Oficialus aprašymas

Mūsų menų kolegija ir Teisės fakultetas yra gyvybinga tarptautinė bendruomenė, kurią sudaro daugiau kaip 1500 antrosios pakopos studentų. Mums naudingi puikūs tyrimų ištekliai ir palanki aplinka, leidžianti klestėti jūsų tyrimams. Įsikūrusi pagrindiniame Edgbastono miestelio menų pastate, mūsų akademinio ir operacinio personalo komanda yra pasirengusi pasiūlyti palaikymą ir patarimus, kai tik jums to reikia.

Būdami kolegija, turime aukščiausios klasės paslaugas, skatinančias disciplinų ir mokslinių tyrimų sričių sąveiką, taigi būsite tarp bendraminčių, suteikdami jums stimuliaciją, palaikymą ir iššūkius, kurių jums reikia norint sėkmingai pasisekti.

Birmingamo universitetas

Birmingeme nuolat vystosi ir vystosi siekdamas tapti pirmaujančiu pasauliniu universitetu. Tai pasiekiama per mūsų išplėstą mokslinių tyrimų galią ir pasiekti; išskirtinę studentų patirtį; akademinio portfelio plotis ir gylis; mūsų dydį ir mūsų pasaulinių tinklų mastą.

Birmingemo miestas

Birmingemas jau neperformuoja; jis yra transformuojamas. Šis naujas ir energingas Birmingemas, kuriame yra nepriklausomi restoranai, parduotuvės ir barai visame centre bei populiarūs rajonai visame mieste, yra vietinių rinkų, ikoninių mūsų pramoninio paveldo pastatų ir šiuolaikinės architektūros pastatų, tokių kaip naujoji Birmingemo biblioteka.

Nauji barai ir parduotuvės dažnai atidaromi, kai miestas ir toliau kuria savo jaunatvišką ir unikalų identitetą. Birmingeme yra tiek daug įvairovės ir istorijos, kad parduotuvės, maistas ir renginių vietos tai atspindi. Senose piktogramose, tokiose kaip „Custard Factory“, yra alternatyvių parduotuvių ir barų, vos per pėsčiomis nuo garsaus didmeninio Birmingemo žuvų ir skudurų turgaus, kurie visi įsikūrę netoli naujos Grand Grand Central traukinių stoties ir prekybos vietos.

Birmingamo teisės mokykla

Beveik šimtmetį Birmingemo teisės mokykla parodė teisinio švietimo ir tyrimų kelią. Šiandien mes ir toliau teikiame savo studentams novatorišką, iššūkį ir tyrimais pagrįstą išsilavinimą.

Birmingemo LLM užtrunka vienerius metus (visą darbo dieną) arba dvejus metus (ne visą darbo dieną) ir apima šešių specialistų modulių bei disertacijos studijas. Pareiškėjai privalo turėti gerą teisės ar lygiavertį bakalauro laipsnį.

Birmingemo LLM suteikia studentams galimybę pasirinkti bendrą kelią, pasirenkant modulius visiškai lanksčiai, arba sekti vieną iš mūsų specialistų Pathways . Kreipdamiesi į Birmingemo LLM, studentams nereikia nuspręsti, ar jie nori specializuotis tame etape, nes „ Pathway specializacijos gali būti priimamos studentams pradėjus kursą.

Šekspyro institutas

Šekspyro institutas, įsikūręs Stratforde prie Eivono, nuo pat įkūrimo 1951 m. Buvo tarptautinės Šekspyro stipendijos švyturys.

Šekspyro instituto studentams naudingas mūsų įdomus bendradarbiavimas su RSC, kuris parodė, kad universitetas tapo kitos vietos steigėju. Kita vieta yra RSC kūrybos centras, skirtas repeticijoms, mokymams, mokymuisi ir tyrimams. Dabar mūsų studentai gali naudotis kūrybinėmis ir mokymo erdvėmis „Kitoje vietoje“, taip pat naudotis RSC menininkų ir praktikų patirtimi.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

University of Birmingham - College of Arts and Law

Šis Pathway remiasi Birmingemo teisės mokyklos ilgalaikėmis stiprybėmis baudžiamosios teisės ir baudžiamosios teisenos srityse. Baudžiamoji teisė yra susijusi su pačiu po ... [+]

Šis Pathway remiasi Birmingemo teisės mokyklos ilgalaikėmis stiprybėmis baudžiamosios teisės ir baudžiamosios teisenos srityse. Baudžiamoji teisė yra susijusi su pačiu potencialiai invaziniu valdžios tvirtinimu: jei nesilaikysite įstatymo, bus baudžiama. Šis Pathway suteikia holistinę baudžiamojo proceso analizę atliekant teisės analizę, jos filosofinius pagrindus ir jo veikimą praktikoje.

Studentai gali studijuoti, kad būtų pasiektas platus baudžiamosios teisenos procesų apžvalga arba specializacijos aspektai, tokie pat įvairūs kaip pagrindinės teorijos, policija, baudžiamojo teisingumo sveikatos aspektai arba tarptautiniai teisėsaugos bendradarbiavimo aspektai. Daugelis modulių buvo sukurti ir mokomi pirmaujančių mokslininkų, dirbančių konkrečioje srityje, ir studentai naudojasi glaudžiais ryšiais su tyrėjais.... [-]

Jungtinė Karalystė Birmingamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Birmingham - College of Arts and Law

„Birmingham Law School“ bendroji LLM suteikia jums galimybę nuspręsti, kurios teisės sritys labiausiai atitinka jūsų būsimą karjerą ir pasirinkti labiausiai dominančius m ... [+]

„Birmingham Law School“ bendroji LLM suteikia jums galimybę nuspręsti, kurios teisės sritys labiausiai atitinka jūsų būsimą karjerą ir pasirinkti labiausiai dominančius modulius. Tai yra idealus Pathway jei norite įgyti magistro lygio žinių ir įgūdžių, neapribojant vien tik vienos teisės srities.

Šis Pathway suteikia vieną iš plačiausių variantų JK su beveik 35 moduliais, leidžiančiais sukurti unikalų laipsnį, pritaikytą jūsų būsimiems karjeros siekiams.

Bendrasis LLM Pathway leidžia mokytis modulių visuose Pathway dalykuose. Šis Pathway yra ypač tinka tiems, kurie ieško įvairių teisinių disciplinų, suteikdami jums visapusiškos patirties ir suteikdami įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmingai teisinei karjerai.... [-]

Jungtinė Karalystė Birmingamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Birmingham - College of Arts and Law

Šis Pathway leidžia jums plėtoti įvairių komercinės teisės subjektų kompetencijas, suteikiančias jums tvirtą pagrindą būsimai karjerai. LLM komercinėje teisėje idealiai t ... [+]

Šis Pathway leidžia jums plėtoti įvairių komercinės teisės subjektų kompetencijas, suteikiančias jums tvirtą pagrindą būsimai karjerai. LLM komercinėje teisėje idealiai tinka tiems studentams, kurie nori specializuotis anglų komercinėje teisėje. Jūs suvokiate komercinės teisės principus ir pagrindus, bet taip pat išnagrinėsite svarbiausius dabartinius pokyčius ir inovacijų sritis.

Mokykla turi pirmaujančią reputaciją šioje srityje vykdant mokslinius tyrimus ir mokymą šioje srityje, o LLM komerciniuose teisės aktuose turimi moduliai remiasi šiomis stiprybėmis.

Kodėl studijuoti šį kursąModulio pasirinkimas - vienas iš didžiausių LLM modulių, kuriuos galima įsigyti Jungtinėje KaralystėjeĮsidarbinamumas - mūsų absolventai pereina į įvairią karjerą, daugelis vyksta į darbą aukščiausio lygio teisės mokyklose ir advokatų kontoroseProfesionalūs ryšiai - kasmetinė teisės mugė, apsilankymai ir iš pirmaujančių firmųModuliai... [-]
Jungtinė Karalystė Birmingamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Birmingham - College of Arts and Law

LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje idealiai tinka tiems studentams, kurie nori specializuotis tarptautinėje komercinės teisės dimensijoje. Turėsite galimybę suprasti, ... [+]

LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje idealiai tinka tiems studentams, kurie nori specializuotis tarptautinėje komercinės teisės dimensijoje. Turėsite galimybę suprasti, kaip įmonės veikia tarptautiniu mastu, ir kaip valstybės ir tarptautinė sistema reguliuoja prekybos ir finansų srautus.

Per pastaruosius keletą dešimtmečių tarptautinė prekyba išaugo milžiniškai, didėja tarptautinės komercinės teisės svarba ir reikšmė.

Ši teisės sritis suteikia pagrindą tarptautiniams verslo sandoriams ir tarptautinių rinkų plėtrai. Didėjanti šio Pathway svarba suteikia puikų pasirinkimą tiems, kurie ieško galimybių komerciniame pasaulyje ir supranta pasaulinius iššūkius, su kuriais jis susiduria.... [-]

Jungtinė Karalystė Birmingamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Birmingham - College of Arts and Law

Tiems, kurie siekia gilesnio supratimo apie vis labiau globalias struktūras, reglamentuojančias baudžiamąjį teisingumą, taip pat apie smulkesnes problemas, iškilusias bau ... [+]

Tiems, kurie siekia gilesnio supratimo apie vis labiau globalias struktūras, reglamentuojančias baudžiamąjį teisingumą, taip pat apie smulkesnes problemas, iškilusias baudžiamosios teisenos struktūras, šis kursas suteikia unikalią mokymosi galimybę ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia teisinių galimybių visame pasaulyje.

Šis Pathway remiasi Birmingemo teisės mokyklos tarptautinės teisės, tarptautinės humanitarinės teisės, baudžiamosios teisės ir teisingumo bei žmogaus teisių tyrimų stiprybėmis, leidžiančiomis studentams plėtoti žinias įvairiuose atitinkamuose tarptautinės teisės dalykuose.

Jūs galite mokytis tarptautinių, tarpvalstybinių ir Europos baudžiamosios teisės ir teisingumo modulių kartu su labiau nacionaliniu lygmeniu įsišaknijusiais specializacijomis ir žmogaus teisių modulių platumu. Mūsų ilgametei skirti kovos su terorizmu moduliai ir tie, kurie daugiausia dėmesio skiria konkrečioms teorinėms ar praktinėms baudžiamosios teisenos problemoms (pradedant nuo atkuriamojo teisingumo iki psichikos sutrikimų turinčių nusikaltėlių) ir mūsų specialistų žmogaus teisių moduliais, siūlome savo studentams unikalią galimybę plačiai studijos ir išsami specializacija.... [-]

Jungtinė Karalystė Birmingamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Birmingham - College of Arts and Law

Šis Pathway leidžia jums suprasti sudėtingus klausimus, kylančius tarptautinės prekybos srityje. Šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbu suprasti tarptautinės prekybos prin ... [+]

Šis Pathway leidžia jums suprasti sudėtingus klausimus, kylančius tarptautinės prekybos srityje. Šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbu suprasti tarptautinės prekybos principus ir pagrindinius principus; pavyzdžiui, tarifai ir muitų reguliavimas, taip pat supratimas, kaip ji veikia visuomenes, regionus ir aplinką.

Šis Pathway remiasi mūsų mokslinių tyrimų privalumais tarptautinės prekybos teisės, ES teisės, lyginamosios regioninės integracijos ir tarptautinių ekonominių santykių srityje. Pagrindinis dėmesys skiriamas daugiašalei prekybos sistemai ir Pasaulio prekybos organizacijos teisei. Mūsų moduliai padės jums sukurti išsamią specializaciją pagrindinėse susijusiose srityse, tokiose kaip aplinka, viešieji pirkimai ar konkurencijos teisė.... [-]

Jungtinė Karalystė Birmingamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Birmingham - College of Arts and Law

Šis Pathway remiasi mūsų stipriu tyrimu tarptautinės teisės, lyginamosios teisės ir pasaulinės teisės teorijos srityse. Jūs sukursite daugialypį supratimą apie tai, kaip ... [+]

Šis Pathway remiasi mūsų stipriu tyrimu tarptautinės teisės, lyginamosios teisės ir pasaulinės teisės teorijos srityse. Jūs sukursite daugialypį supratimą apie tai, kaip veikia tarptautinė sistema, bet taip pat ir svarbiausius šiuolaikinius iššūkius bei tai, kaip įstatymai ir reguliavimas juos sprendžia.

Šis Pathway remiasi mūsų stipriu tyrimu tarptautinės teisės, lyginamosios teisės ir pasaulinės teisės teorijos srityse. Jūs sukursite daugialypį supratimą apie tai, kaip veikia tarptautinė sistema, bet taip pat ir svarbiausius šiuolaikinius iššūkius bei tai, kaip įstatymai ir reguliavimas juos sprendžia. Bus galimybė sutelkti dėmesį į svarbiausius pasaulinius klausimus, įskaitant tarptautinės prekybos srautą ar energijos tiekimą, taip pat nusikalstamumo ir terorizmo globalizaciją, taip pat apskritai padarinius žmogaus teisėms ir tarptautinei plėtrai.... [-]

Jungtinė Karalystė Birmingamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Birmingham: Your City; Your Home

The Birmingham LLM