UWL University of West London

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl studijuoti pas mus

Ar norėtumėte uždirbti laipsnį vienoje iš Londono viršų šiuolaikiniuose universitetuose? Su daugiau nei £ 100 milijonų investavo į mūsų naują Ealing miesteliu, Mes turime state-of-the-art įrenginius ir kai kurie iš geriausių srities profesionalų, siekiant padėti jums gauti maksimalią naudą iš savo universitetų patirtį.

Nurodykite tinkamą universitetas yra vienas iš svarbiausių sprendimų jums padaryti. Yra daug priežasčių, naudos iš studijavo Vakarų Londono universiteto.

Paklausti dabar apie studijuoja UWL.

Kodėl reiktų studijuoti ne Vakarų Londono universiteto?

Mes viršų modernus universitetas Londone įsidarbinimo, su 96% mūsų studentų užimtumo per šešis mėnesius nuo studijų baigimo. Mes esame numeris vienas universitetas Londone studentų pasitenkinimą, su devynių mūsų kursus, gaunančių 100% pasitenkinimo tempų mūsų aštuonių mokyklų. Mūsų portfelis kursai svyruoja nuo kino, žiniasklaidos, muzikos, dizaino, Kompiuterija, verslo, teisės, svetingumo ir turizmo į sveikatos apsaugą, psichologijos, socialinio darbo ir humanitarinių mokslų. Mūsų pavydėtinas Londonas vietą - mes įsikūrę Vakarų Londone, vienas iš JK labiausiai sėkmingų verslo regionuose. Su puikus susisiekimas, mes esame tik 30 minučių nuo centrinio Londono ir 20 minučių nuo Heathrow oro uosto. Mūsų naują miesteliu - mes investavome daugiau nei 50 mln £ mūsų naują Ealing miesteliu pagerinti mokinių mokymąsi ir socialines patirtimi. Tai apima naują biblioteką, restauruotas studentų sąjunga, puiki mokymo priemones ir state-of-the-art studijos studentui radijo stoties.

Visi mūsų mokyklų aukštos kvalifikacijos personalą, su pramonės patirtį turtus. Jie yra įsipareigoję plėtoti įgūdžius ir karjeros siekius mūsų studentams.

Universitetas turi gyvą studentų bendruomenę. Visi studentai turi galimybę įsitraukti su mūsų studentų sąjungos, kurioje yra įvairiausių visuomenėse.

Universitetas yra namo į akademinių mokyklų, teikiančių studijų programas įvairiose tiriamųjų skaičiaus. Mokyklose yra:

London School of Film, žiniasklaidos ir dizaino Claude Littner verslo mokykla Mokykla Kompiuterija ir inžinerijos Londonas Geller kolegija svetingumo ir turizmo Mokykla teisė ir kriminologija College of Nursing, akušerijos ir sveikatos priežiūros Mokykla žmogaus ir socialinių mokslų Londonas muzikos mokykla

Mes dabar priiminėti paraiškas rugsėjo 2017 Žiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų kaip taikyti skyriuje arba registruoti susidomėjimą su mūsų komanda.

Mes taip pat siūlome iš anksto sesijų anglų kalbos kursus tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius ir padėti jums EXCELL savo norimą kursą.

Tarptautinių ryšių tarnyba universiteto Vakarų Londone

Paštas: international@uwl.ac.uk Telefonas: +44 (0) 20 8231 2440

  • Pagal Užimtumo efektyvumo rodiklius (EPI) duomenimis paskelbtais HESA liepą 2016 absolventų, kurie studijavo bakalauro studijų programą.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law LLB » Matyti Law LLM » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLB

LLB įstatymas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Jungtinė Karalystė London

Jei norite sėkmingai teisės, nėra geresnio vieta priaugti nei ant LAB (Hons) teisės kursą Ealing Law School tema meistriškumą. [+]

LLB Teisė Jei norite sėkmingai teisės, nėra geresnio vieta priaugti nei ant LAB (Hons) teisės kursą Ealing Law School tema meistriškumą. Suteikdama jums informaciją, įrankiai, metodai ir patirtis reikalinga kreiptis teisines problemas su pasitikėjimu ir žiniomis, šis kursas - tai taip pat galima su Įkūrimo metai - suteikia jums realią kojos šioje konkurencingoje pasaulio duris. "The Guardian universiteto vadovas 2012 užėmė mus viršutiniame šiuolaikinės Londone įsikūrusio teisės mokykloje. Patekimo į rinką reikalavimai 300 UCAS tarifų taškai paprastai dviejų dalykinių sričių minimumo plius 2 lygio anglų ir matematikos. Mes taip pat sveikiname pareiškėjams be oficialią kvalifikaciją. Šie prašymai bus nagrinėjami individualiai, atsižvelgiant į jų profesinės / darbas / gyvenimo patirtį bei jų gebėjimą bendrauti su ir naudos iš kurso. Tarptautiniai studentai turi atitikti mūsų anglų kalbos reikalavimų, arba IELTS 6,0 arba didesnis ir 5,5 mažiausia kiekvieno iš 4 atskirų komponentų (skaitymas, rašymas, kalbėjimas ir klausymas), TOEFL iBT ne rezultatas 76 ar aukščiau, Pearson PTE Academic ne rezultatas 51 ar aukščiau arba lygiavertis saugus Anglų kalbos testas. Kai kuriose šalyse, kur mokymas vyksta anglų kalba, mes galime priimti vietos kvalifikaciją.... [-]


LLM

LLM Tarptautinio Verslo ir komercinė teisė

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

LLM Tarptautinio verslo ir komercinė teisė kursas yra skirtas studentams, siekiantiems suprasti ir dirbti kaip juridinio eksperto daugianacionalinių korporacijų srityje. Dangos įstatymus dėl verslo struktūros, verslo proceso, mokesčių, intelektinės nuosavybės, ginčų sprendimo ir teisinių aspektų tarptautinių finansų, žinoma, bus aprūpinti jums įgūdžių ir žinių, kurios yra didelės paklausos bankininkystės ir finansų sektoriuje. Žinoma, taip pat leidžia jums pritaikyti kursą, kad atitiktų jūsų asmeninius ir profesinius poreikius. [+]

Graduate Management Admission Test arba LLM Tarptautinio verslo ir komercinė teisė Kursas skirtas studentams, siekiantiems suprasti ir dirbti kaip juridinio eksperto daugianacionalinių korporacijų srityje. Dangos įstatymus dėl verslo struktūros, verslo proceso, mokesčių, intelektinės nuosavybės, ginčų sprendimo ir teisinių aspektų tarptautinių finansų, žinoma, bus aprūpinti jums įgūdžių ir žinių, kurios yra didelės paklausos bankininkystės ir finansų sektoriuje. Žinoma, taip pat leidžia jums pritaikyti kursą, kad atitiktų jūsų asmeninius ir profesinius poreikius.

Su Londonas yra už pasaulio bankų, finansų ir prekybos centras, jums bus gerai pasirengusi pasinaudoti Universiteto puikus susisiekimas su didelių korporacijų padėti Jums įsipareigoja savo disertaciją ir kurti savo karjeros perspektyvas.... [-]


LLM Tarptautinė Bankų ir finansų teisė

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

LLM Tarptautinė Bankų ir finansų teisė kursas yra skirtas studentams, siekiantiems suprasti ir dirbti kaip juridinio eksperto daugianacionalinių korporacijų srityje. Apimant įskaitant sindikato paskolos, obligacijų emisijas ir išvestinių finansinių priemonių rinkų, žinoma, bus aprūpinti jums įgūdžių ir žinių, kurios yra didelės paklausos bankininkystės ir finansų sektoriuje. Žinoma, taip pat leidžia jums pritaikyti kursą, kad atitiktų jūsų asmeninius ir profesinius poreikius. [+]

Graduate Management Admission Test arba LLM Tarptautinė bankininkystė ir finansų teisė Kursas skirtas studentams, siekiantiems suprasti ir dirbti kaip juridinio eksperto daugianacionalinių korporacijų srityje. Apimant įskaitant sindikato paskolos, obligacijų emisijas ir išvestinių finansinių priemonių rinkų, žinoma, bus aprūpinti jums įgūdžių ir žinių, kurios yra didelės paklausos bankininkystės ir finansų sektoriuje. Žinoma, taip pat leidžia jums pritaikyti kursą, kad atitiktų jūsų asmeninius ir profesinius poreikius.

Su Londonas yra už pasaulio bankų, finansų ir prekybos centras, jums bus gerai pasirengusi pasinaudoti Universiteto puikus susisiekimas su didelių korporacijų padėti Jums įsipareigoja savo disertaciją ir kurti savo karjeros perspektyvas.... [-]


Vaizdo įrašai

Our new campus

Student life at the University of West London

Why come to the University of West London?

Kontaktai

University of West London

Adresas St Mary’s Road
W5 5RF London, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė http://www.uwl.ac.uk/
Telefonas +44 (0) 20 8231 2440