Manchester Metropolitan University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universitetas vykdo 400 mln. Svarų sterlingų kapitalo investicijų programą, skirtą įrenginiams, pastatams ir viešosioms erdvėms, ir yra JK žaliojo universiteto **.

Mūsų universitetas įsikūręs tarp visame pasaulyje žinomų muzikos, meno, prekybos ir sporto vietų, o antra pagal dydį - Kinijos kvartalas Jungtinėje Karalystėje. Mančesteris laikomas Didžiosios Britanijos "geriausiu gyvenimo mieste" † ir vienu iš 10 labiausiai įdomių miestų pasaulyje ‡.

85% mūsų tyrimų turi "pirmaujančių pasaulio" arba "tarptautiniu mastu puikų" poveikį, mūsų Architektūros mokykla yra 6 vieta pasaulyje ", o mūsų verslo mokykla turi prestižinę AACSB akreditaciją, kuri yra viena iš elitinių verslo mokyklų grupių visame pasaulyje.

Mes teikiame savo studentams reguliarius įdarbinimo renginius, įskaitant konsultacijų seminarus, pramonės tinklus, svečių pranešėjus ir karjeros muges, taip pat karjeros konsultacijas studijų metu ir trejus metus nuo studijų pabaigos.

Universitetas turi akademines partnerystes visame pasaulyje. Tai apima bendradarbiavimo mokymo partnerystes, kuriose " Manchester Metropolitan University laipsniai pristatomi kartu su vietos partneriais, studentų mainų partnerystės su 121 universitetu ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimu.

"Manchester Met" skiria ribotam skaičiui vicekancerio stipendijų, kurių kiekviena yra 5000 svarų sterlingų *. Šios stipendijos yra atviros tarptautiniams studentams, kurie užsiima dieninių bakalauro arba magistro studijų programa 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn.

* "Times" aukštojo mokslo jaunųjų universitetų reitingai 2017 m

** Žmonės ir planetos universiteto lyga 2017 m

† 2017 m. Globalizuotos būklės tyrimas "Economist" žvalgybos padalinyje

‡ Laiko gyvenimo indeksas 2018 m

§REF 2014-2021

‖QS pasaulio universiteto reitingai pagal temą 2017 m

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Diplomai » Matyti LLM » Matyti MSc » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Aukštojo Laipsnio Teisė (bendras Profesinis Egzaminas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Manchester + 1 daugiau

Greitai peržiūrėkite savo teisinę karjerą su mūsų teisės studijų diplomu (GDL) konversijos kursu. Sukurta studentams, kurie nori teisinės karjeros iššūkių ir naudos, bet neturi teisės bakalauro laipsnį arba tiems, kurie turi didelę darbo patirtį, bet neturi formalios kvalifikacijos. [+]

Apžvalga

Greitai peržiūrėkite savo teisinę karjerą su mūsų teisės studijų diplomu (GDL) konversijos kursu. Sukurta studentams, kurie nori teisinės karjeros iššūkių ir naudos, bet neturi teisės bakalauro laipsnį arba tiems, kurie turi didelę darbo patirtį, bet neturi formalios kvalifikacijos.

Daugelis darbdavių pritraukia į GDL studentus vis labiau konkurencingoje teisinėje darbo rinkoje, nes jūs siūlote papildomų įgūdžių ir patirties jų organizacijoje.

Šis kursas suteiks jums išsamų pagrindą pagrindinių teisinių dalykų. Teikiant aukšto lygio akis į akį mokytojo kontaktą paskaitose ir seminaruose bei atvirų durų politiką dėl akademinės ar pastoracinės konsultacijos, aplinka yra palaikanti ir draugiška. Mes taip pat siūlome patarėją karjeros ir įsidarbinimo klausimais, kuris padės jums atlikti teisingos karjeros.... [-]


Teisės Praktikos Aspirantūros Diplomas (LPC)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Manchester + 1 daugiau

Sukurta jums pasiruošti gyvenimui kaip advokatas, LPC programa Mančesterio teisės mokykloje suteiks jums išsamią ir griežtą karjeros pradžią. Su realių teisinių situacijų imitavimo akcentu kursai yra ir praktiniai, ir interaktyvūs, naudojant praktinius seminarus ir veiksmingus mokymo metodus, kuriuos palaiko internetinės medžiagos, kad padėtų jums sukurti praktinius ir teorinius gebėjimus, reikalingus teisinei praktikai. Jūs išmoksite kaip iš pradžių galvoti ir elgtis kaip teisininkas. [+]

Apžvalga

Mūsų teisinės praktikos kursas (LPC) Mančesterio teisės mokykloje suteikia jums būtiną pasirengimą, kuris reikalingas pasiruošti gyvenimui kaip advokatas. LPC, orientuotas į klientus, suteiks jums teisines žinias, įgūdžius ir komercinį supratimą, kad galėtų klestėti šiuolaikinėje rinkoje, akcentuojant realių teisinių scenarijų simuliavimą.

Kursas yra ir praktinis, ir interaktyvus, naudojant praktinius seminarus ir veiksmingus mokymo metodus, kuriuos palaiko internetinės medžiagos, kad padėtų jums sukurti praktinius ir teorinius gebėjimus, reikalingus teisinei praktikai. Jūs išmoksite kaip iš pradžių galvoti ir elgtis kaip teisininkas.

Jei esate iš Jungtinės Karalystės ar ES, galite gauti antrosios pakopos studijų kreditą, kad galėtumėte finansuoti savo studijas, jei pasirinksite bendrą teisinės praktikos kursą (LPC) ir LLM kursą LLM teisinėje praktikoje (visą apdovanojimą). Taikomos sąlygos ir sąlygos.... [-]


LLM

LLM (teisės Magistras)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Manchester + 1 daugiau

Suteikdama jums galimybę išplėsti savo žinias apie įstatymus ir plėtoti pažangius teisinių tyrimų įgūdžius, dėsto LL.M suteiks jūsų ateities perspektyvas žymiai padidinti, pridedant tarptautiniu mastu pripažintą antrosios pakopos studijų teisinę kvalifikaciją pagal savo esamus įgūdžius ir patirtį. [+]

Apžvalga

Suteikdama jums galimybę išplėsti savo žinias apie įstatymus ir plėtoti pažangius teisinių tyrimų įgūdžius, dėsto LL.M suteiks jūsų ateities perspektyvas žymiai padidinti, pridedant tarptautiniu mastu pripažintą antrosios pakopos studijų teisinę kvalifikaciją pagal savo esamus įgūdžius ir patirtį.

Jūs parengsite išsamų supratimą, kaip ir kodėl įstatymas yra suformuotas, kaip jis taikomas, ir jo santykius su politikos ir politikos formavimo procesais nacionaliniu, Europos ir tarptautiniu lygiu.

Programa skirta suteikti jums lankstumo pritaikyti savo studijas, kad atitiktų jūsų profesinius ar akademinius tikslus. Jūs specializuojasi konkrečioje įstatymo srityje, kuri jus domina, kartu plėtodami pažangius kritinius, analitinius ir vertinimo įgūdžius.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, England, M15 6BH GB
Socialiniai tinklai