University of Law GDL Courses

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE ĮSTATYMO UNIVERSITETĄ

Teisės universitetas yra vienas iš ilgiausiai įsitvirtinusių JK specialistų, teikiančių teisinį išsilavinimą. Mes galime atsekti mūsų kilmę iki 1876 m., Suformavę pirmaujančią pamokomąją firmą Gibsoną

Turėdami turtingą paveldą ir naujovių bei šiuolaikinės praktikos reputaciją, nuolat siekiame tobulinti teisingą protą.

KAS PASKIRTIES ĮMONĖJE

Tai, kas iš tiesų mus išskiria iš kitų universitetų, yra pagrindinis principas, kad dabartiniai ir būsimi mūsų teisininkai, kuriuos mes mokome, turėtų mokytis realiai, profesionaliai ir šiuolaikiškai, turėdami daugybę praktinių ir interaktyvių įsitraukimų. Štai kodėl mes palaikome savo kontaktines valandas aukštą, o mūsų mokymo grupės yra mažos.

INOVACIJA IR ŠIUOLAIKINIS

MOKYMO PRAKTIKA

Visi mūsų kursai - nuo mūsų bakalauro laipsnio laipsnio iki mūsų įvairiausių aspirantūros kursų ir profesinio tobulinimo programų - yra suprojektuoti pasitelkiant unikalų, įvairią ir novatorišką mokymosi metodą, įrodantį, kad teikia savarankiškus advokatus, kurie gali konkuruoti greitai besikeičiančiame pasaulyje teisinių paslaugų. Sutelkiant dėmesį į įgūdžių ugdymą sprendžiant problemas, svarstydami argumentus, kritinį mąstymą ir komercinį supratimą, mūsų kursai yra skirti pasirengti realių iššūkių darbo pasaulyje.

Galingos jungtys

Mūsų patirtis mokymosi ir tobulėjimo srityje padėjo mums sukurti teisines paslaugas visame pasaulyje. Štai kodėl daugelis pirmaujančių pasaulinių advokatų kontorų dirba tik su mumis, norėdami plėtoti savo žmones ir kodėl teisėti visų tipų darbdaviai nori susitikti su savo mokiniais. Štai kodėl teisės mokyklos ir profesinės organizacijos visame pasaulyje nusprendžia su mumis sudaryti strateginius aljansus.

Įstatymo suvokimas

Teisės universitetas yra tarptautiniu mastu pripažintas teisės specialistas. Užuot orientuojamės į akademinius tyrimus, mūsų tikslas yra būti laikomas lyderiais klausimais, kurie svarbūs teisininkams ir naujos kartos praktikuojantiems teisininkams. Mūsų kursuose nuodugniai išnagrinėtos pagrindinės teisės sritys ir pateikiama platesnė teisinės sistemos apžvalga, siekiant geriau suprasti, kas yra išmokstama.

Labiausiai patyrę mokytojai

Daugiau nei 250 mūsų dėstytojų yra kvalifikuoti teisininkai, daugelis iš jų vis dar praktikoje, ir visi turi didelę praktinę patirtį, kurią jie gali perduoti mūsų studentams. Mes palengvinsime šį procesą, palaikydami aukštą studentų ir dėstytojų kontaktų laiką bei mažų klasių skaičių - viena iš priežasčių, kodėl daugelis advokatų kontorų reikalauja, kad mokiniai su mumis mokytųsi.

DALYVAVIMAS DARBUOTOJUI

Mes sutelkiame dėmesį tik į praktikoje vykstantį mokymą ir suteikiame studentams galimybę pasinaudoti mūsų ekspertų teisės karjeros paslaugomis ir teisine laisvų darbo vietų duomenų baze, kai tik jie su mumis priima vietą. Studentai taip pat gauna naudos iš mūsų novatoriškų ir apdovanojimų pelniusių pro bono programų, leidžiančių jiems įgyti vertingos darbo patirties, padėdami realiems klientams iš vietos bendruomenės.

WIDENING ACCESS

Mes prisiimame atsakomybę, kad rimtai išplėsime prieigą prie advokato profesijos ir siūlome platų stipendijų spektrą, kad padėtų talentingiems teisės universiteto studentams finansuoti savo teisinį mokymą ir pasiekti savo karjeros siekius.

Vietos

Birmingamas

Address
Birmingamas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Bristolis

Address
Bristolis, Anglija, Jungtinė Karalystė

Česteris

Address
Česteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Gildfordas

Address
Gildfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Londonas

Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Londonas

Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Exeter

Address
Exeter, Anglija, Jungtinė Karalystė

Lidsas

Address
Lidsas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Mančesteris

Address
Mančesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

JK internete

Address
JK internete, Jungtinė Karalystė

Skaitymas

Address
Skaitymas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Liverpulis

Address
Liverpulis, Anglija, Jungtinė Karalystė