Oficialus aprašymas

Mančesteris „Met Met“ turi puikų paveldą, datuojamą 1824 m. Mes taip pat esame vienas didžiausių JK universitetų, kuriame studijuoja daugiau nei 38 000 studentų.

Pagal „Times Higher Education Young University Rankings 2019“ esame reitinguojami tarp 200 geriausių pasaulio universitetų, jaunesnių nei 50 metų, tai yra mūsų įsipareigojimo teikti ir palaikyti kokybiškus mokslinius tyrimus ir mokymą priemonė.

Įranga

Mes turime puikias paslaugas, įskaitant daugiau nei 4000 studentų kompiuterių, taip pat universiteto miestelio bibliotekoje, kuri visą parą dirba visą parą. Mes taip pat turime 400 mln. Svarų investicinę programą, skirtą pagerinti mūsų mokymo ir tyrimų infrastruktūrą, pastatus ir viešąsias erdves.

Tyrimai

Remiantis 2014–2021 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos sąranga (REF), 85% mūsų tyrimų daro „pirmaujančią pasaulyje“ arba „tarptautiniu mastu puikų“, o mūsų verslo mokykla turi prestižines AACSB ir AMBA akreditacijas, priskirdama jas elitinei verslo mokyklų grupei visame pasaulyje. .

Studentų parama

Mes turime labai patyrusių darbuotojų, siūlančių karjeros patarimus ir nemokamas anglų kalbos pamokas, taip pat turime specialų tarptautinį biurą, kuris užtikrintų, kad tarptautiniai studentai gautų visą reikiamą paramą, kad jiems pavyktų.

Pagrindiniai faktai

  • Studentų patirtis: turime daugiau nei 3500 tarptautinių studentų iš daugiau nei 140 šalių
  • Puiki vieta: Mančesteris yra geriausias JK miestas, kuriame gyvena (* „Global Liveability Survey 2018“
  • Prieinamumas: Mes turime stipendijų asortimentą tarptautiniams studentams iki 5000 svarų sterlingų
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Manchester Metropolitan University

Mūsų LLM teisinėje praktikoje su LPC susideda būtini įgūdžiai ir žinios, reikalingi mokytis advokato, ir magistrantūros lygio teisinių tyrimų įgūdžiai, kurie gali padėti ... [+]

Derinkite savo advokato mokymą su LLM. Įgykite specialių teisinių žinių ir išsiskirkite konkurencingoje darbo rinkoje.

Apžvalga

Mūsų LLM teisinėje praktikoje su LPC susideda būtini įgūdžiai ir žinios, reikalingi mokytis advokato, ir magistrantūros lygio teisinių tyrimų įgūdžiai, kurie gali padėti jums išsiskirti konkurencingoje darbo rinkoje.

Paruošta darbui

LPC elementas yra skirtas paruošti jus advokato gyvenime. Tai praktiška, interaktyvi ir ją pristato patyrę teisininkai, suprantantys, ko reikia norint pasiekti sėkmę darbo vietoje. Studijuodami išmoksite mąstyti ir elgtis kaip advokatas.

Kurso LPC elementai atitinka advokatų priežiūros tarnybos (SRA) akademinius reikalavimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Mančesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

International students: Introducing our University

Location address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, Anglija, M15 6BH GB
Social Media