Manchester Metropolitan University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mančesteris „Met Met“ turi puikų paveldą, datuojamą 1824 m. Mes taip pat esame vienas didžiausių JK universitetų, kuriame studijuoja daugiau nei 38 000 studentų.

Pagal „Times Higher Education Young University Rankings 2019“ esame reitinguojami tarp 200 geriausių pasaulio universitetų, jaunesnių nei 50 metų, tai yra mūsų įsipareigojimo teikti ir palaikyti kokybiškus mokslinius tyrimus ir mokymą priemonė.

Įranga

Mes turime puikias paslaugas, įskaitant daugiau nei 4000 studentų kompiuterių, taip pat universiteto miestelio bibliotekoje, kuri visą parą dirba visą parą. Mes taip pat turime 400 mln. Svarų investicinę programą, skirtą pagerinti mūsų mokymo ir tyrimų infrastruktūrą, pastatus ir viešąsias erdves.

Tyrimai

Remiantis 2014–2021 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos sąranga (REF), 85% mūsų tyrimų daro „pirmaujančią pasaulyje“ arba „tarptautiniu mastu puikų“, o mūsų verslo mokykla turi prestižines AACSB ir AMBA akreditacijas, priskirdama jas elitinei verslo mokyklų grupei visame pasaulyje. .

Studentų parama

Mes turime labai patyrusių darbuotojų, siūlančių karjeros patarimus ir nemokamas anglų kalbos pamokas, taip pat turime specialų tarptautinį biurą, kuris užtikrintų, kad tarptautiniai studentai gautų visą reikiamą paramą, kad jiems pavyktų.

Pagrindiniai faktai

  • Studentų patirtis: turime daugiau nei 3500 tarptautinių studentų iš daugiau nei 140 šalių
  • Puiki vieta: Mančesteris yra geriausias JK miestas, kuriame gyvena (* „Global Liveability Survey 2018“
  • Prieinamumas: Mes turime stipendijų asortimentą tarptautiniams studentams iki 5000 svarų sterlingų

Vietos

Mančesteris

Address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

M15 6BH Mančesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė