University of St Andrews

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasirinkite St Andrews

Studijuodamas Šv. Andrewso universitete, jis patyrė pasaulinio lygio mokymą, pažangiausius tyrimus ir pirmosios Škotijos universiteto lanksčią studijų struktūrą.

Per pastaruosius 600 metų St Andrews universitetas įsteigė reputaciją kaip vienas iš pasaulyje pirmaujančių mokslinių tyrimų ir mokymo centrų. Šiandien mes siūlome lanksčią laipsnio struktūrą, pagrįstą jūsų pasirinkto dalyko specializacija ar tyrimais, sukuriant aplinką, kuri skatina įžvalgus protus ir bendro mokymosi kultūrą.

"The Times" ir "Sunday Times" geras "University Guide 2018" pavadino "The St Andrews universitetą", kuris yra "JK" universitetas studentų patirties 2018 m. Tai jau antrus metus, kad seniausias Škotijos universitetas nuėjo su metų universiteto pavadinimu. Praėjusiais metais jis buvo "JK" universitetas "Kokybės mokymo metai".

Škotijos pirmasis universitetas

Įkurta XV a. Pradžioje, "St Andrews" yra Škotijos pirmasis universitetas ir trečias seniausias anglu kalbos pasaulyje.

1410 m. Šventojo Andrewso bendruomenėje mokymas prasidėjo, ir universitetą oficialiai sudarė 1413 m. Popiežiaus buliukas.

Labiausiai tarptautinių Škotijos universitetų

Mes esame labiausiai tarptautiniai Škotijos universitetai ir viena iš labiausiai tarptautinių Jungtinėje Karalystėje, kurioje dirba daugiau nei 120 tautybių darbuotojai ir studentai.

Antrosios pakopos studijos

St Andrews universitetas siūlo platų aspirantūros studijų pakopą, kurioje daugiau nei 1000 magistrų studijuoja viename iš mūsų keturių menų, dieviškumo, medicinos ir mokslo fakultetų. St Andrewsas yra puikus ir įdomus institutas, kuris jungia tarptautinio universiteto cosmopolitanismą su stipriu bendruomenės jausmu, kilusiu iš jo vietos mažame ir senoviniame mieste. Universiteto skalė leidžia mums sėkmingai konkuruoti su privačiu ir viešuoju finansavimu mūsų mokslinių tyrimų srityje, o tai yra pakankamai maža, kad suteiktų individualų dėmesį visiems, kurie nori čia studijuoti.

Tyrimų meistriškumas

"The 2014 Research Excellence Framework" (REF) užėmė aukščiausią vietą Škotijoje, o Jungtinėje Karalystėje - 14 mokslinių tyrimų leidinių, susijusių su mokslu, menais, dieviškumu ir medicina.

Tradicijos

Šv. Andriaus universitete gyvena daug unikalių tradicijų.

  • Patriko Hamiltono prakeiksmas
  • Gegužė Dip
  • Akademinės šeimos
  • Rožinis pirmadienis
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law LLM » Matyti Health MSc » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

PGDip/MLitt in Legal and Constitutional Studies

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 10 - 24 mėnesių September 2019 Jungtinė Karalystė Saint Andrews + 1 daugiau

[+]

Studentai turi galimybę dirbti individualiai ir mažos grupės pagrindu su tarptautiniais lyderiais teisinių, konstitucinių ir istorinių tyrimų srityse. Lankstus programos pobūdis leidžia tiems, kurie nori eiti doktorantūros studijas, ir tiems, kurie nori tik tęsti metų specializuotą studiją. TOEFL iBT (testas anglų kalbos kaip užsienio kalbos - internetinis testas)

[-]