Europa-Institut

Įvadas

Oficialus aprašymas

Saro universiteto Europa-Institut yra antras seniausias tokio pobūdžio institutas Europoje ir ilgiau kaip šešis dešimtmečius išlaikė puikų Europos ir tarptautinės teisės švietimą ir tyrimus. Jau įkūrimo metais 1951 m. Pirmasis instituto direktorius, prof. Dr. Joseph-François Angelloz, vizija moksliniams tyrimams atlikti " Europa-Institut " "Ateitis Europoje", kad ši Europa taptų jaunesnio išsimokslinimo pagal tradicinius mokymo metodus įvairiose šalyse visoms šioms šalims Europos mąstymo pedagogams ir netgi netrukus mokyti pagrindines Europos jėgas ". Europos institutas ne tik turi tokią viziją; o pastaraisiais metais jis tapo pasauliniu institutu.

Daugiau nei tris dešimtmečius institutas, įsikūręs Prancūzijos , Liuksemburgo ir Vokietijos trijų vietovių kampelyje, siūlo tarptautiniu mastu pripažintą magistro programą Europos ir tarptautinėje teisėje. Nuo tada daugiau nei 5000 studentų sėkmingai baigė ir dabar užima vadovaujančias pareigas Europos ir tarptautinėse institucijose, tarptautinėse advokatų kontorose, korporacijose ir nacionalinėse vyriausybėse bei administracijose. Kiekvienais metais gerai žinomi dėstytojai iš viso pasaulio dėsto studentus iš daugiau nei 30 šalių, siekdami optimaliai parengti juos Europos ir tarptautinės darbo rinkos iššūkiams.

Be to, tarptautiniu mastu žinomi mokslininkai ir svečiai iš viso pasaulio naudoja puikius tyrimų centrus " Europa-Institut su savo biblioteka, kuri taip pat yra Europos dokumentacijos centras. Naujai įsteigtas Pietryčių Europos tinklas, daugybė Europos vasaros kursų ir žiemos mokyklų pagrindžia instituto tarptautinę svarbą mokslinių tyrimų ir tolesnio švietimo srityje. Savo leidiniuose institutas pabrėžia instituto mokslinių tyrimų pobūdį, o jo į praktiką orientuotas dėmesys atsispindi nuolat tobulintuose pasiūlymuose tolesnio išsilavinimo srityje ir išsamių karjeros paslaugų srityje. " Europa-Institut " visada buvo patikimas partneris visoje savo veikloje EVER eV, " Europa-Institut " absolventų asociacijoje, turinčioje tolimą tinklą visame pasaulyje.

sertifikuotas kompetencijos

Europa-Institut remia Užsienio reikalų ministerija, Federalinė ministerija Švietimo ir mokslo, Europos Komisijos ir Vokietijos akademinių mainų tarnyba. Jis yra būdingas aukštas išsilavinimo standartus, glaudžius ryšius ir reguliariai keičiantis informacija su Europos Sąjungos, Europos Tarybos institucijų ir su Užsienio reikalų ministerija iš.

Vykdydamas Saros universiteto sistemos akreditavimą, Europa-Institut buvo plačiai įvertintas ir patvirtintas tarptautinės akreditacijos agentūros ACQUIN. Programos Europa-Institut oficialiai patvirtino, kad Europa-Institut atstovauja puikiems moksliniams tyrimams ir aukštos kokybės mokymui. " Europa-Institut " taip pat gavo "Sertifikatą internacionalizacijos kokybei (" CeQuInt ") už savo sėkmingą internacionalizavimo strategiją savo magistro programoje.

Vietos

Sarbriukenas

Address
Universität des Saarlandes
Campus, Building B2. 1

66123 Sarbriukenas, Saro kraštas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis