QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Karalienės universitetas Belfastas yra vienas iš pirmaujančių universitetų Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje, turintis išskirtinį paveldą ir istoriją.

Įkurta 1845 m. Kaip Belfasto Karalienės koledžas, 1908 m. Tapome nepriklausomu universitetu. Šiandien esame užimantys 180 geriausių pasaulio universitetų (2019 m. Pasaulio reitingai) ir JK mokslinių tyrimų intensyvių universitetų Russell grupės narys. derinant mokslinius tyrimus ir švietimą su moksleiviais orientuotu etosu.

Inžinerijos ir fizikos mokslų fakultetas

Šiuolaikinio pasaulio komfortą ir saugumą užtikrina nuostabūs mokslo ir technologijų pasiekimai, orientuoti į mūsų gyvenimo gerinimą.

Inžinerijos ir fizikos mokslų fakultetas apima disciplinas, kurios šiandien daro įtaką gyvenimui ir formuos mūsų ateitį. Mūsų tarptautinis darbuotojų ir studentų derinys - tai gyvybinga bendruomenė, kurioje gyvena keletas novatoriškiausių ir pasauliniu mastu svarbių mokslinių tyrimų ir mokymo. Jis veikia, kur susitinka pramonė ir moksliniai tyrimai, suteikianti platformą, kad būtų galima ištirti komercinių galimybių tyrimus ir bendradarbiauti su pramonės atstovais dėl pažangiausių mokslinių tyrimų su realaus pasaulio projektais, pvz., Darbu su „Wrightbus“, kad būtų pagaminta švariausia hibridinė autobusų technologija, galinti „London Routemaster“ , arba novatorišką darbą Elektronikos, ryšių ir informacinių technologijų institute, užtikrinant mūsų skaitmeninę ateitį per Saugių informacinių technologijų centrą.

Su stipriu tradicinių inžinerijos disciplinų dėstymu fakultetas suburia įvairias temas, pvz., Anglies pažintys ir astrofizika, kad studentams ir akademikams būtų sukurta dinamiška daugiadisciplininė aplinka. Mūsų mokslinių tyrimų pagrindas yra siekis išspręsti didelius iššūkius, su kuriais susiduria visuomenė, nesvarbu, ar suprantame žmogaus smegenų suvokimą, siekiant padėti Parkinsono ligoniams, ar švarios energijos gamybą per CenTACat, mūsų tyrimai yra pirmaujanti pasaulis aplinkoje, susietoje su Athena idealais SWAN, kur mes aktyviai propaguojame moteris mokslo ir inžinerijos srityse.

Mūsų akademikų lyderystė sukuria galimybes visiems mokiniams tenkinti savo ambicijas mokant ir vykdant mokslinių tyrimų programas. Ateik ir prisijunkite prie mūsų ir padėkite pakeisti pasaulį!

Profesorius Markas Kaina

Fakulteto prorektorius

Inžinerijos ir fizikos mokslų fakultetas

Pasaulinės klasės mokymasis ir studentų patirtis

Mūsų įkvepiančius absolventus sudaro puikūs mokslininkai, Nobelio premijos laureatai, tokie kaip Seamus Heaney ir David Trimble, ir įtakingi lyderiai, kurie daro įtaką Šiaurės Airijoje ir visame pasaulyje.

Mūsų studentai mėgsta mokytis pasaulio lyderiaujančių mokslininkų, dirbančių savo disciplinų lyderėje, ir didelė investicija į studentų patirtį sukėlė aukštą studentų pasitenkinimo lygį.

Daugiau nei 94% karalienės absolventų dirba ar dar studijuoja praėjus šešiems mėnesiams po baigimo; mūsų absolventai dominuoja vyresniųjų lyderių pozicijose 80 Šiaurės Airijos 100 geriausių kompanijų ir skiriasi daugiau nei 120 šalių.

Lyderiai inovacijų ir poveikio srityje

Mes esame komercinio poveikio lyderiai ir esame pirmaujančių penkių JK universitetų pajamos, gautos iš mokslinių tyrimų komercializacijos - £ 71 mln. Per mūsų komercinę grupę UAB „QUBIS“ sukūrėme daugiau kaip 70 įmonių, kurios iškelia savo verslą, todėl dirba apie 1880 žiniomis paremtų privačiojo sektoriaus darbo vietų. Trys iš šių bendrovių („Kainos“, „Andor“ technologijos ir sintezės antikūnai) buvo įtrauktos į Londono vertybinių popierių biržos sąrašą.

Mes esame pirmieji Jungtinėje Karalystėje dalyvaujant žinių perdavimo partnerystėse (KTP). Nuo 1993 m. Mes palaikėme 100 įmonių visoje Šiaurės Airijoje, padedant jiems padidinti 65 mln. GBP metinį pelną.

Pasaulinė ir visa apimanti universiteto bendruomenė

Šiuo metu mes turime darbuotojų ir studentų iš daugiau nei 80 šalių, padedančių kurti daugiakultūrę ir energingą universitetą. Jie prisijungia prie universiteto, kuris yra įsipareigojęs pritraukti, išlaikyti ir plėtoti geriausią pasaulinį talentą aplinkoje, kuri leidžia jiems realizuoti visą savo potencialą.

Novatoriškas, malonus ir įtrauktas darbas ir mokymasis, karalienė yra lyčių lygybės ir įvairovės lyderė. Mes esame viena sėkmingiausių universitetų Jungtinėje Karalystėje Athena SWAN iniciatyvoje, kuri skatina lyčių lygybę ir karjerą. Šiuo metu turime du aukso, aštuonių sidabro ir penkių bronzos katedrų apdovanojimus, taip pat institucinį sidabrą.

Investavimas į ateitį

Mūsų 700 mln. Svarų sterlingų investicijos į patalpas transformuoja universiteto miestelę, plečiant aplinką, kuri skatina, įgalina ir remia pasaulinio lygio švietimą ir mokslinius tyrimus.

Tai apėmė pažangiausios aukštųjų mokyklų, kuriose gyvena klestinčios antrosios pakopos bendruomenės, plėtra; apdovanojusi McClay biblioteka; naujas kompiuterių mokslo pastatas; Teisės mokykla; ir Wellcome-Wolfson Eksperimentinės medicinos institutas.

Universitetas taip pat investavo į sporto objektus, naujai sukurtus studentų būstą Belfasto centre ir paskelbė planus sukurti pasaulinio lygio studentų centrą, įskaitant naują studentų sąjungos priemonę.

Pasaulinio masto iššūkių problemos sprendimas

Kartu keičiame gyvenimus visoje Šiaurės Airijoje ir už jos ribų: mūsų naujos molekulės atradimas gali pratęsti žmonių, sergančių cistine fibroze, gyvenimą; mes esame svarbiausių laimėjimų kovojant su žarnyno vėžiu priešakyje ir siekiame padėti žmonėms, sergantiems MS, atkurti nervų funkciją.

Esame pirmaujančios pozicijos kuriant naują mąstymą ir technologijas tokiose pagrindinėse srityse kaip sveikata, susitaikymas, taika ir teisingumas, informacinės technologijos, maisto saugumas ir energetika.

Užėmė 8 vietą JK mokslinių tyrimų intensyvumui

Bendra naujų mokslinių tyrimų stipendijų ir sutarčių, suteiktų „Queen's“ per 2016-17 metus, vertė buvo 101,6 mln. GBP, o pirmą kartą metinis skaičius viršijo 100 mln. Karalienė taip pat buvo 1-asis AHRC finansuojamas universitetas Jungtinėje Karalystėje.

Mokslinių tyrimų intensyvumui JK užėmė 8 vietą, o daugiau kaip 75% mūsų tyrimų vertinami kaip „pirmaujanti pasaulyje“ arba „tarptautiniu mastu puikus“ (REF 2014).

Šiaurės Airijos legendinis grožis

Miestas, turintis naujovių, technologinė pažanga įsiskverbia į kiekvieną sektorių, padedanti kurti mūsų konkurencingumą pasauliniu mastu. Šiaurės Airijoje yra beveik 900 tarptautinių kompanijų, todėl Belfastas yra antras sėkmingiausias miestas Jungtinėje Karalystėje (po Londono) pritraukti JAV prekybą.

Yra daug įvykių už miesto ribų, įskaitant garsiąsias HBO serijos „Thrones Game“ filmavimo vietas, baimę įkvepiančią „Giant's Causeway“, balsavo už geriausius JK paveldo objektus ir Morne kalnus, išskirtinio gamtos grožio rajoną, pavadintą „CS Lewis“ Narnija.

* Lonely Planet, 2017 m

Vietos

Belfastas

Address
University Road, Belfast,
BT7 1NN, Northern Ireland

Belfastas, Šiaurės Airija, Jungtinė Karalystė