The Open University Of Tanzania

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Atviras universitetas Tanzanija yra pirmasis universitetas nuo Rytų Afrikos regione apskritai pasiūlyti švietimo programas per atvirojo ir nuotolinio mokymo režimu. Tai pildantis Savas nuo įprastų gyvenamųjų universitetuose. Per Atvirojo ir distancinio mokymosi (ODL), VAIKAMS leidžia lanksčią mokymosi aplinką, vedantį į užsitęsusius laikotarpiais kursų užbaigimo.

Būdamas ODL institucija VAIKAMS veikia per 30 regioninių centrų ir daugiau nei 70 studijų centrų Tanzanija ir užsienyje tinklas.

Vizija ir misija

Vizija:

"Būti universitetas pirmaujanti pasaulinio lygio į prieinamą kokybišką išsilavinimą pristatymo per atvirą nuotolinio mokymosi, dinamišką žinių generavimo ir taikymo

MISIJA:

Nuolat teikti kokybiškas Atviras ir nuotolinis švietimas, moksliniai tyrimai ir viešąsias paslaugas siekiant tvaraus ir teisingo socialinio ir ekonominio vystymosi Tanzanija ypač ir poilsio Afrikoje "

PAGRINDINIAI PLANO tema:

Įsipareigojimas kokybės rezultatų, vientisumo ir vykdymu, už prieinamą kokybišką švietimą visiems teikimo.

OUT funkcijos.

Kaip numatyta Universitetų aktas Nr.7 2005 ir OUT chartija 2007 m Atvirojo universiteto Tanzanija funkcijos yra:

  • Siekiant išsaugoti ir perduoti žinias mokant įvairiomis priemonėmis, įskaitant modernių technologinių priemonių, mokslą, gyvenamųjų kursų ir paslaugų naudojimui.
  • Vykdyti mokslinius tyrimus ir konsultacijas, sprendžiant socialines, ekonomines ir plėtros problemas bendruomenėje.
  • Skatinti švietimo gerovę iš Tanzanijos bendruomenės siūlydami nuo paklausos kursus.
  • Suteikti galimybes aukštojo mokslo plačiam segmentui gyventojų daugiausia lovio atvirojo ir nuotolinio švietimo srityje.
  • Egzaminuoti už ir suteikti laipsniai, diplomai, pažymėjimai ir kiti apdovanojimai universitete.
  • Skatinti bendradarbiavimą ir partnerystę įsigijimo teikimo ir taikymo aukštojo mokslo instituciniu regioniniu ir tarptautiniu lygmenimis.
  • Skatinti lygybę ir išplėsti švietimo prieinamumą socialiai atskirtiems ir socialiai remtinoms grupėms.
  • Skatinti lyčių lygybę ir integruoti į įsigijimo, aprūpinimą ir taikymo aukštojo mokslo.
  • Spręsti HIVI AIDS pandemijos į siūlo aukštąjį išsilavinimą žinoma.

Pagrindinės funkcijos

Kaip numatyta Universitetų aktas Nr.7 2005 ir OUT chartija 2007 m Atvirojo universiteto Tanzanija funkcijos yra:

Mokymas ir mokymasis

Atvirasis universitetas Tanzanija siūlo prieinamą, novatoriškus, svarbūs ir kokybės laipsnius ir ne studijų programas. Be to, universitetas suteikia palankią aplinką integruotą nuolatinio mokymosi studentams ir darbuotojams.

Moksliniai tyrimai ir publikavimas

VAIKAMS sukūrė ir palaiko palankią aplinką atlikti atitinkamą kokybės mokslinius tyrimus ir leidinius. Ji taip pat skelbia mokslinius faktus, kaip dalį savo įgaliojimų kurti, išsaugoti ir skleisti žinias savo, vietinių ir tarptautinių žiniasklaidos ir žurnaluose, taip pat elektroninių saugyklų.

Konsultavimas ir Bendrijos tarnyba

Konsultavimo ir bendruomenės paslaugų integruota OUT pagrindinių funkcijų. Be to, universitetas dalyvauja įvairiose Bendrijos programose, veikla ir paslaugos, kaip dalį savo įmonių socialinės atsakomybės.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti LLM » Matyti Ištęstinės MBA studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Meistras Teisės Kursinį Darbą Ir Disertacijos (LLM)

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 3 - 5 metų September 2018 Tanzanija Dar Es Salaam

Šis kursas siekiama suteikti unikalią galimybę studentams, kurie nori suteikti savo gebėjimą savo specializacijos sritis atsižvelgdama į, kad ši programa yra grynai savarankiškai studijos, kur mokiniai sutelkti savo sričių specialistai. [+]

Šis kursas siekiama suteikti unikalią galimybę studentams, kurie nori suteikti savo gebėjimą savo specializacijos sritis atsižvelgdama į, kad ši programa yra grynai savarankiškai studijos, kur mokiniai sutelkti savo sričių specialistai.

Tikslai ir uždaviniai Programos

Įstatymų ir kitų teisės programos magistrantūros siekiama sukelti teisinių ekspertai įrengtos su gerais analitinių įgūdžių spręsti dabartines teisines problemas, kylančias Besikeičiančios Tanzanijos visuomenėje ir kitose trečiojo pasaulio ir kitų pasaulio šalių socialinių, ekonominių ir politinių sektoriuose.

Tai rezultatas orientuota programa, kuri leidžia kandidatas turi būti pilnai įrengtas spręsti nurodytų specializuotų teisinių problemų ir problemas įvairiose srityse ir specialybių siūlomų teisės fakultete. Kandidatas taip pat gali su fakulteto dekanas leidimo pasirinkti daryti jo / jos kursą tradicinių dalykų pagal pasiūlymą.... [-]


Meistras įstatymų Informacinių Ir Ryšių Technologijų įstatymų (ellm IRT)

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 2 metų September 2018 Tanzanija Dar Es Salaam

Ar akademiniam, asmeninio ar profesinio plėtros, informacinių technologijų ir telekomunikacijų įstatymo LLM yra idealus pasirinkimas teisės absolventai, teisininkai ir IT specialistų, siekiančių susikurti įgūdžių ir žinių, kad galėtų parengti ir taikyti teisę į informacinę visuomenę. [+]

Graduate Management Admission Test arba LLM Informacinių ir ryšių technologijų yra naujo firminių forma informacinių technologijų ir telekomunikacijų LLM (LLM IT & T), kad buvo pasiūlyti bent OUT nuo 2009 m. Žinoma, yra siūloma bendradarbiaujant su Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) ir JK telekomunikacijų akademijos (Ukta). Kursas dėstomas ir įvertino profesoriai iš OUT ir Jungtinėje Karalystėje, išlaikant tuos pačius standartus kokybės užtikrinimo, kaip akredituota programa yra siūloma JK universitetuose.

Kursas yra atviras įstatymo ir kitų profesijų absolventų interesų imtis dėl informacinių technologijų ir telekomunikacijų teisės specializaciją. Žinoma, yra vykdoma modulinės forma.... [-]


Teisės Magistras Tarptautinės Baudžiamosios Ir Teisingumo (LLM TTT)

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 2 metų September 2018 Tanzanija Dar Es Salaam

Ar akademiniam, asmeninio ir profesinio tobulėjimo, in Tarptautinio baudžiamojo teisingumo LLM yra idealus pasirinkimas teisė absolventų, advokatų, teisėjų ir magistratų, ir tarptautinės teisės specialistams, siekiantiems apsirūpinti withspecialist žinių apie tarptautinės baudžiamosios teisės ir teisingumo, tokių kūrimo įstatymai ir jų taikymas realiame pasaulyje. [+]

Tarptautinis Baudžiamasis teisingumas (TTT) yra tarptautinės viešosios teisės sritis, kuri jau daugelį metų buvo išsaugoti mokslininkų ir ekspertų tarptautinę teisę. Kaip viešosios tarptautinės teisės aspektu, TTT dėmesys skiriamas draudžiama pagal tarptautinę aktų, pagal kuriuos asmenys būtų patraukti atsakomybėn. Individualus baudžiamoji atsakomybė yra pagrindinis tikslas TTT, todėl MC turi du aspektus; draudimas aktų ir atskaitomybės mechanizmus.

TTT sparčiai vystėsi per pastarąjį dešimtmetį ypač kiek tai susiję su atskaitomybės aspektas. Normos, draudžiančios tarptautinius nusikaltimus egzistavo dešimtmečius, pavyzdžiui, Konvencija Genocidas buvo sudaryta 1948 m. Aktyvumas aplink TTT, kalbant apie jos plečiasi jurisprudencijos per įvairias pirmiau minėtu mechanizmu, matė eksponentinio padidėti domėjimasis ICL ir tarptautinio baudžiamojo teisingumo klausimą. Niekur daugiau taip nei Afrikoje.... [-]