GCU - Glasgow School for Business and Society

Įvadas

Oficialus aprašymas

Glazgo Kaledonijos universitetas yra išskirtinis, integracinis ir perspektyvus universitetas, kuris yra įsipareigojęs savo socialinei misijai skatinti bendrąjį gėrį. Mes tapome tarptautiniu aukštojo mokslo kompetencijos centru, skatindami įsidarbinimo galimybes ir pasaulinę pilietiškumą mūsų absolventuose. Mes laimėtume apdovanojimus už mūsų paramą ir įsipareigojimą mokinių patirčiai, kartu pristatydami inovacijas per pasaulinio lygio tyrimus pagrindinėse jėgos srityse. Turime tradiciją didinti talentingų asmenų aukštąjį išsilavinimą, neatsižvelgiant į jų kilmę, o mes naudojame savo intelektinį ir socialinį kapitalą bendruomenių, kurias teikia Škotijoje ir tarptautiniu mastu, naudai.

Glazgo Kaledonijos universitetas (GCU) yra gyvas, novatoriškas ir daugelio apdovanojimų turintis Universiteto bendras gerumas.

Mes siekiame prisidėti prie visuomenės tokiu būdu, kuris apima vis daugiau nei tradicinis universiteto vaidmuo. GCU "Bendrai gero" prisiimtų įsipareigojimų dėsto studentai ir darbuotojai iš akademinių mokyklų ir departamentų.

Sveiki atvykę į Glazgo verslo ir visuomenės mokyklą

Mes klestėjame idėjomis, remiame inovacijas ir vertiname socialinės atsakomybės svarbą. Studentai ateina pas mus už savo žinias ir patirtį, kad pagerintume savo karjerą ir asmeninius siekius. Mūsų išoriniai partneriai atvyksta pas mus ieškodami naujausių mokslinių tyrimų vadovaujamų mąstymo ir prieiti prie mūsų studentų talento.

Įmonių atsakomybė ir tvarumas yra esminiai kiekvienos organizacijos rūpesčiai. Glazgo verslo ir visuomenės mokykla siekia spręsti sudėtingus pasaulinės ekonomikos uždavinius, tuo pačiu teikdama socialinę naudą vietos ir pasaulio bendruomenėms.

Pasaulinė pilietybė, atsakinga lyderystė, verslumas ir socialinis teisingumas yra mūsų mokymo, mokslinių tyrimų ir viešosios įtraukties veiklos pagrindas.

Mūsų išskirtinis mokslinių tyrimų portfelis suteikia puikių ir prieinamų aukštojo mokslo galimybių Glazge, Londone ir Niujorke. Mūsų programas patvirtina profesinės ir akademinės akreditacijos, patvirtinančios, kad jūsų kvalifikacija yra viena iš geriausių pasaulyje.

Įmonių atsakomybė ir tvarumas yra pagrindiniai kiekvienos organizacijos rūpesčiai. Būdama Universalaus bendrojo gėrio universitetui, mes esame pagrindinis vaidmuo pertvarkant verslo vadybos švietimą. Mes siekiame išspręsti sudėtingus pasaulinės ekonomikos uždavinius XXI amžiuje, kartu teikiant socialinę naudą vietos ir pasaulio bendruomenėms.

Esame ypač patenkinti, kad mūsų narystė ASHOKA U, Jungtinių Tautų Pasauliniame susitarime ir PRME, taip pat vietos iniciatyvose, tokiose kaip "Erasmus", "Glasgow" ir "Glasgow School of Business" yra pripažįstamos sėkmingai įtvirtinant etiką, atsakomybę ir tvarumą visais gyvenimo aspektais. WRAP ir verslas Bendrijoje.

Mes taip pat tapome pirmuoju Škotijos universitetu, kuris prisijungs prie prestižinio EPAS pasaulinio tinklo. Aš sveikinu šį aukščiausios kokybės mokymosi ir mokymo patirties pripažinimą, kuris suteikia mūsų absolventams įgūdžių ir žinių, kad pavyktų pasaulinėje rinkoje. EPAS akreditacija rodo platesnį institucinį įsipareigojimą naudoti aukščiausius tarptautinius standartus, kad būtų įrodyta mūsų teikiamų paslaugų kokybė. Tai užtikrina tvirtą pasitikėjimą mūsų darbuotojais, studentais, akademiniais ir verslo partneriais, kad mes esame pasaulinio tinklo universitetas, įsitvirtinęs mūsų vietos bendruomenėje.

Mes kviečiame savo darbuotojus ir studentus būti kritiniais ir nepriklausomais besimokančiais asmenimis, tapti atsakomybės lyderiais ir teigiamai prisidėti prie verslo ir visuomenės. Mes norėtume pakviesti jus prisijungti prie mūsų įsipareigojimų Bendrajam gėriui.

Profesinė bendrija

"Glasgow School of Business" ir "Society" sėkmingai dirba partnerystės ryšius su profesinėmis organizacijomis, kurios užtikrina, kad mūsų kursai yra susiję su besikeičiančiais darbo rinkos poreikiais.

Mūsų profesionalūs partneriai ne tik palaiko mūsų studentus naujausiais verslo laimėjimais, bet ir padeda absolventams ieškoti darbo ir tam tikrais atvejais suteikia specialų statusą baigus studijas.

GSBS asocijuotų profesinių organizacijų pavyzdžiai yra šie:

 • AACSB
 • ABS (Verslo mokyklų asociacija)
 • Verslas Bendrijoje
 • CEEMAN
 • EFMD (Europos valdymo plėtros fondas)
 • ESRC (Ekonomikos ir socialinių tyrimų taryba)
 • JT PRME iniciatyva (atsakingo vadovavimo švietimo principai)
 • Auksinis patvirtintas ACCA mokymosi centras
 • Patvirtintas Instituto Personalo ir plėtros institutas (CIPD)
 • Kompetencijos centras kartu su Chartered Institute of Securities and Investments (CISI)

Mes siūlome programas ir modulius, akredituotus:

 • ACCA (Chartered Certified Accountants Association)
 • Transliavimo žurnalistikos mokymo taryba (BJTC)
 • Chartered Banker
 • Chartered Institute of Securities
 • Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT)
 • Chartered Institute of Marketing (CIM)
 • Įgaliotasis personalo ir plėtros institutas (CIPD)
 • Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS)
 • Chartered Insurance Institute (CII)
 • Chartered Management Institute (CMI)
 • CIMA (Chartered Institute of Management Accountants)
 • EPAS (Europos valdymo plėtros programos akreditavimo schemos fondas)
 • ICAEW (Anglijos ir Velso privilegijuotų apskaitininkų institutas)
 • ICAS (Škotijos privilegijuotų apskaitininkų institutas)
 • Profesinės sveikatos įstaiga (IOSH)
 • Operacijų valdymo institutas (TMO)
 • Rizikos valdymo institutas (IRM)
 • IOR (operacinės rizikos institutas)
 • Škotijos teisininkų sąjunga
 • Nacionalinė žurnalistų rengimo taryba (NTCJ)
 • Britų psichologijos draugija
 • SHRM (Amerikos visuomenės žmogiškųjų išteklių valdymas)
 • Svetingumo institutas (IHA)
 • Kelionių ir turizmo institutas (ITT)
 • Turizmo draugija (TS)
 • Turizmo valdymo institutas (TMI)

Mūsų departamentai

Teisė, ekonomika, buhalterija

Mūsų departamentas sujungia akademikas su interesais ir patirtimi teisės, rizikos, ekonomikos, apskaitos ir finansų srityse. Mes didžiuojamės savo glaudžiais ryšiais su verslo organizacijomis, įskaitant ne pelno organizacijas ir profesines įstaigas, kurios akreditavo daugelį mūsų programų.

Verslo vadybos katedra

Mūsų departamentas orientuojasi į šiuolaikišką ir novatorišką valdymo metodų, metodų, išteklių ir procesų naudojimą, siekiant sustiprinti ir vystyti labai konkurencingoje pasaulio rinkoje privačių ir viešųjų sektorių organizacijas.

Socialinių mokslų, žiniasklaidos ir žurnalistikos katedra

Departamentas, kuriame dirba daugiau kaip penkiasdešimt darbuotojų, turi stiprią mokslinių tyrimų kultūrą ir įsipareigojimą mokyti pažangą. Paskelbta kaip tarptautiniu mastu puikus ir pasaulyje pirmaujantis keliose srityse paskutiniame tyrimo vertinimo pratybose.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Law LLB » Matyti Online Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Magistro studijų sertifikatai » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLB

Teisės aktų bakalauras su rizika

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

Atsižvelgiant į reguliavimo augimą visuose sektoriuose, didėja verslo ir teisinės rizikos poreikis. Akredituotos Škotijos teisininkų draugijos, šis LLB siūlo specializaciją verslo ir teisinių rizikos valdyme, kad atitiktų šią paklausą. [+]

Akredituota: Škotijos teisininkų sąjunga

Ši programa, pirmoji tokio pobūdžio Škotijoje, buvo sukurta reaguojant į visų sektorių teisinio reguliavimo augimą ir atitinkamą verslo organizacijų poreikį atitikti jų atitikties reikalavimus.

Neseniai įvykę įvykiai, įskaitant pasaulinę finansų krizę ir neseniai paskelbtą "Brexit" balsavimą, parodė neaiškią ir išplėstą verslo riziką bei riziką, todėl pabrėžė, kad reikia verslo ir teisinės rizikos ekspertų. Taigi, advokatai vis labiau tikisi, kad jie bus aktyvūs nusistatydami ir užkirsdami kelią neetiškam ir neteisėtam elgesiui visose visuomenės srityse.

Pagrindinis Škotijos teisės draugijos akredituotas programos tikslas - suteikti jums teisines žinias, įgūdžius, vertybes ir požiūrius, reikalingus karjerai teikiant verslo ir teisinę į riziką orientuotą ekspertizę kaip nepriklausomą advokatą , advokatas arba kaip rizikos profesionalas organizacijoje.... [-]


Teisės bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

Akredituotos Škotijos teisininkų draugijos, mūsų LLB siūlo mažas klases ir lankstumą, kad jūsų teisės studijos būtų derinamos su kita susijusia disciplina, įskaitant kalbas, kriminologiją, asmeninę finansinę paslaugą, bankų ir įmonių finansus. [+]

Akredituota: Škotijos teisininkų sąjunga

Jei norite dirbti kaip profesionalus advokatas, teisės bakalauras LLB yra pagrindinis atvykimo į profesiją būdas. Studijuodami pagrindines privačios, viešosios, baudžiamosios ir komercinės teisės sričių temas, sukursite savo teisines žinias ir įgūdžius.

Pagrindinis Škotijos teisės draugijos akredituotos programos tikslas - suteikti jums žinių ir supratimo apie Škotijos teisinę sistemą ir teisę. Jūs gausite naudos iš mažų klasių, puikios galimybės naudotis personalo parama ir galimybė įgyti praktinės patirties per mūsų GCU teisės kliniką, kartu padėdami vietos bendruomenei.

Daugelis absolventų išleidžia profesinės praktikos diplomą (PEAT1), kuri yra paskutinis etapas tiems, kurie nori tapti advokatu.... [-]


Teisės bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Glasgow

Akredituotas Škotijos teisininkų sąjungos, mūsų 2 metų greito mokymo LLB yra tiems, kurie jau turi apdovanojimų laipsnį kitoje disciplinoje. Programa suteikia pagrindines žinias [+]

Akredituota: Škotijos teisininkų sąjunga

Mūsų dvejų metų greitas LLB yra tiems, kurie jau turi apdovanojimų laipsnį kitoje disciplinoje. Programa suteikia pagrindines žinias ir supratimą apie pagrindines Škotijos teisės sistemos ir teisės nuostatas.

Pagrindinis Škotijos teisės draugijos akredituotos programos tikslas - suteikti jums žinių ir supratimo apie Škotijos teisinę sistemą ir teisę. Jūs gausite naudos iš mažų klasių, puikios galimybės naudotis personalo parama ir galimybė įgyti praktinės patirties per mūsų GCU teisės kliniką, kartu padėdami vietos bendruomenei.

Daugelis absolventų išleidžia profesinės praktikos diplomą (PEAT1), kuri yra paskutinis etapas tiems, kurie nori tapti advokatu.... [-]