Oficialus aprašymas

Karoli Gaspar University siūlo vienerių metų magistro laipsnį akredituotą LLM programą anglų kalba, kurioje dieninių kursų pasiūlymai teisininkams Vidurio Europos centre, Budapešte.

  • Trukmė: 2019 m. Rugsėjis-2020 m
  • Mokymo vieta: Budapeštas, Vengrija (ES)
  • Paraiškų pateikimo terminas: 2019 m. Balandžio 30 d

Karoli Gaspar University

Teisinis mūsų universiteto pirmtakas buvo Budapešto reformuota teologinė akademija, įkurta 1855 m., O Vengrijos parlamentas suteikė universiteto statusą 1900 m. 1993 m. Vengrijos reformatų bažnyčios Generalinė asamblėja priėmė sprendimą įsteigti daugelio fakultetų universitetą ir Vengrijos Respublikos parlamentas šį sprendimą patvirtino vėliau rugsėjo 21 d. Vengrijos reformuotoji bažnyčia, kuriant Károli Gáspár universitetą, įvykdė savo protėvių tikslus. Universiteto mokslinis dvasios universitetas siekia ugdyti ne tik Bažnyčios, bet ir tautos statusą per švietimo, mokymo ir akademinį darbą.

"Károli Gáspár universiteto" įsipareigojimas vykti įdomias "Sárospatak" reformuotų kolegijų tradicijas (įkurtas 1531 m.), 1531 m. Įkurtą Pápa (1531 m.), Debreceną (įkurtą 1538 m.), Kolozsvár (įkurtas 1622 m.) Ir Nagyenyed (įkurtas 1632 m. ) Be religijos ministrų ugdymo akademiniams tyrimams, dėstytojo ir filosofijos daktaro laipsnio mokymui bei laipsnių suteikimui, jo tikslai ir uždaviniai yra suteikti BA ir MA lygio pagrindines išsilavinimą keliose srityse ir stipendijų šakose, ir būti pajėgioms atlikti akademinius tyrimus pagal minėtas tradicijas ir Reformacijos dvasia.

Vengrijos akreditacijos komitetas 2000 m. Birželio 6 d. Sprendimu Nr. 1 dėl Károli Gáspár universitete vykdyto švietimo ir akademinių tyrimų standarto suteikė mūsų universiteto akredituotą statusą dėl to, kad mūsų švietimo ir mokslinių tyrimų veikla atitinka įstatymus šiuo metu galioja ir yra papildomai pagal Vengrijos akreditacijos komiteto nuomonę ir jų švietimo standartų gaires.

Kartu mes galime įkvėpti žinių, moralės ar geros valios kelio.

Kiekvienas trečiosios pakopos studijas turi reikšmingą sudedamąją dalį - dalyvavimą tarptautiniame švietime. Mūsų universitetas ypatingą dėmesį skiria neakivaizdinių studijų galimybėms, kaip mainų programas.

Daugelyje Europos Sąjungos programų aktyviai dalyvauja studentai mobilumo programose. Po mūsų universiteto įkūrimo mes pirmiausia sukūrėme ryšius su Nyderlandų regionu, tačiau dabar mes plečiame savo ryšius su kaimyninėmis šalimis, užjūrio šalimis, su religiniais ir viešaisiais universitetais visoje Europos Sąjungoje.

Mes gauname nuolatinę finansinę ir profesinę paramą iš Socrates ir Mokymosi visą gyvenimą programos / "Erasmus", "Leonardo da Vinci" arba "CEEPUS" Europos Komisijos programų. Mūsų universiteto padaliniai palaiko studentų ir dėstytojų judumo santykius, bet mes svarstome tolesnius pokyčius, tokius kaip bendri ugdymo moduliai, mokymo programų kūrimas ir naujų studijų programų vystymas. Mūsų tikslas yra stiprinti Europos dimensiją, visapusiškai pripažįstant užsienyje įgytus kreditus, ugdymo kokybės ir užsienio kalbų mokymo plėtrą, tarptautinių santykių pagrindu vykdomų projektų pratęsimą, skirtingų švietimo struktūrų ir politikos krypčių palyginimą bei dažniausiai įgyta įžvalga.

Apie Budapeštą ir Vengriją

Vengrijos sritis yra vos 100 000 kvadratinių kilometrų su 10 milijonų gyventojų, kurių kalbą kalbama niekur kitur pasaulyje. Nepaisant arba dėl šios unikalumo, vengrų žmonės gyveno Europos centre jau daugiau kaip 1100 metų. Vengrijoje turtinga gamtos, kultūros ir istorijos turtybė atsispindi didelėje UNESCO pasaulio paveldo vietovių koncentracijoje, kurios daugumą galima rasti sostinėje.

Budapeštas yra aukščiausios klasės muzikos ir meno varpelis, kuriame yra vienas geriausių pasaulyje operos namų ir daug muziejų bei galerijų. Visi jo renginiai (ar jie yra vaizduojamojo meno, muzikos ar gastronomijos) vyksta per visus metus. Balatono ežeras, idealus plaukiojimui ir deginimui, yra didžiausias Vidurio Europos ežeras. Netoliese yra žinomas Hévíz kurortinis miestas, kuriame galite mėgautis malonumu maudytis natūralaus terminio ežero metu net žiemos gylyje. Vengrijos spyruoklės palaikė maudymosi kultūrą, prasidedančią romėnų laikais. Nesvarbu, ar esate po poilsio, atsigaivinimo, atjauninimo ar atsigavimo, Vengrija negali neatitikti jūsų poreikių.

Jei norite išlaikyti aktyvumą ir sugrįžti į gamtą, yra daugybę žymių maršrutų žygiams pėsčiomis, dviračiais ar jodinėjimais, dažnai per nuostabius peizažus.

Ši šalis yra visame pasaulyje žinomų išradėjų, mokslininkų, tyrinėtojų, kompozitorių ir sporto žvaigždžių gimtinė.

El. Paštas: international@kre.hu ir llm@kre.hu.

Szechenyi outdoor thermal baths during the morning light without people in Budapest, HungaryChain bridge on Danube river in Budapest city. Hungary. Urban landscape panorama with old buildings and domes of operaBudapest, Hungary - Beautiful aerial skyline view of Buda Castle Royal Palace and South Rondella at sunset with Szechenyi Chain Bridge over River Danube, Matthias Church and Parliament of Hungary

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Karoli Gaspar University

Vienerių metų magistro laipsnio akredituota programa, kurioje dieninių kursų, skirtų advokatams Centrinės Europos centre, teikiamos dieninių fakulteto "Károli Gáspár" Ven ... [+]

Vienerių metų magistro laipsnio akredituotos anglų kalbos kursų programa, kurią vykdo Vengrijos Reformatų bažnyčios universiteto "Károli Gáspár" universiteto Teisės fakultetas, Budapešte.

Trukmė: 2018 m. Rugsėjis-2019 m. Birželio mėnMokymo vieta: Budapeštas, Vengrija (ES)Paraiškų pateikimo terminas: 2018 m. Balandžio 30 dPROGRAMOS STRUKTŪRA

Tai yra dieninių 60 ECTS kreditų programa. Programa siūlo 24 skirtingus kursus, skirtus įvairiems Europos ir tarptautinės verslo teisės aspektams. Maždaug pusė visų kursų yra neprivalomos, nes yra skirtingos specializacijos. Dėstytojai yra žinomi savo srities specialistai, tiek mokslininkai, tiek advokatų kontorų, teismų ir aukščiausio lygio tarptautinių ar vietos teisinių organizacijų specialistai. Programoje taip pat įtraukiami daugelio kitų šalių lankytojai. Programa baigta magistro baigiamojo darbo gynybai ir baigiamojo egzamino užbaigimui.... [-]

Vengrija Budapeštas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Károli Gáspár Református Egyetem
Address
H-1091 Budapest, Kálvin tér 9.
Budapeštas, Vengrija