University of London (LLB)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvertinkite Londono universiteto kvalifikaciją bet kurioje pasaulio vietoje.

1858 m. Mes tapome seniausiu pasaulyje nuotolinio mokymosi ir lankstaus mokymosi teikėjais, leidžiančiais studentams gauti pirmosios klasės išsilavinimą savo gimtosiose šalyse. Mes išliksime pasaulio atstovo ir lankstaus mokymosi lyderio, daugiau nei 50 000 studentų daugiau nei 180 šalių.

Prisijunk prie pasaulinės klasės

Mūsų 18 šalių narių ir devynių specialistų mokslinių tyrimų institutų remia mūsų pasaulinę reputaciją. Tarp jų yra kai kurie aukščiausio rango universitetai, įskaitant Londono universiteto koledžą, King's College Londoną ir Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokyklą.

Šios institucijos teikia akademinį vadovavimą mūsų kursams, užtikrinant, kad universitetai, darbdaviai ir specialios profesinės bei įstatymų nustatytos įstaigos vertintų ir pripažintų kvalifikacijas.

Jūsų sėkmė yra pagrįsta akademinės kompetencijos ir vientisumo istorija. Atsižvelgiant į aukštą mūsų valstybių narių reputaciją ir mūsų kokybės užtikrinimo procesus, jūsų Londono universiteto kvalifikacija yra tokio paties aukšto lygio, kad ir kur mokytumėte.

Nuotolinis, internetinis ir lankstus mokymasis

Jei norite kurti ar keisti savo karjerą, arba ieškoti temos, kuri jus įkvepia, galime pasiūlyti:

· Lankstumas

· Studijų medžiaga

· Mokymosi parama

· Reikiama kvalifikacija.

Jūs taip pat galėsite užsiregistruoti vietos mokymo centre, kurį patvirtinsime, kad palaikytume jūsų pasirinktą kursą.

Studijuokite tavo tempu

Jums nereikia tvirtai laikytis savo gyvenimo su mumis. Mūsų lanksti studijų trukmė - su dieninių arba neakivaizdinių galimybių - leidžia jums pritaikyti savo studijas apie savo šeimą ir darbo įsipareigojimus.

Tyrinėkite, kur esate

Jei keliaujate į darbą ar planuojate vykti į užsienį, nesijaudinkite - galite su savimi studijuoti. Taip pat galite praleisti egzaminus egzaminų centruose visame pasaulyje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law LLB »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLB

Teisės bakalauras (LLB)

Internetinės 3 - 5 metų November 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

Mūsų pasaulinio lygio LLB yra tarptautiniu mastu. Tai buvo pirmasis žingsnis tūkstančių praktikuojančių advokatų karjeros visame pasaulyje. [+]

Mūsų pasaulinio lygio LLB yra tarptautiniu mastu. Tai buvo pirmasis žingsnis tūkstančių praktikuojančių advokatų karjeros visame pasaulyje.

Kurso struktūra ir moduliai

Mūsų LLB yra padalintas į maršrutus. Jūsų pasirinkimas priklausys nuo daugelio veiksnių:

Ar norite studijuoti kvalifikacinį laipsnį (kai dauguma jūsų modulių yra iš anksto nustatytos) ar nekompensuojantį laipsnį (kuris leidžia jums pasirinkti daugiau)?Ar turite laipsnį, kuris suteikia jums teisę gauti aukštąjį išsilavinimą? (Studijų 9 moduliai užpildyti, o ne įprastuosius 12)

Standartinis įvažiavimo maršrutas - kvalifikacinis laipsnis (LLB)

Standartinis įvažiavimo maršrutas. Neakivaizdinių studijų teisė (LLB)... [-]