University of Law Online Undergraduate

Įvadas

Oficialus aprašymas

Teisės universitetas yra vienas iš ilgiausiai įsitvirtinusių JK specialistų, teikiančių teisinį išsilavinimą. Mes galime atsekti mūsų kilmę iki 1876 m., Suformavę pirmaujančią pamokomąją firmą Gibsoną

Turėdami turtingą paveldą ir naujovių bei šiuolaikinės praktikos reputaciją, nuolat siekiame tobulinti teisingą protą.

Kas mus daro kitaip

Tai, kas iš tiesų mus išskiria iš kitų universitetų, yra pagrindinis principas, kad dabartiniai ir būsimi mūsų teisininkai, kuriuos mes mokome, turėtų mokytis realiai, profesionaliai ir šiuolaikiškai, turėdami daugybę praktinių ir interaktyvių įsitraukimų. Štai kodėl mes palaikome savo kontaktines valandas aukštą, o mūsų mokymo grupės yra mažos.

Naujovės ir šiuolaikinė mokymo praktika

Visi mūsų kursai - nuo bakalauro laipsnio iki mūsų rinkoje pirmaujančių magistrantūros studijų ir profesinio tobulinimosi programų - yra sukurti su unikaliu, įvairiapusišku ir novatorišku mokymosi metodu, įrodytu, kad jis suteiks pasitikėjimo savimi teisininkų, galinčių konkuruoti greitai kintančiame pasaulyje. teisinių paslaugų. Pagrindinis dėmesys skiriamas problemų sprendimo įgūdžių ugdymui, argumentų pasvėrimui, kritiniam mąstymui ir komerciniam supratimui. Mūsų kursai yra skirti paruošti jus realiems darbo pasaulio iššūkiams.

Galingos jungtys

Mūsų patirtis mokymosi ir tobulėjimo srityje padėjo mums sukurti teisines paslaugas visame pasaulyje. Štai kodėl daugelis pirmaujančių pasaulinių advokatų kontorų dirba tik su mumis, norėdami plėtoti savo žmones ir kodėl teisėti visų tipų darbdaviai nori susitikti su savo mokiniais. Štai kodėl teisės mokyklos ir profesinės organizacijos visame pasaulyje nusprendžia su mumis sudaryti strateginius aljansus.

Įstatymo supratimas

Teisės universitetas yra tarptautiniu mastu pripažintas teisės specialistas. Užuot orientuojamės į akademinius tyrimus, mūsų tikslas yra būti laikomas lyderiais klausimais, kurie svarbūs teisininkams ir naujos kartos praktikuojantiems teisininkams. Mūsų kursuose nuodugniai išnagrinėtos pagrindinės teisės sritys ir pateikiama platesnė teisinės sistemos apžvalga, siekiant geriau suprasti, kas yra išmokstama.

Labiausiai patyrę dėstytojai

Daugiau nei 250 mūsų dėstytojų yra kvalifikuoti teisininkai, daugelis jų vis dar praktikuoja ir visi turi didelę praktinę patirtį, kurią gali perduoti mūsų studentams. Mes palengviname šį procesą turėdami daug laiko tarp studentų ir dėstytojų kontaktų ir mažų klasių - viena iš priežasčių, kodėl daugelis advokatų kontorų reikalauja, kad jų praktikantai mokytųsi pas mus.

Daugiausia dėmesio skiriama užimtumui

Mes sutelkiame dėmesį tik į praktika pagrįstą mokymą ir suteikiame studentams prieigą prie mūsų rinkoje pirmaujančios teisės karjeros tarnybos ir teisinių laisvų darbo vietų duomenų bazės, kai tik jie priima vietą pas mus. Studentai taip pat naudojasi mūsų novatoriškomis ir apdovanojimais apdovanotomis „pro bono“ programomis, kurios leidžia jiems įgyti vertingos darbo patirties, padedant tikriems vietos bendruomenės klientams.

Išplečiama prieiga

Mes prisiimame atsakomybę, kad rimtai išplėsime prieigą prie advokato profesijos ir siūlome platų stipendijų spektrą, kad padėtų talentingiems teisės universiteto studentams finansuoti savo teisinį mokymą ir pasiekti savo karjeros siekius.

Vietos

JK internete

Address
JK internete, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis