The University of Law Undergraduate Programmes

Įvadas

Oficialus aprašymas

Teisės universitete yra universitetų Londone, Birmingeme, Bristolyje, Česteryje, Gildforde, Lidsse, Mančesteryje ir Notingemeje, taip pat mūsų GDL ir LPC kursai, dėstomi Ekseterio universitete, Readingo universitete ir Liverpulio universitete, ir mūsų LPC kursas taip pat buvo mokomas Rytų Anglijos universitete nuo 2019 m. rugsėjo. Anksčiau Teisės kolegija, mums buvo suteiktas universiteto statusas 2012 m. lapkritį. Mūsų verslo mokykla veikia iš teisės universitetų universitetų Londone Bloomsbury, Birmingeme, Leeds ir Mančesteris.

Tai, kas iš tikrųjų mus atskiria nuo kitų universitetų, yra mūsų įsitikinimas, kad mūsų studentai turėtų mokytis realiame, profesionaliame ir šiuolaikiniame kontekste. Mes sutelkiame dėmesį į praktinį mokymą ir suteikiame studentams prieigą prie mūsų didelės karjeros paslaugų ir darbo vietų laisvų darbo vietų duomenų bazės, kai tik priima vietą su mumis. Per mūsų pro bono programą teisės studentai gali patobulinti savo įgūdžius dirbdami tikruose atvejuose, kol jie baigia studijas.


Keletas universitetų visoje Jungtinėje Karalystėje:

Su universitetais, įsikūrusiais aštuoniose gyvybingiausiuose ir įdomiausiuose JK miestuose, Teisės universitetas siūlo įvairias vietas mokytis. Visi yra arti klestinčių komercinių centrų, advokatų kontorų ir transporto ryšių. Mes taip pat siūlome įvairius kursus internetu.

Bakalauro teisės, policijos ir kriminologijos kursai: galite rinktis iš aštuonių universitetų aštuoniuose miestuose visoje Jungtinėje Karalystėje. Mes taip pat turime unikalų perjungimo įrenginį *, kuris leidžia studentams studijuoti viename, dviejuose ar daugiau universitetų, kad galėtų studijuoti skirtinguose miestuose (* T


Naujoviškas mokymas:

Mes specializuojamės mokyti ir sutelkti savo energiją į novatoriškų, labai veiksmingų mokymo ir mokymosi metodų kūrimą, kuriais mokiniai pasirenka profesinę karjerą. Mes turime daugiau kaip 250 kvalifikuotų ir patyrę advokatų, baristerių ir teisėjų kaip mūsų dėstytojai, kurie leidžia mums padėti jums plėtoti praktinius įgūdžius, kurie gali turėti įtakos, kai pradedate savo karjerą teisėje.


Karjera ir įsidarbinimas:

Mes turime vieną didžiausių teisininkų karjeros ir užimtumo paslaugų Jungtinėje Karalystėje, kurioje dirba daugiau nei 30 ekspertų.

Teisės universiteto Įsidarbinimo tarnyba suteikia studentams galimybę susipažinti su darbo patirtimi ir galimybėmis bei teisėtomis laisvomis darbo vietomis, kai tik priima savo vietą. Rezultatas - puiki užimtumo statistika:

· 92% mūsų nuolatinių JK LLB studentų, baigę 2017 m., Užtikrino užimtumą arba tolesnius tyrimus per šešis mėnesius nuo sėkmingo jų baigimo.

Palaikoma aplinka:

Mes siekiame remti daugiau studentų iš įvairių sluoksnių nei bet kada anksčiau, kad pasiektume savo karjeros siekius, todėl siūlome platų stipendijų ir teisinių stipendijų schemų spektrą, įskaitant teisės darbo patirties galimybes, o mūsų kursuose yra daug lėšų. .

Visiems studentams suteikiama galimybė visapusiškai pasinaudoti mūsų paslaugomis ir paslaugomis.

Invalidumo palaikymo tarnyba yra pasiryžusi valdyti visus reikalavimus, kurie gali kilti studijų metu, įskaitant laikiną pagalbą dėl sužalojimo ar ligos.

Mūsų išsami ir patyrusi įsidarbinimo tarnyba teikia išsamią pagalbą CV rašymui, interviu metodams ir bendrai karjeros orientavimui, taip pat siūlo daugybę galimybių gerinti jūsų patirtį ir įgūdžius. Tuo tarpu mūsų pro bono klinikos suteikia jums galimybę dirbti su praktikuojančiais advokatais realiose teisinėse bylose, kol studijuosite.

Biblioteka ir studijų įranga:

Mūsų gerai įrengti IT apartamentai, visapusiškos teisės bibliotekos, tylios studijų sritys ir ryškios socialinės dėmės tenkina visus jūsų studijų poreikius. Mūsų bibliotekos paslauga suteikia prieigą prie daugiau nei 20000 knygų, esančių ir išjungtų universitetą, kad rastumėte tai, ko jums reikia, kai jums to reikia.

Studentų gyvenimas:

Jūs galėsite mėgautis įvairiomis interaktyviomis ir gyvybingomis veiklos rūšimis tiek klasėje, tiek už jos ribų. Verslo žaidimai, bandomieji bandymai ir derybų konkursai yra tik keletas praktinių pratybų, kurių jūs dalyvausite tobulindami savo teisinius įgūdžius. Savo laisvalaikiu galite prisijungti prie įvairių klubų ir visuomenių, sporto komandų ir lėšų rinkimo komitetų, arba netgi pradėti savo, taip pat mėgautis malonesne studentų gyvenimo pusė.

Studentų asociacija:

Visi studentai automatiškai yra Universiteto Studentų asociacijos (SA) nariai. SA yra atsakinga už studentų ir akademinės patirties stiprinimą, stipriai atstovaujant studentų grupei.

Kiekvienoje mūsų universitetuose, kuriuos valdo SA, yra daugybė klubų ir visuomenių. Čia pateikiami tik keli klubų, kuriuos neseniai vykdėme, pavyzdžiai:

· Nuotykių sporto klubas

· Tortų klubas

· Labdaros draugija

· Futbolas

· Moterų tinklas

· Joga

Kursai:

Bakalauro teisė, policija ir kriminologija:

Mūsų bakalauro LLB kursai sujungia akademinį griežtumą su praktiniais teisiniais įgūdžiais, kad suteiktų jums būtiną pagrindą, reikalingą pradėti kelionę į įvairias karjeros galimybes.

Daugiau kaip 90 proc. Mūsų LLB dėstytojų yra kvalifikuoti teisininkai, kurie savo praktikoje suteikia daug praktinės patirties. Mūsų kursai yra prieinami kaip dieninės, pagreitintos arba internetinės studijos, todėl galite pasirinkti savo poreikius geriausiai atitinkantį studijų metodą. Daugelis mūsų kursų taip pat pateikiami su fondo metų pasirinkimu. Be to, dabar siūlome bakalauro laipsnį policijos ir kriminologijos srityse.

Tarptautinė lyderystės vasaros mokykla, Berlynas:

Mūsų nuolatinis įsipareigojimas remti jūsų ambicijas siūlome mūsų 2019 m. Bakalauro studentams galimybę dalyvauti mūsų tarptautinėje vadovavimo vasaros mokykloje Berlyne, kur galite kurti svarbiausius užimtumo įgūdžius ir ištirti šį įdomų miestą su savo kolegomis ULaw studentais.

Tai atvira visiems Teisės universitetui ir ULaw Business School bakalauro studentams. Jei kreipiatės pradėti studijas su mumis 2019 m. Rugsėjo mėn., Trejų metų kursuose, galėsite kreiptis į mūsų vadovavimo vasaros mokyklą antrojo studijų metų pabaigoje. Daugiau informacijos rasite Teisės universiteto tinklalapyje, apsilankykite: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


Priėmimo reikalavimai ir mokesčiai:

Atvykimo reikalavimai ir mokesčiai skiriasi priklausomai nuo to, kaip gauti daugiau informacijos apie atvykimo reikalavimus, mokesčius, finansavimo galimybes ir stipendijas bei stipendijas, apsilankykite Teisės universiteto svetainėje.

Tarptautiniai studentai:

Studijuodamas Teisės universitete, jūs prisijungsite prie daugiau nei 120 skirtingų tautybių studentų, kurie prisideda prie klestinčios tarptautinės bendruomenės visuose mūsų miesteliuose.

Mes turime Studentų paramos tarnybų komandą, kuri teikia patarimus ir patarimus, susijusius su gerove; ir informaciją apie vizų reikalavimus galima rasti Teisės universiteto tinklalapyje.


Apgyvendinimas - bakalauras:

Mūsų bakalauro studentams mes organizavome apgyvendinimą su specialiais JK studentų apgyvendinimo paslaugų teikėjais, kad užtikrintumėte patogią vietą gyventi, kai studijuojate su mumis. Apgyvendinimas paprastai būna bendri butai, o kai kuriais atvejais - autonominės studijos.

Pirmosios pakopos studentams garantuojame pirmuosius studijų metus, jei priėmėte mus kaip tvirtą pasirinkimą ir kreipėsi dėl apgyvendinimo iki atvykimo metų kovo 30 d. * (* T


Atviros dienos ir įvykiai:

Mūsų „Open Days“ yra puikus būdas sužinoti apie mūsų kursus, susipažinti su mūsų paslaugomis ir susitikti su mūsų mokytojais ir dabartiniais studentais. Bus derybos, degustacinės sesijos ir ekskursijos, ir jūs turėsite galimybę užduoti savo klausimus. Mes padarysime jūsų dieną kaip įdomią ir interaktyvią.

Kartais mes taip pat siūlome internetines atvirų durų dienas mūsų kursams. Taigi, jei negalite to padaryti į vieną iš mūsų universiteto „Open Days“, jūs vis dar turite galimybę sužinoti, kas yra mokytis Teisės universitete, ir užduoti savo klausimus internete.

Tarptautiniams studentams galbūt norėsite sužinoti daugiau apie studijas su mumis, apsilankę užsienyje.

JK vietos:

Bakalauro teisės kursai yra iki aštuonių universitetų: Birmingemas, Bristolis, Česteris, Gildfordas, Lidsas, Londonas Bloomsbury, Mančesteris ir Notingamas. Galimi kursai skiriasi priklausomai nuo vietos.

Išsamesnė informacija apie visas mūsų vietas yra Teisės universiteto tinklalapyje, Vietų puslapyje.

Teisės universitetas

133 Didžioji Hampton gatvė

Birmingamas

B18 6AQ

Teisės universitetas

Temple Circus

Šventyklos kelias

Bristolis

BS1 6HG

Teisės universitetas

Christleton salė

Pepper Street

Christleton

Česteris

CH3 7AB

Teisės universitetas

Braboeuf dvaras

Portsmuto kelias

Gildfordas

Surrey

GU3 1HA

Teisės universitetas

15-16 Park Row

Lidsas

LS1 5HD

Teisės universitetas

14 Parduotuvės gatvė

Londonas

WC1E 7DE

Teisės universitetas

2 Niujorko gatvė

Mančesteris

M1 4HJ

Teisės universitetas

1 Karališkoji standartinė vieta

Notingemas

NG1 6FS

Vietos

Gildfordas

Address
Braboeuf Manor,
Portsmouth Road,
St Catherines

GU3 1HA Gildfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 (0)1483 216000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis