Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl Edinburgo teisės mokykla

Žinoma dėl mūsų tarptautinės ir tarpdisciplininės perspektyvos, mes jau daugiau kaip 300 metų buvo teisinio švietimo ir mokslinių tyrimų centre.

1707 m. Buvo įkurtas Teisės fakulteto, dabar žinomas kaip Edinburgo teisės mokykla, įsikūrusi istoriniame Senojo koledžo, esančio Edinburge, centre, per pastaruosius keletą minučių iš teismo teismų ir Škotijos parlamento.

Studijuodami Edinburgo teisės mokykloje, jūs prisijungsite į gyvybingą, aktyvią pasaulyje pirmaujančių mokslininkų, teisininkų ir studentų bendruomenę visuose savo švietimo etapuose.

Reitingai

Renkantis, kur mokytis, stiprios reputacijos universitetas gali būti gana aukštas jūsų prioritetų sąraše, o Edinburgo universiteto pavadinimas yra tas, kuris turi didelį poveikį visame pasaulyje.

  • 14-oji "Times" aukštojo mokslo universiteto teisingumo klasifikacija.
  • Pasaulyje 25-oji vieta ir 6-oji JK teisė 2018 m. QS pasaulio universiteto reitinge pagal temą: teisė.
  • Didžiojoje Britanijoje - 4 moksliniai tyrimai, pagrįsti mūsų mokslinių tyrimų kokybe ir plataus masto rezultatais ("Research at Fortnight Power Rank, REF 2014").

Miestas

Škotijos sostinė yra gražus, istorinis miestas, kuris nuolat balsuojamas kaip viena iš labiausiai pageidaujamų vietų gyventi pasaulyje. Didelis, kad kiekvienas galėtų pasiūlyti kažką, bet pakankamai mažas, kad jaustųsi kaip namuose. Edinburgas yra modernus, modernus ir gražus Europos miestas su įvairiomis ir daugiakultūrėmis bendruomenėmis.

  • Universiteto miestelis yra 2-asis gražiausiausias Jungtinėje Karalystėje (Times Higher Education, 2017).
  • Edinburgas yra įsitvirtinęs 20 geriausių pasaulio studentų miestų, 2-oje Jungtinėje Karalystėje (QS Best Student Cities 2017).
  • Edinburgas užėmė gyvenimo kokybę pasaulyje 2-ąją vietą ("Deutsche Bank", 2017 m.).
  • Pagal "Post Office Travel Insurance" atliktą apklausą 2015 m. Edinburgas buvo pavadintas trečiuoju saugiausiu pasaulio miestu.

Mes padėsime jums pasiekti savo karjeros tikslus

Visi mūsų studentai gali naudotis specialistu teisės karjeros patarėjais, kurie gali pasiūlyti specialią paramą jūsų karjeros planavimui ir plėtrai.

Mes taip pat kuria naudingus įgūdžius į mūsų mokymą ir vertinimą, skatindami studentų rašymo ir pristatymo įgūdžius bei bendravimo ir analizės gebėjimus, taip pat kurdami jūsų žinias pasirinktoje srityje.

Jūs būsite įspūdingo tinklo dalis

Edinburgo teisės mokyklos antrosios pakopos studentas mokysis tiesiogiai iš akademikų, kurių darbas įtakoja politiką ir praktiką tiek čia, tiek Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje.

Studijuosite kartu su studentais, kurie atvyksta iš išskirtinių šalių, profesinių ar akademinių dalykų, o jų perspektyvos tik praturtins klasių diskusijas.

Žinoma, jūsų laikas su mumis yra ne visi apie studijas. Universitete yra daugybė studentų bendruomenių, kad galėtumėte prisijungti arba įsitraukti į Teisės fakulteto studentų vadovaujamas magistrantūros bendruomenes, kad padėtų jums užmegzti draugystę už klasės ribų.

Studentų bendruomenės

Edinburgo teisės magistrantūros studijų centras organizuoja socialinius renginius, kurie padės Teisės mokyklos antrosios pakopos studentams susipažinti vieni su kitais.

Edinburgo teisės jungtys yra absolventų bendruomenė specialiai LLM ar magistrantūros absolventams. Grupė organizuoja reguliarius susitikimus su buvusiais studentais.

Mes siūlome daugybę pasirinkimų

Nesvarbu, ar svarstote daktaro laipsnį ar mokomą programą, čia rasite išskirtinę siūlomų temų sritį: nuo baudžiamosios teisenos iki komercinės teisės arba nuo intelektinės nuosavybės iki tarptautinės bankininkystės reguliavimo.

Jūs galite mokytis su mumis čia Edinburgo ar iš tolo, nes mūsų internetinės mokymosi programos.

Vietos

Edinburge

Address
David Hume Tower
George Square
Edinburgh

EH8 9JX Edinburge, Škotija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis