Bucerius Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas skiria Bucerius Law School ?

Bucerius Law School yra pirmoji privati, pelno nesiekianti teisės mokykla Vokietijoje. Bucerius Law School įsteigta ir finansuojama vieno didžiausių šalies privačių fondų, pagerbia savo vardo pavadinimą, Gerd Bucerius, sutelkdama dėmesį į bendruomenės paslaugų ir atsakomybės kitiems visuomenėje svarbą. Ši vizuali institucija nuosekliai yra viena iš geriausių Vokietijos teisės mokyklų, šiandien mokanti geriausius ir ryškiausius naujus teisinius protus. Bucerio studentai puikiai džiaugiasi Vokietijos valstybiniais egzaminais ir dirba su pirmaujančiomis nacionalinėmis ir tarptautinėmis advokatų kontoromis ir korporacijomis, vyriausybiniais departamentais ir universitetais.

Ką siūlo Bucerius Law School ?

Europos širdyje „ Bucerius Law School jungia pasaulį - siūlo teisinį švietimą, praktinę patirtį ir tarptautinį tinklą, kad studentai taptų sėkmingais ir sėkmingais karjeros keliais šiandienos vis labiau globalizuotame pasaulyje. Bucerius pripažįsta tarptautinio išsilavinimo svarbą ir ugdo platų tarptautinį beveik 100 partnerių universitetų visame pasaulyje tinklą ir savo atstovybę Jungtinėse Amerikos Valstijose. Bucerius pritraukia žinomus mokslininkus ir instruktorius iš geriausių teisinių institucijų pasaulyje paskaityti savo anglų kalbos vasaros programose, teisės ir verslo magistro ir tarptautinės mainų programos.

Kokios programos yra prieinamos tarptautiniams studentams?

„Bucerius“ teisės ir verslo magistras (MLB) yra vienerių metų programa, siūlanti jauniems specialistams teorijos ir praktikos derinį intymioje aplinkoje, ypatingą dėmesį skiriant individualiam dėmesiui ir profesinėms rekomendacijoms. Bucerius siūlo 3 intensyvias trijų savaičių vasaros programas pažengusiems studentams ir jauniems šių sričių specialistams: Tarptautinio verslo teisė, intelektinės nuosavybės licencijavimo sandoriai, teisinės technologijos ir operacijos. Vieno semestro tarptautinių mainų programa suteikia komplimentų studentų studijoms jų gimtajame universitete, teikiant ne tik atitinkamą kursinį darbą, bet ir vykstant kultūrai, vykstant istorinėms kelionėms ir keliaujant.

Bucerius Law School , kuriai būdinga naujovė, toliau kuria naujas programas ir paslaugas, pvz., „Bucerius Executive Education“ ir „Conference and Event Management“. Visos Bucerius programos skirtos padėti dalyviams gilinti savo teorines ir praktines žinias, dalyvauti diskusijose su tarptautiniais partneriais ir plėtoti savo profesinį tinklą.

Žalioji universitetas Hamburgo centre

Studentų, ieškančių MLB arba LL.M., sąlygos. „ Bucerius Law School laipsnis yra puikus. Campus yra parko tipo aplinkoje Hamburgo centre. Visi visiškai renovuoti arba naujai pastatyti pastatai yra prieinami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, leidžiantys studentams sekti savo individualius mokymosi įpročius. Mažų grupių mokomieji kambariai palengvina studentų bendradarbiavimą už klasės ribų; kavinė, kavinė ir nedidelis treniruoklių centras skatina studentus atsipalaiduoti ir bendrauti. „ Bucerius Law School dėl savo vietos ir įrenginių kokybės yra įvairių konferencijų, išorinių paskaitų ir kitų tarptautinių renginių vieta. Programos dėstytojai - tiek nuolatiniai akademikai, tiek praktikuojančių teisės ir verslo bendruomenių nariai - yra prieinami ir nori pasidalinti savo patirtimi su studentais ir, jei reikia, pasiūlyti patarimus. Kaip dažnai akcentuoja absolventai, programos darbuotojai stengiasi suteikti stiprią administracinę ir asmeninę paramą studentams.

Vietos

Hamburgas

Bucerius Law School

Address
Bucerius Law School
Jungiusstraße 6

20355 Hamburgas, Hamburgas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 40 307060

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis