Oficialus aprašymas

Pelnas vertinamas kvalifikaciją iš bet kurios pasaulio

Nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietą, galite įgyti vertinamas kvalifikaciją iš Londono universitete studijuoja su Londono Tarptautinių programų universiteto.

Londono universiteto Tarptautinio akademija bendradarbiauja su 11 kolegijų Londono universiteto pasiūlyti lanksčias ir nuotolinio mokymosi programas visame pasaulyje.

"Susitikimas panašius mąstantiems žmonėms, darbo per klausimų kartu, plėsti akiratį, pastato siekius ir svajones -. Tai yra neįkainojamas" Olga Žukova MBA studentas - Londono universiteto Tarptautinių programų - pasakoja apie MBA plenarinėje sesijoje.

Pasaulio lyderių nuotolinio mokymosi

Nuo jos sukūrimo 1858 Londono universiteto Tarptautinių programų praturtino tūkstančių studentų visame pasaulyje gyvenimus. Ji tapo pasauliniu lyderiu atstumo ir lanksti studijų, su daugiau nei 54.000 studentų daugiau nei 180 šalių.

Forma pasaulį

Buvę studentai ir absolventai padėjo formuoti pasaulį. Ne tik jie įveikti daug asmeninių kliūčių mokytis, tačiau jie taip pat laimėjo Nobelio premijos, reglamentuojami šalių ir raštu didelių darbų literatūros.

Programa, kad tiktų jums

Nesvarbu, ar esate bakalauro arba profesionaliai atrodantį imtis savo karjerą į kitą lygį, Londono Tarptautinių programų universiteto yra programa, kad atitiktų jūsų.

Galite rinktis iš daugiau nei 100 laipsnių, diplomų, pažymėjimų ir atskirų modulių bakalauro arba magistro lygio. Jei jūs ieškote pakeisti karjeros, mūsų lanksčių studijų metodai reiškia, kad jūs galite padidinti savo įgūdžius, nepateikdamas savo dabartinį darbą.

Atstumas, internete ir lankstus mokymasis

Jei norite įgyti kvalifikaciją, kuri padės jums sukurti arba pakeisti savo karjerą, arba jei esate domina pasinėrė į objektą, kad tave įkvepia, mes galime pasiūlyti:

lankstumas tyrimo medžiagos mokymosi parama ir kvalifikacija.

Studijų tokiu tempu, kuris tinka jums

Jums nereikia įdėti savo gyvenimą sulaikytas studijuoti. Mūsų lankstus studijų laikotarpiai - su galimybių visu etatu arba neakivaizdinių studijų - leidžia jums pritaikyti savo tyrimą apie jūsų šeimos ir darbo įsipareigojimus.

Studijų kur esate

Jei keliaujate į darbą ar planuoja pereiti į užsienį, nesijaudinkite - galite mokytis su jumis dėka mūsų internetinėje mokymosi aplinkoje. Jūs taip pat gali sėdėti savo egzaminus ne egzaminų centruose visame pasaulyje.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

University of London LLM

Pelnas prestižinį Londono universiteto LLM nuotolinio mokymosi LLM (Meistras Įstatymų) yra tarptautiniu mastu pripažinta antrosios pakopos teisės diplomą panaši į verslo ... [+]

Pelnas prestižinį Londono universiteto LLM nuotolinio mokymosi

LLM (Meistras Įstatymų) yra tarptautiniu mastu pripažinta antrosios pakopos teisės diplomą panaši į verslo ir valdymo MBA.

Vertingi tiek teisinių ir ne teisės specialistai

Vertinga kvalifikacija tiek teisinių ir ne teisės specialistai, Londono Tarptautinių programų LLM universitetas, studijavo nuotolinio mokymosi siūlo plotis ir lankstumą, leidžia jums pritaikyti savo LLM laipsnį patenkinti savo asmeninius ir profesinius interesus, nebūtinai specializuojasi vienoje teisės sritis.

Tai nuotolinio mokymosi LLM siūlo vieną plačiausių pasirinkimų modulių pasaulinėje rinkoje, įskaitant: Komercinė ir įmonių teisė [LLM su komercinės ir įmonių teisės kursą puslapyje specializacijos] Tarptautinė verslo teisė [LLM su specializacija Tarptautinio verslo teisės kursą puslapyje] Žmogaus teisių įstatymo [LLM su žmogaus teisių teisės kursą puslapyje specializacijos] Tarptautinė Ginčų sprendimas [Specializacija suskirstymas: Tarptautinė Ginčų sprendimas] Tarptautinė viešoji teisė [Specializacija klasifikacija: Viešas Tarptautinė teisė] Jūrų teisė [Specializacija klasifikacija: jūrų teisė] Bankų ir finansų teisė [Specializacija klasifikacija: Bankų ir finansų teisė] Prieiga ir pasirinkimas ... [-]
Jungtinė Karalystė London
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba