University of Dundee

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pagal "Times" aukštojo mokslo pasaulinio universiteto reitingus 2018 m. " University of Dundee " University of Dundee yra vienas iš 200 geriausių pasaulio universitetų.

Mes taip pat turime Aukso apdovanojimą - aukščiausią įmanomą įvertinimą - 2017 m. "Teaching Excellence Framework", kurį JK vyriausybė pristatė, kad atpažintų ir apdovanotų puikų mokymąsi ir mokymą.

Mūsų kompaktiškas miestelio miestelis yra ideali vieta Dundee širdyje ir yra mažos pragyvenimo išlaidos, gražūs kraštovaizdžiai ir fantastiškos stipendijų galimybės. Tai puikiai tinka naujam studentų gyvenimui.

Sužinokite daugiau apie mus per šiuos puslapius arba atvykstame ir aplankykite mus patirti Dundee save.

Faktai ir skaičiai

  • "Dundee" tapo nepriklausomu universitetu 1967 m. Po 70 metų santykių su "St Andrews" universitetu
  • Universiteto kilmė prasidėjo 1881 m., Kai buvo įkurta Universiteto kolegija, Dundee
  • Universitete gyvena daugiau nei 17 000 studentų ir daugiau nei 3 000 darbuotojų, todėl Dundee Škotija yra labiausiai studentų draugiškas miestas.
  • 25% studentų, su kuriais mes užsiimame, yra už Jungtinės Karalystės ribų
  • "Dundee" yra vienas iš aukščiausių Didžiosios Britanijos universitetų, esančių Tarptautiniame studentų barometre - kasmetė studentų pasitenkinimo priemonė
  • Universitetas nuolatos vertinamas geriausiai Škotijoje kasmetinėje "Times" aukštojo mokslo studentų patirties apžvalgoje
  • Universitetas yra V steigėjas

Pasaulio 200 geriausių universitetų

Mes esame viena iš 200 populiariausių pasaulio universitetų ("Times Higher Education 2018") ir viena iš vienintelių 12 Jungtinėje Karalystėje, kuri taip pat surengs "Aukso apdovanojimą" 2017 m. "Mokymo kompetencijos plane".

Mes esame viena iš didžiausių Didžiosios Britanijos universitetų studentų patirties ir absolventų užimtumo, todėl Dundee yra viena iš geriausių vietų studijuoti Jungtinėje Karalystėje.

Pagrindinėse Jungtinės Karalystės lygų lentelėse per pastaruosius trejus metus užfiksuotas vidutiniškai 20 vietų, o kiekvienos iš jų - 30 geriausiųjų - "Sunday Times Good University Guide", "The Guardian University Guide" ir "Complete University Guide".

Mes taip pat vertiname tarp novatoriškiausių Europos universitetų, kurie priskiriami Didžiajai Britanijai į Gamtos inovacijų indeksą (2017 m.) Ir penkių geriausių "Reuters" "labiausiai novatoriškų universitetų", užfiksuotų tik "Cambridge", "Imperial", "Oxford" ir "Manchester".

Studentų gyvenimas Dandijoje

Mūsų kompaktiškas miesto kampelis yra ideali vieta, esanti Dundee širdyje, tik penkių minučių pėsčiomis nuo geriausių miesto parduotuvių, barų, menų ir laisvalaikio vietų, tačiau ji lieka rami ir atsipalaidavusi ir aprūpina visus studentų gyvenimo aspektus.

Dundee yra dinamiškas ir daugialypis miestas, kuriame yra tikras gandas. Neseniai ji buvo apibūdinta kaip "Didžiausias Didžiosios Britanijos miestas" (" GQ Magazine" ), ir mes džiaugiamės, kad šiuo metu vyksta daug pokyčių ir pokyčių.

Dandis yra ketvirtas pagal dydį miestas Škotijoje ir turi apie 150 000 gyventojų. Dundee žmonės yra labai draugiški ir atviri, o palyginti mažas dydis ir glaudžiai bendradarbiaujantis bendruomenė leidžia miestui ir gyventi, ir saugioje vietoje.

Vietos

Dundee

Address
Nethergate
DD1 4HN Dundee, Škotija, Jungtinė Karalystė