Oficialus aprašymas

Universitetas Paris 2 Panthéon-Assas propaguoja įvairovę ir ugdo tikrą sinergiją tarp tyrimų, instrukcijų ir taikymo. Ji siūlo platų pradinio ir tęstinio mokymo kursų pasirinkimą, studijas užsienyje ir studijas užsienyje.

Universiteto "Paris 2 Panthéon-Assas", kuris yra laikomas pirmuoju Prancūzijos teisės universitetu, siekia išlaikyti tradiciją, iš kurios ji atsirado, išsaugodama, bet vis dar siekdama pakelti savo kompetencijos lygį šiose disciplinose: privačioje teisėje ir kriminaliniuose moksluose, viešojoje teisėje, Politologija, romėnų teisė, teisės istorija, ekonomika, vadyba, informatikos ir ryšių mokslai.

Mūsų didelė partnerystė ne tik su pagrindinėmis Prancūzijos, Europos, tarptautinėmis agentūromis, bet ir su pagrindinėmis finansų ir pramonės įmonėmis užtikrina įtvirtinimą profesionalų pasaulyje ir garantuoja tikrąją daugialypę reikšmę, apie kurią mums žinoma.

Atsižvelgdama į studentų poreikius, universitetas teikia akademines programas, pritaikytas ir organizuojamas LMD sistemoje. Įvairios skaitmeninės paslaugos, vadovėliai, nuolat auganti ir visapusiška bibliotekų duomenų bazė, kursų ir profesinių konsultacijų paslaugos, taip pat įvairūs sporto ir kultūros užsiėmimai yra suderinti, siekiant užbaigti ir suderinti kiekvieno studento universitetinę patirtį.

Europos kolegija Paryžiuje

Paryžiaus 2 universitete ir jo dalyje Europos kolegija Paryžiuje susideda iš aukštos kvalifikacijos profesorių Paryžiaus 2, specializuojasi Europos teisės srityje, garsėjanti kompetencija švietimo ir mokslinių tyrimų srityje, taip pat stiprius ryšius su prancūzais, Europos ir tarptautinės institucijos, verslo pasaulis ir teisininkų profesija.

Universitetas yra Lotynų kvartale, esančioje galingų ir kultūrinių vietų sode, todėl Paryžius yra unikali vieta, kurioje mokytis.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Université Paris II Panthéon-Assas

LL.M. (Teisės magistras) Europos teisėje suteikia studentams galimybę įgyti visapusišką Europos teisės supratimą daugelyje sričių, priklausančių Europos Sąjungos kompeten ... [+]

Europos Sąjunga yra viena iš sudėtingiausių, tačiau patrauklių socialinių ir ekonominių organizacijų šiuolaikiniame pasaulyje, ir šiandien svarbu suprasti jos teisinės sistemos funkcionavimą ir pobūdį. Kaip pagrindinis tarptautinis veikėjas, Europos Sąjunga užmezgė ryšius su visomis pasaulio šalimis prekybos, bendradarbiavimo, finansinių ir humanitarinių pajėgumų srityje. Europos Sąjunga vis auga, o šioje srityje reikalingi įžvalgūs ekspertai. Universiteto "Paris II" Europos teisės magistro laipsnis yra unikali ir glaudaus mokymo programa, kuri yra visiškai mokoma anglų kalba, kuri suteikia jums galimybę išsamiai išnagrinėti svarbiausias teisės sritis ir sužinoti apie politines, teisines ir finansines pasekmes, kurių ji turi. Tikroji Europos aukštos kvalifikacijos profesorių komanda moko kursus ir leidžia jums įgyti reikiamų įgūdžių, kad galėtumėte susidoroti su mūsų laiko įdomiais iššūkiais ir galimybėmis.... [-]

Prancūzija Paris
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Paris, Île-de-France, FR