City University of London

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sukurta, kad atitiktų jūsų poreikius

"INTO Center" yra draugiškas centrinis Londonas centre - jauki ir gerai įrengta studijų erdvė. Centre yra daug išteklių, studijų erdvių, valgyklų ir paramos paslaugų.

Šis gerai įrengtas plotas leidžia sutelkti dėmesį į savo studijas ir prisitaikyti prie naujos kultūros. Pirmuosius metus atliksime kuo paprasčiau. Mūsų palaikymas leis jums laisvai mėgautis savo laiku čia ir pasinaudoti savo puikiu aplinka.

Čia, kad padėtumėte pasiekti savo tikslus

Londone esančiame Londono universitete įsikūrusi Londone įsikūrusio judriojo finansinio rajono centre. Nesvarbu, ko jums reikia norint sėkmingai studijuoti, rasite čia.

"INTO" centre esantis draugiškas dėstytojų kolektyvas puikioje vietoje, puikūs ištekliai ir modernios studijų sritys bus jūsų gyvenimo ir mokymosi patirties centras, vos 15 minučių autobusu nuo universiteto.

Nuo e-mokymosi priemonių iki daugybės bibliotekos įrenginių ir išteklių bei tęstinės paramos jūs būsite dinamiškos mokymosi aplinkos dalis nuo pirmos dienos.

Mokymo priemonės

INTO City, Londono universiteto patalpose yra lankstus požiūris į mokymąsi. Nuo intymių diskusijų pagrįstų pamokų iki seminarų ir paskaitų, visose šiuolaikinėse aplinkose. Ištekliai yra:

 • skaitmeninės lentos, prijungtos prie stalinių kompiuterių kiekvienoje klasėje, kad pamokos tikrai interaktyvios
 • daugiafunkciniai paskaitos teatrai
 • 120 vietų, universitetinio stiliaus paskaitos teatras
 • apversti ekrano staliniai kompiuteriai daugumoje klasių
 • state-of-the-art IT ir multimedia

Turėsite prieigą prie "Moodle" - virtualios mokymosi aplinkos, kurioje galėsite atsisiųsti paskaitų ir kurso turinį.

Be to, programa "Tarptautinis fondas" mokoma daugiausia naudojant planšetinius kompiuterius (pvz., "IPad"), kad būtų galima pagerinti savo klasių patirtį per skaitmeninį mokymąsi.

Mokymosi išteklių centras

Mokymosi išteklių centras yra INTO miesto, Londono universiteto centro, pirmame aukšte. Čia rasite medžiagą, padedančią studijuoti, įskaitant vadovėlius, DVD, žurnalus, kompaktinius diskus, laikraščius, spausdinimo ir nuskaitymo priemones.

Tolesniems tyrimams biblioteka yra 30 minučių pėsčiomis nuo Londono studijų centro, joje gyvena daugiau nei 350 000 knygų, 25 000 žurnalų ir specializuotų kolekcijų. Londone taip pat yra Barbican bibliotekos ir miesto verslo bibliotekos, į kurias lengvai pateksite iš universiteto.

Maistas

Kai esate alkanas, mieste yra kavinė, kurioje patiekiami sumuštiniai, gėrimai ir užkandžiai. Tai puiki vieta atsipalaiduoti su naujais draugais per pusryčius ar pietus.

Ieškote ko nors šiek tiek kito? Londone yra daugybė restoranų, kavinių ir prekybos centrų, kur rasite viską nuo falafelio ir mėsainių iki burrito ir suši.

Universiteto pastatai

Kaip INTO City, Londono universiteto studentas, jūs taip pat turėsite galimybę naudotis Universiteto fantastinėmis paslaugomis:

 • "Tait Building" - įspūdingi inžineriniai įrenginiai - judesio treniruokliai, geotechninė centrifuga ir skrydžio treniruoklis.
 • Koledžo pastatas - specializuotos įstaigos: televizijos studija, keturios radijo studijos ir dvi skaitmeninės redagavimo naujienos.
 • Rastinis pastatas - su kompiuterių salėmis, eksperimentinėmis laboratorijomis ir interaktyvaisiais paskaitos kambariais.
 • "Drysdale Building" - "Careers Service" tarnyba, jūsų "vieno langelio" parduotuvė, skirta aptarti karjeros galimybes ir gauti paramą, kad padidintų jūsų įsidarbinimo galimybes.
 • "CitySport" - didžiausias studentų sporto centras Londone, kuriame yra visa moderni aukštųjų technologijų įranga, kurią galėtumėte tikėtis iš naujo sporto ir treniruoklių centro.

Geriausia pradėti savo universitetinę patirtį

Sveikindami studentus iš viso pasaulio, jūs prisijungsite prie tarptautinės bendruomenės Londono universitete. Londono aikštės mylios akimirkos universitetas turi fantastinę vietą tarp geriausių Londono lankytinų vietų.

Čia prasideda įdomi kelionė į jūsų svajonių karjerą, kurioje yra puikios mokymosi galimybės, dideli ištekliai, įdomus studentų sąjunga ir puiki sporto veikla. Ir tai tik pradžia - miestas, Londono universitetas turi daug ką pasiūlyti savo studentams.

Top 5% universiteto

Londono universitetas, įsitraukęs į akademinę kompetenciją, yra tarptautinis universitetas, turintis daugiau nei 18 000 studentų iš daugiau nei 150 šalių.

Ji siūlo tarptautinę studentų patirtį, fantastines galimybes įsidarbinti ir puikias akademines programas, skirtas pasirengti jūsų pasirinktai karjerai. Tiesą sakant, Londone universitetas Londone yra studentų pasitenkinimo labiausiai universitetu Londone (Nacionalinis studentų tyrimas, 2015 m.).

Galėsite naudotis fantastinėmis galimybėmis sustiprinti savo mokymąsi, pasitelkiant aukštųjų technologijų auditorijas ir laboratorijas, naujausią įrangą ir internetinę mokymosi prieigą. Ir jūs gausite teigiamą paramą studijų metu tiek akademiškai, tiek asmeniškai.

Universitetas, turintis daugiau nei 60 mokslinių tyrimų centrų ir padalinių, kartu su daugiamete patirtimi, atlieka svarbų vaidmenį pirmaujančių mokslinių tyrimų srityje. Naujausiame tyrime "Excellence Framework" atlikto tyrimo duomenimis, 75 proc. "City" pateiktų pastabų buvo vertinami kaip "pirmaujančių pasaulio" ir "tarptautiniu mastu puikios" kokybės.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Law Diplomai » Matyti Magistro diplomai » Matyti Išlyginamosios studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Diplomą teisės

Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių January 2019 Jungtinė Karalystė London

Pasirengimas magistro laipsniui teisme ir bylinėjimosi bylose. Magistrantūros diplomas susideda iš akademinių studijų, intensyvių anglų kalbos mokymo ir studijų įgūdžių, kad pasirengtumėte įstoti į universiteto magistro laipsnį. [+]

Akademinis tyrimas, intensyvus anglų kalbos mokymas ir studijų įgūdžiai, siekiant pasirengti įstoti į magistro laipsnį tarptautinėje teisėje ir bylose.

Kodėl kreiptis dėl magistro diplomo programos? Universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams kokybiška universiteto programa prieiga prie miesto, Londono universiteto paramos ir infrastruktūros Kur tai užtrunka man?

Šis kursas veda į šiuos magistro laipsnius Londono universitete:

teisė

LLM baudžiamoji byla LLM Tarptautinė Komercinė Teisė LLM civilinių bylų nagrinėjimas ir ginčų sprendimas LLM tarptautinė viešoji teisė LLM teisės magistras LLM ginčų sprendimas LLM Europos komercinė teisė LLM Tarptautinis Bankininkystė ir Finansai LLM Tarptautinė ekonominė teisė LLM Tarptautinės energetikos įstatymas ir reglamentas LLM Tarptautinės žmogaus teisės Jūrų LLM LLM profesionalus advokatas Kas yra ypatingas apie programą? ... [-]

Kontaktai

INTO City, University of London

Adresas 102 Middlesex St
E1 7EZ London, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė http://www.intostudy.com/en-gb/universities/city-university-london