University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Notingamo universiteto Socialinių mokslų fakultetas siūlo įvairius verslo, ekonomikos, švietimo, geografijos, teisės, politikos, tarptautinių santykių, sociologijos ir socialinės politikos kursus.

Reputacija dėl kompetencijos

Notingemo universitetas yra 100 populiariausių pasaulio universitetų ir yra 50-oje geriausiųjų kategorijose daugelyje socialinių mokslų dalykų naujausiame QS pasaulio universiteto reitinge. Notingemas yra tikrai pasaulinė institucija, turinti universitetų miestai Kinijoje ir Malaizijoje. Ji sveikina studentus iš viso pasaulio.

Ji siūlo dinamišką mokymosi bendruomenę, kurioje mokymą remia pasauliniai tyrimai. Naujausioje "Tyrimų kompetencijos sistemoje" universitetas užėmė 8-ą vietą Jungtinėje Karalystėje pagal "mokslinių tyrimų galią", o daugiau nei 97% jos tyrimų pripažįstama tarptautiniu mastu. Fakultetas vertingai prisideda prie mokslinių tyrimų, turinčių plačią įtaką visuomenei, įskaitant ekonomiką, sveikatą ir gerovę, kultūrą, viešąją politiką ir aplinką.

Įkvepianti vieta

Fakulteto mokyklos yra įsikūrusios Anglijos širdyje, Universiteto parke ir Jubiliejaus miesteliuose. Universiteto parkas, apimantis 300 hektarų, yra vienas iš gražiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje, kuriame plaukioja ežeras ir žali kalvos. Netoliese esančio Notingemo miesto centro autobusas yra tik 10 minučių, o tramvajų tinklas yra gerai prijungtas. "Jubilee Campus" nugalėjo daugybę apdovanojimų už naujoviškus ir ekologiškus pastatus, o jo ežerų ir šiuolaikinės skulptūros sukuria įkvepiančią mokymosi aplinką.

Specialusis paramos tinklas

Universitetas vadovauja jums prieš atvykstant ir palaiko visą savo studijas. Jie teikia informaciją ir patarimus daugybėje klausimų, įskaitant tarptautinę kvalifikaciją, vizas, finansus, darbo taisykles ir derinimą su gyvenimu Jungtinėje Karalystėje.

Britų tarybos akredituotas anglų kalbos mokymas JK, anglų kalbos ugdymo centras teikia kursus prieš studijas ir jų metu, kad jūsų kalbos įgūdžiai būtų tobuliausi iki reikalaujamo lygio.

Karjera ir darbingumo tarnyba siūlo karjeros patarimus visą gyvenimą, o Studentų tarnybos teikia pagalbą bet kokioms jūsų asmeninėms ar akademinėms problemoms.

Realiojo pasaulio mokymasis

Visi fakulteto mokyklos turi vertingų ryšių su pramone, o mūsų kursai aprūpina jums esminius įgūdžius ir specialias žinias, kurių jums reikės norint pasiekti savo profesinius tikslus.

---

Šioje svetainėje pateikta informacija parengta prieš akademinius metus, kuriems ji taikoma. Buvo imtasi visų pastangų siekiant užtikrinti, kad skelbimo metu pateikta informacija būtų tiksli, tačiau pokyčiai (pavyzdžiui, turinio turinys) gali įvykti atsižvelgiant į intervalą tarp leidimo ir kurso pradžios. Todėl labai svarbu patikrinti universiteto tinklalapį bet kokiems atnaujinimams, prieš pradedant kreiptis į kursą, atlikdami nottingham.ac.uk/studywithus . Jei yra skirtumas tarp šios svetainės turinio ir Universiteto interneto svetainės, Universiteto svetainės turinys yra svarbesnis .

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law Sertifikatai » Matyti Law Doktorantūra (Phd) » Matyti Law LLB » Matyti Law LLM » Matyti Online MA » Matyti Magistro diplomai » Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Summer courses » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos » Matyti EMBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra (Phd)

PhD / magistro laipsnis teisė

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 6  January 2019 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Teisinės Mokykla siekia skatinti mokslinių tyrimų kompetenciją tarp visų jo mokslininkams. Mes pripažįstame, kad aukštos kokybės teisinį tyrimai gali būti įvairių formų, su įvairių teisinių tyrimų metodai yra dirbantis daugelio vykdomų mokslinių tyrimų projektų pagal mokyklos. [+]

PhD / magistro laipsnis teisė

Doktorantūros pažangiausias forma magistrantūros studijų. Ji skiriama į sėkmingą prižiūrimos mokslinių tyrimų programą ir vertinami žodinio nagrinėjimo ir baigiamojo darbo.

Magistro laipsnis reikalingas mokslinių tyrimų įgūdžius ir mokymą, panašių į doktorantūros dar jos apimtis ir sudėtingumas yra mažesnis nei reikalaujama daktaro. Magistro laipsnis yra vertinamas pagal disertaciją pateikimo.

Teisinės Mokykla siekia skatinti mokslinių tyrimų kompetenciją tarp visų jo mokslininkams. Mes pripažįstame, kad aukštos kokybės teisinį tyrimai gali būti įvairių formų, su įvairių teisinių tyrimų metodai yra dirbantis daugelio vykdomų mokslinių tyrimų projektų pagal mokyklos.... [-]


LLB

LLB įstatymas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham

Tai kvalifikacinis teisės laipsnis apima Anglijos teisę pamatus ir leidžia jums specializuojasi srityse tema pagal savo interesus. [+]

Apžvalga

Tai kvalifikacinis teisės laipsnis apima Anglijos teisę pamatus ir leidžia jums specializuojasi srityse tema pagal savo interesus.

LAB įstatymas atitinka paklausą aukštos kvalifikacijos studentams, kurie nori studijuoti teisę, kaip akademinės disciplinos, nepriklausomai nuo to, ar jie nori tęsti karjerą teisinėje praktikoje.

Galite kreiptis į dviejų metų pradžioje turi būti perkelta į vieną mokykloje keturių metų studijų kursus, kurie įtraukti per metus užsienyje studijuoja tos šalies įstatymus. Mokykla turi partnerių teisės mokyklų Australijoje, Kanadoje, Europoje (įvairiose šalyse), Honkongas, Naujoji Zelandija, Singapūras ir JAV. Tačiau, tai yra labai konkurencinga ir neturėtų būti laikoma, perdavimas. Tiems, kurie ketina sekti teisinę karjerą, skirtingose ​​teisinėse sistemose pagrindimas bus įrodyti labai patraukli potencialiems darbdaviams, visų pirma, iš pirmaujančių tarptautinių firmas advokatus.... [-]


LLM

LLM / PGDip / PgCert viešųjų pirkimų įstatymas ir politika

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 10 - 24 mėnesių September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham

Norėdami patenkinti išsamaus mokymo šioje srityje poreikį, ši unikali, ne visą darbo laiką programa suteikia "aukso standartas" švietimo šioje srityje. [+]

LLM / PGDip / PgCert Viešųjų pirkimų įstatymo ir politika

Norėdami patenkinti išsamaus mokymo šioje srityje poreikį, ši unikali, ne visą darbo laiką programa suteikia "aukso standartas" švietimo šioje srityje.

Pokyčiai per pastaruosius du dešimtmečius padarė viešųjų pirkimų teisė viena iš įdomiausių ir sparčiai besivystančių sričių teisės aktus. Atsižvelgiant į tai, kokiu mastu teisės normos dabar reglamentuojamas dieną į dieną elgesį didžiąja pirkimų veiklos, žinios pirkimų įstatymo tapo gyvybiškai svarbus visiems, dirbantiems viešojo sektoriaus pirkimus.

Programa yra atvira tiek tiems, turinti teisinį išsilavinimą ir tiems, kurie neturi, ir nereikalauja teisės laipsnį. Ji yra skirta, visų pirma:... [-]


LLM Europos teisė

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šis kursas siūlo platų požiūrį į Europos valdymą ir jos institucijų vaidmenį pasaulinėje teisinėje sistemoje. [+]

LLM Europos teisė

Europos teisės LLM yra tiems studentams, kurie nori plėtoti specialių žinių iš Europos teisinėje sistemoje. Mes siūlome platų požiūrį, kuris apima tiek viršvalstybinių Europos Sąjungos teisę, taip pat tarpvyriausybinio Europos Taryba.

Moduliai siūlomi LLM adresą tiek šių institucijų vaidmenį pasaulinėje teisinėje sistemoje, taip pat materialinės teisės, kurių jos ėmėsi. Galite pasirinkti modulius tose Europos teisės aspektus, kurie yra jums įdomūs, nesvarbu, ar tai yra pavyzdinė Europos Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija ar ES reguliavimo vartotojų apsaugos arba intelektinės nuosavybės režimams Taryba.... [-]


LLM kriminalinės justicijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šis kursas siūlo išskirtinai konteksto požiūrį į baudžiamojo teisingumo ir nagrinėja teorinius, lyginamuosius ir tarptautinius aspektus baudžiamojo proceso ir bausmių vykdymo sistema. [+]

Taip pat teikti materialinę informacija apie baudžiamosios teisės ir jos įgyvendinimo, LLM kriminalinės justicijos skatina studentus bendrauti su metodinių pagrindų mokslinių tyrimų ir išsimokslinimo, ir įvertinti jų poveikį baudžiamosios politikos formavimo ir praktika.

Pagrindinis dėmesys skiriamas suprasti išduoda, problemas, institucijas, procesus ir kultūrų baudžiamojoje teisėje ir politikoje, palyginti su vis didėjančios globalizacijos nusikalstamumu ir teisėsaugos nacionalinių teritorijų ribų fone.

Baudžiamasis teisingumas mokymas ir stipendija mokykloje yra grindžiama reputacija ir pasiekimų seras John Smith, vienas iš didžiausių akademinių teisininkų 20 amžiuje. Kartos teisininkų visoje bendrosios teisės pasaulyje pirmą kartą buvo įvesta į kurį Smith ir Hogan Baudžiamosios teisės subjektas.... [-]


LLM tarptautinio baudžiamojo teisingumo ir ginkluotų konfliktų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šis kursas nagrinėja taikytina teisė prieš, per ir po ginkluoto konflikto. bus aptarti aktualius klausimus ir šiuolaikiniai iššūkiai įstatymo ir politika aplinkinių karą ir teisingumą. [+]

LLM tarptautinio baudžiamojo teisingumo ir ginkluotų konfliktų

Ginkluoti konfliktai, tiek tarptautinių ir valstybės viduje sienų, vyksta visame pasaulyje. Su pasaulinio terorizmo augimas, tradicinis skirtumas tarp ginkluotų konfliktų tarp valstybių ir vidaus ginkluoto konflikto nebūtų pažeistos. Tuo tarpu, tarptautiniai nusikaltimai yra įvykdyti kasdien. Kaip buvo įstatymas sprendžiami tai?

LLM Tarptautinė kriminalinės justicijos ir ginkluotų konfliktų suteikia jums galimybę plėtoti holistinį apžvalga reglamentuojančią teisę naudoti jėgą valstybių, taikytinos teisės į karo elgesio, ir tarptautinės baudžiamosios teisenos sistemą. Jums bus prašoma apsvarstyti aktualius klausimus ir šiuolaikinius iššūkius teisės ir politikos aplinkinių karą ir teisingumą, taip pat teisinių ir filosofinių atsakymus į tarptautinio nusikalstamumo.... [-]


LLM Tarptautinė komercinė teisė

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šis kursas nagrinėja, kaip vis globalizuotoje ekonomikoje reikalauja komercinė teisė susitikti su iššūkiais veislės, iš sandorio su reguliavimo išspręsti ginčą, o iš laivybos finansuoti galės patekti į rinkas. [+]

LLM Tarptautinė komercinė teisė

LLM Tarptautinė komercinė teisė atspindi tarptautinį verslą savo įvairovėje, naujovės ir aktualūs. Apimanti specializuotų sričių, tai LLM leidžia jums studijuoti tuos temas, kreipiuosi į Jus, kaip antai tarptautinės prekybos, jūrų teisės, tarptautinės privatinės teisės, intelektinės nuosavybės, viešųjų pirkimų, bankininkystės ir finansų, taip pat tiems režimams sukūrė ES ir Pasaulio prekybos organizacija.

Mokykla gali pasigirti tarptautiniu mastu pripažintų komandą tarptautinių komercinių teisininkai, derinant pripažintų ekspertų įdomių anksti karjeros mokslininkams. Paskelbta stipendija yra platus, su kiekvienu akademinio personalo užsiima aukštos kokybės mokslinių tyrimų nariui.... [-]


LLM tarptautinės viešosios teisės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie nori bendrą viešąją tarptautinę teisę kvalifikaciją, kuri gali būti pritaikyta prie konkretaus specialisto interesų, kaip antai aplinkos apsauga, tarptautinės prekybos, žmogaus teisių. [+]

LLM tarptautinės viešosios teisės

LLM Viešojo tarptautinė teisė tai leidžia jums sukurti puikią įžeminimo argumento ir aiškinimo tarptautinės teisės metodais, o taip pat suteikti jums galimybę įgyti patirties, kaip šie elementai yra išbandyti labai skirtinguose kontekstuose, nuo aplinkos apsauga, reglamentas pasaulio prekybos humanitarinė apsauga. Su daugiau nei 25 kvalifikacinių variantų, yra lankstumo nuspręsti, kokiu mastu jums sutelkti dėmesį į bet dalykinėje srityje tarptautinės viešosios teisės.

Pagrindiniai faktai

Teisinės Mokykla yra nuosekliai reitinguojami tarp geriausių pasaulio teisės mokyklų, pateikti 5-ąją "The Times" ir "Sunday Times" Geras universiteto vadovas 2017, o visame pasaulyje TOP 100 QS World University Rankings pagal temą 2017 Nuo pat savo atsiradimo 1987 metais, mūsų LLM programa toliau auga populiarumas ir prestižas, o dabar pritraukia apie 140 160 studentų kasmet, iš daugiau nei 50 šalių, patvirtindamas savo statusą, kaip viena iš pirmaujančių LLM programas galima Tyrimai vadovaujamos mokymo reiškia, kad jums bus susiduria su aktualiais klausimais, pažangių diskusijų ir novatoriško mąstymo ir reguliariai svečių seminarų ir paskaitų, pristatomi žymūs mokslininkai ir praktikai papildyta mokyti mokykloje Skirta lėšų studentams mokykloje, įskaitant teisinę įgūdžių patarėjas, kuris pristato seminarus ir "vienas su vienu sesijas priimtas įstatymas mokyklos kompiuterių klasėje, ir įstatymo skaitykla Holvordas biblioteka, prisidėti prie unikalaus ir teigiamą mokymosi patirtį Mokykla turi profesinius ryšius su tarptautinėmis institucijomis, pirmaujančių UK advokatų kontoras, privačiam sektoriui ir konsultacijos, vyriausybės departamentų, užsienio ir vidaus, ir nevyriausybinės organizacijos Išsamiau Kurso ... [-]

LLM Tarptautinė teisė

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas tiems studentams, siekiantiems plataus masto kvalifikaciją tarptautinę teisę su variantų, susijusių su bet kokio tarptautinės teisės aspektu, valstybinė ar privati. [+]

LLM Tarptautinė teisė

LLM Tarptautinė Teisė skirtas tiems, kurie ieško plataus masto kvalifikaciją tarptautinėje teisėje. Galite pasirinkti iš plataus asortimento modulių, kurie yra susiję su tarptautiniais komercinės teisės, Europos Sąjungos teisės, baudžiamojo teisingumo, žmogaus teisių teisę ir bendrą tarptautinės viešosios teisės.

Iš laipsnis struktūra reiškia, kad jūs turite galimybę būti veikiami tiek visuomeniniu, tiek tarptautinės privatinės teisės ir plėtoti geriau suvokti skirtumo tarp dviejų sankryžų galimybes.

Pagrindiniai faktai

Teisinės Mokykla yra nuosekliai reitinguojami tarp geriausių pasaulio teisės mokyklų, pateikti 5-ąją "The Times" ir "Sunday Times" Geras universiteto vadovas 2017, o visame pasaulyje TOP 100 QS World University Rankings pagal temą 2017 Nuo pat savo atsiradimo 1987 metais, mūsų LLM programa toliau auga populiarumas ir prestižas, o dabar pritraukia apie 140 160 studentų kasmet, iš daugiau nei 50 šalių, patvirtindamas savo statusą, kaip viena iš pirmaujančių LLM programas galima Tyrimai vadovaujamos mokymo reiškia, kad jums bus susiduria su aktualiais klausimais, pažangių diskusijų ir novatoriško mąstymo ir reguliariai svečių seminarų ir paskaitų, pristatomi žymūs mokslininkai ir praktikai papildyta mokyti mokykloje Skirta lėšų studentams mokykloje, įskaitant teisinę įgūdžių patarėjas, kuris pristato seminarus ir "vienas su vienu sesijas priimtas įstatymas mokyklos kompiuterių klasėje, ir įstatymo skaitykla Holvordas biblioteka, prisidėti prie unikalaus ir teigiamą mokymosi patirtį Mokykla turi profesinius ryšius su tarptautinėmis institucijomis, pirmaujančių UK advokatų kontoras, privačiam sektoriui ir konsultacijos, vyriausybės departamentų, užsienio ir vidaus, ir nevyriausybinės organizacijos Išsamiau Kurso ... [-]

LLM Tarptautinė teisės ir plėtra

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šis kursas leidžia studentams plėtoti ir išsamių žinių apie problemas, su kuriomis susiduria besivystančių valstybių tarptautinės tvarka. [+]

LLM Tarptautinė teisės ir plėtra

Sunkumai, kad daugelis besivystančių narės susiduria kalbant apie ekonomikos augimą, žmogaus teisių įgyvendinimas, kova su skurdu lygį ir gerinant sveikatos ar švietimo standartų, tapo centrinės susijęs tiek tarptautiniu lygiu ir politikos formuotojų besivystančių valstybių. Teisinių standartų ir tarptautinių taisyklių padedant besivystančioms valstybėms poveikis pasiekti jų vystymosi tikslai sukėlė didėja susidomėjimas nuo teisinių mokslininkų ir praktikų panašūs.

LLM Tarptautinė Teisė ir plėtros suteikia jums galimybę plėtoti nuodugniai suprasti problemas su kuriomis susiduria besivystančios šalyse. Specialistas modulis įstatymo, plėtros ir tarptautinės bendruomenės suteikia galimybę keletą pagrindinių klausimų, kurie turi būti prašoma, atsižvelgiant į besivystančių valstybių, kaip antai žmogaus teisių, aplinkosaugos teisės aktų ar tarptautinių komercinės teisės pozicijos pagrindą, o platus įvairių modulių šioje LLM reiškia, kad galite toliau specializuotis ypač aspektus diskusijos vystymuisi.... [-]


LLM teisės magistras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šis kursas leidžia jums maišyti ir suderinti iš platų modulių pasirinkimą, siekiant pritaikyti savo laipsnį savo asmeniniais interesais. [+]

LLM teisės magistras

Bendras LLM programa leidžia jums maišyti ir rungtynės modulio sprendimus, suteikiant jums laisvę sukurti užsakymą laipsnį, pritaikytą jūsų interesus ir karjeros siekius.

Laisvė rinktis iš mūsų asortimento daugiau nei 45 modulių, kurie apima platų dalykų, leidžia jums sukurti laipsnį, kad geriausiai tinka jums. Tai reiškia, kad grafikas leidžia, galite sujungti tarptautinei prekybai prekėmis su Tarptautinio baudžiamojo įstatymo ir tarptautinės investicijų teisės JT įstatymo.

Pagrindiniai faktai

Teisinės Mokykla yra nuosekliai reitinguojami tarp geriausių pasaulio teisės mokyklų, pateikti 5-ąją "The Times" ir "Sunday Times" Geras universiteto vadovas 2017, o visame pasaulyje TOP 100 QS World University Rankings pagal temą 2017 Nuo pat savo atsiradimo 1987 metais, mūsų LLM programa toliau auga populiarumas ir prestižas, o dabar pritraukia apie 140 160 studentų kasmet, iš daugiau nei 50 šalių, patvirtindamas savo statusą, kaip viena iš pirmaujančių LLM programas galima Tyrimai vadovaujamos mokymo reiškia, kad jums bus susiduria su aktualiais klausimais, pažangių diskusijų ir novatoriško mąstymo ir reguliariai svečių seminarų ir paskaitų, pristatomi žymūs mokslininkai ir praktikai papildyta mokyti mokykloje Skirta lėšų studentams mokykloje, įskaitant teisinę įgūdžių patarėjas, kuris pristato seminarus ir "vienas su vienu sesijas priimtas įstatymas mokyklos kompiuterių klasėje, ir įstatymo skaitykla Holvordas biblioteka, prisidėti prie unikalaus ir teigiamą mokymosi patirtį Mokykla turi profesinius ryšius su tarptautinėmis institucijomis, pirmaujančių UK advokatų kontoras, privačiam sektoriui ir konsultacijos, vyriausybės departamentų, užsienio ir vidaus, ir nevyriausybinės organizacijos Išsamiau Kurso ... [-]

LLM žmogaus teisės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Šis kursas, kuris gali pasigirti pažangiausius ir novatoriškų modulių galimybes, atskleidžia studentus įdomiausių idėjų ir pokyčių žmogaus teisių įstatymą. [+]

LLM žmogaus teisės

Bent iš LLM Žmogaus teisių įstatymo širdies moduliai suteikia išsamią skristi į žmogaus teisių teisę, ir daugelis labiau specializuotų temos pažangiausius ir novatoriškas, pavyzdžiui, verslo ir žmogaus teisių, ekonominių ir socialinių teisių ir teisių, žmonių ir kitų gyvūnų.

Mokykla turi ypatingą jėgą žmogaus teisių įstatymą. Daugelis darbuotojų yra tarptautiniu mastu pripažinta dėl savo mokslinių tyrimų šioje srityje. Jie patarė vyriausybes, bendradarbiavo su įvairiomis tarptautinėmis organizacijomis, įskaitant Jungtinių Tautų ir Europos Tarybos ir sujungė jėgas su nevyriausybinėmis organizacijomis jų žmogaus teisių gynimo darbui. Tai akademinės pastangų ir praktinio darbo derinys dažnai atnešė į klasę, kad jūs galite pamatyti, kaip žmogaus teisės gali turėti įtakos žemės.... [-]


Sertifikatas

Pgcert tarptautinė žmogaus teisių teisė

Internetinės Ištęstinės 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham

Žinios apie tarptautinę žmogaus teisių sistemą tapo esminiu reikalavimu tiems, kurie siekia pagerinti žmonių padėtį visame pasaulyje. Ši nuotolinio mokymosi programa buvo sukurta taip, kad galėtumėte mokytis šios srities ne visą darbo dieną, kad atitiktumėte savo įsipareigojimus. [+]

Apžvalga

Žinios apie tarptautinę žmogaus teisių sistemą tapo esminiu reikalavimu tiems, kurie siekia pagerinti žmonių padėtį visame pasaulyje. Ši nuotolinio mokymosi programa buvo sukurta taip, kad galėtumėte mokytis šios srities ne visą darbo dieną, kad atitiktumėte savo įsipareigojimus.

Jums bus suteikta nuodugniai pagrįsta žmogaus teisių įstatymu ir sistemomis, taip pat galimybė siekti daugiau specializuotų interesų, tokių kaip vaiko teisės ir tarptautinis baudžiamasis teisingumas. Šis kursas yra skirtas užtikrinti, kad jūs gautumėte teorinį supratimą apie žmogaus teises ir naujausias žinias apie tai, kaip praktikoje veikia tarptautiniai žmogaus teisių standartai ir sistemos.... [-]


Vaizdo įrašai

Achieve it with the Faculty of Social Sciences

360 tour of Nottingham city centre

Kontaktai
Vietos adresas
Faculty of Social Sciences
Law and Social Sciences Building
University of Nottingham
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB
Socialiniai tinklai