  Mūsų fakultetas bendradarbiauja su daugeliu įmonių, organizacijų ir profesinių tinklų (Prancūzijos vidaus teisininkų patarėjų asociacija, Lilio advokatų teisininkų ordinas, žmogaus teisių gynėjai, GHICL, Prancūzijos Raudonasis kryžius, policijos būstinė, ...). Šis glaudus bendradarbiavimas su profesiniu pasauliu leidžia mūsų studentams pasinaudoti programomis, ypač atsižvelgiant į skirtingų profesijų lūkesčius ir raidą, ir suteikia jiems galimybę kurti savo profesinius tinklus.
  Absolventai, mūsų studentai prisijungia prie absolventų bendruomenės, kuri organizuoja reguliarius susitikimus tarp absolventų ir dabartinių magistrantų.
 • Profesinės teisės studijų mokykla
  Profesinės teisės studijų mokykla siūlo programas, kurios sujungia profesinį panardinimą ir kokybišką universitetinį išsilavinimą abiejų mūsų universitetų centre.
  - 230 studentų Lilio ir Paryžiaus universitetuose
  - 4 magistro trasos dviejuose miesteliuose: socialinė teisė ir žmogiškieji ištekliai, verslo teisė / draudimo teisė, teisė ir turto valdymas, Europos verslo teisė.
  - 70 proc. Specialistų prisideda prie programos
  - Didelis partnerių įmonių tinklas

Tarptautinė akademinė patirtis

Pradedant trečiaisiais bakalauro studijų metais, studentai turi galimybę išgyventi unikalią patirtį užsienyje, nes daugelis partnerių, kurias organizuoja Lilio universitetas.

 • Belgija
 • Kinija
 • Kroatija
 • Estija
 • Vokietija
 • Vengrija
 • Italija
 • Nyderlandai
 • Lenkija
 • Rusija
 • Ispanija
 • Turkija
 • Jungtinė Karalystė (priklausomai nuo „Brexit“ rezultatų)
 • JAV

Dėl daugybės universitetų ir Lilio universitetų konvencijų ir susitarimų mūsų studentai taip pat turi galimybę eiti į Australiją, Kanadą ...

Tarptautinis

IELS (Tarptautinė

8 bakalauro laipsniai

Studentų mobilumas?
140 pasaulinių susitarimų
27 Erasmus partneriai
18% studentų vyksta į užsienį su IELS
39 „Erasmus“

Pasirinkimas tarp 2 universitetų

 • Lilyje: daugiadisciplininė aplinka miesto centre
  Teisės fakultetas yra Lilio universiteto Universiteto dalis. „La Catho“ yra antras tarp 10 geriausių Prancūzijos universitetų - tai įstaiga, pripažinta vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu už savo mokymo kokybę, tyrimus ir teikimą studentams.
  30.000 studentų kasmet patrinkite pečius žalioje aplinkoje Lilio centre.


 • Paryžiuje: modernus miestelis ir šeima
  Lily universiteto Universiteto Teisės fakultete yra antrasis universitetas, esantis Issy-les-Moulineaux, kuris buvo visiškai renovuotas 2013 m. Šio universiteto išskirtinė savybė pasižymi šeimynine atmosfera, kuri valdo dėl nedidelių klasių dydžių, skatinančių individualų orientavimą ir individualų stebėjimą. Mūsų studentai taip pat gauna naudos iš naujų darbo vietų, kurios skatina bendrai kurti ir bendradarbiauti.

Siūlomos paslaugos

 • Būstas aplink kampus

Nesvarbu, ar tai yra Lilio ar Paryžiaus miesteliuose, mūsų studentų geografinė kilmė labai skiriasi. Tokiu būdu siūlome būdus rasti būstą.

➢ LILLE ARBA PARIS: „STUDAPART“ PLATFORMAS
Mūsų 2 universitetai naudojasi partneryste su Studapart platforma, kuri ypač taikoma studentams, ieškantiems būsto Lilio universitete arba Issy-les-Moulineaux.

Ši priemonė leidžia vartotojams Prancūzijoje ar užsienyje rasti nuomą, butą (-us), subletą, laikiną kambarį.
http://housing.univ-catholille.fr

➢ LILLE: LAISVĖS BŪSTO PASLAUGOS
Universiteto pagalbos asociacija suteikia studentams didelį būstų sąrašą universiteto rezidencijose netoli Lilio universiteto.
Daugiau informacijos: www.aeu-asso.fr - būsto antraštė
Tel. : 03.20.15.97.70

 • Bibliotekos

Mūsų 2 universitetuose mūsų studentai gali naudotis bibliotekomis. Jie gali:
- pasiskolinti ir susipažinti su dokumentais (apie 400 000 leidinių, periodinių leidinių, disertacijų, kompaktinių diskų, DVD ...)
- Dirbkite specialioje erdvėje, palengvinančioje ramybę ir koncentraciją.

 • Bibliotekos linija (LOL)

Kiekvienas studentas gauna naudos iš skaitmeninės bibliotekos tinklo, kuris leidžia:
- Atlikti dokumentų tyrimą per bendrą universitetų katalogą.
- Pasikonsultuokite ir atsisiųskite naujienų straipsnius.
- Pasitarkite su elektroniniais ištekliais.
- Konsulto disertacijos, disertacijos, tyrimai ir ataskaitos.
- Raskite konsultacijų ir skolinimosi kiekvienai Universiteto Katalonijos universiteto bibliotekai sąrašą ir sąlygas

Studentų bendruomenė

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Prancūzų kalba

Matyti Law LLB » Matyti Law LLM » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLB

Europos LL.B. teisė - Campus Paris

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 3 metų September 2019 Prancūzija Paris Lille + 1 daugiau

Europos LL.B Paryžiuje yra trijų kalbų bakalauro studijų programa, kuri yra padalinta į tris dalis: Prancūzijos teisė (1/3) International [+]

Akredituotas laipsnis bendradarbiaujant su Toulouse capitole 1 universitetu „Licencija„ Droit “,„ Economie “,„ Gestion “- paminėkite„ Droit - parcours Européen multilingue et mulitculturel “

Mokymo trukmė: 3 metų programa Mokymo vieta: Paryžiaus universitetas

Būtinos sąlygosTurėtojas arba būsimasis laipsnis, įgytas EU = Baccalauréat, A lygio, VWO ...B2 anglų kalbos lygis (Europos kalbų lygiai)TikslaiPrancūzijos teisės tyrimasEuropos, anglų ir vokiečių ar ispanų teisės studijavimas, lankant kursus profesoriai iš didžiųjų Europos fakultetų savo gimtosios kalbos.Pagrindinių dalykų studijos, užtikrinančios prieigą prie plataus karjeros pasirinkimo (nacionalinis ir. \ T tarptautiniu mastu).Palyginamosios teisės tyrimas.Teisinės metodikos tobulinimas.Praktika su teisininkų klinikomis, kurias dėsto advokatai (anglų ir ispanų ar vokiečių kalbomis).Išplėstiniai kalbos kursai ir teisinės kultūros kursai.AkademikaiTeisės kursai anglų, prancūzų, vokiečių ir ispanų kalbomis.Kursai, kuriuos dėsto dėstantys profesoriai ar profesoriai iš viso pasaulio.Tarptautinis mobilumas: galimybė dalyvauti metiniuose mainuose su programa ERASMUS arba tarptautinės partnerystės dalimi.Individualus mokymas su profesoriumi Prancūzijos teisės kursams, seminarams ir metodikos seminarams.DarbasTęskite magistro tarptautinę ir Europos teisę arba vieną iš teisės fakulteto siūlomų magistro.Tapkite tarptautiniu teisininku, magistratu ar teisiniu patarėju ... Prancūzijoje arba Europos Sąjungos valstybėje narėje.Pasirengimas Europos valstybės tarnybos egzaminams.Tarptautinės stažuotės galimybės.Profesinis tobulėjimas8 savaičių privalomos stažuotės per trejus programos metus, iš kurių 4 turi būti užsienyje (įmonėje, advokatų kontoroje, įstaigoje ar vasaros programą…) arba Prancūzijoje tarptautinio skyriaus.Susitikimai su teisininkų praktika.Individuali pagalba planuojant profesinę ir akademinę karjerą.... [-]

Europos LL.B. teisės srityje - Campus Lille

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 3 metų September 2019 Prancūzija Lille

Europos LL.B Teisėje (Lilis) yra dvikalbė bakalauro studijų programa, skirta studentams, kurie domisi tarptautine karjera. Ši bakalauro studijų programa skirta studentams, turintiems labai gerą anglų kalbos lygį ir gerą vokiečių ar ispanų kalbos supratimą. Trečioji kalba yra privaloma, daug pasirinkimo, pavyzdžiui, kinų, japonų, arabų, ispanų, vokiečių, rusų, portugalų ar italų. [+]

Europos LL.B. įstatyme

Akredituotas laipsnis bendradarbiaujant su Toulouse capitole 1 universitetu „Licencija„ Droit “,„ Economie “,„ Gestion “- paminėkite„ Droit - parcours Européen multilingue et mulitculturel “

Mokymo trukmė: 3 metų programa Mokymo vieta: Campus Lille

Būtinos sąlygosTurėtojas arba būsimasis laipsnis, įgytas EU = Baccalauréat, A lygio, VWO ...B2 anglų kalbos lygis (Europos kalbų lygiai)TikslaiPrancūzijos teisės tyrimas.Palyginamosios teisės studija (Jungtinė Karalystė, Vokietija, Ispanija).Pagrindinių dalykų meistriškumas, užtikrinant prieigą prie daugybės karjeros galimybių.Įvadas į kontinentines teisės sistemas (Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Azija, Afrika, Rusija).AkademikaiTeisės kursai anglų, prancūzų, vokiečių ir ispanų kalbomis.Kursai, kuriuos dėsto dėstantys profesoriai ar profesoriai iš viso pasaulio.Tarptautinis mobilumas: galimybė dalyvauti metiniuose mainuose su programa ERASMUS arba tarptautinės partnerystės dalimi.Individualus mokymas su profesoriumi Prancūzijos teisės kursams, seminarams ir metodikos seminarams.DarbasTęskite magistro tarptautinę ir Europos teisę arba vieną iš teisės fakulteto siūlomų magistro.Tapkite tarptautiniu teisininku, magistratu ar teisiniu patarėju ... Prancūzijoje arba Europos Sąjungos valstybėje narėje.Pasirengimas Europos valstybės tarnybos egzaminams.Tarptautinės stažuotės galimybės.Profesinis tobulėjimas8 savaičių privalomos stažuotės per trejus programos metus, iš kurių 4 turi būti užsienyje (įmonėje, advokatų kontoroje, įstaigoje ar vasaros programą…) arba Prancūzijoje tarptautinio skyriaus.Susitikimai su teisininkų praktika.Individuali pagalba planuojant profesinę ir akademinę karjerą.Atsisiųskite brošiūrą [-]

LLM

LL.M. Tarptautiniame

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų September 2019 Prancūzija Lille

LL.M. programa „International“ [+]

LL.M. programa „International“

TikslaiĮgyti teisinę ir geostrateginę kompetenciją žmogaus teisių, saugumo srityseDarbas su šiuolaikiniais klausimais, susijusiais su tarptautiniais ginčais ir derybomis.Mokyti daugiakalbius teisininkus, galinčius susidurti su globalizacijos ypatumais ir iššūkiais.Sužinokite pagrindines tarptautinės teisės ir tarptautinių santykių taisykles, kartu gerinant bendrą teisinę kultūrą.Švietimo turtasDaugiakalbystė - Dvikalbės programos (anglų / prancūzų) trečiosios kalbos (ispanų ar vokiečių) žinios.Visuotiniai vizitų profesoriai - Kviestinių profesorių iš prestižinių universitetų ir tarptautinių institucijų dalyvavimas.Teismas ir (arba) teisės klinika - Galimybė dalyvauti tarptautiniuose „Moot Courts“ konkursuose ir teisinėse klinikose.Meistras - metinis magistrantūros kursas „Pasauliniai dalyviai taikos labui“ su žinomais mokslininkais ir praktikais.Švietimo kelionės - mažiausiai dvi mokymosi keliones į Europos institucijas ir (arba) tarptautinius tribunolus ir organizacijas per mokslo metus.Tarptautinės konferencijos - Konferencijos ir seminarai šiuolaikiniais tarptautinės, lyginamosios ir žmogaus teisių teisės klausimais.Darbo ir karjeros / studijų galimybėsMeistras rengia studentus į tarptautinių organizacijų, specializuotų nacionalinių ir tarptautinių institucijų, mokslinių tyrimų centrų, NVO ar tarptautinių advokatų kontorų, veikiančių žmogaus teisių srityje, pasaulį. Ji taip pat siūlo mokslinių tyrimų kelią studentams, galintiems domėtis doktorantūros studijomis Prancūzijoje ar užsienyje.Jūsų profesionaliam projektuiStažuotės Nuo 3 iki 6 mėnesių užsienyje arba tarptautinėse organizacijose.Tinklo galimybės Mokslininkų ir praktikų dalyvavimas iš pagrindinių nacionalinių ir tarptautinių institucijų (pvz., Défenseur des Droits, International, Europos Taryba, Europos žmogaus teisių teismas ir kt.).Atsisiųskite brošiūrą [-]

LL.M. Tarptautiniame

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų September 2019 Prancūzija Lille

LL.M. tarptautiniu mastu [+]

LL.M. tarptautiniu mastu

Švietimo turtasMeistras 1 yra 75% mokomas anglų kalba.Master 2 yra 90% mokoma anglų kalba.Dalyvavimas tarptautiniuose ginčų nagrinėjimo teismuose: magistro 1 studentai dalyvauja visuotiniame komerciniame arbitraže, Vienoje, Austrijoje; Magistro 2 studentai dalyvauja konkurso teismų teisme, Kingo kolegijoje, Londone.Interaktyvūs seminarai su aukštais intelektualiais mainais tarp profesoriaus ir studentų; tyrimas, pagrįstas praktiniu požiūriu, kai studentai padeda pritaikyti teisinę teoriją prie konkrečios hipotezės.„Master 2“ programoje kai kurie seminarai vyksta viduje, o tai reiškia, kad jie vyksta atitinkamose instancijose ar advokatų kontorose. Pavyzdžiui, studentai gauna naudos iš Prancūzijos ir Belgijos konkurencijos institucijų, ES Komisijos, OCDE ir Briuselyje bei Paryžiuje įsikūrusių advokatų kontorų.DarbasMeistras 1: verslo teisininkas, turintis tvirtą pagrindą tarptautinėje ir europinėje verslo teisėje (įmonių ir bankroto teisės, sutarčių teisė, konkurencijos teisė, intelektinės nuosavybės teisė, komercinis arbitražas).Meistras 2: verslo teisininkas, specializuojasi konkurencijos teisės srityje.Master 1 ir Master 2 studentai gali priimti baro egzaminą Prancūzijoje arba jų lygiavertiškumą kitose ES valstybėse narėse.Meistras 1 studentai gali būti tarptautinės mainų programos, tokios kaip „Erasmus“ programa, studijavimas užsienyje per vieną ar du semestrus 1.Meistras 1 studentai gali integruoti prancūzų ir europiečių universitetus į magistro 2 studentus.Magistro 2 studentai gali dalyvauti dvigubo laipsnio mainų programoje su Delaware Law School, Widener University USA (antrasis magistro 2 semestras). vyksta JAV, suteikiamas dvigubo laipsnio diplomas, kurį sudaro magistro 2 diplomas ir LL.M diplomas.Studentų skutimasis baigė mainų programą su Delavero teisės mokykla, gali pristatyti „New York“ baro egzaminą.Jūsų profesionaliam projektuiGalimybė stažuotis užsienyje (įmonėje, įstaigoje, advokatų kontoroje ar vasaros universitete) arba Prancūzijoje tarptautinėje įmonėje ar advokatų kontoroje.Susitikimai su teisininkų praktika, ypač kasmetiniame IELS tarptautiniame... [-]

LL.M. Tarptautiniame

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 1 metai September 2019 Prancūzija Lille

LL.M./Master 1 tarptautiniu mastu [+]

LL.M./Master 1 tarptautiniu mastu

Programos tikslaiPilnas magistro laipsnis, apimantis visą tarptautinio specialybęSuformuokite tarptautinius ir Europos teisės ekspertus.Parengti imtis konkursų ir konkursų, suteikiančių galimybę susipažinti su tarptautinėmis organizacijomis ir Europos institucijomis.Pasiruoškite atlikti baro egzaminą.Teisės praktikos vykdymas vykdant mokslinių tyrimų seminarus ir metodiką.Švietimo turtasBandymų modeliavimas: teisinė literatūra, teisinis rašymas, pareiškimas ...Dalyvavimas tarptautiniuose MOOT COURTS (ELMC - Europos teisės teismas).Rašymo įgūdžių ugdymas.100% kursai anglų kalba su mūsų nuolatiniais ir lankomaisiais profesoriais.DarbasTęskite magistro laipsnį „International“Tarptautinio magistro laipsnisLL.M. kitose ES valstybėse narėse arba partnerių universitetuose.Galimybė tęsti mainų programą.Jūsų profesionaliam projektuiGalimybė stažuotis užsienyje (įmonė, įstaiga, advokatų kontora ar vasaros universitetas) arba Prancūzijoje tarptautinėje įmonėje.Susitikimai su teisininkų praktika, ypač kasmetiniame IELS tarptautiniame darbo susitikimeIndividuali pagalba jūsų profesionaliam projektui ir studijoms.Kviestiniai dėstytojai, kurie teikia įdomų ir svarbų darbo vietų ir stažuočių tinklą. ES institucijų vizitas.... [-]

Vaizdo įrašai

Graduation in Lille - Promo 2016-2017 Hubert Védrine (former Foreign Affairs Minister)

Graduation in Paris - Promo 2016-2017 Bernard Cazeneuve (former Prime Minister)

Kontaktai

Faculté libre de Droit

Adresas 60 boulevard Vauban
59016 Lille, Hauts-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė http://www.faculte-libre-de-droit-lille.fr/
Telefonas +33 3 20 13 41 00

Faculté libre de Droit

Adresas Université Catholique de Lille à Paris 35 rue Gabriel Péri
92130 Paris, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė http://www.faculte-libre-de-droit-lille.fr/