Oficialus aprašymas

Teisės universitete yra universitetų Londone, Birmingeme, Bristolyje, Česteryje, Gildforde, Lidsse, Mančesteryje ir Notingemeje, taip pat mūsų GDL ir LPC kursai, dėstomi Ekseterio universitete, Readingo universitete ir Liverpulio universitete, ir mūsų LPC kursas taip pat buvo mokomas Rytų Anglijos universitete nuo 2019 m. rugsėjo. Anksčiau Teisės kolegija, mums buvo suteiktas universiteto statusas 2012 m. lapkritį. Mūsų verslo mokykla veikia iš teisės universitetų universitetų Londone Bloomsbury, Birmingeme, Leeds ir Mančesteris.

Tai, kas iš tikrųjų mus atskiria nuo kitų universitetų, yra mūsų įsitikinimas, kad mūsų studentai turėtų mokytis realiame, profesionaliame ir šiuolaikiniame kontekste. Mes sutelkiame dėmesį į praktinį mokymą ir suteikiame studentams prieigą prie mūsų didelės karjeros paslaugų ir darbo vietų laisvų darbo vietų duomenų bazės, kai tik priima vietą su mumis. Per mūsų pro bono programą teisės studentai gali patobulinti savo įgūdžius dirbdami tikruose atvejuose, kol jie baigia studijas.


Keletas universitetų visoje Jungtinėje Karalystėje:

Su universitetais, įsikūrusiais aštuoniose gyvybingiausiuose ir įdomiausiuose JK miestuose, Teisės universitetas siūlo įvairias vietas mokytis. Visi yra arti klestinčių komercinių centrų, advokatų kontorų ir transporto ryšių. Mes taip pat siūlome įvairius kursus internetu.

Bakalauro teisės, policijos ir kriminologijos kursai: galite rinktis iš aštuonių universitetų aštuoniuose miestuose visoje Jungtinėje Karalystėje. Mes taip pat turime unikalų perjungimo įrenginį *, kuris leidžia studentams studijuoti viename, dviejuose ar daugiau universitetų, kad galėtų studijuoti skirtinguose miestuose (* T


Naujoviškas mokymas:

Mes specializuojamės mokyti ir sutelkti savo energiją į novatoriškų, labai veiksmingų mokymo ir mokymosi metodų kūrimą, kuriais mokiniai pasirenka profesinę karjerą. Mes turime daugiau kaip 250 kvalifikuotų ir patyrę advokatų, baristerių ir teisėjų kaip mūsų dėstytojai, kurie leidžia mums padėti jums plėtoti praktinius įgūdžius, kurie gali turėti įtakos, kai pradedate savo karjerą teisėje.


Karjera ir įsidarbinimas:

Mes turime vieną didžiausių teisininkų karjeros ir užimtumo paslaugų Jungtinėje Karalystėje, kurioje dirba daugiau nei 30 ekspertų.

Teisės universiteto Įsidarbinimo tarnyba suteikia studentams galimybę susipažinti su darbo patirtimi ir galimybėmis bei teisėtomis laisvomis darbo vietomis, kai tik priima savo vietą. Rezultatas - puiki užimtumo statistika:

· 92% mūsų nuolatinių JK LLB studentų, baigę 2017 m., Užtikrino užimtumą arba tolesnius tyrimus per šešis mėnesius nuo sėkmingo jų baigimo.

Palaikoma aplinka:

Mes siekiame remti daugiau studentų iš įvairių sluoksnių nei bet kada anksčiau, kad pasiektume savo karjeros siekius, todėl siūlome platų stipendijų ir teisinių stipendijų schemų spektrą, įskaitant teisės darbo patirties galimybes, o mūsų kursuose yra daug lėšų. .

Visiems studentams suteikiama galimybė visapusiškai pasinaudoti mūsų paslaugomis ir paslaugomis.

Invalidumo palaikymo tarnyba yra pasiryžusi valdyti visus reikalavimus, kurie gali kilti studijų metu, įskaitant laikiną pagalbą dėl sužalojimo ar ligos.

Mūsų išsami ir patyrusi įsidarbinimo tarnyba teikia išsamią pagalbą CV rašymui, interviu metodams ir bendrai karjeros orientavimui, taip pat siūlo daugybę galimybių gerinti jūsų patirtį ir įgūdžius. Tuo tarpu mūsų pro bono klinikos suteikia jums galimybę dirbti su praktikuojančiais advokatais realiose teisinėse bylose, kol studijuosite.

Biblioteka ir studijų įranga:

Mūsų gerai įrengti IT apartamentai, visapusiškos teisės bibliotekos, tylios studijų sritys ir ryškios socialinės dėmės tenkina visus jūsų studijų poreikius. Mūsų bibliotekos paslauga suteikia prieigą prie daugiau nei 20000 knygų, esančių ir išjungtų universitetą, kad rastumėte tai, ko jums reikia, kai jums to reikia.

Studentų gyvenimas:

Jūs galėsite mėgautis įvairiomis interaktyviomis ir gyvybingomis veiklos rūšimis tiek klasėje, tiek už jos ribų. Verslo žaidimai, bandomieji bandymai ir derybų konkursai yra tik keletas praktinių pratybų, kurių jūs dalyvausite tobulindami savo teisinius įgūdžius. Savo laisvalaikiu galite prisijungti prie įvairių klubų ir visuomenių, sporto komandų ir lėšų rinkimo komitetų, arba netgi pradėti savo, taip pat mėgautis malonesne studentų gyvenimo pusė.

Studentų asociacija:

Visi studentai automatiškai yra Universiteto Studentų asociacijos (SA) nariai. SA yra atsakinga už studentų ir akademinės patirties stiprinimą, stipriai atstovaujant studentų grupei.

Kiekvienoje mūsų universitetuose, kuriuos valdo SA, yra daugybė klubų ir visuomenių. Čia pateikiami tik keli klubų, kuriuos neseniai vykdėme, pavyzdžiai:

· Nuotykių sporto klubas

· Tortų klubas

· Labdaros draugija

· Futbolas

· Moterų tinklas

· Joga

Kursai:

Bakalauro teisė, policija ir kriminologija:

Mūsų bakalauro LLB kursai sujungia akademinį griežtumą su praktiniais teisiniais įgūdžiais, kad suteiktų jums būtiną pagrindą, reikalingą pradėti kelionę į įvairias karjeros galimybes.

Daugiau kaip 90 proc. Mūsų LLB dėstytojų yra kvalifikuoti teisininkai, kurie savo praktikoje suteikia daug praktinės patirties. Mūsų kursai yra prieinami kaip dieninės, pagreitintos arba internetinės studijos, todėl galite pasirinkti savo poreikius geriausiai atitinkantį studijų metodą. Daugelis mūsų kursų taip pat pateikiami su fondo metų pasirinkimu. Be to, dabar siūlome bakalauro laipsnį policijos ir kriminologijos srityse.

Tarptautinė lyderystės vasaros mokykla, Berlynas:

Mūsų nuolatinis įsipareigojimas remti jūsų ambicijas siūlome mūsų 2019 m. Bakalauro studentams galimybę dalyvauti mūsų tarptautinėje vadovavimo vasaros mokykloje Berlyne, kur galite kurti svarbiausius užimtumo įgūdžius ir ištirti šį įdomų miestą su savo kolegomis ULaw studentais.

Tai atvira visiems Teisės universitetui ir ULaw Business School bakalauro studentams. Jei kreipiatės pradėti studijas su mumis 2019 m. Rugsėjo mėn., Trejų metų kursuose, galėsite kreiptis į mūsų vadovavimo vasaros mokyklą antrojo studijų metų pabaigoje. Daugiau informacijos rasite Teisės universiteto tinklalapyje, apsilankykite: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


Priėmimo reikalavimai ir mokesčiai:

Atvykimo reikalavimai ir mokesčiai skiriasi priklausomai nuo to, kaip gauti daugiau informacijos apie atvykimo reikalavimus, mokesčius, finansavimo galimybes ir stipendijas bei stipendijas, apsilankykite Teisės universiteto svetainėje.

Tarptautiniai studentai:

Studijuodamas Teisės universitete, jūs prisijungsite prie daugiau nei 120 skirtingų tautybių studentų, kurie prisideda prie klestinčios tarptautinės bendruomenės visuose mūsų miesteliuose.

Mes turime Studentų paramos tarnybų komandą, kuri teikia patarimus ir patarimus, susijusius su gerove; ir informaciją apie vizų reikalavimus galima rasti Teisės universiteto tinklalapyje.


Apgyvendinimas - bakalauras:

Mūsų bakalauro studentams mes organizavome apgyvendinimą su specialiais JK studentų apgyvendinimo paslaugų teikėjais, kad užtikrintumėte patogią vietą gyventi, kai studijuojate su mumis. Apgyvendinimas paprastai būna bendri butai, o kai kuriais atvejais - autonominės studijos.

Pirmosios pakopos studentams garantuojame pirmuosius studijų metus, jei priėmėte mus kaip tvirtą pasirinkimą ir kreipėsi dėl apgyvendinimo iki atvykimo metų kovo 30 d. ( T


Atviros dienos ir įvykiai:

Mūsų „Open Days“ yra puikus būdas sužinoti apie mūsų kursus, susipažinti su mūsų paslaugomis ir susitikti su mūsų mokytojais ir dabartiniais studentais. Bus derybos, degustacinės sesijos ir ekskursijos, ir jūs turėsite galimybę užduoti savo klausimus. Mes padarysime jūsų dieną kaip įdomią ir interaktyvią.

Kartais mes taip pat siūlome internetines atvirų durų dienas mūsų kursams. Taigi, jei negalite to padaryti į vieną iš mūsų universiteto „Open Days“, jūs vis dar turite galimybę sužinoti, kas yra mokytis Teisės universitete, ir užduoti savo klausimus internete.

Tarptautiniams studentams galbūt norėsite sužinoti daugiau apie studijas su mumis, apsilankę užsienyje.

JK vietos:

Bakalauro teisės kursai yra iki aštuonių universitetų: Birmingemas, Bristolis, Česteris, Gildfordas, Lidsas, Londonas Bloomsbury, Mančesteris ir Notingamas. Galimi kursai skiriasi priklausomai nuo vietos.

Išsamesnė informacija apie visas mūsų vietas yra Teisės universiteto tinklalapyje, Vietų puslapyje.

Teisės universitetas

133 Didžioji Hampton gatvė

Birmingamas

B18 6AQ

Teisės universitetas

Temple Circus

Šventyklos kelias

Bristolis

BS1 6HG

Teisės universitetas

Christleton salė

Pepper Street

Christleton

Česteris

CH3 7AB

Teisės universitetas

Braboeuf dvaras

Portsmuto kelias

Gildfordas

Surrey

GU3 1HA

Teisės universitetas

15-16 Park Row

Lidsas

LS1 5HD

Teisės universitetas

14 Parduotuvės gatvė

Londonas

WC1E 7DE

Teisės universitetas

2 Niujorko gatvė

Mančesteris

M1 4HJ

Teisės universitetas

1 Karališkoji standartinė vieta

Notingemas

NG1 6FS

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLB

The University of Law Undergraduate Programmes

Dvigubas laipsnis su IE universitetu, Ispanija. Ketverių metų programa. Turėsite tikrai tarptautinę mokymosi patirtį, jungiančią trejus metus su IE universitetu ir ketvir ... [+]

LL.B civilinės ir anglų teisės

Dvigubas laipsnis su IE universitetu, Ispanija. Ketverių metų programa. Turėsite tikrai tarptautinę mokymosi patirtį, jungiančią trejus metus su IE universitetu ir ketvirtaisiais teisės universitete. Sėkmingiems studentams bus suteiktas ir kvalifikacinis Ispanijos teisės laipsnis, ir kvalifikacinis teisės laipsnis Anglijoje ir Velse. "Dual-LLB" padės jums sukurti išskirtinį profilį ir padėti jums tapti tarptautinės teisės specialistu. Visos paraiškos pateikiamos tiesiai į IE universitetą.

Reikalavimai kursui

Susisiekite su IE dėl atvykimo reikalavimų - internetinės paraiškos su priėmimo testu (įskaitant kalbos gebėjimus), komiteto sprendimu ir asmeniniu pokalbiu. ULaw turi teisę atmesti pareiškėjus, kurie neatitinka mūsų standartų.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas Ispanija Móstoles
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su kriminologija su Fondo metais yra ketverių metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kri ... [+]

LLB (Hons) Kriminologijos įstatymas su Fondo metais

Mūsų LLB („Hons“) kriminologijos įstatymas su fondo metais yra ketverių metų teisinis kvalifikacinis laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaitant nusikalstamumą, baudžiamąjį teisingumą ir nusikalstamą elgesį. Teisės modulius daugiausia teikia profesionaliai kvalifikuoti teisininkai, turintys aukštą tiesioginį mokymą. Kursas yra orientuotas į praktiką, taikant realųjį įstatymą ir kriminologiją. Užimtumas yra integruotas į kursą, kad suteiktų jums akademinių žinių ir svarbiausių perkeliamų įgūdžių, kurių reikalauja šiandienos darbdaviai. Šis kursas yra idealus studentams, norintiems daryti karjerą teisiniame sektoriuje arba, konkrečiau, kriminalinės justicijos sistemoje. Pirmieji metai yra Fondo metai, kurie orientuojasi į teisinio sektoriaus supratimo ir pagrindinių įgūdžių, reikalingų norint studijuoti visą laipsnį, ugdymą. Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymo, mokymosi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK keliamus kokybės reikalavimus. išsilavinimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas Londonas Mančesteris Bristolis Birmingamas Lidsas Notingemas  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų akademinės griežtumas derinant su praktiniais teisiniais įgūdžiais, verslo aplinkoje, mūsų LLB suteikia jums pagrindinį pagrindą, ar esate įsipareigojęs būti advokat ... [+]

LLB (Hons) įstatymas

Derinant akademinį griežtumą su praktiniais teisiniais įgūdžiais, verslo aplinkoje, mūsų LLB suteikia jums pagrindinius pagrindus, nesvarbu, ar esate pasiryžęs būti advokatu, ar norite ištirti kitas karjeros galimybes. Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymo, mokymosi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK keliamus kokybės reikalavimus. išsilavinimas.

Reikalavimai kursuiBBB lygiu ir lygiu C / 4 ar aukštesniu lygiu GCSE anglų kalba arba lygia... [-]
Jungtinė Karalystė Gildfordas Londonas Česteris Mančesteris Bristolis Birmingamas Lidsas Notingemas  + 5 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Šis kursas yra skirtas labiausiai orientuotam profesinės teisės laipsniui. Studentams, norintiems studijuoti praktiškai orientuotą intensyvų kursą per dvejus metus, ir no ... [+]

LLB (Hons) įstatymas pagreitintas

Šis kursas yra skirtas labiausiai sutelkti profesinės teisės laipsnį. Studentams, norintiems per dvejus metus mokytis praktiškai orientuoto intensyvaus kurso ir norintiems karjeros teisiniame sektoriuje. Tai greitesnis ir intensyvesnis maršrutas, kurį moko tie patys dėstytojai ir naudoja tuos pačius aukštos kokybės mokymo metodus, kaip ir mūsų trejų metų teisinis laipsnis. Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymo, mokymosi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK keliamus kokybės reikalavimus. išsilavinimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas Notingemas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su Fondo metais yra kvalifikacinis laipsnis, studijuojamas per ketverius metus. Pirmieji metai yra Fondo metai, kuriais siekiama plėtoti teisini ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su Fondo metais

Mūsų LLB („Hons“) įstatymas su fondo metais yra kvalifikacinis teisės laipsnis, studijavęs per ketverius metus. Pirmieji metai yra Fondo metai, kurių tikslas - plėtoti teisinio sektoriaus supratimą ir pagrindinius įgūdžius, reikalingus norint įgyti LLB (Hons) teisės laipsnį. Vėliau ateinantys treji metai seka mūsų nuolatinio LLB kursą. Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymo, mokymosi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK keliamus kokybės reikalavimus. išsilavinimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas Londonas Mančesteris Bristolis Birmingamas Lidsas Notingemas  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

LLB (Hons) su baudžiamuoju teisingumu yra kvalifikacinis teisės laipsnis per 3 metus, skirtas studentams, norintiems siekti karjeros teisiniuose ar platesniuose komercini ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su kriminaline justicija

LLB (Hons) su baudžiamuoju teisingumu yra kvalifikacinis teisės laipsnis per 3 metus, skirtas studentams, norintiems siekti karjeros teisiniuose ar platesniuose komerciniuose sektoriuose, arba platesnėje baudžiamojo teisingumo sistemoje ir susijusiose profesijose. Be pagrindinių teisinių temų studijos, jūs taip pat išnagrinėsite baudžiamosios teisenos galimybes, kurios nagrinėja agentūras ir įstatymų institucijas, nagrinėdamos jų vaidmenis, atsakomybę ir diskreciją, taip pat atskaitomybės klausimus, susijusius su dabartiniais baudžiamojo teisingumo pokyčiais.

Reikalavimai kursuiBBB lygiu ir lygiu C / 4 ar aukštesniu l... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas Birmingamas Lidsas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB (Hons) su baudžiamuoju teisingumu su Fondo metais yra kvalifikacinis teisės laipsnis, studijuotas per 4 metus. Jis skirtas studentams, norintiems siekti karjeros ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su kriminaline justicija su Fondo metais

Mūsų LLB (Hons) su baudžiamuoju teisingumu su Fondo metais yra kvalifikacinis teisės laipsnis, studijuotas per 4 metus. Jis skirtas studentams, norintiems siekti karjeros teisiniuose ar platesniuose komerciniuose sektoriuose arba platesnėje baudžiamojo teisingumo sistemoje ir susijusiose profesijose. Be pagrindinių teisinių temų studijos, jūs taip pat išnagrinėsite baudžiamosios teisenos galimybes, kurios nagrinėja agentūras ir įstatymų institucijas, nagrinėdamos jų vaidmenis, atsakomybę ir diskreciją, taip pat atskaitomybės klausimus, susijusius su dabartiniais baudžiamojo teisingumo pokyčiais. Pirmaisiais metais yra Fondo metai, kuriais pagrindinis dėmesys skiriamas teisinio sektoriaus supratimui ir pagrindiniams įgūdžiams, reikalingiems LLB (Hons) teisės laipsniui vykdyti. Vėlesni trys metai tada seka mūsų dieninių kursų, LLB (Hons) įstatymą su baudžiamuoju teisingumu.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas Birmingamas Lidsas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų įstatymas su kriminologija yra trejų metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaita ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su kriminologija

Mūsų įstatymas su kriminologija yra trejų metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaitant nusikalstamumą, baudžiamąjį teisingumą ir nusikalstamą elgesį. Teisės modulius daugiausia teikia profesionaliai kvalifikuoti teisininkai, turintys aukštą tiesioginį mokymą. Kursas yra orientuotas į praktiką, taikant realųjį įstatymą ir kriminologiją. Užimtumas yra integruotas į kursą, kad suteiktų jums akademinių žinių ir svarbiausių perkeliamų įgūdžių, kurių reikalauja šiandienos darbdaviai. Šis kursas yra idealus studentams, norintiems daryti karjerą teisiniame sektoriuje arba, konkrečiau, kriminalinės justicijos sistemoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas Londonas Mančesteris Bristolis Birmingamas Lidsas Notingemas  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su Tarptautinio verslo trejų metų dieninės studijos padės jums pradėti karjerą teisiniame ar tarptautiniame komerciniame sektoriuje. Tai yra kva ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su tarptautiniu verslu

Mūsų LLB („Hons“) įstatymas su tarptautinio verslo trejų metų dieniniu laipsniu padės jums pradėti karjerą teisiniame ar tarptautiniame komerciniame sektoriuje. Tai yra teisinis kvalifikacinis laipsnis, leidžiantis pereiti į kitą teisinio mokymo etapą. Kiekvieną modulį dėsto patyrę teisės ir verslo specialistai, suteikiantys jums praktinės karjeros perspektyvų. Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymo, mokymosi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK keliamus kokybės reikalavimus. išsilavinimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su tarptautinio verslo ketverių metų dieninės studijos padės jums pradėti karjerą teisiniame ar tarptautiniame komerciniame sektoriuje. Tai yra ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su tarptautiniu verslu su fondo metais

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su tarptautinio verslo ketverių metų dieniniu laipsniu padės jums pradėti karjerą teisiniame ar tarptautiniame komerciniame sektoriuje. Tai yra teisinis kvalifikacinis laipsnis, leidžiantis pereiti į kitą teisinio mokymo etapą. Kiekvieną modulį dėsto patyrę teisės ir verslo specialistai, suteikiantys jums praktinės karjeros perspektyvų. Pirmieji metai yra Fondo metai, kurie orientuojasi į teisinio sektoriaus supratimo ir pagrindinių įgūdžių, reikalingų norint studijuoti visą laipsnį, ugdymą. Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymo, mokymosi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK keliamus kokybės reikalavimus. išsilavinimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB („Hons“) įstatymas su teisinėmis inovacijomis ir technologijomis yra trejų metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Jis skirtas studentams, norintiems daryti karjerą ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su teisinėmis naujovėmis ir technologijomis

Mūsų LLB („Hons“) įstatymas su teisinėmis inovacijomis ir technologijomis yra trejų metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Jis skirtas studentams, norintiems daryti karjerą teisiniame ar platesniame komerciniame sektoriuje ir besidomintiems XXI amžiaus teisine praktika. Be pagrindinių teisinių temų studijų, taip pat studijuosite teisinių inovacijų ir teisinių technologijų modulius. Kursas apima tokias teisės sritis kaip dirbtinis intelektas, „grandininė grandinė“, rinkodara, verslo psichologija ir proceso analizė.

Reikalavimai kursuiBBB lygiu ir lygiu C / 4 ar aukštesniu lygiu GCSE anglų kal... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas Mančesteris Lidsas Notingemas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB („Hons“) įstatymas su teisinėmis inovacijomis ir technologijomis su fondo metais yra teisinis kvalifikacinis laipsnis, studijuojamas per 4 metus. Jis skirtas stu ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su teisinėmis naujovėmis ir technologijomis su Fondo metais

Mūsų LLB („Hons“) įstatymas su teisinėmis inovacijomis ir technologijomis su fondo metais yra teisinis kvalifikacinis laipsnis, studijuojamas per 4 metus. Jis skirtas studentams, norintiems daryti karjerą teisiniame ar platesniame komerciniame sektoriuje ir besidomintiems XXI amžiaus teisine praktika. Be pagrindinių teisinių temų studijų, taip pat studijuosite teisinių inovacijų ir teisinių technologijų modulius. Kursas apima tokias teisės sritis kaip dirbtinis intelektas, „grandininė grandinė“, rinkodara, verslo psichologija ir proceso analizė. Pirmieji metai yra fondo metai, kurių tikslas - plėtoti teisinio sektoriaus supratimą ir pagrindinius įgūdžius, reikalingus norint įgyti LLB (Hons) teisės laipsnį. Po to ateinantys treji metai seka mūsų dieninį kursą, LLB („Hons“ Law) su teisinėmis inovacijomis ir technologijomis.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas Mančesteris Lidsas Notingemas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Dėl mūsų LLB įstatymo su verslo laipsniu, jūs išnagrinėsite pagrindines teisines temas ir susijusius įgūdžius, kad įgytumėte platų supratimą įvairiose teisinėse srityse, ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su verslu

Mūsų LLB įstatymas su verslo laipsniu, jūs studijuosite pagrindines teisines temas ir susijusius įgūdžius, kad įgytumėte platų supratimą įvairiose teisinėse srityse, būtinose norint gauti kvalifikacinį teisės laipsnį. Praktinis dėmesys praktikoje pritaikant įstatymus ir verslą su įdarbinimo galimybėmis, įterptomis į kursą. Studentams, kurie nori atlikti trejų metų teisinį laipsnį ir skirti praktinį dėmesį, tačiau nori, kad jų galimybės išliktų karjeros teisiniame ar platesniame verslo pasaulyje. Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymo, mokymosi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK keliamus kokybės reikalavimus. išsilavinimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas Londonas Mančesteris Bristolis Birmingamas Lidsas Notingemas  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB įstatyme "Verslas, turintis" Foundation Year "laipsnį, jūs išmoksite pagrindines teisines temas ir susijusius įgūdžius, kad gautumėte išsamų supratimą įvairiose ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su verslu su Fondo metais

Mūsų LLB įstatyme su verslu su fondo metų laipsniu studijuosite pagrindines teisines temas ir susijusius įgūdžius, kad įgytumėte platų supratimą įvairiose teisinėse srityse, būtinose norint įgyti kvalifikacinį teisės laipsnį. Praktinis dėmesys praktikoje pritaikant įstatymus ir verslą su įdarbinimo galimybėmis, įterptomis į kursą. Studentams, kurie nori išlaikyti savo galimybes karjeros teisiniame ar platesniame verslo pasaulyje. Pirmieji metai yra Fondo metai, kurie orientuojasi į teisinio sektoriaus supratimo ir pagrindinių įgūdžių, reikalingų norint studijuoti visą laipsnį, ugdymą. Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymo, mokymosi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK keliamus kokybės reikalavimus. išsilavinimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas Londonas Mančesteris Bristolis Birmingamas Lidsas Notingemas  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika yra kvalifikacinis teisės laipsnis, studijuojamas per trejus metus su galimybėmis, kuriose daugiausia dėmesio skiriama ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika yra kvalifikacinis teisės laipsnis, studijuojamas per trejus metus su galimybėmis, kuriose daugiausia dėmesio skiriama vyriausybei ir politikai. Jis skirtas studentams, norintiems siekti karjeros teisėtose ar platesnėse visuomenės, centrinės ir vietos valdžios sektoriuose ar komerciniame sektoriuje ir domėtis vyriausybe ir politika. Jis turi praktinį dėmesį, įtraukiant įsidarbinimo galimybes į kursą. Yra aukšto lygio mokymasis akis į akį, kurio teisės modulius daugiausia teikia profesionaliai kvalifikuoti teisininkai.

Reikalavimai kursuiBBB lygiu ir lygiu C / 4 ar a... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas Lidsas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika su Fondo metais yra kvalifikacinis laipsnis, studijuojamas per ketverius metus. Pirmieji metai yra Fondo metai, kuriuo ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika su fondo metais

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika su Fondo metais yra kvalifikacinis laipsnis, studijuojamas per ketverius metus. Pirmieji metai yra Fondo metai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama teisinio sektoriaus supratimui ir pagrindiniams įgūdžiams, reikalingiems LLB (Hons) įstatymui su vyriausybės ir politikos laipsniais. Tolesnius trejus metus eikite po mūsų dieninių LLB įstatymo su vyriausybės ir politikos kursu.

Reikalavimai kursuiPareiškėjai, turintys 48 UCAS taškus iš ne daugiau kaip 3 A lygių arba lygiaverčių kvalifikacijų, plius GCSE anglų kalbos C / 4 laipsnio, gaus pasiūlymą po s... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas Lidsas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB (Hons) vyresniojo statuso laipsnis buvo sukurtas specialiai tiems absolventams, kurie nori pereiti į teisės studijas. Be to, kad įgysite kvalifikacinį laipsnį pe ... [+]

LLB vyresnysis statusas

Mūsų LLB (Hons) vyresniojo statuso laipsnis buvo sukurtas specialiai tiems absolventams, kurie nori pereiti į teisės studijas. Be to, kad įgysite kvalifikacinį laipsnį per dvejus metus, galėsite studijuoti tris LLB galimybes, kad pagerintumėte savo karjeros perspektyvas. Užsienio studentams šis laipsnis taip pat gali leisti jums atleisti nuo mokesčių savo šalies jurisdikcijoje (suinteresuotieji pareiškėjai privalo patikrinti visas galimas išimtis savo buveinės jurisdikcijoje prieš pradedant kursą).

Reikalavimai kursuiPareiškėjai privalo turėti 2: 2 ar aukštesnius iš bakalauro laipsnį bet kurioje disciplinoje. Studentai iki 18 metų, bet ... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Switch it Up – Study our LLB, Your Way

ULaw We Support Your Ambition

A World of Opportunity – International Student Journey (Uzbekistan)

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

Address
Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines
GU3 1HA Gildfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 (0)1483 216000