Nottingham Trent University - Nottingham Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Notingemas teisės mokykla yra vienas iš Didžiausios universiteto teisės mokyklos Didžiojoje Britanijoje su inovacijų ir pristatymo reputacija aukščiausius standartus teisinio mokymo ir švietimo, Mūsų misija yra parengti studentus už jų būsimos karjeros ir mes turime gerus studijų ir įsidarbinti. Mokyklos įgaliojimai kalba patys už save.

Mokymo meistriškumas

Mūsų ryšiai su pagrindiniais vietos, nacionalinių ir tarptautinių advokatų kontorų ir advokatų rūmų mums išlikti teisinio švietimo priešakyje. NTU yra dešimties universitetų Jungtinėje Karalystėje, skirtų studentams, metų trukmės darbo vietas skaičius (HESA 2013-14). Mūsų apdovanojimai Teisinė konsultacija centras projektas suteikia daugiau nei 100 galimybių įgyti naudingas, praktinių teisinio darbo patirtį. Jums bus mokomi teisiškai kvalifikuoti darbuotojai, kurie turi nekilnojamojo praktinės patirties teisinės pramonės ir pirmaujančių mokslininkų, kurių tyrimai vairuoja mūsų kursus. Mes pripažįstame, kad lankstus tyrimas yra vis svarbesnis, siūlanti visą dieną, ne visą darbo dieną ir nuotolinio mokymosi programas. Visi mūsų bakalauro teisės laipsniai yra pripažinta Solicitors reguliavimo tarnyba ir baras standartų valdybos atitinkančiomis teisės laipsnių. Mūsų teisinė praktika Kurso nuolat gavo aukščiausią įmanomą rūšiavimas pagal įstatymą Visuomenė / Advokatai reguliavimo tarnyba bet kada nuo jos įkūrimo. Mes esame viena iš tik devynios švietimo įstaigose patvirtintų baro standartų valdybos pristatyti Bar profesinio rengimo kursu. Mes siūlome platų LLMs, tiek akademinių ir profesinių, taip pat doktorantūros bei Profesionalus daktaro programas. Mes pirmieji pasiūlyti visą laiką LLM atstovavimo įgūdžių už JAV ribų. Mes taip pat siūlome išskirtinį asortimentą sudarymo guolių ir CPD kursų praktikams, įskaitant mūsų Professional Certificate in prekių ženklų praktikos ir antrosios pakopos studijų sertifikatas teisinių paslaugų reglamentą. Mūsų aukštos klasės diplomą teisė permokymo kursus turi praeiti norma daugiau nei 90%. Didelis kalibras "tyrimų Nottingham Law School buvo pripažinta pagal teisėjui 2014 m. Per 88% mokyklos ir mokslinių tyrimų rezultatų, kurie buvo įvertintas buvo nustatyta, kad ne mažiau kaip tarptautiniu mastu pripažintas kokybės.

Vieta turi būti

Nottingham Law School išsiskiriantys patogumais, tarp jų juoktis salėse, 13 milijonų svarų bibliotekoje, daugiau nei 7000 kompiuterių darbo vietų ir renovuojamuose pastatuose, užtikrinti, kad mūsų studentai turi geriausią aplinką, kurioje mokytis. Mes turime visą skyrių bibliotekoje, skirtą Nottingham Law School, kuri apima žurnalų, vadovėlių, praktikos gydytojo tekstus, ataskaitas ir teisės aktus. Speciali karjera ir įdarbinimas paslauga mūsų profesinių kursų suteikia studentams orientavimo ir pagalbos jų ieškant mokymo sutartis arba stažuotė. Įspūdingos galimybės egzistuoja studijuoti Europoje su mūsų Tarptautinė vasaros mokyklų programą. Kodėl gi ne padidinti savo karjerą mokytis užsienio kalbos, prisijungti prie vienos iš daugelio mūsų klubų ir visuomenių, įskaitant Lex teisininkų draugijos arba sportuoti mūsų puikių sporto įrenginių?

Vietos

Notingemas

Address
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Notingemas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis