University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kiekvienais metais daugiau nei 6000 tarptautinių studentų nusprendžia mokytis kartu su mumis, todėl mūsų kampusie yra viena iš daugialypių ir daugiakultūrinių Jungtinėje Karalystėje. Užsiregistruokite su mumis ir prisijungiate prie neįvykdytų mokslininkų bendruomenės. Mes esame tarp 100 geriausių universitetų QS pasaulio universiteto reitinguose 2019 m. Mes taip pat dalyvauja Universitetų tinkle pasaulyje, kuris apima 16 mokslinių tyrimų įstaigų ir sprendžia pasaulinės svarbos klausimus.

Sveiki atvykę į Švietimo, socialinių mokslų ir teisės fakultetą.

Šis fakultetas susideda iš švietimo, sociologijos ir socialinės politikos, politikos, tarptautinių santykių, tarptautinės plėtros, teisės ir kriminologijos specialistų, kurie teikia mokymą ir tyrimus per šias mokyklas.

Mes siūlome aukštos kokybės bakalauro, magistro ir mokslo laipsnius, kurie atsispindi Universitete, gaunančiame "Gold" reitingą "Teaching Excellence Framework" (TEF), aukščiausią apdovanojimą.

Švietimo mokykla

Mes didžiuojamės tuo, kad esame viena iš geriausių JK mokyklų švietimo tyrimams ir mokymui.

Būdamas Švietimo mokyklos mokinys, jūs tapsite mūsų klestinčios akademinės bendruomenės dalimi. Mes siūlome daugiau nei 30 specializuotų bakalauro studijų programų, mokymo kursų, magistro studijų ir magistro studijų programų.

Teisės mokykla

Lidso universiteto teisės mokykla yra bendruomenė, kurioje per mokymą, mokslinius tyrimus ir viešą veiklą mes stengiamės pakeisti pasaulį.

Mūsų mokykloje gyvena pirmaujančių pasaulio mokslininkų ir įkvepiančių mokytojų, kurie yra pasiryžę ištirti šiuolaikinius savo srities klausimus ir remti mūsų studentus, kad taptų aukšto lygio absolventais. Tai toks įsipareigojimas, kuris leido mums sukurti tarptautinę reputaciją kaip pirmaujančią teisės mokyklą.

Politikos ir tarptautinių studijų mokykla

Politikos ir tarptautinių studijų mokykla (POLIS) yra gyvybinga mokykla, kurioje akademiniai tyrimai informuoja ir užsidega mūsų mokymą. Mes teikiame akademines studijas ir teorinį mokymą, siekdami ištirti mūsų pasaulinės visuomenės dabartinius iššūkius.

Sociologijos ir socialinės politikos mokykla

Sociologijos ir socialinės politikos mokykla (SSP) yra bendruomenė, kurioje per mokymą, mokslinius tyrimus ir viešą veiklą mes bandome pakeisti visuomenę.

Mes gyvename dramatiškų socialinių, politinių ir ekonominių pokyčių metu nacionaliniu, tarptautiniu ir pasauliniu mastu. Socialinių mokslų laipsnio studija negalėjo būti įdomiau ar laiku.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law LLB » Matyti Law LLM » Matyti Online MA » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLB

LLB teisė (magistro programa)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Leeds

Šis dvejų metų kursas yra skirtas jums, jei jau turite bakalauro laipsnį ne teisės dalyką. Žinoma, suteikiama galimybė sužinoti apie įstatymą tiek tradicinėje "mąstymo kaip advokato" prasme, tiek platesniame teisės prasme kaip socialinė institucija. [+]

ApžvalgaŠis dvejų metų kursas yra skirtas jums, jei jau turite bakalauro laipsnį ne teisės dalyką.Žinoma, suteikiama galimybė sužinoti apie įstatymą tiek tradicinėje "mąstymo kaip advokato" prasme, tiek platesniame teisės prasme kaip socialinė institucija. Tai yra kvalifikacinis laipsnis *, leidžiantis jums pereiti tiesiai į teisinio išsilavinimo profesinę pakopą, jei norėtumėte įgyti teisininką ar barininką Anglijoje ir Velse. Tai taip pat pripažįstama daugelyje kitų jurisdikcijų.Jūs padengsite septynis teisinių žinių pagrindus ir išmoksite savo teisinius tyrimo įgūdžius. Daugybė neprivalomų modulių taip pat padės jums sekti jūsų interesus specialiose teisinėse srityse, pavyzdžiui, bendrovių arba darbo įstatymų, žmogaus teisių, aplinkosaugos teisės ir šeimos teisės srityse. Taip pat galite išnagrinėti baudžiamojo teisingumo ir kriminologijos temas, pvz., Policijos arba jaunimo nusikaltimus.* Advokatų reguliavimo tarnyba siūlo keisti sistemą nuo 2020 m.AkreditacijaVisi mūsų LLB kursai šiuo metu yra akredituoti Solicitors Regulatory Authority (SRA) ir advokatų tarybos ** Advokatų teisių reguliavimo tarnyba siūlo keisti sistemą nuo 2020 m. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite www.sra.org.uk.IšimtysŠi programa suteikia kvalifikacinį laipsnį *, kuris leidžia jums gauti maksimalią išimtį iš akademinės Barų tarybos ir Anglijos ir Velso advokatų draugijos akademinės stadijos. Tai leidžia jums pereiti tiesiai į profesinį mokymų etapą.* Advokatų reguliavimo tarnyba siūlo keisti sistemą nuo 2020 m.Kurso turinys... [-]

LLM

LLM Tarptautinės žmogaus teisių įstatymas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Leeds + 1 daugiau

Šis pažangus tarptautinių ekspertų dėstomas žmogaus teisių kursas siūlo unikalų ir išskirtinį dėmesį į teorijas ir teisių praktiką, sukuriant gyvybingą aplinką, skirtą šiam reikšmingam teisės ir politikos srities tyrimui. [+]

ApžvalgaŠis pažangus tarptautinių ekspertų dėstomas žmogaus teisių kursas siūlo unikalų ir išskirtinį dėmesį į teorijas ir teisių praktiką, sukuriant gyvybingą aplinką, skirtą šiam reikšmingam teisės ir politikos srities tyrimui.Ši programa suteiks jums pažangių žinių, geresnio supratimo ir kritinių įžvalgų dabartinėse žmogaus teisių teisinės apsaugos ir diskusijų apie žmogaus teises sistemose.Jūs išnagrinėsite skirtingas vidaus, regionines ir tarptautines žmogaus teisių teisines sistemas, kurios analizuos, kaip teisės buvo legalizuotos, sukurtos ir įgyvendintos per žmogaus teisių teoriją ir praktiką.Jūs ištirsite įstatymus, susijusius su žmogaus orumo ir žmogaus orumo apsauga, laisve nuo kankinimo ir kitokio netinkamo elgesio, žodžio laisvės ir žmogaus teisių, susijusių su žiniasklaidos organizacijomis, terorizmu, sveikatos priežiūra, šeima ir neįgaliaisiais.Tyrimai ir profesionalus supratimasJūs gausite naudos iš pirmaujančių mokslininkų patirties skatinant mokslinių tyrimų aplinką. Mūsų tyrimų grupės yra:Verslo teisės ir praktikos centras (CBLP)Kriminalinės justicijos studijų centras (CCJS)Teisės ir socialinio teisingumo centras (CLSJ)Inovacijų ir tyrimų švietimo centras (CIRLE)Kurso turinys... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
Beech Grove House
University of Leeds

Leeds, England, LS2 9JT GB