Manchester Metropolitan University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitetas vykdo 400 mln. Svarų sterlingų kapitalo investicijų programą, skirtą įrenginiams, pastatams ir viešosioms erdvėms, ir yra JK žaliojo universiteto **.

Mūsų universitetas įsikūręs tarp visame pasaulyje žinomų muzikos, meno, prekybos ir sporto vietų, o antra pagal dydį - Kinijos kvartalas Jungtinėje Karalystėje. Mančesteris laikomas Didžiosios Britanijos "geriausiu gyvenimo mieste" † ir vienu iš 10 labiausiai įdomių miestų pasaulyje ‡.

85% mūsų tyrimų turi "pirmaujančių pasaulio" arba "tarptautiniu mastu puikų" poveikį, mūsų Architektūros mokykla yra 6 vieta pasaulyje ", o mūsų verslo mokykla turi prestižinę AACSB akreditaciją, kuri yra viena iš elitinių verslo mokyklų grupių visame pasaulyje.

Mes teikiame savo studentams reguliarius įdarbinimo renginius, įskaitant konsultacijų seminarus, pramonės tinklus, svečių pranešėjus ir karjeros muges, taip pat karjeros konsultacijas studijų metu ir trejus metus nuo studijų pabaigos.

Universitetas turi akademines partnerystes visame pasaulyje. Tai apima bendradarbiavimo mokymo partnerystes, kuriose " Manchester Metropolitan University laipsniai pristatomi kartu su vietos partneriais, studentų mainų partnerystės su 121 universitetu ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimu.

"Manchester Met" skiria ribotam skaičiui vicekancerio stipendijų, kurių kiekviena yra 5000 svarų sterlingų *. Šios stipendijos yra atviros tarptautiniams studentams, kurie užsiima dieninių bakalauro arba magistro studijų programa 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn.

* "Times" aukštojo mokslo jaunųjų universitetų reitingai 2017 m

** Žmonės ir planetos universiteto lyga 2017 m

† 2017 m. Globalizuotos būklės tyrimas "Economist" žvalgybos padalinyje

‡ Laiko gyvenimo indeksas 2018 m

§REF 2014-2021

‖QS pasaulio universiteto reitingai pagal temą 2017 m

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law Diplomai » Matyti Law LLM » Matyti Health MSc » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Aukštojo laipsnio teisė (bendras profesinis egzaminas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Manchester + 1 daugiau

Greitai peržiūrėkite savo teisinę karjerą su mūsų teisės studijų diplomu (GDL) konversijos kursu. Sukurta studentams, kurie nori teisinės karjeros iššūkių ir naudos, bet neturi teisės bakalauro laipsnį arba tiems, kurie turi didelę darbo patirtį, bet neturi formalios kvalifikacijos. [+]

Apžvalga

Mūsų teisės magistro diplomas (GDL) yra konversijos kursas. Jei turite ne teisės bakalauro laipsnį, tai gali padėti greitai įgyti pirmąją teisinę kvalifikaciją. Per vienerius metus jūs nustatysite pagrindus, kurių reikia norint sukurti teisinę karjerą.

Ypatingas dėmesys skiriamas praktinių teisinių įgūdžių ugdymui. Mes taip pat padėsime jums kurti pagrindines teisines žinias, kurių reikės dirbti šiame sektoriuje.

Tai puikus teisės įvadas ir paskutinis etapas siekiant tobulinti teisinę kvalifikaciją, pvz., Teisinės praktikos kursas tapti advokatu arba advokatų profesinio rengimo kursu tapti advokatu.

Teisinės žinios

Jūs pateksite į pagrindines teisės sritis, įskaitant nusikalstamą, viešąją ir žemės teisę. Taip pat yra specialių vienetų, skirtų praktiniams įgūdžiams ugdyti, ypač melding.... [-]


Teisės praktikos aspirantūros diplomas (LPC)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Manchester + 1 daugiau

Sukurta jums pasiruošti gyvenimui kaip advokatas, LPC programa Mančesterio teisės mokykloje suteiks jums išsamią ir griežtą karjeros pradžią. Su realių teisinių situacijų imitavimo akcentu kursai yra ir praktiniai, ir interaktyvūs, naudojant praktinius seminarus ir veiksmingus mokymo metodus, kuriuos palaiko internetinės medžiagos, kad padėtų jums sukurti praktinius ir teorinius gebėjimus, reikalingus teisinei praktikai. Jūs išmoksite kaip iš pradžių galvoti ir elgtis kaip teisininkas. [+]

Apžvalga

Praktykitės savo teisinių įgūdžių gyvenimo situacijose. Ir sužinokite naujausią akademinių ekspertų teoriją. Mančesterio teisės mokykla suteikia jums geriausią iš abiejų pasaulių remiančioje universitetų bendruomenėje.

Nesvarbu, ar tai veikia per konkretų atvejo tyrimą grupėje, ar mokymosi apie profesionalų elgesį iš šios srities lyderio, mes pasiruošę jums gyventi kaip advokatas. Mes plečiame savo teisines žinias, ieškodami komercinės sėkmės.

Nekilnojamojo gyvenimo praktika

Jūs sukursite įgūdžius, kuriuos turėtumėte galvoti ir elgtis kaip profesionalai. Kalbėdamas apie klientus, rašydami patarimų laiškus, rengdami teisinius dokumentus, pasirodydami teisme - mūsų interaktyvus kursas apima viską.... [-]


LLM

LLM (teisės magistras)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Jungtinė Karalystė Manchester + 1 daugiau

Suteikdama jums galimybę išplėsti savo žinias apie įstatymus ir plėtoti pažangius teisinių tyrimų įgūdžius, dėsto LL.M suteiks jūsų ateities perspektyvas žymiai padidinti, pridedant tarptautiniu mastu pripažintą antrosios pakopos studijų teisinę kvalifikaciją pagal savo esamus įgūdžius ir patirtį. [+]

Apžvalga

Jei esate pasiruošę teisinę karjerą konkrečioje kryptyje, LLM yra puikus kitas žingsnis.

Šis kursas skirtas išplėsti savo žinias apie įstatymą, plėtojant pažangius teisinių tyrimų įgūdžius. Jūs galite išlaikyti savo LLM platų, arba galite specializuotis vienoje iš keturių sričių:

Lygybės įstatymasEuropos teisėŽmonių teisėsTeisė ir visuomenė

Kasti giliau

Jūs išmoksite iš mūsų akademinių specialistų ir praktikuojančių teisininkų, nes išsamiau išnagrinėsite, kaip ir kodėl įstatymas yra suformuotas ir kaip jis taikomas.

Jūs taip pat išnagrinėsite, kaip ji susijusi su politikos ir politikos formavimo procesais nacionaliniu, Europos ir tarptautiniu lygiu.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, England, M15 6BH GB
Socialiniai tinklai