University of Liverpool Online Programmes

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvadas

Liverpulio universitetas yra 1881 m. Įsteigtas pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetas, įsikūręs 200 universitetų visame pasaulyje. * Universitetas yra vienas iš didžiausių mokslinių tyrimų, žinių ir inovacijų centrų ir yra prestižinės "Russell Group" mokslinių tyrimų vadovaujami universitetai. Jo pirmoji reputacija pritraukia studentus ir fakultetus iš viso pasaulio.

Nuo 2000 m. Universitetas baigė antrosios pakopos studijas - visiškai internete - dirbantiems specialistams visame pasaulyje, kad jie galėtų pagerinti savo karjerą ir daryti įtaką jų bendruomenėms. Per šį laiką, bendradarbiaudamas su Laureate Online Education, universitetas tapo vienu didžiausių Europoje dirbančių profesionalų, teikiančių 100% internetinių doktorantūros laipsnių.

Šiandien Liverpulio universitete maždaug 8000 studentų iš daugiau nei 160 šalių studijuoja magistro, daktaro ar vienerių metų antrosios studijų pažymėjimus internete. Dar 10 000 jau baigė, prisijungdami prie universiteto klestinčio tarptautinio absolventų tinklo, kuriame gyvena daugiau nei 200 000 universitetų ir absolventų internete.

* Liverpulio universitetas nuolatos priskiriamas prie 200 universitetų visame pasaulyje keliuose pagrindiniuose universitetų lygiuose:

"Times" aukštojo mokslo pasaulio reitingai 2017-2018 m. - 177; QS World University Rankings ® 2017-18 - 173; Pasaulio universitetų akademinis reitingas (ARWU) 2017 m. - 150 populiariausių.

Pagrindinės priežastys pasirinkti "Liverpool Online" universiteto programą

Trijų pagrindinių aspektų dėka University of Liverpool Online Programmes skiriasi:

Universiteto pasaulinio lygio reputacija

 • užėmė aukščiausiąsias 200 universitetų visame pasaulyje *
 • Didžiosios Britanijos prestižinių "Russell Group" pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų narė
 • organizuojant mokyklos ir programų akreditacijas iš pirmaujančių profesionalių institucijų, tokių kaip AACSB, APHEA ir BPS

Bendradarbiavimo mokymosi patirtis

 • patraukli, interaktyvi ir bendra mokymosi aplinka
 • tiesioginis grįžtamasis ryšys iš dėstytojų ir bendraamžių, parama iš mūsų specialių paramos komandų
 • žinios ir įgūdžiai, kuriuos galite nedelsdami panaudoti profesiniam poveikiui

Vadovaujantis moksliniais tyrimais, tarptautiniu požiūriu

 • programos, skirtos jūsų kritiniam mąstymui ir mokslinių tyrimų įgūdžiams didinti
 • tarptautinės programos mokymo programos su internetiniais moksleiviais ir dėstytojais iš daugiau nei 160 šalių
 • 100% prieiga prie interneto, leidžianti mokytis iš kur esate

Liverpulio universitetas yra pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetas, turtingas mokslo akademijos paveldas ir pasaulinė reputacija mokslinių tyrimų inovacijų srityje. Universitetas, įsteigtas 1881 m., Yra Didžiosios Britanijos "Russell Group" narys, nuo 2000 m. Visame pasaulyje įsitraukęs į naujovišką internetinę klasę.

Šiandien Universitetas siūlo visiškai internetinių magistro ir doktorantūros studijų programas, kurios suteikia galimybę profesionalams profesionalams mokytis iš viso pasaulio, nepraleidžiant jų karjeros. Sujungdami tarpusavyje tarptautinėje ir interaktyvioje mokymosi aplinkoje, studentai gali įgyti žinių, įgūdžių ir įžvalgų, kad padėtų jiems pasiekti savo karjeros tikslų ir didinti jų profesinį poveikį.

Šiuo metu universitete studijuoja apie 8000 žmonių, o dar 10 000 jau baigė universitetą. Prisijunkite prie jų, kad sukurtumėte savo tarptautines žinias ir tinklą bei įgytumėte laipsnį, kuriuo galite didžiuotis!

* Liverpulio universitetas nuolatos priskiriamas prie 200 universitetų visame pasaulyje keliuose pagrindiniuose universitetų lygiuose:

"Times" aukštojo mokslo pasaulio reitingai 2017-2018 m. - 177; QS World University Rankings ® 2017-18 - 173; Pasaulio universitetų akademinis reitingas (ARWU) 2017 m. - 150 populiariausių.

Studijuokite iš kur esate ...

Studijuokite iš kur esate. Baigė pasaulinio lygio universitetą, turintį pasaulinę reputaciją ir požiūrį. Visos universiteto internetinės studijų programos yra prieinamos nuo pradžios iki pabaigos internete. Galite pasiekti virtualią klasę iš savo namų, iš savo biuro, keliaujant - kur ir kada jūs turite interneto ryšį.

Studijų internetu su universitetu dėka jūs atsakote už savo studijas. Galite mokytis bet kur, bet kada ir net pailsėti tarp programos modulių.

Parama istorijai

Liverpulio universitetas yra vienas iš didžiausių Europoje dirbančių profesionalų, turinčių 100% internetinių daktaro laipsnių kursų, kuriuose yra apie 8000 studentų, kurie mokosi internetu iš daugiau nei 160 pasaulio šalių.

Liverpulio universitetas yra reitinguojamas didžiausiuose 200 universitetuose visame pasaulyje. *

* Kaip nurodyta Tarptautiniame universitetų vadove, kurį paskelbė Tarptautinė universitetų asociacija (2014 m.).

* Liverpulio universitetas nuolatos priskiriamas prie 200 universitetų visame pasaulyje keliuose pagrindiniuose universitetų lygiuose:

"Times" aukštojo mokslo pasaulio reitingai 2017-2018 m. - 177; QS World University Rankings ® 2017-18 - 173; Pasaulio universitetų akademinis reitingas (ARWU) 2017 m. - 150 populiariausių.

Liverpulio universitetas yra Jungtinės Karalystės mokslinių tyrimų "Russell Group" narys ir nuolat įsitvirtinęs didžiausiuose 200 universitetuose visame pasaulyje keliose pagrindinėse universitetų lygių lentelėse:

 • "Times" aukštojo mokslo pasaulio reitingai 2017-2018 - 177
 • QS World University Rankings ® 2017-18 - 173
 • Pasaulio universitetų akademinis reitingas (ARWU) 2017 m. - 150 populiariausių.

Liverpulio universitetas yra reitinguojamas 150 pasaulio universitetuose pagal 2017 m. Pasaulio universitetų akademinį reitingą (ARWU).

Liverpulio universitetas užima 2017-2018 m. "The Times" aukštojo mokslo universiteto reitingą 177 vietą.

Liverpulio universitetas yra 173 vieta pasaulyje pagal QS World University Rankings 2017-18.

Liverpulio universitete yra daugiau nei 222 000 universitetų ir absolventų internete visame pasaulyje.

Daugiau nei 10.000 žmonių baigė Liverpulio universiteto internetines studijų programas.

Liverpulio vadybos mokykla yra akredituota AACSB International narė - asociacija, skirta universitetų kolegijų verslo mokykloms tobulinti (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą.

Akreditacija

Internetiniai magistrantūros laipsniai specialistams, dirbantiems

Liverpulio universiteto internetiniai laipsniai turi tokį pat statusą ir yra lygiaverčiai laipsniai, suteikiami absolventams, kurie studijuoja universitete. Tai taikoma visoms Universiteto internetinėms podiplominių studijų programoms.

Universiteto, kaip Didžiosios Britanijos diplomą suteikiančios institucijos, statusas yra 1903 m., Kai jai buvo suteikta karališkoji chartija.

Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra (QAA) - organizacija, kuri stebi ir konsultuoja JK aukštojo mokslo kokybę ir standartus, patvirtinta "Aukštojo mokslo peržiūroje: Liverpulio universitetas, 2015 m. Lapkritis", paskelbtoje 2016 m. Vasario mėn., Kad universitetas Liverpulis atitinka visus JK lūkesčius dėl standartų ir kokybės.

Kaip Jungtinės Karalystės universitetų laipsniai, mūsų internetinė kvalifikacija yra plačiai pripažinta tarptautiniu mastu. Tai galite patikrinti susisiekę su atitinkama valdžios institucija jūsų šalyje.

Profesinė akreditacija

Vadybos mokyklos akreditacija - AACSB

Liverpulio universitetas yra akredituotas AACSB International narys - asociacija, siekianti tobulinti kolegines verslo mokyklas (AACSB). Tik 5% verslo mokyklų visame pasaulyje buvo suteikta AACSB akreditacija. *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą. Pasak "AACSB" paskelbto 2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovo, 786 verslo mokyklos uždirbo AACSB akreditaciją iš maždaug 16.536 verslo mokyklų visame pasaulyje. (2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovas yra www.aacsb.edu).

* Pagal AACSB paskelbtą 2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovą 786 verslo mokyklos uždirbo AACSB akreditaciją iš maždaug 16.536 verslo mokyklų visame pasaulyje. (2017 m. Verslo mokyklos duomenų vadovas yra www.aacsb.edu).

Vadybos programos akreditacija

Be Liverpulio vadybos mokyklos AACSB akreditavimo universiteto, dvi programos turi specialią akreditaciją: *

 • "Liverpool Online MBA" penkis pagrindinius modulius įvertino ir patvirtino EFMD Online kursų sertifikavimo sistema (EOCCS). Tai pirmoji visiškai internetinė MBA programa, kuriai sertifikuoti EOCCS. Iki 2017 m. Vidurio tik 10 įstaigų visame pasaulyje įgijo sertifikatą.
 • Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS) akreditavimas operacijų ir tiekimo grandinės valdymui. CIPS akreditacija yra pripažinta profesinė kvalifikacija. Baigę moksleivius automatiškai suteikiama teisė kreiptis dėl 115000 viešųjų pirkimų ir aprūpinimo specialistų iš viso pasaulio, kurie naudojasi CIPS narystės teikiamomis galimybėmis. *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą.

Sveikatos programos akreditacija

Liverpulio universiteto interneto magistro Visuomenės sveikatos programa yra akredituota APHEA, Agentūros Visuomenės sveikatos švietimo akreditavimo. *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą.

PMI registruotas švietimo teikėjas

Universitetas buvo peržiūrėtas ir patvirtintas Projektų valdymo instituto (PMI) projekto vadybos mokymų teikėju.

Psichologijos programos akreditacija

Liverpulio universiteto interneto magistrantūros psichologijos programoje akredituota Britų psichologijos draugija (BPS). *

* Daugelyje šalių yra jų akreditavimo įstaigos, o laipsnio pripažinimas skiriasi kiekvienoje šalyje. Jei gyvenate už Jungtinės Karalystės ribų, prašome peržiūrėti savo šalies gyvenamosios vietos reikalavimus, kad patvirtintumėte savo programos pripažinimą. Psichologijos magistrantūra nėra licencijavimo programa ir asmeniui nereikia parengti tapti licencijuota psichologija ar konsultavimo specialistu be papildomo išsilavinimo. Jei reikia daugiau informacijos, peržiūrėkite karjeros planą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Law LLM » Matyti Online MBA » Matyti Online MSc » Matyti Online Magistras » Matyti Health MSc » Matyti Health Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

LLM Tarptautinės verslo teisės

Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė Liverpool UK Online + 1 daugiau

Siekti aukšto lygio karjeros tarptautinėje advokatų kontoroje, tarptautinėje kompanijoje ar vyriausybinėje organizacijoje, turinčioje šią visiškai internetinę magistrantūros programą, kuri aprūpina moksleivius teisiniais įgūdžiais ir žiniomis, reikalingomis šiandieniniame pasauliniame versle. [+]

Siekti karjeros tikslų tarptautinėje advokatų kontoroje, tarptautinėje kompanijoje ar vyriausybinėje organizacijoje, kurioje yra visiškai internetinės magistro programos, suteikiančios studentams teisinių įgūdžių ir žinių, reikalingų šiuolaikinėje pasaulio verslo aplinkoje. * Sukurta tiek praktikuojantiems teisininkams, tiek verslo specialistams, turintiems komercinę atsakomybę, ši programa yra tvirtas pagrindas tarptautinės verslo teisės srityje ir galimybė siekti jūsų susidomėjimo konkrečiomis teisinėmis sritimis. Moduliai yra verslo ir prekybos teisės kolizija, Pasaulio prekybos organizacijos teisė ir įmonių valdymas.

Visame pasaulyje, išskyrus JK:... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Liverpool, England, GB
Vietos adresas
UK Online, GB