Ulearn

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ulearn Visata

Ulearn “ bendradarbiauja su daugiau nei 100 universitetų JK, JAV ir Kanadoje.

„ Ulearn universitetą sudaro prestižiniai visos JK universitetai, siūlantys šimtus kursų, įskaitant labiausiai ieškomus, į karjerą orientuotus kursus, apimančius populiariausias sritis.

Ulearn - investicijos į ateitį

Ulearn “ buvo įsteigta siekiant patenkinti internetinio švietimo švietimo srityje poreikius. Mes siūlome platų paslaugų paketą tęstinio mokymo teikėjams, taip pat dirbdami tiesiogiai su besimokančiaisiais ir darbdaviais, siūlančiais aukštos kokybės švietimą ir mokymą.

Pastarąjį dešimtmetį mes specializuojamės naujoviško mokymo srityje, teikdami pameistrystę, kvalifikacijos kėlimo kvalifikaciją, raštingumo ir skaičiavimo kvalifikaciją, pažymėjimų programas ir trumpus kursus, kurie patenkina darbdavių ir asmenų, besidominčių savo žinių bazės didinimu ir plėtra, poreikius.

Mūsų programos yra skirtos papildyti esamą darbdavių vidinių mokymo paslaugų teikimą ir pagerinti kiekvieno besimokančiojo žinias ir įgūdžius, įvertinant jų pagrindines kompetencijas pagal nacionalinius standartus. Su komanda, sudaryta iš švietimo ir pramonės sluoksnių, turime reikiamą akademinės ir praktinės patirties derinį, kad darbdaviai ir besimokantieji teiktų išskirtinius individualius mokymo sprendimus, kartu palaikydami FE teikėjus siekiant kritinių tikslų.

Švietimo paslaugos

Ulearn tikslas - padėti būsimiems studentams tinkamai pasirinkti savo ateitį. Mes teikiame išskirtinę edukacinę patirtį, kuri padės sėkmingai mokytis greitai kintančiame, globaliai konkurencingame pasaulyje.

Ulearn pranašumas

Jei norėtumėte studijuoti miesto širdyje esančiame universitete, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas pasaulio geresniam rytojui keitimui, pasirenkate tinkamą vietą. Mes nenaudojame specialių formulių studentams atrinkti. Mes žiūrime į kiekvieną pareiškėjo paraišką, tiek akademinį, tiek asmeninį, kad pasirinktume studentus, kurie tinka mūsų bendruomenei su visais fondais.

Ulearn Education“ - partnerystės

Ulearn Education“ yra švietimo tarpininkas ir su pasididžiavimu praneša, kad glaudžiai bendradarbiaujame su DMU palengvindami universitetų partnerystę.

Ulearn Education“ turi platų kontaktų spektrą įvairiuose aukštojo mokslo universitetuose visame pasaulyje, įskaitant JK, ir planuoja užmegzti pasaulinę partnerystę bendradarbiaudama su bendraminčių institucijomis visame pasaulyje. Partnerystės sustiprina jūsų pasaulinį prekės ženklą ir pagreitina jūsų augimą.

Partnerystė gali apimti įvairią veiklą, pavyzdžiui, bendrus tyrimus , nuolatinį profesinį tobulėjimą, dėstytojų ar studentų mainus, kultūrinius susitikimus ar mokymo iniciatyvas.

Neseniai „Gambijos universiteto“ kancleris ir registratorius bei Sialkoto universiteto kancleris surengė oficialų susitikimą su DMU partnerystės skyriais ir abi šalys aiškiai išreiškė ketinimą įsitraukti į GPA (Bendrąjį progreso susitarimą) ir TNE ( Novatoriškas tarpvalstybinis švietimas).

122178_ScreenShot2019-10-03at9.59.57PM.png 122179_ScreenShot2019-10-03at10.00.09PM.png

Ulearn - jūsų draugiškas priėmimo vadybininkas

Ulearn skirs draugišką patarėją, turintį žinių, kaip valdyti studentų priėmimą ir kitus studentų reikalavimus.

Mes, „ Ulearn , padėsime sklandžiai pereiti į savo universitetą - pradedant IELTS mokymo organizavimu, Ulearn studentų vizomis, priėmimo formalumais ir apgyvendinimu. Turime geros patirties padedant studentams užsitikrinti vietą geriausiuose JK universitetuose, taip pat padedant sudaryti studentams palankią ir biudžetinę apgyvendinimo vietą.

Gausite palaikymą dar prieš atvykdami, padėsite priėmimo procese. Mūsų studentų tarnybų komanda visada pasirengusi padėti bet kokia jums reikalinga pagalba priimant ar atliekant bet kokias užklausas. Mes taip pat rengiame ekskursijas miesteliu, jei prieš teikdami paraišką norite turėti tiesioginės patirties universitete.

Turėdami akademinę, emocinę ir praktinę „ Ulearn paramą, galėsite atlikti savo darbą ir visiškai susitelkti į savo studijas.

Kaip „ Ulearn gali padėti

Mūsų draugiškų tarptautinių patarėjų komanda suteiks visą jums reikalingą pagalbą pritaikant studentų gyvenimą Anglijoje. Jie patars visais asmeniniais ar gerovės klausimais, susijusiais su imigracija, užbaigs viešnagę, palaikys ryšius su kitais to paties universiteto studentais

Ulearn konsultantai taip pat yra ekspertai, teikiantys jums informaciją ir patarimus įvairiais klausimais: pradedant banko sąskaitos atidarymu, studento pasu, stipendijomis ir stipendijomis, registruojantis pas gydytoją ir ieškant jūsų kelio.

Jei jums reikia tiesioginės patirties iš universiteto prieš prisijungiant, mes taip pat organizuojame draugiškas ekskursijas po universitetus, kad galėtumėte pasivaikščioti po universiteto miestelį ir turėti tiesioginės patirties apie universiteto miestelį, biblioteką ir pasikalbėti su studentais, kurie studijuoja universitete. .

Vietos

Halifaksas

Address
The Elsie Whiteley Innovation Centre
Hopwood Lane

HX1 5ER Halifaksas, Anglija, Jungtinė Karalystė