University of Dundee - School of Social Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Dundee

Fantastiška kultūra, gražūs kraštovaizdžiai ir garsiai draugiški žmonės ... Škotijoje yra aistra ir naujovės savo širdyje, ir tai tik keletas priežasčių, kodėl tai nuostabi vieta gyventi ir studijuoti.

Dandis įsikūręs Tay upės krantuose rytinėje Škotijos pakrantėje. JK reguliariai pasirodo "gyvenimo kokyb ÷ s" apklausų viršutiniame skyriuje, siūlanti viską, kas puiku apie miesto gyvenimą, bet yra draugiška, kompaktiška ir lengvai naršoma.

"Wall Street Journal" pavadino "Dundee" vienu iš jų dešimties karštų vietų 2018 m.

Dundee gyventojų skaičius yra apie 150 000. Su studentais, kurie sudaro 1 iš 5 gyventojų, mūsų miestas yra orientuotas į studentų gyvenimą.

Mūsų universitetas yra pačioje Dundee gyvybingoje ir įdomioje West End širdyje, kurioje yra parduotuvės, kavinės ir restoranai.

"Škotijos žmonės yra gražūs ir draugiški. Prisimenu pirmąją atvykusį dieną, kol kas dar nebuvo susitikęs su manimi. Taksi vairuotojas manęs nusileido, nugalėjau į duris, o ten nebuvo, todėl laukiau lauke. Kažkas atėjo ir paklausė, ar aš buvau gerai ir pakvietė mane, kol laukiau. Jis pasveikino mane ir davė man valgį ir gėrimą, todėl pradėjau mylėti Dandės ir Škotijos žmones nuo pirmos dienos, kurią atėjau. " Willy William Mrema yra iš Tanzanijos ir studijuoja magistrantūros geotechnikos inžineriją.

Reitingai: href = "https://www.dundee.ac.uk/about/our-rankings/

Visuomeniniai mokslai

Socialiniai mokslai apima daugelį akademinių sričių, kurios formuoja visuomenę. Tai apima tai, kaip mes valdome (teisė), kur mes gyvename (architektūra, planavimas ir geografija), kaip veikia ekonomika ir verslas (verslo ir vadybos studijos), mūsų pasirinkimai (psichologija) ir mūsų politika bei tarptautiniai santykiai. Iš esmės viskas, kas įtakoja tai, kaip žmonės galvoja ir elgiasi.

Ką tu gali mokytis

  • Architektūra
  • Verslas
  • Geografija
  • Energetikos įstatymas
  • Aplinkos mokslai
  • Įstatymas
  • Psichologija
  • Politika

Socialinių mokslų tyrimų institutas

Mes užsiimame supratimu apie sudėtingiausias ir sudėtingiausias pasaulio problemas. Tai nuo sveikatos, darbo ir gerovės iki klimato kaitos ir bendruomenės atsparumo, nuo saugumo ir socialinio teisingumo iki vaikų, šeimos ir santykių patirties.

Mūsų mokslininkai bendradarbiauja su politikos ir praktikos bendruomenėmis Škotijoje, Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu, siekdami užtikrinti, kad jų mokslinių tyrimų poveikis būtų didesnis už akademijos ribų.

Mes vykdome pasaulyje pirmaujančius mokslinius tyrimus, kurie yra pagrįsti unikaliomis derybinėmis disciplinomis: teisė, verslas, energetikos teisė ir politika, geografija, aplinkos mokslas, politika ir tarptautiniai santykiai, psichologija, architektūra ir miestų planavimas.

Mūsų pažangūs tyrimai yra žinomi dėl kompetencijos, kompetencijos ir poveikio, ir siekiama suprasti sudėtingiausius ir sudėtingiausius klausimus pasaulyje. Mes didžiuojamės tuo, kad atliksme mokslinius tyrimus, kurie daro didelę įtaką pasaulio inovacijoms ir tarptautinei politikai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law LLM » Matyti Health MSc » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Aplinkosaugos teisės LLM

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Dundee

Šiandien Žemė susiduria su dideliais aplinkosaugos iššūkiais: klimato kaita, biologinės įvairovės nykimas ir gamtinių išteklių perteklinis išnaudojimas. Norint spręsti šias problemas reikia veiksmingų teisinių ir politinių priemonių tarptautiniu, nacionaliniu ir vietos lygiu. "Dundee" turi patirties, kad galėtumėte plėtoti pagrindinius įgūdžius ir žinias siekdami karjeros šioje įdomioje teisės ir politikos srityje. [+]

Apžvalga

Šiandien Žemė susiduria su dideliais aplinkosaugos iššūkiais: klimato kaita, biologinės įvairovės nykimas ir gamtinių išteklių perteklinis išnaudojimas. Norint spręsti šias problemas reikia veiksmingų teisinių ir politinių priemonių tarptautiniu, nacionaliniu ir vietos lygiu. "Dundee" turi patirties, kad galėtumėte plėtoti pagrindinius įgūdžius ir žinias siekdami karjeros šioje įdomioje teisės ir politikos srityje.

Dundee universitetas Jungtinėje Karalystėje yra vienas iš didžiausių aplinkosaugos ir išteklių vadybos teisininkų grupių. Personalas patarė aukščiausiu lygmeniu, praktikuojantis, skelbiamas ir mokomas plačiai įvairiose teisės srityse, įskaitant aplinkosaugos reguliavimą, energetiką, darnų vystymąsi, žemės naudojimo planavimą, gamtos apsaugą, miškininkystę, vandenį, arktinį valdymą ir jūra.... [-]


Firmos

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Dundee

LLM korporacijos [+]

Apžvalga

LLM korporacijos

"Dundee" įmonių moduliai suteikia studentams išsamų supratimą apie pagrindines problemas, susijusias su įmonių teise ir įmonių valdymu, konkurencijos teise, tarptautine mokesčių teise, taip pat leidžia specializuotis intelektinės nuosavybės teisėje.

"Times Good" universiteto vadovas 2012 "Dundee Law School" buvo įtrauktas į 7 vietą Jungtinės Karalystės teisės mokyklų reitinguose, o 2011 m. Nacionalinėje studentų apklausoje (NSS) mes užėmėme pirmąją vietą Škotijoje.

2008 m. Tyrimo vertinimo pratybose "Dundee Law School" buvo viena iš tik dviejų JK teisinių mokyklų, siekdama 100% tarptautinio standarto klasifikavimo, o pusė mūsų paraiškų buvo vertinamos kaip tarptautiniu mastu puikios arba pasaulinės. Mūsų įsipareigojimas yra teikti aukštos kokybės mokymus, daugiausia dėmesio skiriant praktiniams dalykams, kad studentai galėtų parengti sėkmingą teisinę karjerą tiek namuose, tiek užsienyje.... [-]


LLM Magistro studijų programa "Nafta ir dujos"

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Dundee

Ilgalaikis pasaulio ekonomikos vystymasis priklauso nuo veiksmingų, novatoriškų ir kūrybiškų energetikos ir išteklių pramonės veikimo. Šie, savo ruožtu, remiasi asmenimis, kurie gerai supranta savo teisinę, ekonominę, techninę ir politinę padėtį. [+]

Apžvalga

Ilgalaikis pasaulio ekonomikos vystymasis priklauso nuo veiksmingų, novatoriškų ir kūrybiškų energetikos ir išteklių pramonės veikimo. Šie, savo ruožtu, remiasi asmenimis, kurie gerai supranta savo teisinę, ekonominę, techninę ir politinę padėtį.

CEPMLP yra šių klausimų esmė ir užtikrina geriausią išsilavinimą savo srities srityje, rengdama absolventus, kad jie galėtų išspręsti iššūkius, kuriuos kelia besivystanti pasaulinė ekonomika.

Per visą savo istoriją CEPMLP pasiekė nuolatinį augimą ir savo pagrindinę veiklą įsitvirtino tarptautiniu mastu: moksliniai rezultatai, aukšto lygio moksliniai tyrimai, strateginės konsultacijos ir aukščiausios kokybės vadovaujamasis švietimas. Šiuo metu mes turime daugiau nei 500 registruotų magistrų iš daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.... [-]


Sveikatos priežiūros teisės ir etika LLM

Internetinės Ištęstinės 36 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Dundee

Nesvarbu, ar jus domina daugiau sužinoti apie teisinius ir etinius jūsų darbo aspektus, pripažinkite, kokią įtaką teisinė ir etinė kvalifikacija gali turėti dėl skatinimo perspektyvų, ar tiesiog domitės sveikatos priežiūros teise, šis kursas skirtas jums. [+]

Apžvalga

Nesvarbu, ar jus domina daugiau sužinoti apie teisinius ir etinius jūsų darbo aspektus, pripažinkite, kokią įtaką teisinė ir etinė kvalifikacija gali turėti dėl skatinimo perspektyvų, ar tiesiog domitės sveikatos priežiūros teise, šis kursas skirtas jums.

Kurso tikslas - suteikti jums supratimą ir pagarbą įstatymams ir etikai, nes jie taikomi profesinei praktikai. Tai padės suprasti teisines ir etikos sąvokas, terminologiją ir teisės šaltinius.

Kursas leidžia jums studijuoti pasirinktu laiku ir savo pasirinktoje temoje, kuri jums patogi, o daugelis mūsų absolventų baigė studijas, dirbdami visą darbo dieną kaip sveikatos priežiūros specialistai.... [-]


Tarptautinės komercinės teisės LLM

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Dundee

LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje apima pagrindinius klausimus, susijusius su komercinių ginčų sprendimo, kartu su sutartiniais principais. [+]

Apžvalga

LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje apima pagrindinius klausimus, susijusius su komercinių ginčų sprendimo, kartu su sutartiniais principais.

Šis kursas suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų klestėti verslo teisės srityje su dalykais, susijusiais konkrečiai su elektronine prekyba, intelektine nuosavybe, sutartimis ir kt.

Mūsų kursas suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų klestėti komercinėje arenoje. Jūs sužinosite, kaip išspręsti komercinius ginčus iš pasaulinės ir lyginamosios perspektyvos. Mes reguliariai atnaujiname mūsų modulius, todėl šiandien jie susiję su verslo pasauliu. Tai apima elektroninę prekybą; intelektinė nuosavybė; konkurencijos teisė; verslo sandoriai ir dar daugiau.... [-]


Teisės, bankininkystės ir finansų LLM

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Dundee

Dundee teisės, bankininkystės ir finansų LLM siūlo novatorišką profesionalių ir teorinių mokymų derinimą, skirtą studentams pasirengti karjeros finansiniam sektoriui. Kursas yra labai orientuotas į gamtą ir, skirtingai nuo daugelio kitų LLM kursų šioje srityje, dėsto tiek verslo, tiek teisės specialistai, turintys didelę praktinę bankų ir finansų teisės patirtį, įskaitant ES ir JAV finansų reguliavimo teisės praktikos patirtį . [+]

Apžvalga

Dundee teisės, bankininkystės ir finansų LLM siūlo novatorišką profesionalių ir teorinių mokymų derinimą, skirtą studentams pasirengti karjeros finansiniam sektoriui. Kursas yra labai orientuotas į gamtą ir, skirtingai nuo daugelio kitų LLM kursų šioje srityje, dėsto tiek verslo, tiek teisės specialistai, turintys didelę praktinę bankų ir finansų teisės patirtį, įskaitant ES ir JAV finansų reguliavimo teisės praktikos patirtį .

Kas turėtų mokytis kurso?

LLM yra skirta absolventams, turintiems teisės laipsnį arba teisinį pagrindą, kurie nori plėtoti specialius įgūdžius, siekdami karjeros bankų ir finansinių paslaugų sektoriuje.... [-]


Vaizdo įrašai

Start your journey

Learn why our international students choose to study at the University of Dundee

Kontaktai